ارسال پیامک لغو برنامه ها | ارسال پیامک اطلاع رسانی

دستبندی:

وبلاگ
ارسال پیامک لغو برنامه ها در شرایط کرونا ویروس

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ارسال پیامک لغو برنامه ها و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف cancelsms استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های مشتریان به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به تمام نقاط  از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس

سامانه مدیر پیامک ، بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک با رابط کاربری ساده پاسخگوی تمامی نیازهای شماست. ارسال پیامک اطلاع رسانی لغو برنامه ها نیز یکی دیگر از این امکانات است .

ارسال پیامک لغو برنامه ها

در این مقاله میخواهیم در خصوص نحوه ارسال پیامک اطلاع رسانی لغو برنامه ها و سامانه مدیر پیامک با شما صحبت کنیم با ما همراه باشید .

ضمن آرزوی سلامتی با توجه به شیوع ویروس کرونا، می توانید اطلاع رسانی های خود در خصوص لغو برنامه ها را از طریق پنل اس ام اس مدیر پیامک به مخاطبین اطلاع رسانی کنید.

با شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور از جمله ایران بسیاری از همایش ها و برنامه های مدارس و موسسات از جمله موسسات آموزشی و فرهنگی لغو و یا به تاریخ دیگری موکول شده است. یکی از مهمترین دغدغه های موسسات و آموزش گاهها، اطلاع رسانی های لازم به مخاطبین خود در خصوص تاریخ برگزاری جلسات و کلاس ها می باشد.

بهترین و سریع ترین روش اطلاع رسانی استفاده از پنل اس ام اس و ارسال پیامک می باشد. از آنجایی که باید در کمترین زمان ممکن اطلاع رسانی در خصوص لغو و یا تغییر تاریخ برنامه ها به مخاطبین اعلام شود، ارسال پیامک بهترین گزینه در خصوص پیامک های اطلاع رسانی می باشد.آیا می دانید پشتیبانی سیستم CRMچه کاری انجام می دهد و په کاربردی دارد؟

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست ، ارسال پیامک از طریق وب‌سرویس با خط خدماتی رایگان ، پشتیبانی کامل از تمامی crm ها و نرم افزار های و … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف cancelsms استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم ؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های هر شهر به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به مشاغل هدف از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس

 

ارسال پیامک های اطلاع رسانی لغو برنامه ها

با تهیه یک پنل اس ام اس به راحتی می توانید فایل اکسل مخاطبین خود را وارد کنید و پیامک اطلاع رسانی خود را ارسال کنید. از آنجایی که در سامانه پیامک مدیر پیامک خط خدماتی عمومی جهت ارسال پیامک های اطلاع رسانی به صورت رایگان و بدون نیاز به سفته ارائه می شود، همه افراد حتی افرادی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند.

استفاده از پنل اس ام اس برای مدارس و آموزشگاه ها باعث سهولت در اطلاع رسانی و سایر موارد می شود. با ارسال پیامک می توانید از مخاطبین خود بخواهید با عضویت در گروه ها و کانال های موسسه و آموزشگاه از اخبار لحظه ای مربوط به آموزشگاه اطلاع پیدا کنند.برای فعال کردن  پنل اس ام اس خوب شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

قابلیت های سامانه پیامک مدیر پیامک

نمونه متن ها جهت اطلاع رسانی از لغو برنامه ها با توجه به شیوع بیماری کرونا

 • احتراما به استحضار می رساند پیرو بخشنامه ستاد پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ، شروع بکار تا هفته آینده صبح می باشد.
 • باسلام
  باتوجه به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت دانشجویان، کلیه کلاس ها و امتحانات تمامی دوره های موسسه تا آخر هفته منتهی برگزار نخواهد شد.
  برگزاری و یا عدم برگزاری کلاس های هفته بعد متعاقبا اعلام خواهد شد.
  باتشکر
 • با سلام با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیامد آن تعطیلی طولانی مدارس برآن شدیم موقتا معلمان محترم مدرسه از طریق واتساپ تدریس و تکالیف را به روز ارایه نمایند لذا خواهشمندم ضمن نصب واتساپ به گروه کلاس مورد نظر افزوده شویددرصورت داشتن واتساپ با شماره دیگر لطفا به مدیر اطلاع دهید تا شما را در گروه عضو نماید با تشکر دبستان مهدی پور
 • با سلام دانشجوی گرامی از امروز تا اطلاع ثانوی به علت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کلیه ی کلاس ها کنسل میباشند.
  با تشکر نت ویژن.
 • ولی محترم با توجه به شیوع ویروس کرونا فعلاً کلاسهای مجازی از شبکه آموزش تدریس می شود.فردا شیمی ساعت ۳ مدیریت دبیرستان صافی
 • با درود و مهر
  به اطلاع اولیای محترم میرساند با توجه به احتمال ادامه دار بودن تعطیلات مدارس در پی شیوع بیماری کرونا، دبیرستان شهید افتخاری در نظر دارد کلاس های آموزشی مجازی خود را آغاز نماید.
 • موسسه زبان دهخدا
  با احترام،
  پیرو تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص تعطیلی مدارس، تمامی کلاس های حضوری موسسه تا دوشنبه برگزار نخواهد شد و در صورت ادامه این شرایط نحوه برگزاری کلاس ها بصورت آنلاین و غیر حضوری متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
  با تشکر
  مدیریت موسسه
 • مزایای سامانه پیامک فقط به اطلاع رسانی در مواقع خاص مانند تعطیلی ها به دلیل شیوع ویروس کرونا خلاصه نمی شود و در تمام طول سال می توانید جهت اطلاع رسانی خای مختلف به مخاطبین خود از سامانه پیامک مدیر پیامک استفاده کنید.

آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل ارسال تماس صوتی می باشد.

برخی از قابلیت های سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف cancelsms استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس

 

با کد تخفیف cancelsms از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس برای ارسال پیامک لغو برنامه ها تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی