ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

دستبندی:

امکانات
ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی | اپراتور پیام صوتی | ارسال پیام صوتی

ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی یکی دیگر از قابلیت های پنل مدیر پیامک می باشد. شما با این تکنیک می توانید رشد صددرصدی کسب و کارتان را بالا ببرید و پیام صوتی انبوه ارسال کنید. در پنل خود می توانید یک صدای پیش فرض را ضبط کنید و آن را برای مخاطب خود ارسال کنید.

پیام صوتی برای بازاریابی و تبلیغاتی در موارد مختلفی قابل استفاده است شما می توانید صدای خود را ضبط نمایید و از طریق سامانه پیامک، پیام صوتی ارسال نمایید تا پیام شما یک باره و به صورت انبوه اطلاع رسانی شود.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین مدیر پیامک تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

از آنجایی که خیلی از شماره موبایل‌ها دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند شما می‌توانید به این افراد پیامک صوتی ارسال نمایید. ضبط صدای شما و تماس با مشتری و پخش صدای صوتی شما یکی از امکانات پنل می باشد.شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offvoice استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چگونه می توان صدا را ضبط کرد ؟

شما می توانید از تجهیزاتی از قبیل : استدیو، میکروفن، نویزگیر محیط، نرم افزار میکس صدا و… استفاده کنید.

اما اگر  وقت لازم برای ضبط و ویرایش صدا را ندارند، اگر شما مدیر کسب‌وکار هستید و وقت لازم برای ویرایش صدا را ندارید، شما می‌توانید از خدمت ضبط صدای مدیر پیامک استفاده کنید، فایل متنی را برای ما ارسال نمایید تا نسخه صوتی پیام شما را با فرمت mp3 به شما تحویل دهیم و شما بتوانید از این فایل صوتی برای ارسال پیامک صوتی انبوه استفاده نمایید.شما با ارسال سریع پیامک با خط خدماتی می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.

ثبت نام پنل اس ام اس

ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

مزایای پیامک صوتی

قیمت مناسب 

این پنل یکی از با ارزش ترین خدمات می باشد چون قیمت مناسب و بازخورد فوق العاده مناسبی را نسبت به دیگر ابزارهای تبلیغاتی دارد.
(در مقایسه با سایر روش های تبلیغاتی صوتی مانند تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی و رادیویی روشی بسیار مقرون به صرفه است.)آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از سایت تماس صوتی می باشد

تاثیر شنیداری

یکی از روش های تبلیغاتی ات که صد درصد اطمینان دارید که مخاطبتان تبلیغ شما را شنیده استیکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک ذخیره شماره تلفن در دفترچه پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

(نفوذ و تاثیرگذاری ۴ برابری پیغام های شنیداری نسبت به سایر روش های ارسال پیام می باشد.)

تعرفه ثابت

هزینه ارسال به تلفن ثابت و همراه برابر می باشد.با دانستن در مورد عضویت خودکار در دفترچه تلفن تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.
(تعرفه ثابت براساس تعرفه سراسری برای اپراتور ثابت و همراه می باشد.)

گزارش گیری

اطمینان خاطر شما از دریافت کلیه تبلیغات ارسال شده به مشتریان باعث هدفمند بودن تبلیغات می شود.
(با دسترسی کامل به گزارش دهی کامل براساس هر شماره و مدت زمان انتظار مخاطبان امکان برنامه ریزی و استراتژی هدفمندی پیام به راحتی برای شما فراهم می باشد.)امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

ارتباط گیری ساده

سادگی و قابل دسترس و استفاده بودن آن توسط همگان.

(منوی فارسی و دسترسی آسان به منوها برای تمامی استفاده کنندگان.)

ضبط توسط خودتان 

ارسال پیامک تبریک با صدای خودتان
(گاهی برای دعوت دوستان و آشنایان وقت کافی ندارید به همه تماس بگیرید آسانترین راه این است که با استفاده از سیستم پیامک صوتی صدای خود را ضبط کنید و در آن واحد برای همه دوستان پیام را ارسال کنید و یا با صدای خودتان با تنظیم زمان دلخواه برای دوستانتان پیام تبریک ارسال کنید.)شما با ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

روش های ارسال پیام صوتی

 1. روش‌های ارسال پیام صوتی (انبوه و تکی)
 2. ارسال پیام صوتی به صورت تکی
 3. سیستم احراز هویت پیامکی
 4. ارسال پیام صوتی به صورت گروهی
 5. ارسال پیام صوتی به صورت زماندار (در آینده)
 6. ارسال پیامک انبوه از طریق موبایل
 7. ارسال پیام صوتی از طریق وب سرویس (برای تایید شماره ثابت)

مشخصات فایل صوتی برای ارسال پیام صوتی

 • برای ضبط فایل صوتی می‌بایست با فرمت wav ذخیره کنید.
 •  دارای مشخصات ۸۰۰۰hz,16kb,Mono باشد.
  (برای تبدیل فایل صوتی می توانید از سایت استفاده کنید http://audio.online-convert.com/convert-to-wav)
  ممکن است در ارسال پیام صوتی، سیستم مالی سامانه پیامک، فایل صوتی را با یک ثانیه اختلاف محاسبه نماید.
 • برا دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

ارسال پیام صوتی بدون خرید سامانه پیامکی

ما برای شما یک قابلیت را فعال کرده ایم اگر قصد دارید تنها یک مرتبه پیام صوتی ارسال نمایید به جای خرید سامانه پیامک می توانید سفارش ارسال پیام صوتی را برای ما ارسال نمایید تا ما پیام صوتی را برای شما ارسال کنیم.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

نمایندگی سامانه ارسال پیام صوتی

سامانه مدیر پیامک در کنار قابلیت های  ارسال پیامک صوتی، ارسال پیام کوتاه متنی، ارسال پیامک از طریق وب سرویس را در اختیار شما قرار می‌‎دهد و شما با خرید نمایندگی سامانه مدیر پیامک قادر هستید از امکانات، پنل صوتی، خط خدماتی، ارسال پیامک وب سرویس، کارت ویزیت الکترونیکی و… استفاده نمایید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

سوالات متداول درباره پیامک صوتی:

نحوه کار پنل صوتی به چه صورت است ؟

ابتدا صدای خود را ضبط کرده و بعد از شماره گیری مخاطب برای تلفن های همراه و تلفن های ثابت برای مخاطب شما صدا پخش می شود.

در پنل صوتی چند نوع ارسال وجود دارد ؟

شما میتواید پیام صوتی خود را بصورت تکی یا گروهی یا از روی نقشه ارسال کنید بسته به سلیقه شماست.برای رشد کسب و کارتان از پیامک هدفمند استفاده کنید تا از لحاظ درامدی به رشد خوبی برسید.

آیا قیمت شماره های ثابت و تلفن همراه یکسان است ؟

هزینه هر پالس برای شماره های تلفن ثابت و همراه اول طبق تعرفه اعلام شده در سایت است. برای شماره های ایرانسل ۲۸ درصد افزایش قیمت خواهیم داشت.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل پیامکی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

 تعداد شماره هایی که میتوان در پنل صوتی ذخیره کرد چقدر است ؟

هر تعدادی رو شما لازم داشته باشید ذخیره می کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد .

آیا میتوان همانند پیامک در پنل صوتی نظرسنجی برگذار کرد ؟

بله این امکان وجود دارد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offvoice استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید. ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offfvoice از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۲۰ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی