هزینه هر پیامک همراه اول

هزینه هر پیامک همراه اول، ایرانسل و رایتل (تعرفه 1400)

برای تهیه این مقاله از وب سایت رسمی اپراتور های همراه اول ، ایرانسل و رایتل در آذرماه 1400 بررسی و هزینه هر پیامک همراه اول و هزینه هر پیامک ایرانسل و هزینه هر پیامک رایتل با دیگر اپراتور ها بصورت اجمالی و کلی در جدول های زیر قابل رویت می باشد.

همراه اول ، اولین اپراتور تلفن همراه کشور می باشد. رایتل و ایرانسل هر یک رقیب های جدی و در تلاش برای تصاحب سهمی از بازار هستند. هر 3 این اپراتور ها محبوب و به تریب همراه اول، ایرانسل و رایتل جز محبوب ترین ها می باشد. 2 اپراتور دیگر به نام های شاتل موبایل و سامانتل نیز فعالیت خود را آغاز کرده اند و پا به این بازار گذاشته اند تا بتوانند فضای ارتباطات کشور را رقابتی تر و عالی تر کنند. از مکالمه تا پیامک و اینترنت 4G  در سراسر کشور تا هزینه های رقابتی و سرویس های جذاب و بسته های متنوع ارائه می دهند. حال بصورت کلی در جدول زیر قیمت های هر پیامک اپراتور ها را بررسی میکنیم. همین جا متذکر می شویم که 10 ریال دولت نیز به این تعرفه ها اضافه می شود.

سایت مدیرپیامک هر آنچه از یک سامانه پیامک انتظار دارید را می تواند بر آورده کند.  برای سفارش پنل پیامک  یا اخد نمایندگی پنل اس ام اس می توانید با تخفیف ویژه اقدام نمایید. وب سرویس ارسال پیامک با داشتن افزونه های مهمی مثل دیجیتس یا افزونه بوکلی می تواند راهگشای مهمی در تبلیغات پیام کوتاه شما باشد. ارسال پیامک منطقه ای می تواند کار شما را ساده تر کند. پنل ارسال اس ام اس انبوه مدیرپیامک را امتحان کنید و برای خرید پنل اس ام اس با ما تماس بگیرید.

منظور از 10 ریال دولت روی هر پیامک چیست؟

براساس بند ز تبصره 15 قانون بودجه 1399 کل کشور، از تاریخ 1399/01/01 ، اپراتورهای تلفن همراه موظف هستند علاوه بر قیمت هر پیامک، مبلغ ده ریال از استفاده‌کنندگان خدمات مزبور دریافت و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه‌ داری کل کشور واریز کنند. درآمد حاصله متناسب با وصول تا سقف هزارمیلیارد ریال جهت اجرای مواد 5 و 8 قانون حمایت از حقوق معلولان مصوب 1396/12/20 و ساماندهی کودکان کار و خیابانی در اختیار سازمان بهزیستی قرار می‌گیرد.

هزینه هر پیامک همراه اول ، ایرانسل، رایتل، شاتل موبایل و سامانتل

 

تعرفه هر پیامک همراه اول دائمی فارسی 89 ریال و انگلیسی 222 ریال
تعرفه هر پیامک همراه اول اعتباری فارسی 106 ریال و انگلیسی 264 ریال
هزینه پیامک ایرانسل دائمی فارسی 99 ریال و انگلیسی 222 ریال
هزینه پیامک ایرانسل اعتباری فارسی 116 ریال و انگلیسی 274 ریال
تعرفه پیامک رایتل دائمی فارسی 98 ریال و انگلیسی 169 ریال
تعرفه پیامک رایتل اعتباری فارسی 115 ریال و انگلیسی 230 ریال
هزینه پیامک سامانتل اعتباری فارسی 116.8 ریال و انگلیسی 276.4 ریال
هزینه پیامک سامانتل دائمی فارسی 98 ریال و انگلیسی 232 ریال
تعرفه پیامک شاتل موبایل فارسی 100 ریال و انگلیسی 212 ریال

در جدول فوق دیدم که تعرفه هر اپراتور با دیگری متفاوت است. چرا هزینه متفاوت است نیاز به نظر کارشناسی تر دارد. مهم ترین موضوعی که در همه اپراتور ها مشترک می باشد هزینه هر پیامک در سیم کارت دائمی ارزان تر از سیم کارت اعتباری می باشد. شاید ارسال پیامک بصورت تکی و آن هم با وجود این همه شبکه اجتماعی آنقدری حائز اهمیت نباشد. مخصوصا اینکه باید بدانید ارسال پیامک انبوه با سیمکارت شخصی ممنوع می باشد. آنچنان  برای بررسی جزئی تر در جداول زیر تعرفه هر پیامک همراه اول با همراه هزینه هر دقیقه مکالمه را مشاهده نمایید.

تعرفه پیامک ایرانسل

ایرانسل بین جوانان بسیار محبوب می باشد. و بعد از همراه اول خود را بزرگترین اپراتور دیتای کشور معرفی میکند. قطعا رقابت جدی بین ایرانسل و همراه اول وجود دارد و در این بین دیگر اپراتور ها هنوز بصورت کاملا جدی حرفی برای گفتن ندارند و در تلاش هستند با سرویس و بسته های جذاب سهمی از بازار داشته باشند. در جدول زیر تعرفه پیامک ایرانسل را بررسی می کنیم.

سیم کارت اعتباری ایرانسل سیم کارت دائمی ایرانسل
تعرفه پیامک فارسی ایرانسل 116 ریال 99 ریال
تعرفه پیامک انگلیسی ایرانسل 274 ریال 222 ریال
تعرفه مکالمه درون شبکه ایرانسل 149 ریال/ثانیه (89.9 تومان/دقیقه) 0.99 تومان/ثانیه (59.9 تومان/دقیقه)
تعرفه مکالمه برون شبکه ایرانسل 149 ریال/ثانیه (89.9 تومان/دقیقه) 0.99 تومان/ثانیه (59.9 تومان/دقیقه)

تعرفه پیامک رایتل

رایتل جز اپراتور های پیشرو در اینترنت و پوشش دهی منطقه ای می باشد در سال های اخیر سعی کرده با تبلیغات گسترده ای که انجام میدهد بازار را به سمت خود بکشد اما با این وجود هنوز هم مردم اول همراه اول و بعد ایرانسل را ترجیح می دهند. البته که رایتل چیزی از دیگر اپراتور ها کم ندارد. قبلا تبلیغات رایتل بسیار بیشتر بود ولی فعلا با طرح های دانشجویی و سیمکارت های داش آموزی سعی در بازار سازی دارد. در ادامه جدول هزینه هر پیامک رایتل را با هزینه مکالمه رایتل بررسی می کنیم.

سیم کارت اعتباری رایتل سیم کارت دائمی رایتل
تعرفه پیامک فارسی رایتل 115 ریال 98 ریال
تعرفه پیامک انگلیسی رایتل 230 ریال 168 ریال
تعرفه مکالمه درون شبکه رایتل 70 ریال/دقیقه 70 ریال/دقیقه
تعرفه مکالمه برون شبکه رایتل 888 ریال/دقیقه 555 ریال/دقیقه

منظور از درون شبکه یعنی سیم کارت رایتل با رایتل صحبت کند و منظور از برون شبکه یعنی رایتل با اپراتور های دیگر تماس برقرار شود.

تعرفه پیامک سامانتل

سامانتل اپراتور تازه نفسی که جدیدا تبلیغات خود را گسترده تر و بیشتر کرده و در تلاش است تا سهمی قابل توجه در بازار داشته باشد سرشماره 0999 برای این اپراتور می باشد و چون سرشماره های رندی شبیه به 0999990 یا سرشماره 099993 را بیرون داده به دلیل رندی این سرشماره ها محبوبت زیادی پیدا کرده است. در ادامه جدول بررسی تعرفه پیامک سامانتل را مشاهده میکنید

سیم کارت اعتباری سامانتل سیم کارت دائمی سامانتل
تعرفه پیامک فارسی سامانتل 116 ریال 98 ریال/پیامک
تعرفه پیامک انگلیسی سامانتل 274 ریال 232 ریال/پیامک
تعرفه مکالمه درون شبکه سامانتل 620 ریال/ دقیقه (60 ثانیه) 499 ریال/ دقیقه (60 ثانیه)
تعرفه مکالمه برون شبکه سامانتل 852 ریال/ دقیقه (60 ثانیه) 625 ریال/ دقیقه (60 ثانیه)

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید سیم کارت به وب سایت سامانتل مراجعه نمایید.

تعرفه پیامک شاتل موبایل

شاتل موبایل زیر مجموعه شرکت شاتل می باشد. شاتل چندین سال است که سرویس دهنده اینترنت ADSL می باشد و یکی از محبوب ترین خدمات دهندگان اینترنت می باشد. به تازگی اپراتور تلفن همراه شده و در تلاش است سهمی از این بازار داشته باشد. سرشماره 0998 برای شاتل موبایل می باشد. در جدول زیر تعرفه ارسال پیامک شاتل موبایل و تعرفه مکالمه شاتل موبایل را بررسی میکنیم.

خدمات شاتل موبایل هزینه به ریال
مکالمه درون‌ شبکه 555 ریال / دقیقه
مکالمه برون ‌شبکه 888 ریال / دقیقه
پیامک انگلیسی 212 ریال / پیامک
پیامک فارسی 100 ریال / پیامک
پیامک به خارج از کشور 25000 ریال / پیامک
اینترنت همراه 2G، 2.75G، 3G، 4G، 4.75G (مصرف آزاد) 0.6 ریال / کیلوبایت

در شاتل موبایل هیچ هزینه ای تحت عنوان تماس بین شهری، تماس راه دور و یا تماس خارج استانی به مشترک تحمیل نمی شود و هزینه خدمات ارتباطی خارج از بسته های افزایشی مشترک، به طور شفاف و صرفا براساس جدول تعرفه های بالا محاسبه می شود.

در این مقاله به بررسی خدمات و هزینه هر پیامک همراه اول و دیگر اپراتور ها پرداختیم و تلاش کردیم بصورت کلی با مقایسه هزینه ها و قیمت ها و تعرفه مکالمه و تعرفه پیامک اپراتور های تلفن همراه موضوع را بررسی ونتیجه گیری کنیم. هنوز هم جا دارد منتظر باشیم تا اپراتور های دیگری وارد عرصه شوند و تحولی در صنعت ارتباطات کشور ایجاد کنند. ایران هر روزه در حال پیشرفت می باشد و هنوز هم جا دارد رقابت در این حوزه بالا تر برود. هرچقدر که تعداد اپراتور ها بیشتر می شود اپراتور های قبلی تلاش میکنند تا سرویس های خود را جذاب تر و بسته های اینترنت، پیامک و مکالمه خود را متنوع تر کنند. امیدواریم با ورود شاتل موبایل و سامانتل شامل تحولی بزرگ در کشورمان باشیم.

این محتوا در 1400/09/25 از وب سایت های شاتل موبایل، همراه اول، سامانتل، رایتل، ایرانسل بررسی و استخراج شده است و هر سال بروز رسانی می گردد. لطفا در کامنت ها نظر خود را در استفاده ازین اپراتور ها بنویسید و کمک کنید تا بررسی بکنیم کدام اپراتور از نظر شما محبوب تر و خدمات عالی تری دارد؟

5/5 - (2 امتیاز)
نوشتهٔ پیشین
راهنمای اتصال نرم افزار حسابداری آسان به پنل اس ام اس مدیر پیامک
نوشتهٔ بعدی
بازاریابی پیامکی

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

فهرست