ارسال پیامک از روی نقشه گوگل

دستبندی:

امکانات
ارسال پیامک از طریق نقشه

 

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک از روی نقشه گوگل

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس ارسال پیامک از روی نقشه گوگل امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

یکی از بهترین روش های ارسال پیامک هدفمند تبلیغاتی ارسال پیامک از روی نقشه گوگل می باشد. در این روش شهر مورد نظر را انتخاب نمایید و بر اساس تفکیک کد پستی به مناطقی که مورد نظر است پیامک انبوه تبلیغاتی بصورت هدفمند و محله ای ارسال می کنیم. در گذشته ارسال از روی مپ وجود نداشت و شما مجبور بودید تک تم کدهای پستی مناطق مورد نظر را در سیستم وارد نمایید ولی با استفاده از پنل اس ام اس مدیر پیامک به راحتی امکان ارسال از روی  google map وجود دارد.

ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل

در این مقاله می‌خواهم در مورد یکی از روش های ارسال پیامک تبلیغاتی و قابلیت پنل اس ام اس که این روزها خیلی مورد توجه افراد، فروشگاه‌ها و بازاریابان قرار گرفته است، یعنی ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل (پیامک) صحبت کنیم و دلیل استقبال از ماژول ارسال اس ام اس از نقشه بسیار واضح است و لزومی نداد بودجه تبلیغات پیامکی را به افرادی که در دسترس شما نیستند و مشتریان شما نیز نخواهند، اختصاص دهید.شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.

ارسال پیامک از نقشه گوگل در پنل اس ام اس

یکی از روش های ارسال پیامک هدفمند؛ ارسال پیامک از نقشه است، ارسال پیامک به افرادی که در منطقه شما هستند و مشتران بالقوه شما باشند. در ارسال پیامک براساس کدپستی با مشخص کردن کد پستی افراد یا مشخص نمودن منطقه جغرافیایی هدف می توانید پیامک تبلیغاتی به منطقه مورد نظرتان ارسال کنید.شما با ارسال سریع پیامک با خط خدماتی می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.

بسیاری از مشتریان از ما سوال می‌پرسند، زمانی که از طریق ماژول ارسال پیامک از روی نقشه (پیامک) پیامک ارسال می شود این پیامک برای چه افرادی ارسال می‌شود؟ افرادی که هم اکنون در منطقه حاضر هستد یا افرادی که در زمان خرید سیم کارت و آدرس منطقه مورد نظر را ارائه کرده اند؟

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offmap استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

زمانی که شما از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بر اساس کد پستی استفاده می کنید، پیامک شما به افرادی که زمان خرید سیم کارت آدرس مورد نظر شما را اعلام کرده اند پیامک ارسال می‌شود. پس اگر مخاطب شما سر کار باشد و در منطقه دیگری باشد شما می توانید با خیال راحت پیامک تبلیغاتی را ارسال کنید و مطمئن باشید که پیامک شما به دست افرادی می‌رسد که در منطقه مورد نظر شما سکونت دارند. ارسال پیامک از روی نقشه کار را بسیار اسان می کند.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی bts

در مقابل ارسال پیامک از طریق کدپستی و نقشه گوگل شیوه دیگری از ارسال پیامک به عنوان ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS  وجود دارد. هنگام ارسال پیامک بر اساس نقشه گوگل پیامک شما به افرادی ارسال می شود که در زمان خرید سیم کارت آدرس منطقه هدف شما برای ارسال پیامک را اعلام کرده اند، گاهی اوقات لازم است شیوه تبلیغات و بازاریابی پیامکی را تغییر دهید و به افرادی که همین الان در محل حضور دارند پیامک ارسال کنید به کمک ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS می توانید به افرادی که از دکل مخابراتی در محدوده شما سرویس می گیرند پیامک ارسال کنید و سرویس ارسال پیامک BTS فقط توسط اپراتور ایرانسل ارائه می شود.

مثلا اگر قصد بازاریابی در قشم برای معرفی کنسرت و تور گردشگری را داشته باشید ارسال پیامک کلید موفقیت شما است چون شما نمی خواهید به افرادی که ساکن جزیزه قشم هستند پیامک ارسال کنید بلکه هدف شما جذب توریست در جزیره می باشد. پس در نتیجه ارسال پیامک از روی نقشه گوگل برای ارسال به ساکنین یا اهالی آن منطقه کاربرد دارد. ولی ارسال دکل بی تی اس برای ارسال به افرادی که در آن منطقه حضور دارند می باشد.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک ذخیره شماره تلفن در دفترچه پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل | ارسال پیامک

ارسال پیامک بر اساس کد پستی یا ارسال پیامک از روی نقشه  ؟

در سامانه پیامکی مدیر پیامک دو شیوه ارسال ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل وجود دارد، فرق این دو روش چیست؟ آیا دیتای شماره موبایل آن ها تفاوت دارد؟ در حقیقت بانک شماره موبایل در ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال پیامک از نقشه گوگل یکی هستند، در مدیر پیامک برای شهرهایی که ارسال پیامک منطقه ای مورد استقبال قرار گرفته باشد، سیستم ارسال پیامک از روی نقشه گوگل را پیاده سازی کرده ایم و کدپستی را روی نقشه گوگل پیاده‌سازی کرده ایم و تا استفاده از سرویس ارسال پیامک منطقه ای آسان تر شود عملا ارسال پیامک از روی نقشه همان روش ارسال پیامک بر اساس کدپستی می باشد که در این روش نیازی نیست خود شما یکی یکی کدهای پستی را وارد نمایید و از روی نقشه فقط انتخاب میکنید.با دانستن در مورد عضویت خودکار در دفترچه تلفن تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

ارسال پیامک به صورت هدفمند به جزوی جدانشدنی از سامانه های پیام کوتاه تبدیل شده است. ارسال های منطقه ای که بر اساس کد پستی و یا محدوده و یا خیابان انجام می شود نوع کاملتر و پیشرفته ای از دسته بندی شماره های مناطق مختلف می باشد.

مدیر پیامک با توجه به نیازهای کاربران و سوق پیدا نمودن آنها به استفاده از GoogleMap، از امکانی که این غول دنیای IT برای کاربران فراهم نموده است، استفاده کرده و بانک اطلاعاتی شهرهای مختلف ایران را بر روی نقشه گوگل پیاده سازی کرده است.

نحوه عملکرد برای تمامی کاربران و استفاده کنندگان کاملا قابل درک و روشن است. تنها کافی است از روی نقشه به منطقه ای که مورد نظرتان است، رفته و آن را انتخاب نمایید. تعداد شماره های موجود در منطقه ای که شما انتخاب نموده اید به شما نمایش داده می شود. می توانید آن را به صورت یکجا ارسال کنید و یا به صورت تصادفی به تعدادی از شماره های محدوده پیامک ارسال کنید.

توجه داشته باشید که شماره های موجود در مناطق مختلف بر اساس کدپستی درج شده بر روی قبض هر یک از موبایلها می باشد و ملاک ارسال حضور شخص و موبایل در آن لحظه و در آن منطقه نمی باشد. پس اگر ارسالی انجام دادید و به مخاطبان حاضر در آن منطقه نرسید، جای تعجب ندارد.

علاوه بر آن، شماره های موجود بر اساس آخرین خروجی های دریافت شده از بانک اطلاعاتی شماره هاست و تا زمانی که این بانک آپدیت نگردد، نمی توان وضعیت شماره ها را به روزرسانی نمود.

شاید برای ارسال به یک محدوده خاص، ندانستن کد پستی آن منطقه برای شما مشکل ساز گردد. اما با استفاده از ارسال از روی نقشه می توانید به سادگی منطقه مورد نظر خود را انتخاب نمایید، بدون آنکه نیازی به دانستن کدپستی آن منطقه داشته باشید.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

ارسال پیامک از طریق نقشه گوگل | ارسال پیامک

هزینه ارسال اس ام اس از نقشه google maps

هزینه ارسال پیامک از نقشه گوگل به شما بستگی دارد. میتوانید با خرید پنل پیامک که بسته های متنوعی از آن ارائه شده است، هزینه مدنظر ارسال هر پیام را مدیریت کنید.در ارسال از نقشه گوگل مپ شما میتوانید با هر یک از خطوط تبلیغاتی ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ و ارسال سیمکارتی پیامک خود را ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی از نقشه گوگل (پیامپ)

بسیاری از مشتریان از ما سوال می کنند، زمانی که از طریق ابزار ارسال پیامک از روی نقشه (پیامپ) یا همان نقشه گوگل، پیامک ارسال می‌شود این پیامک برای چه افرادی ارسال می‌شود؟ افرادی که هم‌اکنون در منطقه حاضر هستد یا افرادی که در زمان خرید سیم‌کارت و آدرس منطقه مورد نظر را ارائه کرده‌اند؟

در پاسخ باید بگوییم: زمانی که شما از ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بر اساس کدپستی استفاده می‌کنید، پیامک شما به افرادی که زمان خرید سیم‌کارت آدرس مورد نظر شما را اعلام کرده‌اند و کد پستی آن محل را اعلام نموده اند پیامک ارسال می‌شود. پس اگر مخاطب شما در محل کار  و یا در منطقه دیگری باشد شما می‌توانید با خیال راحت پیامک تبلیغاتی را ارسال کنید و مطمئن باشید که پیامک شما به دست افرادی می‌رسد که در منطقه مورد نظر شما سکونت دارند.شما با ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

کدپستی برای ارسال پیامک

ما در نرم افزار پنل اس ام اس و در بخش نقشه کد پستی؛ کدپستی مناطق مختلف را قرار داده ایم اما با این حال شما می توانید با جستجو در اینترنت کد پستی شهرهای و منطقه های مختلف برای ارسال پیامک منطقه ای را پیدا کنید. شما می توانید با کلیک روی استان مورد نظر کد پستی دقیق مکان مورد نظرتان برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی را پیدا کنید. روش ارسال پیامک از روی نقشه راهکاری بسیار ساده و  راحت برای ارسال پیامک های تبلیغاتی هدفمند می باشد.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

شما برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی منطقه ای و محله ای از چه روشی استفاده می‌کنید؟ آیا با استفاده از روش ارسال پیامک از روی نقشه باز خورد خوبی گرفته اید؟ در نظرات بنویسید؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offmap استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offmap از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنینارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۴.۹/۵ - (۱۷ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی