ارسال پیامک از روی نقشه گوگل برای ارسال پیامک منطقه ای

یکی از بهترین روش های ارسال پیامک هدفمند تبلیغاتی ارسال پیامک از روی نقشه گوگل می باشد. در این روش شهر مورد نظر را انتخاب نمایید و بر اساس تفکیک کد پستی به مناطقی که مورد نظر است پیامک انبوه تبلیغاتی بصورت هدفمند و محله ای ارسال می کنیم. در گذشته ارسال از روی مپ وجود نداشت و شما مجبور بودید تک تم کدهای پستی مناطق مورد نظر را در سیستم وارد نمایید ولی با استفاده از پنل اس ام اس مدیر پیامک به راحتی امکان ارسال از روی  google map وجود دارد.

ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل

در این مقاله می‌خواهم در مورد یکی از روش های ارسال پیامک تبلیغاتی و قابلیت پنل اس ام اس که این روزها خیلی مورد توجه افراد، فروشگاه‌ها و بازاریابان قرار گرفته است، یعنی ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل (پیامک) صحبت کنیم و دلیل استقبال از ماژول ارسال اس ام اس از نقشه بسیار واضح است و لزومی نداد بودجه تبلیغات پیامکی را به افرادی که در دسترس شما نیستند و مشتریان شما نیز نخواهند، اختصاص دهید.

ارسال پیامک از نقشه گوگل در پنل اس ام اس

یکی از روش های ارسال پیامک هدفمند؛ ارسال پیامک از نقشه است، ارسال پیامک به افرادی که در منطقه شما هستند و مشتران بالقوه شما باشند. در ارسال پیامک براساس کدپستی با مشخص کردن کد پستی افراد یا مشخص نمودن منطقه جغرافیایی هدف می توانید پیامک تبلیغاتی به منطقه مورد نظرتان ارسال کنید.

بسیاری از مشتریان از ما سوال می‌پرسند، زمانی که از طریق ماژول ارسال پیامک از روی نقشه (پیامک) پیامک ارسال می شود این پیامک برای چه افرادی ارسال می‌شود؟ افرادی که هم اکنون در منطقه حاضر هستد یا افرادی که در زمان خرید سیم کارت و آدرس منطقه مورد نظر را ارائه کرده اند؟

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offmap استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

زمانی که شما از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بر اساس کد پستی استفاده می کنید، پیامک شما به افرادی که زمان خرید سیم کارت آدرس مورد نظر شما را اعلام کرده اند پیامک ارسال می‌شود. پس اگر مخاطب شما سر کار باشد و در منطقه دیگری باشد شما می توانید با خیال راحت پیامک تبلیغاتی را ارسال کنید و مطمئن باشید که پیامک شما به دست افرادی می‌رسد که در منطقه مورد نظر شما سکونت دارند. ارسال پیامک از روی نقشه کار را بسیار اسان می کند

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی bts

در مقابل ارسال پیامک از طریق کدپستی و نقشه گوگل شیوه دیگری از ارسال پیامک به عنوان ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS  وجود دارد. هنگام ارسال پیامک بر اساس نقشه گوگل پیامک شما به افرادی ارسال می شود که در زمان خرید سیم کارت آدرس منطقه هدف شما برای ارسال پیامک را اعلام کرده اند، گاهی اوقات لازم است شیوه تبلیغات و بازاریابی پیامکی را تغییر دهید و به افرادی که همین الان در محل حضور دارند پیامک ارسال کنید به کمک ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS می توانید به افرادی که از دکل مخابراتی در محدوده شما سرویس می گیرند پیامک ارسال کنید و سرویس ارسال پیامک BTS فقط توسط اپراتور ایرانسل ارائه می شود.

مثلا اگر قصد بازاریابی در قشم برای معرفی کنسرت و تور گردشگری را داشته باشید ارسال پیامک کلید موفقیت شما است چون شما نمی خواهید به افرادی که ساکن جزیزه قشم هستند پیامک ارسال کنید بلکه هدف شما جذب توریست در جزیره می باشد. پس در نتیجه ارسال پیامک از روی نقشه گوگل برای ارسال به ساکنین یا اهالی آن منطقه کاربرد دارد. ولی ارسال دکل بی تی اس برای ارسال به افرادی که در آن منطقه حضور دارند می باشد.

ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل | ارسال پیامک

ارسال پیامک بر اساس کد پستی یا ارسال پیامک از روی نقشه  ؟

در سامانه پیامکی مدیر پیامک دو شیوه ارسال ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل وجود دارد، فرق این دو روش چیست؟ آیا دیتای شماره موبایل آن ها تفاوت دارد؟ در حقیقت بانک شماره موبایل در ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال پیامک از نقشه گوگل یکی هستند، در مدیر پیامک برای شهرهایی که ارسال پیامک منطقه ای مورد استقبال قرار گرفته باشد، سیستم ارسال پیامک از روی نقشه گوگل را پیاده سازی کرده ایم و کدپستی را روی نقشه گوگل پیاده‌سازی کرده ایم و تا استفاده از سرویس ارسال پیامک منطقه ای آسان تر شود عملا ارسال پیامک از روی نقشه همان روش ارسال پیامک بر اساس کدپستی می باشد که در این روش نیازی نیست خود شما یکی یکی کدهای پستی را وارد نمایید و از روی نقشه فقط انتخاب میکنید.

ارسال پیامک به صورت هدفمند به جزوی جدانشدنی از سامانه های پیام کوتاه تبدیل شده است. ارسال های منطقه ای که بر اساس کد پستی و یا محدوده و یا خیابان انجام می شود نوع کاملتر و پیشرفته ای از دسته بندی شماره های مناطق مختلف می باشد.

مدیر پیامک با توجه به نیازهای کاربران و سوق پیدا نمودن آنها به استفاده از GoogleMap، از امکانی که این غول دنیای IT برای کاربران فراهم نموده است، استفاده کرده و بانک اطلاعاتی شهرهای مختلف ایران را بر روی نقشه گوگل پیاده سازی کرده است.

نحوه عملکرد برای تمامی کاربران و استفاده کنندگان کاملا قابل درک و روشن است. تنها کافی است از روی نقشه به منطقه ای که مورد نظرتان است، رفته و آن را انتخاب نمایید. تعداد شماره های موجود در منطقه ای که شما انتخاب نموده اید به شما نمایش داده می شود. می توانید آن را به صورت یکجا ارسال کنید و یا به صورت تصادفی به تعدادی از شماره های محدوده پیامک ارسال کنید.

توجه داشته باشید که شماره های موجود در مناطق مختلف بر اساس کدپستی درج شده بر روی قبض هر یک از موبایلها می باشد و ملاک ارسال حضور شخص و موبایل در آن لحظه و در آن منطقه نمی باشد. پس اگر ارسالی انجام دادید و به مخاطبان حاضر در آن منطقه نرسید، جای تعجب ندارد.

علاوه بر آن، شماره های موجود بر اساس آخرین خروجی های دریافت شده از بانک اطلاعاتی شماره هاست و تا زمانی که این بانک آپدیت نگردد، نمی توان وضعیت شماره ها را به روزرسانی نمود.

شاید برای ارسال به یک محدوده خاص، ندانستن کد پستی آن منطقه برای شما مشکل ساز گردد. اما با استفاده از ارسال از روی نقشه می توانید به سادگی منطقه مورد نظر خود را انتخاب نمایید، بدون آنکه نیازی به دانستن کدپستی آن منطقه داشته باشید.

ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل | ارسال پیامک

هزینه ارسال اس ام اس از نقشه google maps

هزینه ارسال پیامک از نقشه گوگل به شما بستگی دارد. میتوانید با خرید پنل پیامک که بسته های متنوعی از آن ارائه شده است، هزینه مدنظر ارسال هر پیام را مدیریت کنید.در ارسال از نقشه گوگل مپ شما میتوانید با هر یک از خطوط تبلیغاتی ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ و ارسال سیمکارتی پیامک خود را ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی از نقشه گوگل (پیامپ)

بسیاری از مشتریان از ما سوال می کنند، زمانی که از طریق ابزار ارسال پیامک از روی نقشه (پیامپ) یا همان نقشه گوگل، پیامک ارسال می‌شود این پیامک برای چه افرادی ارسال می‌شود؟ افرادی که هم‌اکنون در منطقه حاضر هستد یا افرادی که در زمان خرید سیم‌کارت و آدرس منطقه مورد نظر را ارائه کرده‌اند؟

در پاسخ باید بگوییم: زمانی که شما از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بر اساس کدپستی استفاده می‌کنید، پیامک شما به افرادی که زمان خرید سیم‌کارت آدرس مورد نظر شما را اعلام کرده‌اند و کد پستی آن محل را اعلام نموده اند پیامک ارسال می‌شود. پس اگر مخاطب شما در محل کار  و یا در منطقه دیگری باشد شما می‌توانید با خیال راحت پیامک تبلیغاتی را ارسال کنید و مطمئن باشید که پیامک شما به دست افرادی می‌رسد که در منطقه مورد نظر شما سکونت دارند.

کدپستی برای ارسال پیامک

ما در نرم افزار پنل اس ام اس و در بخش نقشه کد پستی؛ کدپستی مناطق مختلف را قرار داده ایم اما با این حال شما می توانید با جستجو در اینترنت کد پستی شهرهای و منطقه های مختلف برای ارسال پیامک منطقه ای را پیدا کنید. شما می توانید با کلیک روی استان مورد نظر کد پستی دقیق مکان مورد نظرتان برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی را پیدا کنید. روش ارسال پیامک از روی نقشه راهکاری بسیار ساده و  راحت برای ارسال پیامک های تبلیغاتی هدفمند می باشد.

شما برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی منطقه ای و محله ای از چه روشی استفاده می‌کنید؟ آیا با استفاده از روش ارسال پیامک از روی نقشه باز خورد خوبی گرفته اید؟ در نظرات بنویسید؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offmap استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

با کد تخفیف offmap از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191028480 تماس بگیرید.

, , ,
نوشتهٔ پیشین
آموزش کار با پنل اس ام اس بصورت تصویری و نکات تکمیلی
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی ایرانسل (BTS)

مطالب مرتبط

No results found

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • میثم نجاتی
  2019/12/14 12:28 ق.ظ

  سلام ایا امکان ارسال پیام به بلک لیستم دارید؟

  پاسخ
  • مرضیه سیفی
   2019/12/14 2:14 ب.ظ

   با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه مدیر پیامک وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست