نوبت دهی پیامکی

دستبندی: پیامک

نوبت دهی پیامکی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره نوبت دهی پیامکی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

نوبت دهی پیامکی

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس نوبت دهی پیامکی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

یکی از مشکلات مطب ها و مراکز درمانی نوبت دادن به بیماران می باشد. با استفاده از امکان نوبت دهی پیامکی به سادگی و بدون نیاز به اینکه منشی مدام با بیماران صحبت کند بصورت سیستمی و اتوماتیک نوبت دهی را انجام بدهید.

نوبت دهی پیامکی چیست؟ | ماژول پیشرفته نوبت دهی پیامکی

سیستم نوبت دهی پیامکی، یکی از امکاناتی است که در سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک ارائه می گردد. این سیستم بسیار مورد توجه پزشکان، دندان پزشکان، وکلا و مراکز مشاوره، آرایشگاه ها و… قرار گرفته است. در این مقاله قصد دارم که در مورد نحوه کار سیستم نوبت دهی اینترنتی با پیامک صحبت کنیم، شما در پایان این مقاله قادر هستید تا سیستم نوبت دهی هوشمند را برای خود راه اندازی کنید.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

قابلیت نوبت دهی پیامکی یکی از کاربردهای سامانه پیامک برای پزشکان است. در این مقاله به صورت تخصصی می خواهیم در مورد سیستم نوبت دهی با سامانه پیامک صحبت کنیم. بدیهی است تمام افرادی که به نوعی با نوبت دهی به مشتریان سروکار دارند می توانند از ماژول پیشرفته نوبت دهی پیامکی استفاده کنند.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل پیامکی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offturn استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

نحوه کار سیستم نوبت دهی پیامکی چگونه است؟

برای استفاده از ماژول نوبت دهی پیامکی وارد پنل پیامک شوید. در بخش امکانات پیشرفته > نوبت دهی می توانید تنظیمات این ماژول را انجام دهید.

در این صفحه با کلیک روی دکمه جدید می توانید سیستم نوبت دهی جدید ایجاد نمایید. لازم به ذکر است که شما قادر هستید به تعداد نامحدود سیستم نوبت دهی پیامکی ایجاد نمایید.

تمامی امکانات مانند مدت زمان ویزیت برای هر مراجعه کننده، زمان شروع کار، زمان پایان کار و… در این قسمت قابل دسترسی هستند.

برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای انتخاب بهترین پنل اس ام اس   با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ثبت نام پنل اس ام اس

عنوان برای سیستم

یک عنوان برای سیستم نوبت دهی انتخاب نمایید. طبیعی است که اگر از سامانه پیامک برای درمانگاه استفاده می کنید می توانید برای نوبت دهی بخش های مختلف عنوان های متفاوتی را قرار دهید. در بخش دریافت از، شماره ای که به مخاطب جهت ارسال پیامک معرفی می کنید را وارد نمایید. در تمامی پنل های مدیر پیامک خطوط ۱۵ رقمی به صورت رایگان به کاربر اهدا می شوند اما اگر احساس می کنید به خطوط با ارقام کمتری نیاز دارید با مراجعه به صفحه ” تعرفه خطوط سامانه پیامک ” می توانید تعرفه خطوط را مشاهده نمایید و یک خط رند و کوتاه تر یا خط ارسال پیامک با شماره ثابت مطب را خریداری نمایید.برای فعال کردن و ساخت پیامک تبلیغاتی  شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

کلیدواژه، عبارتی است که مخاطب برای دریافت نوبت تعیین ارسال می کند، اگر برای درمانگاه از سیستم نوبت دهی با پیامک استفاده می کنید باید از کلیدواژه هایی مانند اسم پزشک، عدد یا نوع تخصص استفاده نمایید.

مدت ویزیت، زمان شروع و پایان و… را در فیلدها مشخص نموده و در نهایت دکمه ثبت را بزنید.

پس از ثبت تغییرات نتیجه نهایی به این صورت است که ما عبارت کلیدی یا همان کلید واژه را به سامانه پیامک ارسال می کنیم؛ چون اولین نفری هستیم که در سامانه نوبت دهی برای وقت نوبت می گیرد اولین زمان شروع به کار یعنی ساعت ۱:۰۰ برای ما رزرو می شود ( ساعت شروع کار قابل تغییر است ما برای تست از ساعت پیش فرض استفاده کرده ایم)

در جواب این پیامک یک پیامک مبنی بر این که نوبت شما با موفقیت ثبت شما شماره و تاریخ و زمان ویزیت از طرف سامانه برای کاربر ارسال خواهد شد.شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

اگر:

زمانی که مراجعه کننده در سیستم نوبت دهی پیامکی از طریق سامانه پیامک نوبت گرفت و مجددا کلید واژه را ارسال کنند متی که در زمان ساخت سیستم نوبت دهی در نظر گرفته بودیم برای فرستنده پیامک ارسال می شود و به کاربر اخطار می‌دهد که شما از قبل در سیستم نوبت دهی پیامکی ثبت نام کرده اید، با سیستم نوبت دهی پیامکی برای هر شماره تنها امکان رزرو یک نوبت وجود دارد.برا دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

اگر نفر بعد کلیدواژه نوبت را به سامانه ارسال کند سیستم به صورت خودکار با توجه به این که مدت زمان ویزیت برای هر مراجعه کننده ۳۰ دقیقه در نظر گرفته شده بود، برای مراجعه کننده بعدی زمان ۱:۳۰ را ارسال می کند این سیستم نوبت دهی تا زمانی به مراجعه کنندگان نوبت می دهد که هنوز به ساعت پایانی کار نرسیده باشد و اگر به ساعت پایانی کار رسیده باشیم به صورت اتوماتیک به فرستنده پیامک پاسخ می دهد که نوبت برای امروز تکمیل است.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

 

نوبت دهی پیامکی چیست؟ | ماژول پیشرفته نوبت دهی پیامکی

گزارش گیری در سیستم نوبت دهی پیامکی

برای اینکه بتوانید به شماره موبایل افرادی که در سیستم نوبت دهی پیامکی ثبت نام کرده اند دسترسی داشته باشید با مراجعه به بخش امکانات پیشرفته > منشی عضویت با کلیک روی دکمه ذره بین می توانید لیست شماره موبایل هایی که در سیستم نوبت دهی ثبت نام کرده اند را مشاهده نمایید.برای مطالعه مطلب سیستم مدیریت ارتباط با مشتری روی آن کلیک کنید.

برخی از کاربردهای سیستم نوبت دهی با پیامک

 • امکان نوبت دهی اتوماتیک بر اساس تاریخ های خاص
 • امکان تعیین ساعت شروع و پایان در هر روز
 • امکان تعیین فاصله زمانی بین هر نوبت دهی
 • امکان تعیین تعداد نوبت و تعداد رزرو در هر روز
 • ارسال پیامک بر اساس سن
 • امکان تعیین و رزرو نوبت بر اساس میزان ساعات کاری

موارد استفاده از ماژل نوبت دهی پیامکی

 • سیستم نوبت دهی پزشکان (پزشک های مختلف از جمله دندانپزشک، زیبایی و…)
 • سیستم نوبت دهی برای کلینیک های پزشکی
 • سیستم نوبت دهی برای وکلا
 • سیستم نوبت دهی آزمایشگاه ها
 • سیستم نوبت دهی برای مشاوران تبلیغاتی

برای ارسال پیامک انبوه کنید ابتدا لازم است که از مزیت تبلیغات با پیام کوتاه نسبت به دیگر روش های تبلیغات آگاه باشید ما در اینجا چند مزیت را برای شما عنوان می کنیم:

تبلیغات با پیام کوتاه مستقیم و بدون واسطه است و شما می توانید مطمئن باشید پیام شما حتما به دست مخاطب می رسد.
تبلیغ از طریق پیامک نیاز به بسترسازی گسترده، سخت افزار یا طراحی پیچیده و زمان بر ندارد.
از طریق پیام کوتاه در یک زمان می توانید به افراد زیادی پیام تبلیغی ارسال کنید.برای داشتن اطلاعات لازم درباره روش ارسال پیام صوتی می توانید از متخصصین مدیر پیامک راهنمایی بگیرید.

پنل پیامک یک ابزار قدرتمند برای جذب و نگهداری از مشتری است

چرا از مدیر پیامک، پنل اس ام اس بگیرم؟

نمی‌دانم شما تا چه حد آدم صبوری هستید ولی انتظار برای من از کار در معدن سخت‌تر است! اگر شما هم مثل من از صف‌های وقت‌تلف‌کن در مطب‌ها و بانک‌ها و ادارات فراری هستید باید بگویم که تکنولوژی قربانش بروم باز هم به کمکمان آمده!

نوبت دهی هوشمند دقیقا برای حل همین مشکل ایجاد شده. که در این مقاله با دو نوع آن، یعنی نوبت دهی پیامکی و نوبت دهی تلفنی به همراه کابردهایشان آشنا می‌شویم.

نوبت دهی پیامکی چطور عمل می‌کند؟

این روزها با پیشرفت تکنولوژی همه دوست دارند از مزایای آن در زندگی استفاده کنند و برای صرفه جویی در زمان و هزینه از امکانات جدید کمک بگیرند. از خرید آنلاین بگیرید تا انواع رزرواسیون…

یکی از بهترین انواع نوبت دهی هوشمند، نوبت دهی پیامکی است. امروزه هر کسی یک گوشی موبایل دارد دیگر درست است؟ این فراگیر بودن گوشی‌های موبایل کمک می‌کند سیستم نوبت دهی پیامکی در ساده‌ترین و کوتاه‌ترین نوع ممکن انجام شود.

بخصوص اگر شما صاحب خدماتی (مثل بیمارستانها و مطب ها، بانک ها، آرایشگاه ها و …) هستید که نیاز به رزرو قبلی دارند، این ابزار می‌تواند برایتان بسیار مفید باشد. و به راحتی از طریق اس ام اس به مخاطبان خود نوبت بدهید.شما با اس ام اس زماندار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.

مزایای نوبت دهی پیامکی

همان‌طور که اشاره کردیم مزیت اصلی نوبت دهی پیامکی در دسترس بودن آن است. ابزاری مانند ایمیل ممکن است توسط هر مخاطبی چک نشود. ولی پیامک روی شخصی‌ترین وسیله هر آدمی یعنی موبایلش قابل رویت است.

علاوه بر این با نوبت دهی پیامکی هم در زمان شما و هم زمان مخاطبانتان صرفه‌جویی ایجاد می‌شود و از اتلاف هزینه و ایجاد بی‌نظمی‌ جلوگیری می‌شود. با این دستیار هوشمند خیالتان راحت باشد و در آرامش، خدمات را به بهترین نحو انجام بدهید. کی دلش می‌خواهد اطرافش همیشه پر از ازدحام و بی‌نظمی باشد؟برای دانستن ارسال اس ام اس از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

کار با نوبت دهی پیامکی چطور است؟

این سرویس امکانات مختلف و قابل تنظیمی دارد که در اینجا با برخی از آن‌ها آشنا می‌شویم. به طور کلی برای استفاده از این پنل پس از ایجاد یک نوبت دهی جدید و تنظیم آن، بر روی آیتم روزها کلیک کرده و روزها و ساعات مورد نظر را تنظیم نمائید. سپس مخاطب با ارسال کلیدواژه‌های “نوبت” می تواند نوبت‌های خالی را رزرو نمائید. و شما هم برای مشاهده نوبت های رزرو شده روی آیتم نوبت‌ها کلیک نمائید.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک ذخیره شماره تلفن در دفترچه پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

نوبت دهی پیامکی چیست؟ ماژول پیشرفته نوبت دهی پیامکی

راهنمای استفاده از نوبت دهی پیامکی

 1. ابتدا بر روی درج جدید کلیک نمائید.
 2. عنوان: در این بخش می‌توانید عنوان انتخاب نمائید.
 3. گیرنده: شماره اختصاصی پنل شما می باشد که قابلیت دریافت پیامک را دارد.
 4. فرستنده: شماره اختصاصی پنل شما می‌باشد که با آن متن پیامک را برای مخاطب ارسال می‌نمائید.
 5. کلیدواژه دریافت نوبت: وفتی کاربر این کلیدواژه را ارسال نماید، نوبت برایش ارسال می شود.
 6. وقت‌ها به صورت تصادفی انتخاب شود: در صورتی که تصادفی بودن علامت‌دار باشد، اولین نوبت در یک روز به صورت تصادفی انتخاب خواهد شد.
 7. نیاز به تائید نوبت باشد: در صورتی که مایل هستید نوبت انتخابی مخاطب را تائید نمایید، کلیدواژه تائید نوبت را در این بخش تعیین کنید.
 8. متن اعلام نوبت: متنی می باشد که در هنگام تائید نوبت به مخاطب ارسال می شود.
 9. متن نوبت تکراری: در صورت تکراری بودن نوبت، این متن به مخاطب ارسال می شود.
 10. متن عدم وجود وقت آزاد: در صورت آزاد نبودن نوبت، این متن به مخاطب ارسال می شود.
 11. محدود کردن به اعضای دفترچه تلفن: در صورتی که بخواهید فقط اعضای دفترچه تلفن فادر به دریافت نوبت باشند می توانید نوبت دهی را به دفترچه تلفن محدود نمائید.
 12. اعمال بازه زمانی: زمان فعال بودن ماژول نوبت دهی را می توانید مشخص نمائید.
 13. روزها: برای هر روز زمان های ارائه ی خدمات را تعیین نمائید، زمان مورد نیاز برای ویزیت هر فرد را نیز تعیین نمائید.دقت کنید که در صورتی که در یک روز می خواهید چند بازه زمانی تعریف کنید بازه ها نباید همپوشانی داشته باشند.
 14. نوبت ها: در این بخش افرادی که نوبت دریافت نمودند را می توانید ملاحظه نمائید، و همچنین به صورت دستی می توانید خودتان نوبت برای افراد ایجاد نمائید و با فعال نمودن گزینه پیامک اطلاع رسانی یک نوبت به شماره موبایل درج شده ارسال می شود.

شما با ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

سرویس نوبت دهی تلفنی 

علاوه بر نوبت دهی پیامکی یک روش دیگر برای رزرو هوشمند، نوبت دهی تلفنی است. این سرویس را با یک نمونه برایتان توضیح میدهیم. یکی از نرم افزارهای نوبت دهی هوشمند داخلی است. این سرویس با ایده بهبود خدمات پزشکی و راحتی حال بیماران در مراکز درمانی ایجاد شد. علاوه بر مراکز خدماتی شما میتوانید برای دفتر،سازمان و شرکت خود نیز نوبت دهی تلفنی راه اندازی کنید تا مراجعانتان با یک تماس به طور خودکار وقت حضور تنظیم کنند.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

مزایای نوبت دهی تلفنی 

 • ساماندهی و تسهیل در فرآیند اخذ نوبت به صورت شبانه روزی
 • جلوگیری از اتلاف وقت مراجعین و کاهش ترافیک شهری
 • ایجاد کامل پروفایل مراجعه کننده
 • امکان ایجاد پرونده پزشکی برای مراجعه کننده
 • کاهش معطلی مراجعه کننده در سالن انتظار پزشک
 • اطلاع رسانی روزهای حضور پزشکان
 • افزایش بهره وری و رضایت پرسنل
 • سیستم سانترال مرکزی در صورت نصب در محل پزشک یا درمانگاه
 • امکان معرفی درمانگاه ها و بخش ها در نرم افزار
 • امکان معرفی پزشکان مربوط به هر کلینیک بدون محدودیت
 • امکان تعریف شیفت کاری پزشکان در طول هفته
 • امکان تعریف مدت زمان ویزیت پزشک و هزینه ویزیت
 • تعریف بیمه های طرف قرارداد پزشکان
 • امکان تهیه گزارش از ویزیت ها و درآمد
 • اعلام تاریخ و ساعت زمان حضور در درمانگاه یا مطب
 • امکان پیگیری نوبت ها
 • امکان نوبت دهی بین مریض توسط منشی در نرم افزار
 • امکان گذاشتن پیام های صوتی مورد دلخواه مشتری
 • ارسال پیامک اخذ نوبت برای بیمار
 • دادن کد رهگیری به بیمار برای پیگیری یا لغو نوبت
 • امکان ارسال تماس روی شماره تلفن منشی
 • امکان ضبط مکالمات
 • گزارش گیری تماس گیرندگان

آرامش در خدمات‌رسانی با نوبت دهی هوشمند

مشغله‌ی زیاد، کمبود وقت، آلودگی هوا و ده‌ها دلیل دیگر ما را قانع می‌کند که از تکنولوژی نوین برای بهینه‌سازی وقت و هزینه استفاده کنیم. توصیه می‌کنیم شما هم در صورت ارائه خدمات، برای حذف صف‌های فیزیکی و ازدحام، از نوبت دهی پیامکی و تلفنی کمک بگیرید. و تحول مثبتی را در سازمان خود ایجاد کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

 

امکانات پنل اس ام اس 

 1. می‌توانید پیامک های انبوه تبلیغاتی در سراسر کشور ارسال نمایید.
 2. می‌توانید با تفکیک شماره‌ها به سن و جنسیت مختلف، با مخاطبان هدف پیامک ارسال نمایید.
 3. می‌توانید به پیش شماره‌های دائمی و اعتباری در سراسر کشوردسترسی داشته باشید و به هر منطقه‌ای که بخواهید پیامک ارسال کنید.
 4. می‌توانید بر اساس کدپستی و منطقه به افرادی که در نزدیکی کسب و کار شما هستند پیامک ارسال کنید.
 5. می‌توانید از همین الان بازاریابی پیامکی را قدرتمند آغاز کنید.
 6. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول در سراسر کشور
 7. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اولدر سراسر کشور
 8. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی در سراسر کشور
 9. پشتیبانی ۲۴ ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی دردر سراسر کشور
 10. ارسال پیامک به شماره های بلک لیست در سراسر کشور
 11. ارسال سن و جنسیت در در سراسر کشور

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offturn استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offturn از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۲۰ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 • امین کرمانی اول

  *متن تولد بدون نقطه* مـاه دلآرام سـلام آه ! کـه مـاه ، گـاه گـاه ... هـالـه ای می گردد ، آرام آرام دورِ سـرِ عـروسِ دهـر... مَطلعِ سـروده ےِ سَـرو... رایِ دادار ،    طـالـعِ سعـد را        امـر در حُلـولِ مـاه کـرده ، و طلوعـی دگـر را... مَلکـهِ مُلـکِ حُـورا ... ورودِ مهـراوه را دو صـد درود               و عطــر                     و عــود ... ارتعـــاش...

  مدیر پیامک

  چقدر جالب و زیبا بود... ممنونیم از نظر زیباتون

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی