وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی

دستبندی:

امکانات
وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

یکی از وب سرویس های بسیار کاربردی برای سایت ها و اپلیکیشن ها جهت احراز هویت وب سرویس کد احراز هویت پیامکی می باشد. این وب سرویس کد تایید را بصورت آنی زیر ۵ ثانیه ارسال میکند. برنامه نویسی آن بسیار ساده و روان و راحت می باشد.

وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی

حتما برای شما هم بارها اتفاق افتاده است که به دلیل زیاد شد حجم پیامک های تبلیغاتی ناراضی و شاکی باشید و به سرویس خدماتی موبایلتان قطع کردن سیستم تبلیغاتی را اعلام می کنید . حال در این بین شاید یکسری از پیامک ها را بر اساس نیازتان لازم دارید که برای شما ارسال شود. وب سرویس کد احراز هویت پیامکی کاربران این امکان را در دسترس شما قرار می دهد تا بر اساس نیاز و امکاناتی که دارید پیام های تبلیغاتی مختص شما ارسال شود

وب سرویس احراز هویت پیامکی کاربران و یا بررسی فعال بودن اطلاعات اعلامی در زمان ثبت نام یکی از سرویس های جدید پیامک ارائه شده توسط سامانه های پیامکی است.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین مدیر پیامک تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcode استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

در زمان درخواست عضویت یکی از مهم ترین اطلاعات دریافتی از شخص اعلام شماره موبایل همراه می باشد تا مشخص شود اطلاعات اعلام شده درست و صحیح و مربوط به خود شخص باشد. اما این عملیات چگونه انجام می شود ؟

ثبت نام پنل اس ام اس

وب سرویس کد احراز هویت پیامکی

برای اینکه مشخص شود که کاربر از چه نوع تبلیغاتی استقبال می کند  هویت اعلامی شما به نرم افزار و یا برنامه مرتبط ارسال پیامک حاوی کد فعال سازی به شماره موبایلتان مشخص می شود .

در ابتدا باید حتما شماره موبایلتان روشن باشد تا کد فعالسازی را دریافت کنید این عمل در واقع کد احراز هویت پیامکی شما را شان می دهد. پس از دریافت نوبت استفاده از کد در بخش مشخصی از سایت و یا ارسال مجدد آن به شماره ارسال کننده و یا شماره اعلام شده در متن پیامک است.

افرادی که کلا شماره های خود را در مقابل تبلیغات جز بلک لیست ها قرار داده اد دیگر می توانند از این سرویس بهره مند شوند مگر اینکه درخواست کد احراز هویت پیامکی بدهد.شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.

سامانه ارسال sms مدیر پیامک این سیستم را تعبیه کرده است و با ارائه آن به کاربران نقشی مهم را در حوزه ارائه خدمات وب سرویسی به خود اختصاص می دهد. مسلم است که ارسال از طریق وب سرویس کد احراز هویت پیامکی می باید تحت پوشش خطی خدماتی باشد. این وب سرویس دارای سرعت و دقت بالایی می باشد و توام با رضایت مشتری انتخابی شما می باشد.

وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی

کد احراز هویت پیامکی نکته:

خطوط خدماتی  در واقع با توجه به نوع پیام های ارسالی و محتوای آنها اجازه ارسال پیامک را به شماره هایی که دریافت پیام تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند دارد.یکی از ویژگی های مهم پنل ارسال سریع پیامک  است که در زمان شما صرفه جویی کند با این روش شما می توانید تبلیغات خود را به آسانی انجام دهید.

اصطلاحات رایج در مورد احراز هویت از طریق موبایل:

 •  اعتبار سنجی پیامکی
 • اعتبار سنجی تلفنی
 • ارسال کد امنیتی
 • کپچای متنی
 • سرشماره خدماتی
 • اعتبارسنجی موبایل
 • اعتبار سنجی صوتی موبایل
 • رمز یکبار مصرف
 • او تی پی
 • پیامک فعال سازی
 • کد فعال سازی پیامکی
 • احراز هویت صوتی
 • احراز هویت پیامکی و یکبار رمز OTP

به عنوان مثال:

اگر هنگام ثبت نام در تلگرام دقت کرده باشید یک پیامک فعال سازی صوتی یا در قالب متن که شامل کد چهار رقمی می باشد برای شما ارسال می کند . این عملکرد نشان از کد احراز هویت پیامکی در تلگرام می باشد.
برای کاربر مورد نظر ارسال و به این روش از درست بودن شماره موبایل کاربر اطمینان حاصل می کند. گوگل نیز برای کاربرانی که می‌خواهند رمز حساب کاربری گوگل خود را تغییر بدهند ، ابتدا یک کد امنیتی صوتی همان کد اعتبار سنجی تلفنی را ارسال و در صورتی که به هردلیل کد ارسالی به دست کاربر نرسید، کد امنیتی بصورت پیامک متنی به شماره موبایلی که کاربر هنگام ثبت نام به گوگل معرفی کرده است ارسال می گردد.
به این روال کد احراز هویت پیامکی و اعتبار سنجی مخاطبان و کاربران برنامه های کاربردی، اصطلاحا سیستم اعتبار سنجی صوتی یا اعتبار سنجی پیامکی نام دارد.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از سایت تماس صوتی می باشد

طریقه استفاده از وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی

سامانه پیامک رایگان اس ام اس با در نظر گرفتن نیاز های کاربران خود اقدام به طراحی وب سرویسی با عنوان کد احراز هویت پیامکی نموده که در زیر طریقه استفاده از آن را شرح خواهیم داد.

در این وب سرویس شما دیگر لازم نیست که کد فعال سازی را تولید کنید ، این کار توسط سامانه پیامک بصورت کاملا خودکار انجام شده ، شما فقط شماره موبایلی که قرار است کد فعال سازی را دریافت کند به سامانه ارسال می کنید و منتظر می شوید که کاربر کد را در نرم افزار و یا وب سایت شما وارد نماید.شما با ارسال پیامک انبوه به اصناف  می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

آدرس وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی :

https://sms.modirpayamak.com

این وب سرویس دارای ۳ الگو  می باشد:

 •  ارسال خودکار کد فعال سازی (AutoSendCode)
 • متد بررسی صحت کد فعال سازی که توسط کاربر شما در نرم افزار شما وارد شده (CheckSendCode)
 • ارسال کد فعال سازی دلخواه که توسط خود شما تولید می شود (SendMessageWithCode)

۱ – ارسال خودکار کد فعال سازی بابت احراز هویت

long AutoSendCode(string Username, string Password, string ReciptionNumber,string Footer)

 • Username : نام کاربری شما در سامانه پیامک می باشد.
 • Password : رمز عبور سامانه پیامک شماست.
 • ReciptionNumber : شماره موبایلی که  کد فعال سازی به آن ارسال می شود.
 • Footer : متنی که تمایل دارید در انتهای پیامک فعال سازی شما ارسال شود ، مانند RayganSMS در تمایل می توانید این مقدار را خالی ارسال نمایید

نمونه پیامک ارسالی این متد :

با سلام ،
کد تایید شما : ۲۴۷۹۴۴
modirpayamakSMS

مقدار بازگشتی این متد یک عدد بزرگتر ۲۰۰۰ می باشد که با این عدد می توانید با وب سرویس قدیمی اقدام به دریافت وضعیت پیامک ارسالی نمایید. در ضمن این کد هیچ ارتباطی به کد فعال سازی ندارد و با آن فرق دارد.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

۲ – متد بررسی صحت کد فعال سازی

bool CheckSendCode(string Username, string Password, string ReciptionNumber, string Code)

 • Username : نام کاربری شما در سامانه پیامک
 • Password : رمز عبور سامانه پیامک شما
 • ReciptionNumber : شماره موبایلی که کد فعال سازی به آن ارسال شده است
 • Code : کد که برای کاربر ارسال شده و او این کد را در نرم افزار و یا سایت شما وارد کرده است

مقدار بازگشتی این متد بصورت true و یا false می باشد که true به معنی صحت کد وارد شده و false به عنوان عدم صحت آن می باشد.

۳ – ارسال کد فعال سازی دلخواه بابت احراز هویت

long SendMessageWithCode(string Username, string Password, string ReciptionNumber,string Code)

 • Username : نام کاربری شما در سامانه پیامک
 • Password : رمز عبور سامانه پیامک شما
 • ReciptionNumber : شماره موبایلی که قرار است کد فعال سازی به آن ارسال شود
 • Code: متنی که شامل کد فعال سازی می باشد مثلا : کد فعال سازی شما : ۱۲۳۴۵۶ modirpayamakSMS

مقدار بازگشتی این متد یک عدد بزرگتر ۲۰۰۰ می باشد که با این عدد می توانید با وب سرویس قدیمی اقدام به دریافت وضعیت پیامک ارسالی نمایید. در ضمن این کد هیچ ارتباطی به کد فعال سازی ندارد و با آن فرق دارد.

وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی

نکته :

کلیه پیامک های ارسالی شما با شماره ۵۰۰۲۴۰۰۵ ارسال می شوند چون این خط به شماره های بلک لیست و مسدود و قابلیت ارسال به همه شماره ها را دارا می باشد .
این امکان سامانه کاملا رایگان بوده و بدون محدودیت برای همه کاربران سامانه پیامک در دسترس می باشد.
سرعت ارسال پیامک با این خط بسیار بالا بوده که در شرایط عادی اپراتور حداکثر در مدت ۳ ثانیه پیامک ارسال خواهد شد.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcode استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید. ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offcode از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۱۶ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی