تبلیغات پیامکی در شرایط کرونا ویروس

دستبندی:

وبلاگ
تبلیغات پیامکی در شرایط شیوع ویروس کرونا

سامانه مدیر پیامک ، بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک با رابط کاربری ساده پاسخگوی تمامی نیازهای شماست. تبلیغات پیامکی در شرایط شیوع ویروس کرونا میتواند بهترین روش برای افزایش فروش و رونق کسب و کار شما باشد .

تبلیغات پیامکی در شرایط کرونا ویروس

همیشه ممکن است شرایطی پیش بیاید که کسب و کار شما را تحت تاثیر خود قرار دهد و درآمد شما به طور قابل توجهی افت پیدا کند. در این شرایط بحرانی که کرونا ویروس بر کسب و کارهای زیادی تاثیر گذاشته است، انتخاب بهترین روش جهت تبلیغات و حفظ مشتریان و افزایش فروش بسیار مهم است. در این مقاله میخواهیم در مورد تاثیر تبلیغات پیامکی در شرایط ویروس کرونا در افزایش فروش و همچنین امکانات سامانه مدیر پیامک با شما صحبت کنیم .

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف Coronasms استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم ؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های هر شهر به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به مشاغل هدف از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس

تبلیغات در شرایط کرونا ویروس با ارسال پیامک تبلیغاتی

همیشه ممکن است شرایطی پیش بیاید که کسب و کار شما را تحت تاثیر خود قرار دهد و درآمد شما به طور قابل توجهی افت پیدا کند. شیوع بیماری کرونا مثال واضحی از شرایط بحرانی است که تقریبا همه کسب و کارها را تحت تاثیر خود قرار داد. در این شرایط بحرانی که کرونا ویروس بر کسب و کارهای زیادی تاثیر گذاشته است، انتخاب بهترین روش جهت تبلیغات و حفظ مشتریان و افزایش فروش بسیار مهم است. مسلما در شرایط کنونی دیگر کسی به دنبال پخش تراکت و تبلیغات بیلبوردی با هزینه های کلان نیست، بلکه روش های کم هزینه تر مانند ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. اگر نگران این هستید که خیلی از افراد پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند و پیامک شما را دریافت نمی کنند، باید بگوییم جای نگرانی نیست! با ما همراه باشید تا روش ارسال پیامک به بلک لیست ( ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی حتی به شماره های مسدود و بلک لیست) را بررسی کنیم.

ارسال پیام انبوه ، ارسال پیامک از طریق اینترنت و یا حتی نرم افزار ارسال پیامک انبوه، سرویسی است که از طریق آن می توانید به تعداد بالایی از مخاطبین و مشتریان خود به طور همزمان پیامک ارسال کنید و در شرایط کرونا ویروس درامد خود را افزایش دهید.

اما نکته مهم در ارسال پیامک تبلیغاتی این است که چرا بعضی پیامک ها توجه شما را جلب می کند و بعضی از پیامک های تبلیغاتی را هنوز تا انتها نخوانده پاک می کنید؟ در ادامه روش صحیح ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات و رمز موفقیت در تبلیغات پیامکی را توضیح می دهیم.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

تبلیغات پیامکی هدفمند در شرایط ویروس کرونا

با بررسی بهترین روش های تبلیغاتی در دوران کرونا متوجه می شویم که پیامک تبلیغاتی در مقایسه با سایر روش های تبلیغات مزایای بیشتری دارد و هزینه تبلیغات پیامکی بسیار ارزان است.

مزیت ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی علاوه بر هزینه کم و در عین حال بازخورد بیشتر، این است که در ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی شما می توانید بازار هدف خود را مشخص کنید و فقط به بازار هدف پیامک هدفمند ارسال کنید و کسب و کار خود را گسترش دهید. در نتیجه هزینه تبلیغات خود را با ارسال پیامک به افرادی که مخاطب کسب و کار شما نیستند، هدر نمی دهید.

پس ابتدا شناخت دقیقی از مخاطب و بازار هدف خود داشته باشید، به طور مثال آقا هستند یا خانم، در چه بازه سنی قرار دارند و … . بعد از شناخت درست مخاطب خود می توانید با انتخاب بهترین روش ارسال پیامک انبوه به طور هدفمند پیامک ارسال کنید و بازخورد خوبی دریافت کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل پیامکی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

روش های ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی:

بعد از انتخاب بهترین روش ارسال اس ام اس انبوه با توجه به نوع کسب و کار خود، توجه به نکات زیر هنگام نگارش متن پیامک تبلیغاتی باعث می شود که پیامک شما توجه افراد بیشتری را به خود جلب کند.

  • انتخاب متن پیامک تبلیغاتی مناسب (ساده و روان)
  • انتخاب زمان مناسب جهت ارسال پیام انبوه
  • در نظر گرفتن امتیاز برای مشتری در متن پیامک تبلیغاتی(کوپن تخفیف)

انتخاب بهترین پنل اس ام اس برای ارسال پیامک انبوه

حالا که جامعه هدف خود برای ارسال اس ام اس های تبلیغاتی را مشخص کردید، باید به دنبال خرید سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی و یا همان خرید پنل اس ام اس باشید. باید سامانه پیامکی را خریداری کنید که انواع روش های ارسال پیامک انبوه را داشته باشد. علاوه بر تنوع در روش های ارسال پیام انبوه توجه به مواردی مانند بانک شماره های معتبر و آپدیت شده، پشتیبانی، امکانات سامانه (که در ادامه توضیح خواهیم داد) در هنگام خرید پنل اس ام اس حائز اهمیت است. یکی از مهمترین ویژگی های یک پنل اس ام اس حرفه ای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت می باشد که با استفاده از این روش شما بتوانید به همه افراد حتی بلک لیست ها و کسانی که پیامک های تبلیغاتی را بسته اند پیامک ارسال کنید.

در حوزه خدمات پیامکی شرکت های محدودی هستند که قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست را داشته باشند.

طبق بررسی های انجام شده توسط ما، شرکت مدیر پیامک جز بهترین سامانه های پیامکی در زمینه ارسال پیامک انبوه، هم از نظر پشتیبانی و هم از نظر امکانات و خدمات ارائه شده است.

از آنجایی که پنل اس ام اس یک نرم افزار تحت وب است، ارسال پیامک از طریق کامپیوتر و یا موبایل امکان پذیر است. همچنین در صورت تمایل می توانید ارسال پیامک با شماره دلخواه و در واقع ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت (با قرار گرفتن عدد ۵۰۰ قبل از شماره موبایل) نیز در سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید.

بدون نیاز به خرید پنل اس ام اس پیامک انبوه ارسال کنید

اگر شما قصد خرید پنل پیامکی را ندارید و فقط میخواهید برای یکبار پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید، شرکت مدیر پیامک ارسال پیامک انبوه شما را انجام می دهد و بعد از ارسال اس ام اس ها، گزارشات ارسال برای شما ارسال می شود. هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی با توجه به تعداد گیرندگان مشخص می شود.

اما طبق تحقیقات ما اگر قصد استفاده مداوم از سامانه پیام کوتاه را دارید، خرید سامانه پیامک هم از نظر هزینه ها و هم از نظر مدیریت پیامک های ارسالی برای شما به صرفه تر است. با خرید پنل اس ام اس مدیر پیامک در ابتدا شارژ هدیه برای ارسال پیامک رایگان نیز دریافت می کنید.

با ارسال پیامک مشتریان خود را وفادار نگه دارید

با خرید سامانه پیامک این امکان وجود دارد که علاوه بر ارسال پیامک های انبوه با هدف تبلیغات، با ارسال پیامک های تکی به مشتریان خود نیز آن ها را از خدمات و تخفیفات با خبر سازید. با استفاده از ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان خود در شرایط ویروس کرونا از طریق سامانه پیامک می توانید مشتریان فعلی خود را به مشتریان وفادار و همیشگی تبدیل کنید. تنها کافی است که بانک شماره موبایل مشتریان خود را با روش های مختلف مانند عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاع رسانی فروش های ویژه و … جمع آوری کنید و در دفترچه تلفن سامانه پیامک خود ذخیره کنید.

سامانه پیامک مدیرپیامک در زمینه ارتباط با مشتری و مشتری مداری نیز با ارائه قابلیت هایی مانند ارسال خودکار پیامک تبریک تولد، یادآوری خودکار بدهی و اقساط، اتصال به نرم افزارهای حسابداری، برگزاری نظرسنجی و مسابقه و قرعه کشی، نوبت دهی و … پیش رو در زمینه ارائه خدمات برای بازاریابی پیامکی است.

برخی از قابلیت های سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف Coronasms استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس 

با کد تخفیف Coronasms از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس در شرایط شیوع ویروس کرونا تهیه نمایید . خرید پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی