ارسال پیامک از طریق اینترنت

دستبندی:

امکانات
ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت | دریافت پیامک از اینترنت

پیامک انبوه از طریق اینترنت

شما دراین مقاله با روش ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت، مزایای استفاده از ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت هزینه های ارسال اس ام اس انبوه، نرم افزارهای ارسال پیامک انبوه و…آشنا خواهید شد با مدیرپیامک همراه باشید.

امروزه درعصرتکنولوژی وارتباطات یکی ازبهترین روش های رونق دادن به کسب وکار، تبلیغات پیامکی می باشد.بازاریابی پیامکی ازساده ترین وارزانترین روشهای تبلیغ می باشد که این روش برای تمامی اقشارجامعه قابل دسترس است.برای مطالعه مطلب سیستم مدیریت ارتباط با مشتری روی آن کلیک کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offnetاستفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

چگونگی ارسال اس ام اس انبوه ازاینترنت:

شما برای ارسال پیامک انبوه بدون مراجعه به مخابرات منطقه خود میتوانید با نرم افزارمناسب اینکار پیامک های تبلیغاتی و اطلاع رسانی داشته باشید.

شرکت های وابسته به مخابرات ارائه کننده شماره های ارسال اس ام اس انبوه از طریق اینترنت می باشند که برای ارسال اس ام اس انبوه نیازی به سخت افزار خاصی نمی باشد و ازطریق اینترنت وبه صورت مجازی پیامک ارسال خواهید کرد.ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان را می توانید امتحان کنید

شما برای تبلیغات حرفه خود از امکاناتی نظیر:

پنل اس ام اس مدیرپیامک

ازجمله شرکتهای ارائه دهنده نرم افزارهای ارسال پیامک انبوه می باشد که امکانات ویژه ای را دراختیار کاربران خود قرار می دهد.آیا تعرفه دریافت پیامک  را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال پیامک انبوه ازطریق اینترنت

پنل پیامکی یک نرم افزار اینترنتی دائمی است که شما با استفاده از این روش در هزینه ها بسیار صرفه جویی خواهید کرد چراکه تنها با پرداخت هزینه پنل پیامکی شمامی توانید دائما بدون محدودیت زمانی برای استفاده از سامانه پیام کوتاه ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت داشته باشید.

یکی ازمزایای استفاده از سامانه ارسال اس ام اس انبوه ازطریق اینترنت سرعت بالای ارسال می باشد که درهرثانیه بیش از۱۰هزار پیام کوتاه ارسال می شود.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت

روش پیامک انبوه از طریق اینترنت

شما پس از خرید پنل ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت و ورود به سامانه ازمنو سمت راست قسمت ارسال گروهی،  متن پیغام خود را بنویسید وپس ازانتخاب گیرندگان پیام قسمت ارسال پیامک را انتخاب کنید.پیام شما با موفقیت از طریق اینترنت ارسال خواهدشد.این روش ازساده ترین روشهاست.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

مدیرپیامک وارسال پیامک انبوه ازطریق اینترنت

انتخاب سامانه هنگام خرید ازمهمترین فاکتورهای ارسال پیامک انبوه می باشد.مدیر پیامک از معتبرترین سامانه های درحال حاضر است وشما با انتخاب این  سامانه از بانک شماره موبایل به صورت رایگان و… بهره مند خواهید شد.برای فعال کردن  پنل اس ام اس خوب شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

شرکت همراه اول و ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت

شرکت همراه اول برای ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت خدماتی همچون: ارسال SMS خدماتی و اطلاع رسانی و یا ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی را داراست.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

از امکانات استفاده از پنل ارسال اس ام اس انبوه به موارد زیر می توان اشاره کرد:

۱.سرعت بالا

۲.حجم ارسال بالا

۳.موثر و دردسترس تمامی افراد(حقوقی وحقیقی)

۴.بدون نیازبه سیم کارت و گوشی

شما برای بهره مندی از این امکانات ویژه درسامانه مدیرپیامک ثبت نام کنید و پنل پیامکی اختصاصی خود را دریافت کنید. ارسال پیامک را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

قابلیت های سامانه پیامک چیست ؟

شما برای معرفی وپیشرفت درشغل وپیشه خودمی توانید ازامکانات مختلف سامانه مدیرپیامک ازقبیل : ارسال SMS زمانبندار ، ارسال اس ام اس دوره ای ، دفترچه تلفن ، ارسال پیامک نظیربه نظیر، پاسخگوی اتوماتیک (منشی پیامکی) ، ماژول نوبت دهی پیامکی و وب سرویس ارسال پیامک و …بهره مند شوید.

ارسال اس ام اس به بلک لیست

درمدیرپیامک شما از امکانی به نام ارسال پیامک به بلک لیست بهره مند خواهید شد که در این سرویس کاربران می توانند پیغام های تبلیغاتی خود را به تمامی مخاطبان خود حتی کسانی که سرویس دریافت پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کرده اند ارسال نمایند.

چطوربا اینترنت پیامک ارسال کنیم؟

امروزه ارسال اس ام اس انبوه با گوشی تلفن کار آسانی نیست .مخاطبان ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت می توانند دو دلیل برای ارسال داشته باشند:

۱.چگونگی انجام ارسال پیامک ازاینترنت

۲. سرشماره پیامک های ارسال شده ازطرف اپراتورباشد.(حتی با تعداد ارسالی کم)

اگرشما عنوان“چرا پنل اس ام اس رایگان نخریم؟” به گوشتان خورده است حتما به سرویس ارائه دهنده شک کنید چرا که مطمئن ترین وحرفه ای ترین روش ارسال پیامک ازطریق اینترنت خرید پنل پیامکی می باشد و سایتهای بی نام و برند تبلیغاتی کذب درمورد خدمات خود می دهند.میتوانید با یک خرید پنل اس ام اس مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی همانند یک ایمیل شخصی می باشد بااین تفاوت که پیغام شما به شکل پیامک به موبایل مخاطبتان فرستاده می شود.

شما با پرداخت هزینه بسیاراندکی می توانیدازامکانات ارسال اس ام اس بهره مند شوید.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت

گام به گام برای ارسال پیامک

گام اول:ثبت نام در سامانه

به جرات می توان گفت که مدیرپیامک از شرکتهای فعال وحرفه ای در زمینه ارائه خدمات پیامک می باشد.

باثبت نام و عضویت درسامانه پیامکی مدیر پیامک شما می توانید تا ۱۰ روز پنل انتخابی خود را تست کنید ودرصورت عدم رضایت ازپنل هزینه شما عودت داده می شود. مراجعه کنید.پنل ارسال تماس انبوه را در مدیر پیامک تجربه کنید تا از مزایای ویژه این پنل برخوردار شوید.

گام دوم: گزینش شماره و ارسال پیام کوتاه

با ثبت نام و ارسال مدارک برای تایید هویت سامانه پیامک انتخابی شما فعال می شود.

شما باید ازسامانه برای ارسال پیامک خط خریداری کنیدکه مدیر پیامک به کاربران خود دو خط خدماتی عمومی هدیه می دهد وشما با استفاده از این خطوط فقط پیامک های اطلاع رسانی را می توانید ارسال کنید.شما بصورت غیر حضوری می توانید سامانه ارسال پیامک را برای کسب و کارتان فعال کنید و از این روش برای تبلیغات خود بهره مند شوید.

انتخاب خط

با مراجعه به منوی ارسال پیامک و وارد کردن شماره مخاطبانتان میتوانید پیغام خود را بنویسید و خط اس ام اس خود را انتخاب وپیامک ارسال کنید.این روش راهی اسان وراحت برای ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت می باشد.برای اطلاعات دقیق با مدیرپیامک همراه باشید.شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.

امکانات پنل پیامک

همانطور که قبلا اشاره کردیم یکی از روشهای بازاریابی وجذب و حفظ مشتریان ارسال پیامک ازطریق پنل پیامکی می باشد پس هرچه زودتربا انتخاب پنل برای افزایش فروش خود درهر حیطه کاری بشتابید.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین مدیر پیامک تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

همچنین در اینجا باامکانات دیگری از پنل پیامک آشنا خواهیم کرد:

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offnet استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offnet از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۱۶ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی