آموزش ایجاد دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک

دستبندی:

امکانات
دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک | آموزش استفاده از دفترچه تلفن سامانه پیامک

 

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ایجاد دفترچه تلفن پیشرفته و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

ایجاد دفترچه تلفن پیشرفته

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس ایجاد دفترچه تلفن پیشرفته امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک | آموزش استفاده از دفترچه تلفن سامانه پیامک

میخواهیم از اصلی ترین امکانات یک سامانه پیامک (ایجاد دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک) صحبت کنیم،یکی از ویژگی های مهم و کاربردی هر سامانه پیامک دفترچه تلفن سامانه پیامک می باشد که به کمک این ماژول شما قادر هستید نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس و … مشتریان و مخاطبان را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره نمایید تا هر زمان که بخواهید به دفترچه تلفن پنل اس ام اس دسترسی داشته باشید و بتوانید به مخاطبین ذخیره شده در دفترچه تلفن سامانه پیامک ارسال نمایید. در این مقاله به بررسی کاربردهای دفترچه تلفن در سامانه پیامک برای کسب و کارهای گوناگون میپردازیم.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک ذخیره شماره تلفن در دفترچه پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offphonebook استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

کاربرد دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه برای فروشگاه

فروشگاه ها و فست فود ها و مراکز خدماتی و دفاتر بیمه می توانند در دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک نام و تاریخ تولد افراد را ذخیره کنند تا در روز تولد به مشتری پیامک تبریک تولد به صورت خودکار ارسال شود و از این طریق وفاداری مشتریان به شما بیشتر شود.

ثبت نام پنل اس ام اس

کاربرد دفترچه تلفن پنل اس ام اس برای مدارس

مدارس با ثبت نام پنل اس ام اس ویژه مدارس می توانند با استفاده از ماژول دفترچه تلفن سامانه پیامک به تعداد نامحدود دفترچه تلفن ایجاد نمایید و پایه های مختلف را از یکدیگر جدا کنند تا در زمان های لازم به اولیا دانش‌آموز پایه مربوطه پیامک ارسال کنند.

کاربرد دفترچه تلفن پنل اس ام اس برای دانشگاه

دانشگاه ها با تهیه سامانه پیامک دانشگاهی می توانند دفترچه تلفن هایی بر اساس سال ورودی دانشجو ایجاد کنند تا در زمان های لازم به دانشجویان، کارمندان، اساتید و … بر اساس هدف پیامک ارسال نمایند.با دانستن در مورد عضویت خودکار در دفترچه تلفن تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

کاربرد سامانه پیامک در اداره ها

اداره ها و شرکت ها می توانند به کمک ماژول پیشرفته دفترچه تلفن شماره موبایل کاربران واحدهای مختلف را در دفترچه تلفن ذخیره کرده و در مواقع ضروری فقط به کارمندان همان بخش پیامک ارسال کنند.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک | آموزش استفاده از دفترچه تلفن سامانه پیامک

نحوه استفاده از ماژول دفترچه تلفن سامانه پیامک

برای استفاده از دفترچه تلفن سامانه پیامک وارد پنل اس ام اس شوید بعد از منو سمت راست، دفترچه تلفن شما به این ماژول دسترسی دارید.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

دفترچه تلفن سامانه پیامک

برای ساخت گروه های دفترچه تلفن و ایجاد دفترچه تلفن سامانه پیامک از منو گروه دفترچه تلفن با کلیک روی گزینه جدید می توانید دفترچه تلفن ایجاد نمایید، نکته ای که در این بخش وجود دارد اگر بخواهید در دفترچه تلفن اطلاعات اضافی مانند تاریخ تولد؛ برای ارسال پیامک خودکار تاریخ تولد استفاده نمایید یا آدرس و اطلاعات بیشتری را دریافت کنید ابتدا می بایست از بخش مدیریت خصوصیات بیشتر اقدام به ساخت فیلد تاریخ تولد نمایید و گفتنی است که شما می توانید برای هر دفترچه تلفن نامحدود خصوصیات ایجاد نمایید.شما با ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

برای مثال:

ما می‌خواهیم در اینجا به دفترچه تلفن مشتریان تاریخ تولد را اضافه کنیم از زیر منوهای دفترچه تلفن ابتدا روی گزینه مدیریت خصوصیات بیشتر کلیک می‌کنیم در این بخش یک فیلد با عنوان تاریخ تولد از نوع تاریخ ایجاد می‌کنیم. زمان ساخت دفترچه تلفن روی ویژگی تاریخ تولد کلیک می کنیم تا این ویژگی به دفترچه تلفن موردنظر ما اضافه شود.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

نحوه استفاده از دفترچه تلفن پنل پیامکی

جهت استفاده از دفترچه تلفن سامانه پیامک مدیرپیامک باید وارد پنل پیامکی خود شوید تا بتوانید شماره های خود را در پنلتان ذخیره کنید.

پس از ورود به پنل منوهای قابل استفاده برای شما در سمت چپ پنلتان نمایش داده می شود.

از داخل منو ها سومین منو، امکانات اولیه مورد نیاز را انتخاب نمایید، پس از انتخاب این منو زیر منو ها به شما نمایش داده می شود که اولین زیر منو این قسمت دفترچه تلفن می باشد.

پس از کلیک بر روی دفترچه تلفن و باز شدن این منو ابتدا می بایست گروه دفترچه تلفن خود را بسازید که برای انجام این امر باید گزینه مدیریت گروه مخاطبین را انتخاب نمایید با کلیک بر روی این گزینه اسم گروه خود را تایپ کرده و ثبت نمایید، سپس به دفترچه تلفن بازگردید.

(شایان ذکر می باشد برای دسته بندی مخاطبین خود می توانید به هر تعداد دلخواه گروه ایجاد نمایید.)

پس از بازگشت به دفترچه تلفن امکان وارد کردن شماره ها به ۲ صورت وجود دارد:

راه اول (ایمپورت از فایل اکسل): زمانی که تعداد شماره های مخاطبان شما زیاد باشد بهترین راه ممکن برای وارد کردن شماره ها گزینه ایمپورت از فایل اکسل می باشد.

با کلیک بر روی این گزینه پنجره جدیدی برای شما باز می شود.

برای وارد کردن شماره ها از فایل اکسل تنها فایل اکسل نمونه پنل پذیرفته می شود و بایستی شماره های خود را وارد فایل نمونه نمایید.

جهت دریافت فایل نمونه در پنجره راهنما روی گزینه (جهت دانلود فایل نمونه کیک کنید) کلیک نمایید و سپس موارد خود را طبق نمونه وارد فایل نمایید.

لازم به ذکر می باشد که تنها وارد کردن فیلد شماره موبایل الزامی می باشد و بقیه موارد به صورت دلخواه وارد می شود.

راه دوم (افزودن مخاطب جدید): هنگامی که شماره های مخاطبانتان محدود باشد می توانید از طریق این گزینه مخاطبان خود را به صورت تک تک اضافه نمایید یا زمانی که شماره ها را از طریق ایمپورت از فایل اکسل وارد کرده اید و چند مورد جا مانده باشد می توانید از این گزینه استفاده نمایید.

در دفترچه تلفن سامانه ارسال پیامک  گرفتن خروجی اکسل از شماره ها، جستجو پیشرفته، حذف و ویرایش نیز وجود دارد.شما می توانید برای مطالعه بیشتر در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت روی مطلب کلیک کنید تا از مزایای منشی عضویت برخوردار شوید.

اضافه کردن شماره به دفترچه تلفن پنل اس ام اس

برای اضافه کردن شماره تلفن به دفترچه تلفن پنل اس ام اس از دو روش می توانید استفاده نمایید، شما می توانید شماره های موردنظر را به صورت دستی و تکی در سامانه پیامک ذخیره نمایید در این حالت بر روی گزینه افزودن سریع شماره کلیک نمایید نام دفترچه تلفن موردنظر را انتخاب نمایید و شماره ها را وارد سامانه پیامک نمایید.

روش دوم که سرعت ثبت مخاطب را افزایش می دهد استفاده از فایل اکسل است، پنل اس ام اس مدیر پیامک قابلیت افزودن تعداد نامحدود شماره از فایل اکسل را دارد و شما می توانید به صورت یکباره تعداد زیادی شماره را حتی بانام مخاطب و تاریخ تولد و سایر اطلاعات وارد پنل اس ام اس نمایید و در دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک ذخیره نمایید.

برای این کار از زیر منو دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک روی گزینه افزودن شماره از فایل کلیک نمایید و فایل اکسل را انتخاب نمایید تا شماره ها به صورت یکجا به سیستم افزوده شود. البته در صورتی که شماره های شما در فایل اکسل باشد و بخواهید بدون ذخیره شماره تلفن به فایل اکسل پیامک به صورت گروهی پیامک ارسال نمایید، از مقاله ” ارسال پیامک گروهی از طریق فایل اکسل ” اقدام نمایید.

اگر در نحوه استفاده از ماژول دفترچه تلفن سامانه پیامک مشکلی داشتید، یا در صورتی‌که قصد اضافه کردن مخاطبین گوشی موبایل به دفترچه تلفن سامانه پیامک را دارید می توانید با ما تماس بگیرید یا در بخش نظرات همین مقاله سوالات خود را مطرح کنید.روش های ارسال اس ام اس تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offphonebook استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offphonebook از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد وخط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۲۲ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی