ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت
برای ارسال پیامک انبوه به شماره های مسدود میتوانید از قابلیت ارسال پیامک انبوه با سیم کارت استفاده نمایید، در حالت ارسال پیامک انبوه با سیم کارت ،ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شرکت مدیر پیامک سیمکارت برای دستگاه هایGSM تهیه میکند و شما نیاز به خرید هیچ سخت افزار جانبی ندارید و فقط با خرید سامانه پیامک از مدیر پیامک قادر هستید به شماره موبایل هایی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را بسته اند پیامک ارسال نمایید.

این روش ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ارسال پیامک با سیمکارت معروف است ، زمانی که از ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت استفاده میکنید برای گوشی مخاطب فرسنده ، شماره های شخصی مانند شماره های ۰۹۹۰ یا ۰۹۹۹۱ یا ۰۹۱۰ هستند که پیامک ارسال میکنند.

در حال حاضر برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که پیامک های تبلیغاتی را غیرفعال کرده اند تنها روش ارسال پیامک از طریق سیمم کارت می باشد.

چرا برای ارسال پیامک انبوه با سیمکارت از پنل پیامک خریداری کنیم ؟
شما میتوانید برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت خودتان سخت افزار مودم GSM و سیم کارت تهیه نمایید و برای ارسال پیامک انبوه با سیمکارت استفاده نمایید اما مشکلی که به وجود می اید، ابتدا اینکه شما بانک شماره موبایل ها را ندارید و برای ارسال پیامک های طبقه بندی و تقکیک شده نیاز است که بانک شماره موبایل ها را به صورت جداگانه تهیه نمایید.

همچنین نرخ سوختن سیمکارت ها در دستگاه های تکی بسیاز زیاد است زیرا شما روزانه فقط میتوانید ۱۵۰۰ پیامک از هر خط ارسال نمایید شرکت مدیر پیامک قابلیت ارسال پیامک انبوه به تعداد نامحدود به صورت روزانه دارد زیرا تعداد سیمکارت های ما بسیار زیاد است و از این نظر مشکلی وجود نمی اید.

مودم جی اس ام یک مودم بیسیم است که با شبکه مخابراتی GSM کار می‌کند. این نوع مودم همانند مودم‌های آنالوگ عمل می‌کند با این تفاوت که در مودم آنالوگ ارسال و دریافت داده از طریق خط تلفن صورت می‌گیرد ولی در مودم جی اس ام ارسال و دریافت از طریق امواج رادیویی انجام می‌شود. این مودم عموماً جهت ارسال پیامک مورد استفاده قرار می‌گیرد. مودم‌های جی اس ام از قیمت بالایی برخوردار هستند ولی در عوض امکان ارسال به خطوط بلک لیست را تا حد زیادی فراهم می‌کنند.

از آنجای که روز به روز به حجم شماره های مسدود شده همراه اول اضافه می شود.و خیلی از مشترکین همراه اول و… تمایلی به دریافت اس ام اس های تبلیغاتی ندارند. مدیر پیامک برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت “ راه اندازی کرد.

لازم به توضیح است , بیشترین عامل حجم شماره های مسدود شده . نظارت ضعیف در سرویس ارزش افزوده و کم کاری برخی از اپراتورها می باشد. که مهم ترین عامل نارضایتی مشترکین و از ببین بردن کیفیت تبلیغات در این روش شد.

لازم به ذکر است،بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل تمامی شهرهای فوق در سامانه موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما نمی‌باشد.

چنانچه قصد ارسال پیامک به تعداد زیاد داشته باشید می توانید بدون خرید سیستم پیام کوتاه نیز پیامک های خود را ارسال کنید. در اینصورت به ازای هربار سفارش دستمزد ارسال نیز دریافت می گردد. پیشنهاد می گردد درصورتی که نیاز به ارسال دائم و مکرر دارید، با خرید پنل پیام کوتاه، خود شخصا نسبت به ارسال پیام کوتاه اقدام نمایید اما اگر تعداد ارسال های شما به دفعات نیست و مثلا یک یا چند بار بصورت محدود قصد ارسال پیام کوتاه دارید می توانید سفارش ارسال انبوه به شماره های مشخص خود بدهید.

نکات تعرفه ارسال انبوه:
تعرفه های فوق برای ارسال یک عدد پیامک (۷۰ کاراکتر برای پیامک فارسی و ۱۶۰ کاراکتر برای پیامک انگلیسی) می باشد.
در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.

انواع روش های ارسال انبوه

ارسال پیامک به شهر خاص
در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایلهای فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است. بانک جامع شماره‌های سراسر کشور در سامانه موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما نمی باشد.

ارسال پیامک منطقه ای
در این روش تبلیغاتی پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.

ارسال پیامک براساس کدپستی
در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کدپستی هایی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند.

ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف
در این روش مدیر پیامک پیامک تبلیغی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در مدیر پیامک از به روز ترین شماره ها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد

ارسال پیامک به شماره فایل اکسل
در این روش در صورتی که لیستی از شماره موبایل هایی که در اکسل جمع‌آوری کرده‌اید، تمایل به ارسال پیامک دارید می‌توانید از این روش استفاده نمایید لازم به ذکر است،فایل اکسل را می‌توان از طریق ایمیل یا ارسال فایل در تلگرام، به دست همکاران ما برسانید.

ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه توسط سرویس مدیر پیامک و از طریق شماره های ۸ رقمی رُند ۵۰۰۰ انجام می گیرد.
همچنین مدیر پیامک ارسال انبوه و تبلیغاتی را برای تعداد ۱۰ هزار پیامک به بالا انجام می دهد.
تعرفه ارسال انبوه نسبت به تعداد درخواستی متغیر است که می توانید در بالا مشاهده نمایید.
مدیر پیامک متعهد به ارسال پیامک به تعداد درخواستی مشتری بوده و مسئولیتی در قبال مسیر پیامک تا گوشی گیرنده ندارد.
بدلیل انجام تشریفات اداری و تست پیامک، درخواست خود را حداقل ۲۴ ساعت قبل از زمان مورد نظر، ارسال نمایید.

مدیر پیامک مجری واگذاری سامانه پیامک انبوه در استان البرز می باشد، همچنین ما این توانایی را داریم تا به شما سامانه پیام کوتاه اختصاصی نمایندگی بدون هیچ گونه نام و لوگویی از خودمان را ارائه کنیم،
مدیر پیامک قادر است در هر ساعت از شبانه روز برای شما پیامک های انبوه تبلیغاتی ، اطلاع رسانی و تشییع جنازه ( پیامک ترحیم ) را ارسال نمایید.

از آنجای که روز به روز به حجم شماره های مسدود شده (بلک لیست) همراه اول اضافه می شود و خیلی از مشترکین همراه اول و… تمایلی به دریافت اس ام اس های تبلیغاتی ندارند.
برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت ” راه اندازی شد

لازم به توضیح است , بیشترین عامل حجم شماره های مسدود شده . نظارت ضعیف در سرویس ارزش افزوده و کم کاری برخی از اپراتورها می باشد.
که مهم ترین عامل نارضایتی مشترکین و از ببین بردن کیفیت تبلیغات در این روش شد.

پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت چیست؟

در این روش ارسال اس ام اس از طریق دستگاه های قدرتمند مخابراتی که قادر به اتصال چندین سیم کارت بصورت همزمان را دارد ارسال می شود.

چند مزیت مهم پنل ارسال اس ام اس از طریق سیم کارت

عدم نیاز به دستگاه و خرید سیم کارت
سرعت مناسب
تاثیر گذاری بالای تبلیغات
بهره وری بالای مشاهده تبلیغ
ارسال به لیست مسدود شده

سیم کارت یا شناس‌کارت(ماژول شناسانندهٔ مشترک) کارتی هوشمند برای تلفن‌های همراه است. سیم کارت به طور امن کلیدهای مشترک-سرویس دهنده را برای شناساندن یک تلفن همراه در خود نگه می‌دارد. یک سیم کارت به کاربران اجازه می‌دهد که گوشی تلفن خود را به آسانی فقط با خارج کردن سیم کارت و قراردادن آن در گوشی دیگر تغییر دهند.
استفادهٔ سیم کارت در شبکه‌های GSM است. معادل سیم کارت در شبکه‌های UMTS به نام USIM یا Universal Simm است، در حالیکه ماژول خارج شوندهٔ معرفی کننده کاربر (RUIM) در تلفن‌های CDMA بیشتر کاربرد دارد.
سیم کارت در دو اندازه استاندارد موجود است. اولی اندازه یک کارت اعتباری (۸۵٫۶۰م. م × ۵۳٫۹۸ م. م × ۰٫۷۶۶م. م) است. جدیدتر که خیلی محبوب تر هم است، اندازه مینیاتوری با ۲۵ م. م در طول، ۱۵ م. م ارتفاع و نازکی به اندازه ۰٫۷۶۶ م. م دارد.

W-SIM سیم کارتی ست که هسته فناوری سلولی را با کارتی درون خودش کامل می‌کند.
GSM 11.11 معرفی کننده مشخصات سیم کارت است. GSM 11.14 معرفی کننده مشخصات برنامه‌های ابزاری SIM برای سیم کارت است.

پنل ارسال sms به شماره های مسدودی بلک لیست
شماره های مسدودی به شماره های گفته می شود که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی مانند کدفعال سازی به این شماره موبایل ها میتوانید از سامانه پیامک مدیر پیامک استفاده نمایید؛ مدیر پیامک یک خط خدماتی بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید با این خط به شماره های مسدودی نیز پیامک ارسال نمایید.

از این خط برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی و کدهای فعال سازی میتوانید استفاده نمایید.

شرکت مدیر پیامک افتخار دارد اعلام نماید با توجه به ارائه نرخ مناسب و کیفیت مطلوب ، سفارش ارسال بیش از یک‌میلیون پیام کوتاه تبلیغاتی در سطح استان‌های زنجان، کردستان، همدان ،آذربایجان غربی و قزوین را در ده روز گذشته برای مؤسسات دولتی و نیمه‌دولتی با موفقیت انجام داده است.

تعرفه جدید ارسال پیامک فارسی و لاتین در پنل مدیریت خطوط اختصاصی اعمال شد. ازاین‌پس کاربران گرامی می‌توانند sms فارسی و لاتین را با تعرفه جداگانه ارسال نمایند.

با توجه به اعمال تعرفه‌های جدید ارسال پیام کوتاه فارسی و لاتین در چند روز آینده از جانب مخابرات، امکان تشخیص و تفکیک پیام فارسی از لاتین در پنل خطوط اختصاصی فراهم شد. به‌محض ابلاغ تعرفه جدید ، نرخ ارسال جدید اعمال خواهد شد.

اضافه شدن سیستم جدید سیستم پاسخگویی هوشمند به‌طور رایگان برای کلیه کاربرانی که درخواست خود را تا اعلام نمایند فعال می‌گردد.
با استفاده از این سیستم در صورت ارسال هر پیام به خط اختصاصی ، یک جواب که مدیریت آن دست کاربر خط اختصاصی است ، به ارسال‌کننده پیام ارسال می‌شود.

برخی مزایای سیستم پیام کوتاه مبتنی بر وب به سایر دستگاه‌ها

۱- هیچ‌گونه نیازی به نصب نرم‌افزار و سخت‌افزار خاص نیست. دسترسی به محیط مدیریت خط sms ، تنها بانام کاربری و رمز عبور با امنیت کامل از طریق اینترنت میسر است.

۲- خطوط مجازی sms نیاز به سیم‌کارت و اختصاص یک کامپیوتر جداگانه برای سیستم sms ندارد .درنتیجه هزینه‌ی تمام‌شده مقرون‌به‌صرفه است.

۳- سرور پیام کوتاه ۲۴ ساعت شبانه‌روز online است و امکان دریافت و ارسال اس‌ام‌اس در هر ساعتی وجود دارد.

۴- نرم‌افزار ارسال و مدیریت sms و کلیه اطلاعات واردشده مانند شماره‌های تلفن همراه بر روی سرور شرکت ارائه‌دهنده نگهداری می‌شود . بنابراین از هر نقطه امکان دسترسی به آن‌ها (با امنیت کامل )وجود دارد .

۵- محیط مدیریت خطsms ،کاملاً فارسی و با کاربری بسیار ساده طراحی‌شده است.

۶- خطوط sms بااتصال مستقیم به سرور پیام کوتاه اپراتور مخابرات امکان ارسال با سرعت‌بالا را فراهم می‌آورد ( بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ sms در دقیقه ) درصورتی‌که سایر روش‌ها ( مودم GSM ) توانایی ارسال حداکثر۱۰ تا ۳۰ sms در دقیقه را دارد.

۷- فرمت کلی شماره پیام کوتاه واگذارشده رند و روان است .

۱- این ارسال با سیم کارت های معمولی و از طریق مودم GSM انجام می گردد.

۲- کیفیت ارسال بالا بوده اما ممکن است تا ارسال تمامی پیام ها – خصوصا در ایام ترافیک ارسالی یا در ارسال های بالا – با تاخیر انجام پذیرد.

۳- این نوع ارسال به هیچ عنوان بازگشت اعتبار نخواهد داشت چرا که به تمامی شماره های فعال، ارسال ها انجام می گردد.

۴- با توجه به اینکه گزارش ارسال از طریق سیم کارت دریافت می شود، ممکن است گزارش دقیقی ارائه نگردد.

۵- جهت ارسال پیام می بایست از قسمت انتخاب شماره در بخش های ارسال، +۹۸sim را انتخاب نمایید.

۶- تعرفه این ارسال، دقیقا مطابق با تعرفه اصلی (اپراتور ۱۰۰۰ و ۳۰۰۰) می باشد.

۷- در صورت استقبال بالا از این نوع ارسال، ممکن است محدودیت هایی در آینده اعمال گردد.

۸- جهت فعالسازی این امکان و اختصاص خط می توانید درخواست خود را از طریق تیکت پشتیبانی ارسال فرمایید.

۹- جهت فعال شدن این امکان و خط +۹۸sim برای کاربران و نمایندگان خود، می بایست از طریق ویرایش کاربر و فعالسازی امکان “ارسال از سیمکارت” اقدام نمایید.

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست
خطوط بلک لیست به خطوطی گفته می شود که شخص صاحب خط با ارسال کد به اپراتور خط خود ، درخواست عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی را اعلام نموده و اپراتور خط شخص را در لیست سیاه مخابراتی قرار می دهد و بدین ترتیب پس از آن شخص از خطوط پیام کوتاه پنل های پیامک انبوه ، پیامک های تبلیغاتی را دریافت نمی نماید. در صورتی که سامانه ی ارسال پیام انبوه دارید و محتوای پیامک های شما اطلاع رسانی می باشد و رسیدن پیامک های شما به مخاطبینتان برایتان حائز اهمیت می باشد می بایست حتما خط خود را خدماتی نمایید یا از خط سیمکارت برای استفاده پیامک های تبلیغاتی به بلک لیست استفاده نمایید

افراد حقیقی و یا شرکت هایی که هنوز به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز ننموده اند با توجه به اطلاعیه ی اپراتورها در آذر ماه سال ۹۴ مبنی بر عدم امکان خدماتی نمودن خطوط پیامک انبوه به صورت حقیقی و با توجه به دستور العمل ارائه شده ی سازمان ارتباطات سیار در اسفندماه سال ۹۴ کلیه خطوطی که در گذشته به صورت حقیقی به صورت تبلیغاتی شده و امکان ارسال پیام انبوه با این خطوط به خطوط بلک لیست امکان پذیر نمی باشد. افراد و شرکت های مذکور می توانند فرم تعهد نامه ی خود را به صورت حقوقی پر نموده و اقدام به خروج از بلک لیست نمایند در غیر این صورت امکان خدماتی کردن خطوط این افراد به هیچگونه امکان پذیر نمی باشد.

سامانه پیام کوتاه شرکت مدیر پیامک برای تمامی کاربرانی که امکان خدماتی کردن برای آنان میسر نمی باشد از طریق خط خدماتی اشتراکی که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد به کاربرانش این امکان را میدهد که به خطوط بلک لیست بدون هیچ محدودیتی پیامک تبلیغاتی ارسال نمایند.

اگر شما درزمینهٔ تبلیغات پیامکی فعالیت داشته باشید قطعاً با مشکل ارسال نشدن پیامک به افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند روبرو شده‌اید و حتماً کلمه ارسال پیامک به بلک لیست به گوشتان آشنا است.

راهکار چیست؟

یک راهکار این است که این حجم عظیم از شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند را نادیده بگیرید و فقط به افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی فعال دارند پیامک بفرستید.

اما راهکاری بهتری هم وجود دارد ، شما می‌توانید با شماره موبایل‌های سیم‌کارت به افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال کنید، دقت کنید که نیازی نیست شما سیم‌کارت یا سخت‌افزار یا مودم gsm برای ارسال پیامک باسیم کارت تهیه کنید. ما در شرکت مدیر پیامک تمام اقدامات را فراهم کرده‌ایم؛ برای ارسال پیامک با سیم‌کارت شما کافی است یک پنل پیامک از سایت مدیر پیامک تهیه کنید و زمان ارسال پیامک خط ارسال‌کننده پیامک را خط سیم‌کارت یا ۹۸sim انتخاب نمایید با این خط پیامک‌های شما با شماره موبایل‌های سیم‌کارت به گوشی مخاطب می‌رسد و از فیلتر بلک لیست عبور می‌کند

آیا ارسال پیامک انبوه با سیم‌کارت قانونی است؟
درروش ارسال پیامک با سیم‌کارت تمام سیم‌کارت‌های ارسال‌کننده پیام به نام شرکت مدیر پیامک هستند و برای شما هیچ مشکلی به وجود نمی‌آید و ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم‌کارت به‌هیچ‌وجه غیرقانونی نیست دقیقاً مانند این است که شما با گوشی موبایل خودتان به دوستان و آشنایان و مشتریانتان پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

در کنار ارسال پیامک با سیم‌کارت ، خطوط خدماتی وجود دارند که این خطوط نیز از فیلتر بلک لیست عبور می‌کنند و پیامک شما به دست افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز می‌رسد به این خطوط ، خط خدماتی میگونید ، ارسال پیامک تبلیغاتی با این خطوط غیرقانونی می‌باشد. البته افرادی که دارای خط خدماتی هستند به اپراتور تعهد داده‌اند که با این خط پیامک تبلیغاتی ارسال نکنند و بابت این تعهد اپراتور از آن‌ها سفته می‌گیرد.

پس برای ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست و افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند تنها راه ارسال پیامک با خط سیم‌کارت می‌باشد.

سرعت ارسال پیامک با خط سیمکارت چقدر است ؟
ارسال پیامک‌های انبوه با خطوط اپراتورهای ۱۰۰۰ و ۵۰۰۰ و … بسیار بالا بوده به‌گونه‌ای که در هر دقیقه بیشتر از چند صد هزار پیامک با این خطوط ارسال می‌شود و سریعاً به گوشی مخاطب می‌رسد و هزینه پیامک تبلیغاتی برای افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند عودت داده می‌شود؛ اما در ارسال پیامک با خط سیمکارت چون پیامک‌ها از طریق دستگاه gsm حرفه‌ای و به‌صورت فیزیکی ارسال می‌شوند و هر سیم کارت محدودیت روزانه ارسال ۱۵۰۰ پیامک دارد، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیمکارت ممکن است دارای تأخیر چندساعته باشد اما مطمئن هستند که تمام پیامک‌های ارسالی به گوشی مخاطب می‌رسد.

بنابراین بهتر است زمانی از ارسال پیامک با خطوط سیم کارت استفاده کنیم که مدت‌زمان و تأخیر پیامک برایمان اهمیت چندانی نداشته باشد ، این طبیعی است که اگر قصد تکمیل ظرفیت پرواز دارید و پرواز تا چند ساعت آینده انجام می‌شود ارسال پیامک با سیمکارت، مورد منطقی به نظر نمی‌رسد زیرا ارسال پیامک با سیمکارت ممکن است چندین ساعت تأخیر داشته باشد و پیامک شما حتی زمانی به دست مخاطب برسد که پرواز انجام‌شده باشد.

دستگاه gsm یا پنل پیامک با سیم کارت؟
یک سؤال دیگری که می‌تواند ذهن شما را به خودش مشغول کرده باشد بهتر نیست از طریق دستگاه gsm خودتان پیامک ارسال کنید ؟ ارسال پیامک با دستگاه‌های جی اس ام درگیری‌های خودش را دارد ، نرخ سوختن پیامک‌ها به علت مانیتورینگ شدید مخابرات بالا رفته است اگر از مودم gsm پیامک بفرستید بعد از مدتی متوجه می‌شود به‌جای بازاریابی و ارسال پیامک درگیر موارد فنی شده‌اید و عملاً از کسب‌وکار خودتان غافل شده‌اید.

همچنین زمانی که شما قصد ارسال پیامک با دستگاه gsm را دارید بانک شماره را باید جداگانه تهیه کنید که این هزینه‌بر می‌باشد، انسان‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه استفاده از پنل پیامک سیمکارتی است که پنل به‌صورت پیش‌فرض خط ارسال پیامک با سیم کارت را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به شماره‌هایی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند پیامک ارسال کنید.

موارد استفاده ارسال پیامک با شماره سیمکارت
در ارسال پیامک با خط سیمکارت محدودیتی وجود ندارد و شما میتوانید انواع پیامک‌های تبلیغاتی را با خط سیم کارت ارسال نمایید البته مدیر پیامک تابع قوانین جمهوری اسلامی بوده و تمامی پیامک‌های ارسالی از سمت کاربران مانیتور می‌شود.

برای موارد انتخاباتی

برای پیامک تبلیغاتی

برای اطلاع‌رسانی

برای ارسال بن تخفیف به مشتری

ارسال پیامک انبوه به بلک لیست با سیمکارت
اگر شما در محیطی فعالیت می‌کنید که تمام دوستان شما و اطرافیان شما از ارسال پیامک به بلک لیست استفاده می‌کنند می‌توانید با خرید نمایندگی سامانه پیامک از مدیر پیامک به مشتریانتان ، پنل پیامک باقابلیت ارسال پیامک از سیم‌کارت واگذار نمایید و خطوط سیمکارت شرکت ما نیز به‌صورت رایگان روی پنل کاربر شما فعال است. دریافت نمایندگی پنل پیامک سیمکارت علاوه بر اینکه تعرفه ارسال پیامک با سیمکارت خودتان را کاهش دهید می‌توانید از شارژی که کاربران زیرمجموعه شما بابت ارسال پیامک پرداخت می‌کنند ، درامد داشته باشید.

حجم شماره های بلک لیست مخابراتی به شدت افزایش یافته است و این شماره ها امکان دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند بنابرین یک بازار بزرگ تقریبا ۷۰% را برای بازاریابی پیامکی از دست داده اید؛ ما برای شما راهکار جدیدی در نظر گرفته ایم.

شما میتوانید به صورت کاملا قانونی از طریق ارسال پیامک انبوه با سیم کارت پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید. در این روش شما نیازی نیست که سیم کارت تهیه کنید شما تنها یک پنل پیامک با قابلیت عبور از بلک لیست تهیه میکنید و از سیمکارت های شرکت ما برای ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی استفاده میکنید.

با این راهکار شما میتوانید به شماره های بلک لیست از طریق خط سیم کارت پیامک ارسال نمایید و لازم به ذکر است که ارسال پیامک با خط سیم کارت هیچ محدودیتی ندارد و شما میتوانید روزانه به تعداد دلخواه پیامک انبوه ارسال نمایید.

در این مقاله در مورد نحوه ارسال پیامک انبوه صحبت کردیم میتوانید به مقاله چگونه پیامک تبلیغاتی انبوه بفرستم مراجعه کنید.

از آنجای که روز به روز به حجم شماره های مسدود شده (بلک لیست) همراه اول اضافه می شود و خیلی از مشترکین همراه اول و… تمایلی به دریافت اس ام اس های تبلیغاتی ندارند.
برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت ” راه اندازی شد

لازم به توضیح است , بیشترین عامل حجم شماره های مسدود شده . نظارت ضعیف در سرویس ارزش افزوده و کم کاری برخی از اپراتورها می باشد.
که مهم ترین عامل نارضایتی مشترکین و از ببین بردن کیفیت تبلیغات در این روش شد.

پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت چیست؟

در این روش ارسال اس ام اس از طریق دستگاه های قدرتمند مخابراتی که قادر به اتصال چندین سیم کارت بصورت همزمان را دارد ارسال می شود.

چند مزیت مهم پنل ارسال اس ام اس از طریق سیم کارت

عدم نیاز به دستگاه و خرید سیم کارت
سرعت مناسب
تاثیر گذاری بالای تبلیغات
بهره وری بالای مشاهده تبلیغ
ارسال به لیست مسدود شده

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod