انتقال پیامک دریافتی به URL

انتقال پیامک دریافتی به URL

 

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره انتقال پیامک دریافتی به URL و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

انتقال پیامک دریافتی به URL

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس انتقال پیامک دریافتی به URL امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد. سایت مدیرپیامک هر آنچه از یک سامانه پیامک انتظار دارید را می تواند بر آورده کند.  برای سفارش پنل پیامک  یا اخد نمایندگی پنل اس ام اس می توانید با تخفیف ویژه اقدام نمایید. وب سرویس ارسال پیامک با داشتن افزونه های مهمی مثل دیجیتس یا افزونه بوکلی می تواند راهگشای مهمی در تبلیغات پیام کوتاه شما باشد. ارسال پیامک منطقه ای می تواند کار شما را ساده تر کند. پنل ارسال اس ام اس انبوه مدیرپیامک را امتحان کنید و برای خرید پنل اس ام اس با ما تماس بگیرید.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

انتقال پیامک دریافتی به URL

با استفاده از قابلیت انتقال پیامک دریافتی به URL شما می توانید که هر پیامی که به سامانه ارسال می شود را به ایمیل, موبایل و یا یک URL خاص انتقال دهید. در این صورت از تمام پیام ها یک نسخه برای شما ارسال خواهد شد.آیا میدانید شرایط خط خدماتی چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

در انتقال پیامک به URL هنگامی که پیام کوتاه به شماره اختصاصی ارسال شود، بدون در نظر گرفتن نوع آن، پیامک مورد نظر به آدرس اینترنتی و یا همان URL که مطابق نمونه اعلام شده در سامانه پیامک تعریف کرده اید منتقل می شود.شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offurl استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

نحوه عملکرد انتقال دهنده پیامک بهURL

قابل ذکر است که پیام کوتاه در صورتی با موفقیت منتقل می شود که آدرس دریافت کننده در سمت شما به صورت دقیق ثبت شده باشد و کلیه پارامترهای ارسال شده توسط سامانه اس ام اس در سمت شما به صورت صحیح ثبت شوند.شما بصورت غیر حضوری می توانید سامانه ارسال پیامک را برای کسب و کارتان فعال کنید و از این روش برای تبلیغات خود بهره مند شوید.

ثبت نام پنل اس ام اس

بنابراین:

با استفاده از سرویس دریافت پیامک URL یک نسخه از پیامک های ورودی هر کاربر در صورت نیاز او، به سمت سرور وی انتقال مییابد و کاربر می تواند از طریق روش GET برای URL تنظیم شده، بطور خودکار پیامک را دریافت و مقادیر مورد نیاز را استخراج و در پایگاه داده خود ذخیره کرده و روی آن پردازش های لازم را انجام دهد. پیامک ها به صورت پارامتر های GET به این URL ارسال می شود.برای دانستن انتقال پیامک دریافتی به سایت  با ما تماس بگیرد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید.

استفاده کنندگان از URL بدون در نظر گرفتن این که فعالیت کامل این سرویس منوط به داشتن فنی ابتدایی برای ثبت دریافتی ها می باشد، استفاده از این ماژول پیامکی نیز محدود به حیطه کاری خاصی نمی باشد.

سایت های اینترنتی اعم از فروشگاهی و خبری، از اصلی ترین استفاده کنندگان و کاربران این ماژول می باشند و همچنین شرکت های خصوصی، بیمه ها، آژانس های هواپیمایی و … نیز می توانند از این ماژول در راستای اهداف شرکت خود نیز استفاده نمایند.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

انتقال پیامک دریافتی ها به URL

در این امکان پیامک ها را به آدرس url انتخابی شما به صورت رایگان ارسال می کنیم. نکته ی مهم در قرار دادن لینک  url رعایت فرمت مورد قبول پنل پیامکی می باشد.برای دانستن ارسال پیامک گروهی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

معرفی سرویس انتقال پیامک دریافتی به URL

با استفاده از این سرویس یک نسخه از پیامهای ورودی هر مشتری در صورت نیاز او، به سمت سرور محل شرکت او انتقال مییابد به این ترتیب که سرور پیامک با دریافت هر پیام از سمت اپراتور برای شماره خاص مشتری، یک نسخه از پیام های که مشتری را از طریق روش GET برای URL تنظیم شده توسط کاربر میفرستد تا کاربر بتواند بطور خودکار مقادیر مورد نیاز مشتری را استخراج و در پایگاه داده ذخیره کرده و روی آن پردازشهای لازم را انجام دهد.با ماژول عضویت در دفترچه عضویت تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

نحوه راه اندازی سرویس

کاربر می تواند از طریق سیستم ثبت درخواست پشتیبانی آدرس اینترنتی (URL) خود را اعلام نماید تا پس از انجام تنطیمات توسط بخش فنی سامانه پیامک، این امکان برای او فعال گردد.

نمونه ای از این URL را در زیر مشاهده می نمایید.

 http://sample.ir/getsms?From=09112112910&To=30006859&MessageBody=Test

پارامترها:
From : ارسال کننده (شماره موبایلی که پیامک را برای شماره اختصاصی شما ارسال کرده)
To : دریافت کننده (شماره اختصاصی شما)
MessageBody : متن پیام

نکته:

با توجه به اینکه سرویس ذکر شده بصورت بلادرنگ فعالیت می کند و باید بتواند در هر لحظه از طریق اینترنت به آدرس شما دسترسی پیدا کنند. لازم است که Web Application شما بصورت آنلاین باشد.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

پنل‌های پیامکی مدیر پیامک مادام‌العمر هستند و هزینه پنل تنها یک مرتبه دریافت می‌گردد

نکات مهم:

 • هزینه پیامک‌های ارسال نشده به حساب کاربر بازگردانده خواهد شد.
 • در هنگام دریافت پیامک هیچ هزینه‌ای از کاربر دریافت نمی‌شود.
 • میتوانید با یک پنل اس ام اس معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.
 • قابلیت دریافت گزارش تحویل (delivery) دقیق در سامانه وجود دارد.
 • هیچ محدودیتی برای تعداد پیامک‌های ارسالی از سامانه وجود ندارد.
 • تعرفه هر پنل به صورت ثابت بوده و با شارژ کردن هیچ تغییری در این تعرفه ایجاد نمی‌شود.
 • شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .
 • به هر کاربر یک خط اختصاصی هدیه، با قابلیت ارسال و دریافت، اهدا می‌گردد. لذا ارسال کپی کارت ملی الزامی می‌باشد.
 • شش خط عمومی رند، جهت ارسال پیامک، در اختیار کاربر محترم قرار می‌گیرد. این خطوط از هر پنج اپراتور ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ ارائه می‌شوند.
 • شما می‌توانید با نام کاربری demo و رمز عبور demo وارد سامانه شده و توضیحات تفضیلی هر بخش را مشاهده فرمائید.(ورود به سامانه پیامک)
 • تعرفه‌های مذکور برای پیامک فارسی ارسال شده از خطوط ۵۰۰۰ می‌باشند. تعرفه برای سایر خطوط و همچنین پیامک لاتین متفاوت می‌باشد.
 • به تعرفه پیامک‌ها ۹% مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.
 • ۱۰ ریال هزینه اضافی مصوب مجلس در سامانه مدیر پیامک حذف شده و از این بابت هیچ هزینه ای اضافه نمی‌شود.
 • برای فعال کردن و ساخت پیامک تبلیغاتی  شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.
 • پنل‌های پیامک در هر زمان با پرداخت مابه‌تفاوت قابل ارتقاء به پنل بالاتر می‌باشند.
 • تمام پنل‌ها بصورت ۲۴ ساعته توسط تیم مدیر پیامک پشتیبانی می‌شوند.

روش مدیریت سیستم ارسال پیامک خودکار

در سیستم ارسال پیامک خودکار، برای شما عزیزان سه روش جهت ارسال پیامک خودکار در نظر گرفته است که با انتخاب خود میتوانید بر حسب نیاز این موارد را تنظیم نمایید تا پیامک شما ارسال شود، حتی این قابلیت وجود دارد که به طور مثال: چند روز مانده به زمان پرداخت قسط، به کاربر پیامک اطلاع رسانی یا یادآوری ارسال شود.

۱- ارسال پیامک خودکار هفتگی، به طور مثال: برای همکاران.

۲- ارسال پیامک خودکار ماهانه، به طور مثال: برای اقساط.

۳- ارسال پیامک خودکار سالانه، به طور مثال: برای زمان سررسید قرارداد بیمه، تولد و مناسبت های دیگر.

پنل اس ام اس مدیر پیامک به شما امکان ارسال پیامک‌ انبوه و گروهی به صورت تفکیک شده و طبقه‌بندی شده (براساس ارسال اس ام اس به سن و جنسیت، ارسال پیام کوتاه براساس کدپستی، ارسال پیامک براساس منطقه، ارسال پیامک به شهر و استان و پیش‌شماره و..) را می‌دهد و دارای دفترچه تلفن پیشرفته، سیستم پاسخگویی دوطرفه، صندوق دریافت پیامک، سیستم نوبت دهی پیامکی و … هست.

با مدیر پیامک شما می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی، تبریک، تسلیت، فروش و … را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مخاطب برسانید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offurl استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offurl از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد وخط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۱۶ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل
نوشته‌ی بعدی
آموزش ایجاد دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک

مطالب مرتبط:

۱۰ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست