پنل اس ام اس رایگان

پنل اس ام اس رایگان | ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان | ارسال پیامک انبوه رایگان

پنل اس ام اس رایگان | ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان

شما با مطالعه این مقاله با خدمات ویژه پنل اس ام اس رایگان آشنا خواهید شد.

پنل پیامکی چیست؟

پنل sms همانند یک ایمیل شخصی است که امکاناتی ازقبیل: مشاهده پیغام های دریافتی و ارسالی، ایجاد پیام و ارسال آن و….را دارا می باشد تنها با این تفاوت که در پنل اس ام اس پیام به گوشی مخاطب فرستاده می شود. شما برای اشتراک در پنل پیامک و دسترسی به امکانات پایه با هزینه اندکی می توانید تقریبا ۲۵خط ۱۰۰۰ یا ۵۰۰۰  از ما هدیه دریافت کنید.

بروزترین پنل اس ام اس رایگان

سامانه مدیرپیامک از پیشرفته ترین و بروزترین پنل های پیامکی کشور است که امکاناتی نظیر:

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offfree استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

هدف از ایجاد پنل اس ام اس رایگان:

پنل اس ام اس رایگان با عملکردهایی آسان و موثر برای ارسال اس ام اس های تبلیغاتی و اطلاع رسانی و همچنین پیامک های خدماتی برای تمام مراکز اعم از دولتی و خصوصی را دارا می باشد. همچنین با امکان ارسال پیامک به تمام شماره ها حتی برای افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده باشند.

پنل پیامکی ما سامانه ای است که به هیچ نرم افزار و دستگاه جانبی احتیاج ندارد و می تواند به صورت خودکار پیامک های شما را در زمانی که از پیش تعیین نموده اید(ارسال پیامک زمانبندی)، ارسال کند.  حتی نیازی به اتصال مداوم به اینترنت وجود ندارد.

پنل اس ام اس رایگان مدیر پیامک بدون نیاز به نرم افزار و یا دستگاه جانبی به صورت اتوماتیک درزمانی که شما مشخص کرده اید( ارسال پیامک زمانبدی) پیامک های شما را ارسال می کند.حتی بدون اتصال مداوم به اینترنت این کار میسر می باشد.

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

قابلیت های پنل اس ام اس رایگان:

 1. تیم تولید و اجرایی مدیرپیامک با توجه به نیازهای کاربران درخواست های پیامکی را کاملا رایگان بررسی و پیاده سازی می کنند و در انتها دراختیار کاربر قرار می دهند.
 2. امکان ارسال پیامک از طریق url قابلیتی هست که مدیر پیامک به کاربر برای اضافه کردن ارسال پیامک به وب سایت و یا نرم افزار تحت ویندوز آن میدهدکه با یک کدنویسی کاملا رایگان این عملکرد قابل اجرا است.
 3. هدیه ویژه مدیر پیامک یک شماره اختصاصی پیامکی کاملا رایگان برای کاربرانی که پنل اس ام اس خود را بیشتراز ۵۰,۰۰۰ تومان شارژ نمایند.

پنل اس ام اس رایگان

ارسال پیامک رایگان و ناشناس ازاینترنت

شما می توانید برای ارتقای کسب وکارتان از طریق اینترنت به شماره های ایرانسل، همراه اول، رایتل و ای سیم ارسال پیامک با سرشماره های ناشناس را داشته باشید.  سرشماره های ناشناس بسته به شماره شرکت خدمات پیام کوتاه می توانند مانند ۳۰۰۰۰۰۰۱۲۳ و یا مواردی مشابه می باشند.

شما پس از خریدپنل پیامکی با ارسال اس ام اس رایگان مشتریان خود را از روند محصولات وخدمات مطلع خواهید کردید و درکارتان پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهید کرد.اخیرا با ارائه سرویس های جدید در پنل پیامکی واضافه شدن آن به خدمات وب باعث شده که کاربران ازامکانات تلفنی زیادی بهره مند باشند.

 امکانات پنل اس ام اس رایگان

 • اشتراک توسط  رسانه های ارتباطی
 • قسمت جستجوی پیشرفته (advanced search)
 • قسمت لیست علاقه مندی ها(Favorites)

توجه:

سایت های بی نام ونشان برای ارسال پیامک معتبر نیستند.بهترین راه ارسال پیامک توسط اینترنت برای عدم سوء استفاده از اطلاعات شما سامانه پیامکی می باشد.

کاربردهای پنل پیامکی

 • رشد در کسب وکار
 • جذب و حفظ مشتری
 • رشد در روند فروش
 • ایجاد خبرنامه پیامک وعضوگیری مخاطبان ( ترفند بدست آوردن شماره های طلایی ومشتریان بالقوه)
 • دعوت به خرید با اعلام جشنواره ها و فروش های ویژه
 • ارسال پیامک انبوه
 • برای ارسال پیامک انبوه در منطقه کسب و کارتان میتوانید از ازسال پیامک منطقه ای بهره مند شوید.
 • ارسال SMS تبریک تولد برای مخاطبان خود

همین طور یکی از قابلیت های خاص پنل اس ام اس میتوان به دفترچه تلفن پنل اس ام اس رایگان اشاره کرد که در سامانه پیامکی یک دفترچه تلفن برای شما قرار داده شده است که در این دفترچه تلفن می‌توانید مخاطبان را بر حسب ویژگی‌های مختلف (مانند مشتری‌های نزدیک، همکاران، پرسنل، مشتری‌های قدیمی و … ) تنظیم کرد تا برای هر بخش پیام مخصوص به خودشان را ارسال نمایید.

پنل اس ام اس رایگان

انتخاب کدامیک؟ پنل اس ام اس رایگان یا پنل حرفه ای

اگرشما بدنبال یک پنل حرفه ای برای ارسال پیام کوتاه ناشناس هستید سرویس رایگان خارجی گزینه ای برای انتخاب می باشد اما لازم به ذکراست که سرویس های عمومی رایگان اکثرا بامشکل اسپم شدن ومسدودیت شماره های ارسال کننده ازطرف سیستم عامل موبایل همراه می باشند.شاید سرویس خارجی برای کسب وحفظ مشتری، اس ام اس های رایگان در اختیار کاربر قراربدهد اما شما با پرداخت هزینه ای مناسب میتوانید حرفه ای ترین پنل ها را ازسرویس های داخلی برگزینید.

 سرویس های خارجی ارسال اس ام اس

دراینجا ما شما را با چندین سرویس خارجی آشنا خواهیم کرد.

توجه کنید: 

دراستفاده ازسرویس خارجی از یک خط تست استفاده کنیدو هرگزاطلاعات دقیق شخصی خود را وارد نکنید.دراین مورد مدیر پیامک به هیچ عنوان مسئول سوءاستفاده های سرویس های تقلبی نیست.

سرویس TextEm

TextEmسرویسی است برای اغلب اپراتورهای خارجی که بدون ثبت نام درآن می توانند تا سقف ۱۵۵کارکتر پیام کوتاه ارسال نمایند.

قابلیت های TextEm:

 1. مدیریت کاربر
 2. صندوق خروجی (inbox) پیامک درسایت
 3. ارسال ودریافت پیام تصویری(MMS)

سرویس Txt2Day:

Txt2Day پشتیبان تمامی اپراتورهای سراسرجهان برای ارسال اس ام اس رایگان ناشناس می باشد. شما با این سرویس بدون ثبت نام تا سقف ۱۴۰ کارکتر میتوانید پیام کوتاه ارسال کنید.

سرویس SMS Genie

باثبت نام در سرویس پولی ومعروف SMS Genie شما می توانید به سراسر دنیا ارسال پیامک داشته باشید. از قابلیت های مهم این سرویس میتوان به:مشاهده زمان ارسال و دریافت پیامک، تایید وصحت شماره مخاطب ثبت نامی برای عدم اسپم شدن،ارسال پیغام به ۱۰۰نفردرماه در قسمت رایگان سرویس اشاره کرد.

معرفی سرویس داخلی:

ازدلایل معرفی سرویس داخلی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • محرومیت اپراتورهای داخلی توسط سرویس های خارجی
 • بلاک کردن شماره های ارسال به خارج ار کشوراز طرف اپراتورایرانی
 • نداشتن مدیریت فارسی
 • امکانات خاص مخاطبان فارسی (تنظیم شماره ها)

انتخاب پنل

اگر برای انتخاب یک پنل اس ام اس حرفه ای دچار سردرگمی شده اید مدیر پیامک به شما کمک میکند تا با در نظر گرفتن موارد زیر انتخابی بهتر داشته باشید:

 1. هزینه هرپیام کوتاه
 2. تعداد smsهای ارائه شده درهرقسمت
 3. تعداد اس ام اس های رایگان دریافتی پس از خرید
 4. توجه به کاربرد ارسال اس ام اس( ارسال منطقه ای، زماندار)
 5. ارائه شماره های مخاطبین برای تبلیغات
 6. قابلیت تنظیم و الویت بندی سرویس باتوجه به نیاز کاربر براساس شهر،استان،شماره و…

 انتخاب مدیرپیامک برای ارسال اس ام اس 

مدیرپیامک از قدیمی ترین ومعتبرترین پنل اس ام اس داخلی می باشد که با خرید این سرویس پولی برای ارتقای کسب وکار وتبلیغات میتوانید تا ۳۰۰ پیامک ارسال کنید.مدیر پیامک به ثبت نامی های خود امکان تست ۳ روزه را می دهد.

قطعا با انتخاب سرویس های پولی داخلی شما از امکانات وخدمات ویژه تری نسبت به پنل اس ام اس رایگان دریافت خواهید کرد.برای ارسال پیامک شما پس از ثبت نام و ورود به پنل پیامکی خود وبا توجه به سامانه اننخابی یک الی دو شماره اختصاصی داخلی پیشنهاد شده که با انتخاب یکی از آنها تا سقف ۱۶۰ کارکتر در قسمت پیام متن میتوانید پیامک ارسال کنید.

امکانات سامانه ارسال پیامک انبوه رایگان

یکی دیگر از امکانات خاص پنل ارسال اس ام اس انبوه رایگان، ارسال پیامک به دکل ایرانسل(BTS) می باشد یعنی به کاربران ایرانسلی که در ۳ روز قبل درساعات ۱۲ الی ۳ بامداددر یک منطقه حضور داشته اند پیامک ارسال خواهد شد.

حرف آخر…

امروزه SMSاز بهترین ابزارهای اطلاع رسانی است پس شما می توانید با انتخابی هوشمند ودقیق نسبت به انتخاب پنل ارسال پیام کوتاه به خط های شرکتهای ایرانسل ، همراه اول ، رایتل و..به صورت حرفه ای فعالیت کنید.

در حال حاضر سرویس های داخلی زیادی در کشور با ارائه سرویس ها وخدمات مختلف مشغول فعالیت هستند. مدیرپیامک با ارائه بروزترین و حرفه ای ترین خدمات از بهترین انتخاب های پنل پیامک می باشد.با انتخاب مدیر پیامک و سرویس های ویژه این سامانه از امکانات وتعرفه های مناسب برای رقابت بیشتر در حرفه خود بهره مند شوید.

برای اطلاع از جزئیات سرویس های این سامانه با ما همراه باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offfree استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

با کد تخفیف offfree از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191028480 تماس بگیرید.

, , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
پنل اس ام اس خراسان شمالی | ارسال پیامک تبلیغاتی به خراسان شمالی | تخفیف ۳۰%
نوشتهٔ بعدی
وب سرویس ارسال کد احراز هویت پیامکی | وب سرویس کد ورود

مطالب مرتبط

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • اکان ارسال پیامک به بلک لیستم دارید؟

  پاسخ
  • مرضیه سیفی
   2019/12/13 3:06 ب.ظ

   با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه مدیر پیامک وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست