مزیت تبلیغات با پیام کوتاه نسبت به دیگر روش های تبلیغات

مزیت تبلیغات با پیام کوتاه نسبت به دیگر روش های تبلیغات

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره مزیت تبلیغات با پیام کوتاه نسبت به دیگر روش های تبلیغات و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مزیت تبلیغات با پیام کوتاه نسبت به دیگر روش های تبلیغات

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس مزیت تبلیغات با پیام کوتاه نسبت به دیگر روش های تبلیغات امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

مزیت تبلیغات با پیام کوتاه نسبت به دیگر روش های تبلیغات

تبلیغات با پیام کوتاه

در این مقاله مزیت های تبلیغات با پیام کوتاه را برای شما شرح میدهیم برای ارسال پیام های هدفمند و بهره وری از تبلیغات خود با ما همراه باشید….

در حال حاضر بسیاری از سازمان ها و شرکت ها از روش های مختلف به دنبال تبلیغ و شناساندن محصول و خدمات خود هستند. از جمله این روش ها آگهی و تبلیغ در رسانه های جمعی، بروشور، تراکت و … است. هر کدام از این روش ها ویژگی ها و نقاط ضعف و قوتی نسبت به هم دارند اما معمولا ارزان بودن و دیده شدن مهمترین فاکتور در همه تبلیغ کنندگان است. تبلیغات با پیام کوتاه نیز از دیگر روش های پرکاربرد و تاثیر گذار در تبلیغات می باشد که در ادامه به مزیت های این روش نسبت به دیگر روش های تبلیغات می پردازیم.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین مدیر پیامک تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Advantage استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

تبلیغات با پیام کوتاه

تبلیغ از طریق پیام کوتاه یکی از روش هایی است که هر دو فاکتور رو با هم در اختیار دارد و بازخورد بهتری نسبت به روش های مشابه دارد.

ثبت نام پنل اس ام اس

از جمله مزیت های تبلیغ از طریق پیام کوتاه عبارت است از:

  1. تبلیغات با پیام کوتاه مستقیم و بدون واسطه است و شما می توانید مطمئن باشید پیام شما حتما به دست مخاطب می رسد.
  2. تبلیغ از طریق پیامک نیاز به بسترسازی گسترده، سخت افزار یا طراحی پیچیده و زمان بر ندارد.
  3. شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.
  4. از طریق پیام کوتاه در یک زمان می توانید به افراد زیادی پیام تبلیغی ارسال کنید.
  5.  با استفاده از سیستم مدیریتی (پنل اس ام اس) می توانید آمار کامل و دقیقی از میزان تبلیغات با پیام کوتاه در اختیار داشته باشید.
  6. یکی از ویژگی های مهم پنل ارسال سریع پیامک  است که در زمان شما صرفه جویی کند با این روش شما می توانید تبلیغات خود را به آسانی انجام دهید.
  7.  سیستم پیام کوتاه دو طرفه است و می توانید بازخورد مشتریان خود را از محصول و پیامک خود با طرح یک سوال به آسانی بدست آورید.
  8.  سیستم پیام کوتاه ۲۴ ساعته است و در هر زمان می توان نسبت به استفاده از آن اقدام نمود.

فوریت و بی واسطگی

در بازاریابی پیامکی و تبلیغات با پیام کوتاه می توانید تنها با یک کلیک به صدها یا هزاران مشتری خود دسترسی پیدا کنید. مطمئنا شما می توانید از طریق بازاریابی ایمیل نیز به همین ترتیب عمل کنید. اما در دنیای تجارت امروزی، بازاریابی پیامکی میزان دسترسی بالاتری را به صاحبان کسب و کار می دهد. زیرا پیامک ها مانند ایمیل به صورت اسپم شناخته نمی شوند و همچنین افراد همواره تلفن همراه خود را به همراه دارند.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از سایت تماس صوتی می باشد

تبلیغات با پیام کوتاه و انحصاری بودن

برای ارسال تبلیغات با پیام کوتاه فهرست مشتریان خود را به بخش های مختلف تقسیم کنید. با استفاده از بازاریابی پیامکی می توانید پیامک هایی انبوه خود را به مشتریان خود ارسال می نمایید شخصی سازی کنید. نام آن ها را در ابتدای پیامک قرار دهید یا بر اساس نیازها و سلایق شان به آنها پیشنهاد و تخفیف بدهید. انحصاری بودن پیامک به وفادار سازی مشتری به برند شما کمک می کند. بدون بازاریابی پیامکی، شما می توانید چنین فعالیت هایی را داشته باشید اما حتما به شخصی واسط احتیاج دارید.شما با ارسال پیامک به بانک مشاغل می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

مزیت تبلیغات با پیام کوتاه نسبت به دیگر روش های تبلیغات

شخصی سازی کردن پیامک

ارسال پیامک شخصی سازی شده به مشتریان باعث می شود که آنها با برند شما احساس صمیمت کنند. با ابزار تبلیغات با پیام کوتاه شما می توانید با ارسال کوپن های تخفیف در روز تولد آنها ارتباط خود با مشتریانتان را به مرحله ی جدیدی برسانید. هنگامی که مشتریان پیامک های صمیمی را از شما دریافت نمایند، اعتماد آنها نسبت به برند شما بیشتر می شود. در نتیجه آنها به شما وفادار خواهند بود. فراموش نکنید که مشتریانتان با افراد دیگری نیز در ارتباط هستند. ارائه بهترین خدمات به آنها سبب می شود که آنها برند شما را نیز به دیگران معرفی نمایند.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

تبلیغات با پیام کوتاه و استفاده آسان 

کارشناسان سامانه مدیر پیامک ساعت های بسیاری در روز را وقف آسان سازی سامانه ارسال پیامک می کنند تا پلتفرم سایت همواره کاربر پسند باشند تا مشتریان بتوانند به آسانی و بدون هیچ مشکلی از سامانه مدیر پیامک بهره مند شوند. مطمئن باشید که ما سعی نداریم که با پر زرق و برق نشان دادن نمای سایت و پنل خود، شما را تحت تاثیر قرار دهیم. کارشناسان مدیر پیامک سعی دارند که محیط کاربری را برای شما فراهم نمایند که بتوانید بدون نیاز به هیچ مهارت خاصی از آن استفاده نمایید و تبلیغات خود را با پیام کوتاه به بالاترین بازخورد انجام دهید. با این حال اگر هر گونه سوالی در رابطه با استفاده از سامانه مدیر پیامک برایتان پیش می آید تنها کافیست که با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس حاصل نمایید تا کارشناسان فنی ما، شما را برای ثبت نام پنل اس ام اس راهنمایی نمایند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Advantage استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف Advantage از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید . ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۱۴ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
پنل اس ام اس برای بیمه
نوشته‌ی بعدی
پنل اس ام اس مشهد | ارسال پیامک تبلیغاتی به مشهد

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست