پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس

پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

پنل پیامک برای نمایندگان مجلس

یکی از روش های اصلی تبلیغات انتخاباتی ، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای انتخابات با استفاده از سامانه پیامک انتخابات می باشد. بسیاری از کاندیدها در انتخابات مانند انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و از این قبیل ارسال پیامک انبوه را ابزاری جهت تبلیغات انتخاباتی خود قرار داده و با قراردادن هزینه ی اعظمی از بودجه تبلیغاتی خود ، شعارهای انتخاباتی و پیام های خود را از طریق پیامک به مخاطبین ارسال می نمایند.

در سامانه پیامکی مدیر پیامک  پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس برای کاندید های محترم به دلیل ارسال با حجم بالا و محدودیت زمان استفاده و ارسال پیامک ها جهت تبلیغات شرایط ویژه ای در نظر گرفته می شود.

مدیر پیامک به کاندیدهای محترم خط خدماتی جهت ارسال سریع پیامک انتخاباتی حتی به شماره های مسدودی اعطا می کند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف majles استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

همانطور که می دانید برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری نزدیک است از این روی احزاب نامزدهای نمایندگی هر دو مجلس در تلاش هستند که با استفاده از راهکارهایی جدید کاندیدای خود را به عموم مردم معرفی کنند و برنامه های این عزیزان را به مردم برسانند.شما با ارسال اس ام اس تبلیغاتی می توانید یکی از فعالین بازار کسب و کار باشید پس آن را امتحان کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس با تخفیف ویژه

با پیشرفت تکنولوژی و استقبال همه مردم جهان از ابزارهای دیجیتال، می توان گفت “تلفن همراه” و “رایانه” از بهترین وسایل ارتباطی با مردم، به ویژه با جوانان می باشند. همانطور که می دانید بیشتر جمعیت ایران جوان هستند و نزدیک به ۹۰% از جوانان ایران، در حال حاضر از کامپیوتر و موبایل استفاده می کنند.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل

پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری

همانطور که گفتیم، نامزدهای محترم انتخابات می توانند پنل های تجاری مدیر پیامک را با ۳۰ درصد تخفیف دریافت کنند. در حال حاضر، مدیر پیامک را می توان یکی از بهترین و موفق ترین سامانه های پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس در ایران دانست. مدیر پیامک توانسته است با ایجاد رابط کاربری ساده، پیشرفته ترین خدمات اس ام اس را در اختیار تمام شهروندان قرار دهد. همه کاربران می توانند بدون داشتن دانش و مهارت خاصی، از طریق اینترنت اقدام به ارسال انبوه پیامک های تبلیغاتی کنند. همچنین علاوه بر بانک شماره تلفن جامع،  خدمات و امکانات منحصر بفردی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس یکی از مهم ترین خدماتی است که می توانید بهترین بهره لازم را ببرید .شما با ارسال پیامک به بانک شماره موبایل مشاغل می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

در ادامه به برخی از امکانات مدیر پیامک اشاره شده است:

مزایای پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس

همانگونه که مطلع هستید امروزه بخش مهمی از زندگی ما به تکنولوژی وابسته شده است. امروزه دیگر لزومی ندارد برای انجام کارهای اداری و حتی تبلیغاتی از کاغذ استفاده کرد، بلکه می توان این کارها را به راحتی از طریق اینترنت و وب سایت سازمان مربوطه به راحتی انجام داد. نمایندگان مجلس نیز به همین دلیل باید وب سایت داشته باشند. به این ترتیب مردم می توانند به راحتی با نامزدها و نمایندگان انتخابی شهر خود، ارتباط برقرار کنند تا نمایندگان در اولین فرصت پاسخگوی این نیازها باشند.با انتقال پیامک دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

از دیگر مزایای داشتن پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس این است که نامزدهای انتخاباتی می توانند اهداف و برنامه های خود را با مردم به اشتراک بگذارند، کمپین های مختلف انتخاباتی راه اندازی کنند، فایل های مرتبط با سخنرانی های خود را در اختیار مردم قرار دهند و … .

نامزدهای انتخاباتی می توانند از طریق پنل اس ام اس خود برای فعالیت های گفته شده در زیر استفاده نمایند:

 1. معرفی، زندگی نامه
 2. معرفی برنامه و عملکرد نماینده
 3. آرشیو عکس
 4. آرشیو فیلم
 5. آرشیو فایل های صوتی و متنی سخنرانی ها
 6. انتشار اخبار و اطلاع رسانی
 7. نظر سنجی
 8. ارتباط با مردم
 9. افتخارات و سوابق
 10. پیشنهادات و انتقادات
 11. فرم های مختلف جهت برقراری ارتباط مردمی
 12. پیوند ها و لینک های مرتبط و مفید
 13. و …

اگر تصمیم دارید تبلیغات انتخابات خود را به بهترین نحو انجام دهید،با پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس این فرصت استثنایی را از دست ندهید. با دریافت یک سامانه پیامک می توانید صدای خود را به گوش همه برسانید.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

راهنمای ثبت نام پنل اس ام اس

برای ارسال پیامک انتخاباتی استفاده از ماژول های زیر به کاربران پیشنهاد می گردد.

۲ مورد اول مربوط به بانک شماره موبایل موجود در سامانه پیامکی مدیر پیامک می باشد. این شماره ها همراه اول بوده و در سامانه جهت ارسال موجود می باشد. کاندیده های محترم می توانندبا پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس بر حسب نیازشان به شهر خاصی ( به طور مثال در انتخابات شورای شهر تنها به شهر مد نظرشان ) و یا به صورت کلی به کل شماره های کشور پیامک مد نظرشان را ارسال نمایند.پنل اس ام اس رایگان را می توانید امتحان کنید

مورد ۳ جهت ارسال به شماره های ایرانسل از طریق دکل می باشد. این ارسال ها به صورت یک فرم به ایرانسل ارسال شده و پیامک ها توسط ایرانسل به شماره های ۴۸ ساعته گذشته در آن منطقه ارسال می گردند. این بانک شماره دقیق ترین بانک شماره ی ایرانسل بوده و هزینه پیامک های آن نیز معمولا از تعرفه ارسال با خطوط پیامک انبوه کمتر می باشد.آیا تعرفه دریافت پیامک  را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

پیامک بهترین ابزار برای برقراری ارتباط با رای دهندگان است

آخرین تحقیقات صورت گرفته از ۵۰۰ فرد بالای ۱۸ سال نشان می دهد که ۲۴% از این افراد عقیده دارند پیامک بهترین ابزار برای برقراری ارتباط با رای دهندگان است. نکته جالب اینجاست که ۱۰% از این افراد در انتخابات گذشته با کاندیداهای مورد نظر خود از طریق اس ام اس در ارتباط بوده اند و برنامه های انتخاباتی این افراد را دنبال می کرده اند.

ما با پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس در مدیر پیامک می کوشیم تا این انتخابات پر شور تر و با شکوه تر از گذشته برگزار شود. برای دریافت اس ام اس رایگان کلیک کنید.

مزایای پنل اس ام اس مدیر پیامک برای انتخابات مجلس دهم

حال شاید برای برخی این سوال پیش بیاید که چرا باید برای انجام تبلیغات خود از سامانه مدیر پیامک استفاده کنند؟

همانطور که در بالا گفتیم، مدیر پیامک پنل های تجاری خود را به نامزدهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با ۳۰٪تخفیف ارائه می کند. آیا دلیل بهتری از این می خواهید؟ اگر جوابتان مثبت است، پس بهتر است به خواندن این مطلب ادامه دهید.

مدیر پیامک را می توان یکی از بهترین و موفق ترین سامانه های ارسال اس ام اس در ایران دانست. مدیر پیامک با ایجاد رابط کاربری آسانی توانسته است پیشرفته ترین خدمات اس ام اس را به ساده ترین شکل ممکن به کاربران خود ارائه دهد. بنابراین کاربران می توانند بدون نیاز به داشتن مهارت و دانش خاصی به راحتی پیامک های خود را ارسال نمایند. مدیر پیامک هم اکنون با بیش از ۲۰ هزار کاربر یکی از پر طرفدارترین سامانه های ارسال اس ام اس در ایران به شمار می آید. یکی دیگر از دلایلی که مشتریان را به سمت مدیر پیامک جذب می کندبا پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس خدمات و امکاناتی است که به کاربران خود ارائه می دهد. امکاناتی که در هنگام انتخابات مجلس دهم نیز پر کاربرد خواهند بود.خرید سامانه پیامکی ارزان را با مدیر پیامک تجربه کنید

برخی از امکانات سامانه مدیر پیامک به ترتیب زیر می باشد:

ارسال پیامک به شماره‌های یک شهر

در این روش پیامک تبلیغاتی و انبوه شما در کمترین زمان ممکن و به صورت اینترنتی به شماره موبایل های دائمی یا اعتباری شهر مورد نظر شما ارسال می شود. همچنین پیامک تبلیغاتی شما تنها به شماره موبایلهای فعال (واگذار شده) شهر ارسال شده و گزارش کلی از پیامک های ارسالی و دریافتی برای شما در دسترس است.آیا میدانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟

ارسال پیامک به یک پیش شماره خاص

در این روش پیامک تبلیغاتی به شماره موبایل های که با پیش شماره خاص توسط مشتری انتخاب شده است فرستاده می شود. پیش شماره های انتخابی مشتری می تواند شماره موبایل های شرکت همراه اول ( دائمی و اعتباری) و ایرانسل (دائمی و اعتباری) باشد.میتوانید با یک خرید پنل اس ام اس مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

ارسال پیامک منطقه ای

در این روش تبلیغاتی، پیامک مشتری به شماره موبایل های یک منطقه خاص ارسال می شود. در این صورت مشتری تنها هزینه تبلیغات در منطقه ی مورد فعالیت خود را پرداخت خواهد کرد.ارسال اس ام اس را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

در این روش پیامک تبلیغی به لیستی از کدپستی های انتخابی مشتری ارسال می شود. همچنین می توان پیامک تبلیغی را برای کدپستی هایی با یک پیش شماره خاص ارسال کرد. افرادی این پیامک ها را دریافت می کنند که در زمان خرید سیم کارت آدرس کامل پستی خود را مشخص کرده اند.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

ارسال پیامک به صاحبان مشاغل و اصناف

در این روش ملی پیامک پیامک تبلیغی مشتری را به لیست شماره موبایل های صاحبان مشاغل و اصناف مورد نظر وی ارسال می کند. بانک مشاغل و اصناف مورد استفاده در مدیر پیامک از به روز ترین شماره ها استفاده کرده و قابلیت ارسال پیامک به تفکیک صنف، شهر و استان مورد نظر مشتری می باشد.

ارسال بر اساس جنسیت و سن

شما می توانید بر اساس سن و جنسیت افراد به آنها پیامک تبلیغاتی (انتخاباتی) ارسال کنید و برنامه های خود را بر اساس سن و جنسیت شان برایشان شرح دهید. مثلا چه برنامه هایی برای دانش آموزان و دانشجویان دارید و …

شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل پیامکی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف majles استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

سخن آخر

موارد ذکر شده در بالا تنها بخشی از امکانات مدیر پیامک هستند که می توانند در دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران پر کاربرد باشند. اگر تا به حال از سامانه پیامک استفاده نکرده اید و برای استفاده از آن کمی مردد هستید. به شما این اطمینان را می دهیم که بازاریابی پیامکی می تواند ورق را به نفع شما برگرداند.

امروزه تقریبا تمام مردم، به خصوص جوانان که بیشتر جمعیت کشور ما را تشکیل می دهند، از تلفن همراه استفاده می کنند و همه گوشی های موبایل از قابلیت ارسال و دریافت پیامک پشتیبانی می کنند. با پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس چنین ابزار ارتباط جمعی می تواند شما را به رسیدن به اهداف انتخاباتی تان یاری کند.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای بهترین پنل پیامکی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ثبت نام پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس با تخفیف ویژه

مدیر پیامک مفتخر است به عنوان اولین سامانه پیامک درایران، آمادگی خود برای با شکوه برگزار کردن انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران را اعلام دارد. نامزدهای محترم نمایندگی مجلس شورای اسلامی ایران می توانند با پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس در زمان برگزاری انتخابات پنل های تجاری ما را با ۳۰٪تخفیف دریافت نمایند.

با کد تخفیف majles از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید . ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۲۵ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
ارسال پیامک تبلیغاتی در رزن
نوشته‌ی بعدی
پنل پیامک برای انتخابات

مطالب مرتبط:

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست