ارسال پیامک با سیمکارت

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت به بلک لیست

 

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ارسال پیامک انبوه با سیم کارت به بلک لیست و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت به بلک لیست

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس ارسال پیامک انبوه با سیم کارت به بلک لیست امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

منظور از ارسال پیامک انبوه با سیم کارت به بلک لیست کسانی هستند که پیامک تبلیغاتی را روی خط های خود بسته اند و افراد تلاش میکنند با شماره های سیمکارت مثل پیامک های عادی پیامک های تبلیغاتی را ارسال نمایید. در مقاله زیر به این موضوع مفصل تر می پردازیم…

ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت چیست؟

هرگاه پیامک تبلیغاتی با شماره های سیمکارت ارسال شود، پیامک تبلیغاتی با سیمکارت میگویند و در گذشته با نرم افزار های ارسال پیامک انبوه و با استفاده از جی اس ام مودم انجام می شد. هم اکنون نیز امکان ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت تنها راه ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های مسدود می باشد. دولت با استفاده از کد #۸۰۰* تلاش کرد تا مردم را از دریافت پیامک های انبوه تبلیغاتی نجات دهد ولی راهکار جایگزین ارسال با سیم کارت شد و همین باعث شد باز هم دولت امکان ارسال پیامک های انبوه را با سیمکارت متوقف کند و اجازه ندهد با شماره های سیمکارت پیامک های انبوه ارسال شود. لذا هم اکنون امکان ارسال پیامک انبوه با سیمکارت حتی در حد ۲۰ پیامک نیز میسر نمی باشد.شما با ارسال سریع پیامک با خط خدماتی می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.

حال سوالی که پیش می آید اینجاست که ما باشگاه مشتریان داریم پس راهکار ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست ها که خودشان شماره خود را در اختیار ما قرار داده اند چیست؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offbulk استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت محدود تر شده است

برای ارسال پیامک انبوه بایستی از خطوط تبلیغاتی و نه سیم کارت استفاده نمایید و این روزها ارسال پیامک انبوه با سیم کارت محدود تر شده است، در حالت ارسال پیامک انبوه با سیم کارت، ارسال پیامک با سیم کارت بادستگاه های GSM با توجه به محدودیت سیم کارت ها محدود تر شده است و روزانه تعداد کمی پیامک با سیم کارت میتوانید ارسال داشته باشید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

این روش ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ارسال پیامک با سیم کارت معروف است، زمانی که از ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت استفاده می کنید برای گوشی مخاطب فرستنده، شماره های شخصی پیامک ارسال می کنند.

سامانه ارسال پیامک انبوه

برای ارسال پیامک انبوه نیاز به سامانه ارسال پیامک انبوه می باشد. در سامانه امکان ارسال پیامک تکی و انبوه و حتی امکان ارسال به بلک لیست ها وجود دارد. اما برای ارسال پیامک ابتدا می بایست هدف خود را انتخاب نمایید در سامانه ارسال پیامک امکان ارسال تکی و انبوه به شماره های سراسر کشور وجود دارد.

در حال حاضر برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که پیامک های تبلیغاتی را غیرفعال کرده اند تنها روش ارسال پیامک از طریق سیم کارت می باشد. اما اینکار از نظر اخلاقی درست نیست چرا که مردم وقتی پیامک های تبلیغاتی را روی سیم کارت خود غیر فعال میکنند یعنی دوست ندارند پیامک تبلیغاتی دریافت کنند پس کار درستی نیست که پیامک تبلیغاتی حتی با سیم کارت برای کاربر ارسال نمایید.شما با ارسال پیامک انبوه به اصناف  می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

چرا برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت از پنل پیامک استفاده کنیم؟

شما می توانید برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت خودتان سخت افزار مودم GSM و سیم کارت تهیه نمایید و برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت استفاده نمایید. این نرم افزار های در حال حاضر در اینترنت موجود می باشدبانک شماره موبایل را از مدیر پیامک بخواهید تا با فعال کردن این بخش تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید.

با توجه به محدودیت های اعمال شده شما نمی توانید پیامک انبوه با سیم کارت با یک تک سیم کارت ارسال نمایید

ثبت نام پنل اس ام اس

مودم جی اس ام

مودم جی اس ام یک مودم بی سیم است که با شبکه مخابراتی GSM کار می‌کند. این نوع مودم همانند مودم‌های آنالوگ عمل می‌کند با این تفاوت که در مودم آنالوگ ارسال و دریافت داده از طریق خط تلفن صورت می‌گیرد ولی در مودم جی اس ام ارسال و دریافت از طریق امواج رادیویی انجام می‌شود. این مودم عموماً جهت ارسال پیامک مورد استفاده قرار می‌گیرد. مودم‌های جی اس ام از قیمت بالایی برخوردار هستند ولی در عوض امکان ارسال به خطوط بلک لیست را تا حد زیادی فراهم می‌کنند.شما با ارسال پیامک خودکار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.

لازم به ذکر است،

بانک شماره موبایل همراه اول و ایرانسل تمامی شهرهای فوق در سامانه مدیر پیامک موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما نمی‌باشد.

چنانچه قصد ارسال پیامک به مشترکین خود را که تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی از شما دارند ولی به دلیل اینکه شماره آنها برای جلوگیری از پیامک های مزاحم دیگر در بلک لیست می باشد میتوانید از سامانه مدیر پیامک استفاده نمایید.

تعرفه های فوق برای ارسال یک عدد پیامک (۷۰ کاراکتر برای پیامک فارسی و ۱۶۰ کاراکتر برای پیامک انگلیسی) می باشد.

در صورت طولانی بودن پیامک ارسالی تعرفه در تعداد پیامک ضرب خواهد شد.برای دانستن ارسال پیامک گروهی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

انواع روش های ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

ارسال پیامک به شهر خاص

در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایل های فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است. بانک جامع شماره‌های سراسر کشور در سامانه موجود است و نیازی به ارسال شماره موبایل از جانب شما نمی باشد.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک ذخیره شماره تلفن در دفترچه پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

ارسال پیامک منطقه ای

در این روش تبلیغاتی پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.با دانستن در مورد عضویت خودکار در دفترچه تلفن تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی

در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کدپستی هایی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف

در این روش مدیر پیامک, پیامک تبلیغی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در مدیر پیامک از به روز ترین شماره ها استفاده کرده و قابلیت ارسال به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد.

موارد دیگر برای ارسال پیامک

 • در این روش در صورتی که لیستی از شماره موبایل هایی که در اکسل جمع‌آوری کرده‌اید، تمایل به ارسال پیامک دارید می‌توانید از این روش استفاده نمایید لازم به ذکر است که فایل اکسل را می‌توان از طریق ایمیل یا ارسال فایل در تلگرام، به دست همکاران ما برسانید.
 • ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه توسط سرویس مدیر پیامک و از طریق شماره های ۸ رقمی رُند ۵۰۰۰ انجام می گیرد.
 • برای دانستن معایب کارت ویزیت الکترونیکی از همکاران ما راهنمایی بگیرید.
 • همچنین مدیر پیامک ارسال انبوه و تبلیغاتی را برای تعداد ۱۰ هزار پیامک به بالا انجام می دهد.
 • تعرفه ارسال پیامک انبوه با سیمکارت نسبت به تعداد درخواستی متغیر است که می توانید در بالا مشاهده نمایید.
 • مدیر پیامک متعهد به ارسال پیامک به تعداد درخواستی مشتری بوده و مسئولیتی در قبال مسیر پیامک تا گوشی گیرنده ندارد.
 • میتوانید با یک پنل پیامک مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.
 • بدلیل انجام تشریفات اداری و تست پیامک، درخواست خود را حداقل ۲۴ ساعت قبل از زمان مورد نظر، ارسال نمایید.
 • مدیر پیامک مجری واگذاری سامانه پیامک انبوه در سراسر کشور می باشد، همچنین ما این توانایی را داریم تا به شما سامانه پیام کوتاه اختصاصی نمایندگی پنل پیامک بدون هیچ گونه نام و لوگویی از خودمان را ارائه کنیم،
 • مدیر پیامک قادر است در هر ساعت از شبانه روز برای شما پیامک های انبوه تبلیغاتی، اطلاع رسانی و تشییع جنازه ( پیامک ترحیم ) را ارسال نمایید.

پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت چیست؟

در این روش ارسال اس ام اس از طریق دستگاه های قدرتمند مخابراتی که قادر به اتصال چندین سیم کارت به صورت همزمان را دارد ارسال می شود. شما فقط میتوانید به کسانی که خودشان شماره خود را در اختیار شما قرار داده اند و مجاز هستید به آنها پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید، ارسال پیامک انبوه با سیم کارت داشته باشید.روش های ارسال اس ام اس تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

چند مزیت مهم پنل ارسال اس ام اس از طریق سیم کارت

معادل سیم کارت

استفاده سیم کارت در شبکه های GSM است.معادل سیم کارت در شبکه های UMTS به نام USIM یا Universal Simm است، در حالیکه ماژول خارج شونده معرفی کننده کاربر (RUIM) در تلفن‌های CDMA بیشتر کاربرد دارد.

سیم کارت در دو اندازه استاندارد موجود است. اولی اندازه یک کارت اعتباری (۸۵٫۶۰م. م × ۵۳٫۹۸ م. م × ۰٫۷۶۶م. م) است. جدیدتر که خیلی محبوب تر هم است، اندازه مینیاتوری با ۲۵ م. م در طول، ۱۵ م. م ارتفاع و نازکی به اندازه ۰٫۷۶۶ م. م دارد.

W-SIM سیم کارتی ست که هسته فناوری سلولی را با کارتی درون خودش کامل می‌کند.

GSM 11.11 معرفی کننده مشخصات سیم کارت است. GSM 11.14 معرفی کننده مشخصات برنامه‌های ابزاری SIM برای سیم کارت است.برای مطالعه مطلب سیستم مدیریت ارتباط با مشتری روی آن کلیک کنید.

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت و چالش ها

شماره های مسدودی به شماره های گفته می شود که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی مانند کد فعال سازی به این شماره موبایل ها می توانید از سامانه پیامک مدیر پیامک استفاده نمایید. در صورتی که سامانه ارسال پیام انبوه دارید و محتوای پیامک های شما اطلاع رسانی می باشد و رسیدن پیامک های شما به مخاطبان برای شما حائز اهمیت است باید حتما خط خود را خدماتی نمایید یا از خط سیم کارت برای استفاده پیامک های تبلیغاتی به بلک لیست استفاده نمایید. مدیر پیامک یک خط خدماتی بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی در اختیار شما قرار میدهد که می توانید با این خط به شماره های مسدودی نیز پیامک ارسال نمایید. از این خط برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی و کدهای فعال سازی میتوانید استفاده نمایید.ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان را می توانید امتحان کنید

نرخ مناسب و کیفیت مطلوب ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت

تعرفه جدید ارسال پیامک فارسی و لاتین در پنل مدیریت خطوط اختصاصی اعمال شد. از این پس کاربران گرامی می توانند sms فارسی و لاتین را با تعرفه جداگانه ارسال نمایند.آیا هزینه خرید پنل اس ام اس را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

تعرفه های جدید

با توجه به اعمال تعرفه های جدید ارسال پیام کوتاه فارسی و لاتین در چند روز آینده، امکان تشخیص و تفکیک پیام فارسی از لاتین در پنل خطوط اختصاصی فراهم شد. به محض ابلاغ تعرفه جدید، نرخ ارسال جدید اعمال خواهد شد.خرید سامانه پیامکی ارزان را با مدیر پیامک تجربه کنید

اضافه شدن سیستم جدید سیستم پاسخگویی هوشمند به طور رایگان برای کلیه کاربرانی که درخواست خود را اعلام نمایند فعال می‌گردد. با استفاده از این سیستم در صورت ارسال هر پیام به خط اختصاصی، یک جواب که مدیریت آن دست کاربر خط اختصاصی است، به ارسال کننده پیام ارسال می شود.ماژول پیامک اپن کارت را می توانید در پنل خود فعال کنید.

برخی مزایای سیستم پیام کوتاه مبتنی بر وب به سایر دستگاه ها

 • هیچ گونه نیازی به نصب نرم‌افزار و سخت‌افزار خاص برای ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیست. دسترسی به محیط مدیریت خط sms ، تنها با نام کاربری و رمز عبور با امنیت کامل از طریق اینترنت میسر است.
 • خطوط مجازی sms نیاز به سیم‌کارت و اختصاص یک کامپیوتر جداگانه برای سیستم sms ندارد. در نتیجه هزینه تمام شده مقرون به صرفه است.
 • سرور پیام کوتاه ۲۴ ساعت شبانه روز آنلاین است و امکان دریافت و ارسال اس ام اس در هر ساعتی وجود دارد.
 • شما با ارسال اس ام اس تبلیغاتی می توانید یکی از فعالین بازار کسب و کار باشید پس آن را امتحان کنید.
 • نرم افزار ارسال و مدیریت sms و کلیه اطلاعات وارد شده مانند شماره های تلفن همراه بر روی سرور شرکت ارائه دهنده نگهداری می شود. بنابراین از هر نقطه امکان دسترسی به آن ها (با امنیت کامل) وجود دارد.
 • محیط مدیریت خط sms کاملاً فارسی و با کاربری بسیار ساده طراحی شده است.
 • خطوط sms با اتصال مستقیم به سرور پیام کوتاه اپراتور مخابرات امکان ارسال با سرعت بالا را فراهم می آورد ( بین ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ sms در دقیقه ) در صورتی که سایر روش ها (مودم GSM) توانایی ارسال حداکثر۱۰ تا ۳۰ sms در دقیقه را دارد.
 • فرمت کلی شماره پیام کوتاه واگذار شده رند و روان است.
 • این ارسال با سیم کارت های معمولی و از طریق مودم GSM انجام می گردد.
 • پنل ارسال تماس انبوه را در مدیر پیامک تجربه کنید تا از مزایای ویژه این پنل برخوردار شوید.
 • کیفیت ارسال پیامک با سیم کارت بالا بوده اما ممکن است تا ارسال تمامی پیام ها – خصوصا در ایام ترافیک ارسالی یا در ارسال های بالا – با تاخیر انجام پذیرد.
 • این نوع ارسال به هیچ عنوان بازگشت اعتبار نخواهد داشت چرا که به تمامی شماره های فعال، ارسال ها انجام می گردد.
 • با توجه به اینکه گزارش ارسال از طریق سیم کارت دریافت می شود ممکن است گزارش دقیقی ارائه نگردد.
 • جهت ارسال پیام می بایست از قسمت انتخاب شماره در بخش های ارسال، +۹۸sim را انتخاب نمایید.
 • تعرفه این ارسال، معمولا گران تر است
 • در صورت استقبال بالا از این نوع ارسال، ممکن است محدودیت هایی در آینده اعمال گردد.

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

راهکار چیست؟

یک راهکار این است که این حجم عظیم از شماره هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند را نادیده بگیرید و فقط به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی فعال دارند پیامک بفرستید.

اما راهکاری بهتری هم وجود دارد، شما می توانید با شماره موبایل های سیم کارت به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند پیامک ارسال کنید، دقت کنید که نیازی نیست شما سیم کارت یا سخت افزار یا مودم gsm برای ارسال پیامک باسیم کارت تهیه کنید.  برای ارسال پیامک انبوه با سیم‌کارت خرید سامانه پیامک کافیست. زمان ارسال پیامک خط ارسال کننده پیامک را خط سیم کارت انتخاب نمایید با این خط پیامک های شما با شماره موبایل های سیم کارت به گوشی مخاطب می رسد و از فیلتر بلک لیست عبور می‌کند.آیا میدانید ارسال BTS ایرانسل  برای چه کاری می باشد؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

سرعت ارسال پیامک با خط سیم کارت چقدر است؟

ارسال پیامک انبوه با خطوط اپراتورهای ۱۰۰۰ و ۵۰۰۰ و … بسیار بالا بوده به‌گونه ای که در هر دقیقه بیشتر از چند صد هزار پیامک با این خطوط ارسال می شود و سریعاً به گوشی مخاطب می رسد و هزینه پیامک تبلیغاتی برای افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند عودت داده می‌شود. اما در ارسال پیامک انبوه با سیم کارت چون پیامک ها از طریق دستگاه gsm حرفه ای و به صورت فیزیکی ارسال می شوند و هر سیم کارت محدودیت روزانه ارسال ۱۵۰۰ پیامک دارد، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت ممکن است دارای تأخیر چند ساعته باشد اما مطمئن هستند که تمام پیامک های ارسالی به گوشی مخاطب می رسد.بانک شماره موبایل را از مدیر پیامک بخواهید تا با فعال کردن این بخش تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید.

دستگاه gsm یا پنل پیامک با سیم کارت؟

یک سوال دیگری که می تواند ذهن شما را به خودش مشغول کرده باشد این است که بهتر نیست از طریق دستگاه gsm خودتان پیامک ارسال کنید؟ ارسال پیامک با دستگاه های جی اس ام درگیری های خودش را دارد، نرخ سوختن پیامک ها به علت مانیتورینگ شدید مخابرات بالا رفته است اگر از مودم gsm پیامک بفرستید بعد از مدتی متوجه می شود به جای بازاریابی و ارسال پیامک درگیر موارد فنی شده اید و عملاً از کسب و کار خودتان غافل شده اید.برای دانستن ارسال پیامک گروهی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال پیامک با دستگاه gsm

همچنین زمانی که شما قصد ارسال پیامک با دستگاه gsm را دارید بانک شماره را باید جداگانه تهیه کنید که این مساله هزینه بر می باشد، آسان ترین و کم هزینه ترین راه استفاده از پنل پیامک سیم کارتی است که پنل به صورت پیش فرض خط ارسال پیامک انبوه با سیم کارت را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به شماره هایی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند پیامک ارسال کنید.برای دانستن انتقال پیامک دریافتی به سایت  با ما تماس بگیرد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید.

موارد استفاده ارسال پیامک سیم کارت

در ارسال پیامک انبوه با سیم کارت محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید انواع پیامک های تبلیغاتی را با خط سیم کارت ارسال نمایید البته مدیر پیامک تابع قوانین جمهوری اسلامی بوده و تمامی پیامک های ارسالی از سمت کاربران مانیتور می شود.

 • برای موارد انتخاباتی
 • برای پیامک تبلیغاتی
 • برای اطلاع‌رسانی
 • برای ارسال بن تخفیف به مشتری

ارسال پیامک انبوه به بلک لیست با سیم کارت

حجم شماره های بلک لیست مخابراتی به شدت افزایش یافته است و این شماره ها امکان دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند بنابرین یک بازار بزرگ تقریبا ۷۰% را برای بازاریابی پیامکی از دست داده اید؛ ما برای شما راهکار جدیدی در نظر گرفته ایم، با استفاده از ارسال پیامک انبوه با سیم کارت تبلیغات خود را برای همه ارسال کنید.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک ذخیره شماره تلفن در دفترچه پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

ارسال پیامک انبوه با سیم کارت پیامک تبلیغاتی

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offbulk استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offbulk از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۴.۹/۵ - (۳۶ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت
نوشته‌ی بعدی
پنل اس ام اس مخابرات | سامانه پیامکی مخابرات

مطالب مرتبط:

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست