دریافت و ارسال فکس اینترنتی با شماره اختصاصی

با توجه به وابستگی و نیاز بسیاری از کسب و کارها، سازمان ها و شرکت ها به ارسال و دریافت فکس برآن شدیم تا با حذف هزینه دستگاه فکس، کاغذ و کارتریج در یک سامانه جامع بصورت کاملا آنلاین نیاز فکس را مرتفع کنیم. بنابراین تعمیر و خرید دستگاه فکس را فراموش کنید!

برآن شدیم که بیش از نیم میلیون مشترک فعال این سرویس را در این فضای آشفته کسب و کار به سهم خود یاری کنیم. سرویس نمابر در اول مهرماه با وجود تمام محدودیت ها متولد شد. اکنون ما با ایجاد پنل فکس ابری و اینترنتی کنار کسب و کار هستیم. امیدواریم که در نمابر تجربه خوشایندی برای شما رقم بزنیم.

modirpayamak_fax

تعرفه سامانه ارسال و دریافت فکس

پایه

رایگان

تست و بررسی

۵ صفحه فکس

ارسال و دریافت فکس

شماره رند اشتراکی

وب سرویس ندارد

استارتاپ

۴۲

هزار تومان ماهیانه

۴۰ صفحه فکس

ارسال و دریافت فکس

شماره اشتراکی

پنل تحت وب

شرکتی / محبوب ترین

۱۱۰

هزار تومان ماهیانه

۱۵۰ صفحه فکس

ارسال و دریافت فکس

امکان دریافت شماره اختصاصی

دریافت فکس در ایمیل

سازمانی

۴۰۰

هزار تومان ماهیانه

۷۵۰ صفحه فکس

ارسال و دریافت فکس

امکان دریافت شماره اختصاصی

وب سرویس

ارسال رایگان فکس اینترنتی

عضویت و ارسال پنج فکس رایگان است! با خیال راحت امتحان کنید.

۱

انتخاب فایل

فایل PDF خود را انتخاب کنید

۲

شماره مقصد

شماره فکس مقصد را وارد کنید

۳

ارسال فکس

فکس شما در مقصد تحویل شد

دریافت فکـس

بدون دستگاه فکس، آنلاین فکس بگیرید

ارسال فکـس

بدون خرید فکس، آنلـاین فکس بفرستـیـد

شماره اختصاصی فکـس

شماره اختصاصی برای دریافت فکس دارید

فکس به ایمیل

فکس های خود را در ایمیل دریافت کنید

آرشیو فکس ها

فکس های خود را آرشیو کنید

وب سرویس فکس

از طریق وب سرویس فکس ارسال کنید

فکـس چـیست؟

به دستگاهی که برای انتقال اطلاعات به صورت مکتوب از بستر خطوط تلفن به کار برده می شود، فکس گفته می شود.

روش کار با این دستگاه ها به این صورت است؛ ابتدا کاغذی که وارد دستگاه می شود، اسکن شده و سپس از طریق خط تلفن به آدرس مورد نظر ارسال می شود. در سوی دیگر دستگاه فکس دیگری نیز وجود دارد که داده های ارسالی را دریافت کرده و سپس روی کاغذی چاپ می کند.

دستگاه های فکس علاوه بر فکس، اسکنر و پرینتر نیز هستند، تنها با این تفاوت که عمل چاپ و اسکن تنها برای صورت گرفتن فرآیند فکس انجام می پذیرد و این دستگاه ها از کیفیت دستگاه پرینتر و اسکنر را برخوردار نیستند.

فکس اینترنتی یا مجازی چیست؟

فرآیند ارسال و دریافت فکس نیازمند صرف زمان زیادی است و همچنین استفاده از کاغذها، هزینه های در بر گیرنده ی استفاده از آن (امروزه به دلیل هزینه‌ی خرید و نگهداری دستگاه، هزینه‌ جوهر و کاغذ و مشکلات سخت‌افزاری دیگر …) رفته رفته در شرکت ها و موسسات مختلف فکس اینترنتی یا مجازی را مشاهده کنید.

روش کار فکس های اینترنتی که به عنوان فکس مجازی نیز از آن یاد می شود، اینگونه است که فکس اینترنتی همان فکس در معنای رایج اولیه خود می باشد، اما تکنولوژی به کار رفته در فکس های اینترنتی بسیار پیشرفته تر هستند.

در نسل کنونی کارکردها و فرآیند ها در موسسات مختلف بدون کاغذ و رواج یافتن هر روزه ی اسناد دیجیتالی، از یک سو نیازمندی به فکس همچنان احساس می شود، و از طرفی استفاده از دستگاه فکس قدیمی با کسب و کارهای جدید و سرعت بالای بازار کار امروزی همسان نمی باشد.

یکی دیگر از تفاوت های فکس اینترنتی (مجازی) با فکس های قدیمی در این است، که برای این که بتوانید فکس های خود را به صورت اینترنتی ارسال و دریافت کنید، هیچ نیازی به تهیه دستگاه فکس برای اسکن و … ندارید.

شما می توانید با استفاده از سرویس فکس اینترنتی ارائه شده ما، هر فایلی را که روی کامپیوتر خود ایجاد و یا تعریف ‌کنید، سپس از طریق ایمیل یا به صورت وب و … به دستگاه فکس مورد نظر خود ارسال کنید.

در سرویس ارائه شده پیوست‌های خروجی ایمیل و یا … توسط شما فرستاده می شوند، به فکس تبدیل شده و هم چنین عکس موضوعی که گفته شد، فکس‌های ورودی که برایتان ارسال می شود به پیوست های ایمیل تبدیل خواهد شد.

فکس را بیشتر بشناسیم

دورنگار یا نمابر یا فکس تصویری از یک مدرک (یک یا چند صفحه متن یا تصویر) را به دستگاه فکسِ دیگر می فرستد. این دستگاه تصویر مدارک فرستاده شده توسط دستگاه‌های فکسِ دیگر را هم چاپ می‌کند. ماشینی که تصویر را می فرستد الگوی نقاط روشن و تاریکِ مدرک را به سیگنالِ الکتریکی تبدیل می‌کند. این سیگنال از طریق شبکه تلفن به دستگاه گیرنده می‌رسد که سیگنال را به صورت اولیه اش بر می گرداند. بعضی از دستگاه‌های فکس یک گوشی تلفن هم دارند که با آن می‌توان با شخصی که با دستگاه دیگر کار می‌کند صحبت کرد.

به مدارکی که ارسال می‌شوند فکس می گویند.

فرستادن مدرک

پس از اینکه با دستگاه فرستنده شماره تلفن دستگاه گیرنده گرفته شد و دستگاه گیرنده جواب داد، دستگاه فرستنده شروع به اسکن کردن مدرک کرد. یعنی هر لحظه قسمت کوچکی از آن را از مقابلِ ردیفی از صدها حسگر الکترونیکی ریز می گذرانند. لامپی روی این مدرک نور می اندازد. هربار که مدرک اندکی حرکت می‌کند، حسگرها نشان می دهند که کدام بیت‌های مدرکِ قرار گرفته زیر ردیف حسگرها نور را باز می تابانند (و روشن اند) و کدام بیت‌ها نور را باز نمی تابانند (و تاریک اند). دستگاه فکس سیگنال‌های حاصل از سیگنال‌ها را به خط تلفن می فرستد. به این طریق الگوی تاریک و روشن مدرک را به دستگاه گیرنده می فرستد. وقتی آخرین صفحه مدرک فرستاده شد، دستگاه خط تلفن را قطع می‌کند تا تماس پایان یابد.

دریافت مدرک

دستگاه فکس گیرنده سیگنال‌ها را، به صورت یک خط در هر لحظه، از دستگاه فرستنده دریافت می‌کند. دستگاه گیرنده این سیگنال‌ها را به ردیفی از عناصر گرم‌کننده می فرستد. به ازای هر حسگر نوری ماشین فرستنده، یک عنصر گرم‌کننده در دستگاه گیرنده وجود دارد. جاهایی که مدرک اصلی تاریک بوده عنصر گرم‌کننده روشن می‌شود و جاهایی که مدرک اصلی تاریک بوده عنصر گرم‌کننده روشن و جاهایی که مدرک روشن بوده عنصر گرم‌کننده خاموش می‌شود. کاغذ حساس به گرما (که کاغذ گرمایی خوانده می‌شود) از روی این عناصر گرم‌کننده عبور می‌کند و جاهایی که این عناصر خاموش اند، کاغذ سیاه می‌شود. به تدریج الگوهای روشن و تاریکِ مدرک اصلی روی کاغذ رسم می‌شود. بعضی از دستگاه‌های فکس جدید می‌توانند مدارک دریافت شده را به جای کاغذ گرمایی روی کاغذ معمولی چاپ کنند

فکس‌های کامپیوتری

می توان مدار الکترونیکی کوچکی به کامپیوتر شخصی اضافه کرد که به کامپیوتر امکان دهد به صورت دستگاه فکس عمل کند. به این صورت می‌توان متن و تصویرهای موجود در کامپیوتر را به دستگاه فکسِ دیگری فرستاد یا متن و مدارکی را که روی صفحه نمایش کامپیوتر ظاهر می‌شود دریافت و در حافظه کامپیوتر ذخیره کرد یا آن را به کمک چاپگر کامپیوتر چاپ کرد.

تاریخچه فکس

الکساندر باین مخترع اسکاتلندی روی دستگاههای مکانیکی از نوع فاکس شیمیایی کار می‌کرد و در سال ۱۸۴۶ توانست در آزمایشگاه علائم گرافیکی را تولید کند. وی حق ثبت اختراع بریتانیا ۹۷۴۵ را در ۲۷ مه ۱۸۴۳ برای “چاپ الکترونیکی تلگراف” دریافت کرد. فردریک باکویل چند تغییر در طراحی Bain ایجاد کرد و یک دستگاه تله فکس را به نمایش گذاشت. Pantelegraph توسط فیزیکدان ایتالیایی به اسم جیووانی کاسلی اختراع شد. وی اولین سرویس تلفکس تجاری بین پاریس و لیون را در سال ۱۸۶۵ -حدود ۱۱ سال قبل از اختراع تلفن- معرفی کرد.

منبع: ویکی پدیا

ارسال و دریافت فکس از تهران

بدون نیاز به دستگاه فکس، خط تلفن و هرگونه سخت افزار و یا نرم افزاری، تنها از طریق پنل وب، ارسال و دریافت فکس را انجام دهید!

شماره فکس اختصاصی

هر کاربر پس از عضویت، شماره اختصاصی فکس تهران را دریافت میکند.

صرفه جویی در هزینه

هر کاربر می تواند فکس را بدون نیاز به کاغذ دریافت، برای دیگران ارسال و یا در سیستم خود ذخیره نماید.

گزارشگیری حرفه ای

هر کاربر می‌تواند تاریخچه فکس‌های ارسالی و دریافتی خود، وضعیت حساب و ... را مشاهده نماید.

ذخیره سازی فکس ها

تمامی فکس های ارسالی و دریافتی در بخش بایگانی ذخیره شده و قابلیت بازیابی آن به راحتی مقدور می باشد.

تنظیم سربرگ

امکان تنظیم سربرگ توسط شما وجود دارد. این نام در بالای صفحه فکس ارسالی به عنوان نام فرستنده درج می‌گردد.

ارسال مجدد فکس‌های ناموفق

در صورت فعال‌سازی این قابلیت فکس های ارسالی ناموفق چندین بار در بازه های زمانی مختلف مجدداً ارسال می‌گردد.

تجربه آنلاین سرویس فکس اینترنتی رایگان

همواره در تلاشیم با ارائه سرویس به کسب و کارها، سهم هر چند کوچکی در رشد آنها داشته باشیم.

نحوه خرید فکس اینترنتی به چه صورت است؟

فکس اینترنتی نوعی سرویس میزبانی برای شماست. که با بهره مندی از آن دیگر نیازی نیست تا شما برای استفاده از فکس، سخت افزار هایی اضافی را خریداری و پیاده سازی کنید.

در مقابل می توانید، با پرداخت مبلغی در ازای خرید سرویسی که ما در اختیارتان قرار می دهیم، علاوه بر برخورداری از سرویس فکس اینترنتی که با سرعتی بالا و ایجاد سهولت در کارتان در اختیارتان قرار می گیرد، بتوانید این سرویس فکس آنلاین را به صورت دائمی در کنار خود داشته باشید.

عضویت در سامانه فکس اینترنی کاملا رایگان است. برای ثبت نام از جدول بالا روی پنل رایگان کلیک نمایید.

عضویت و ارسال پنج فکس رایگان است! با خیال راحت سامانه را امتحان کنید.

– وارد پنل خود شوید.
۲- وارد بخش “فکس های ارسالی” شوید.
۳- روی کلید “ارسال فکس” در بالای صفحه کلیک کنید.
۴- مشخصات فکس را وارد و فایل PDF را بارگذاری کنید.
۵- با کلیک بر گزینه ارسال فکس، فکس خود را ارسال کنید.

– وارد پنل خود شوید.
۲- وارد بخش “فکس های دریافتی” شوید.
۳- فکس دریافتی خود را مشاهده و دانلود کنید.

از بهترین سامانه های پیامکی استفاده می کند اما گاهی ممکن است خطایی بوجود بیاید. مدتی تامل کنید و سپس مجدد امتحان کنید.

با شماره تماس سامانه تماس بگیرید، داخلی بخش فروش را شماره گیری کنید و درخواست شماره اختصاصی کنید. بزودی این امکان کاملا آنلاین می شود.

در حال حاضر سامانه امکان تخصیص شماره اختصاصی با پیش شماره خراسان رضوی و تهران را برای کاربران خود فراهم کرده است. ما در تلاش هستیم تا استان های دیگر را نیز به پیش شماره های سامانه اضافه کنیم.

در حال حاضر خیر، اما سامانه به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن در گوشی های موبایل به سادگی امکان پذیر باشد.

بزودی این امکان فراهم خواهد شد. در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید تا اولین نفر مطلع شوید.

بزودی این امکان فراهم خواهد شد. در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید تا اولین نفر مطلع شوید.

امکان ارسال فکس انبوه وجود دارد

در حال حاضر فقط امکان تمدید ماهیانه وجود دارد.

کـاربـردی

چرا پنل اس ام اس مدیر پیامک

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت ۲۰۲۱

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت ۲۰۲۱

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست