سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک ، این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در کنار ارسال پیامک انبوه بتوانید از قابلیت ارسال پیام صوتی (پیامک صوتی) نیز استفاده نمایید ؛ صدای خود را ضبط نمایید و به شماره‌ موبایل یا شماره‌های ثابت به صورت تکی یا گروهی (انبوه) پیام صوتی ارسال نمایید. برقراری تماس تلفنی و ارسال پیام صوتی انبوه و تکی یک راه حل سریع و کارآمد است که می توان از آن برای مسائل حساس از لحاظ زمانی استفاده کرد.

تبلیغات جدید و مشتری مداری با پنل ارسال پیامک صوتی

امروزه مدیریت تبلیغات به صورت گسترده یکی از ارکان مهم مارکتینگ و رونق کسب و کار است. کمی خلاقیت در نوع تبلیغ باعث برتری شما نسبت به رقبا خواهد شد. علاوه بر تبلیغات مشتری مداری و حفظ ارتباط با کاربران و مشتریان قدیمی باعث می‌شود که آنها نیز شما را به اطرافیان خود معرفی کنند. یکی از راه های جدید برای مارکتینگ و مشتری مداری ارسال پیام صوتی است. شما با ارسال پیام به صورت یک تماس تلفنی خیلی راحت تر می‌توانید منظور خود را به مخاطب خود انتقال دهید. حتی برای تبریک اعیاد و مناسبت‌ها و یا اطلاع‌رسانی قرار ملاقات‌ها و جلسات می‌توانید پیام صوتی ارسال کنید.

نحوه ارسال پیام صوتی

برای ارسال پیام صوتی شما با خرید پنل اس ام اس از سایت مدیرپیامک قادر هستید تا پیام صوتی ارسال کنید، برای ظبط صدا به نرم افزار خاصی نیاز نمی‌باشد و شما با گوشی موبایل صدا ضبط نموده و پیام صوتی ارسال نمایید.

جای هیچ نگرانی نیست ما ویدیوی آموزشی در مورد پیامک صوتی برای کاربران تهیه کردیم که فقط در عرض ۵ دقیقه کاملا مسلط شده و می توانند پیام صوتی ارسال کنند.

روش‌های ارسال پیامک صوتی

ارسال پیام صوتی به صورت تکی

ارسال پیام صوتی به صورت گروهی

ارسال پیام صوتی به صورت زماندار (در آینده)

پنل ارسال پیامک صوتی چیست؟

سرویس ارسال پیام صوتی انبوه و تکی یک قابلیت جدید از سامانه پیامک است که شما صدا ضبط شده خود را در سامانه پیامک آپلود می کنید با مخاطبین شما تماس گرفته می شود و بعد از انکه مخاطب گوشی را پاسخ دهد صدای ضبظ شده پخش می شود.

راهنمای ویدیویی ارسال پیام صوتی

مزیت های مهم ارسال پیامک صوتی

 • افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز از پیام تبلیغاتی شما مطلع می شوند.
 • با پیام صوتی، امکان سو برداشت وجود ندارد.
 • ارسال پیامک صوتی بهترین گزینه برای به اشتراک گذاشتن مسائل خاص است .
 • ارسال پیامک صوتی سریع و بی درنگ انجام میشود .
 • ارسال پیام صوتی صمیمیت اطلاع رسانی رو در رو را به شنونده انتقال می دهد.
 • ارسال پیام صوتی هزینه کمتری از پیام متنی دارد.
 • هر چقدر پنل حرفه‌ای‌ تر خریدرای کنید هزینه ارسال پیام صوتی کمتر خواهد بود.
 • شما با ارسال پیام به صورت یک تماس تلفنی خیلی راحت تر میتوانید منظور خود را به مخاطب خود انتقال دهید.
 • برای تبریک اعیاد و مناسبت ها ویا اطلاع رسانی قرار ملاقات ها و جلسات میتوانید پیام صوتی ارسال کنید.
 • با ارسال پیامک صوتی به همکاران و کارمندان یک شرکت به آنها حس بهتری برای شروع کارشان بدهید .
 • مدیریت نرم افزار ارسال پیام صوتی بر عهده خود شماست .
 • برای ضبط صدا نیاز به نرم افزار خاصی نیست و حتی با موبایل خود میتوانید صدا را ضبط کنید .
 • از قابلیت های شگفت انگیز پنل مدیر پیامک نرم افزار تبدیل متن به گفتار است .

مزیت ارسال پیام صوتی

مهم‌ترین مزیت استفاده از پنل ارسال پیام صوتی آن است که ، دیگر شماره بلک لیست معنا ندارد زیرا سامانه پیامکی با تمام مخاطبین شما تماس میگیرد و صدای شما را پخش می‌کند بنابراین خیالتان راحت است حتی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز از پیام تبلیغاتی شما مطلع می شوند.

با پیام صوتی، امکان سو برداشت وجود ندارد.

برقراری تماس تلفنی با افراد، همیشه موثرتر از ارسال پیام متنی است. هنگامی که شما یک پیام متنی را تایپ می کنید، قادر نیستید ظرافت هایی که توسط صدا به مخاطب انتقال داده می شوند را منتقل کنید و اغلب در همین ظرافت ها نکات و معانی متعددی نهفته است. گاهی اوقات تن صدا خیلی بیشتر از خود کلمات قادر به بیان معانیست و حتی می تواند پیام های متضاد را نیز به مخاطب منتقل کند.

ارسال پیامک صوتی سریع انجام میشود

آیا تاکنون برای شما نیز پیش آمده که به فردی پیام متنی ارسال کرده باشید و پیام توسط وی دریافت نشده باشد و یا علیرقم دریافت پیام آن را نخوانده باشد؟ این مسئله برای شما آزاردهنده است؟ معمولا افراد نسبت به دریافت پیام متنی بی توجه اند، چرا که به دلیل مشغله زیاد امکان دارد پیام هایشان را مداما چک نکنند و یا به دلیل قطع صدای هشدار پیام کوتاه اصلا متوجه آن نشوند.

ارسال پیام صوتی هزینه کمتری از پیام متنی دارد.

معمولا هزینه ارسال پیام صوتی کمتر از هزینه ارسال پیام متنی است. به علاوه شما در هر پیام متنی تنها می توانید ۱۶۰ کاراکتر متن را به صورت فشرده برای مخاطب ارسال کنید، در صورتی که در هر دقیقه از پیام صوتی قادرید حجم وسیعی از اطلاعات را به وی انتقال دهید.

سرویس ارسال پیام صوتی انبوه و تکی یک قابلیت جدید از سامانه پیامک است که شما صدا ضبط شده خود را در سامانه پیامک آپلود می کنید با مخاطبین شما تماس گرفته می شود و بعد از انکه مخاطب گوشی را پاسخ دهد صدای ضبظ شده پخش می شود.

هزینه ارسال پیام صوتی بر اساس ثانیه محاسبه می شود و برای مشاهده هزینه صفحه امکانات و تعرفه های ارسال پیامک را ملاحظه نمایید همچنین لازم است بدانید در سامانه پیامک مدیر پیامک در صورتی که مخاطب مشغول باشد یا گوشی را پاسخ ندهد تا ۳ مرتبه با مخاطب تماس گرفته می شود و در صورتی که باز هم موفق به برقراری تماس نشویم هیچ هزینه ای از شما کسر نمی شود .

از انجایی که ارسال پیام صوتی بر اساس تماس تلفنی انجام می شود حتی اگر فردی دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشد می تواند پیام صوتی شما را دریافت کند و یکی از روش های عبور از بلک لیست مخابراتی استفاده از ارسال پیام صوتی است.

کـاربـردی

چرا پنل اس ام اس مدیر پیامک

logo-samandehi

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان ۱۸، پ ۲۸

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت ۲۰۲۱

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت ۲۰۲۱

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست