کاربرد سرویس ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

اینکه چه شغلی داشته باشید اصلا مهم نیست، تنها موردی که برای استفاده از این سرویس اهمیت دارد این است که نسبت به ارائه خدمات و کالا ، چه رده سنی و یا نوع جنسیت برای شما کارآمد است. اطلاع رسانی شما برای کدام رده سنی نوجوان، جوان، میانسال و یا سالمند و یا نوع جنسیتی مرد یا زن مفید است؟

اگر کالا و یا خدمات شما مناسب آقایان است و یا فقط مناسب رده سنی میانسال میباشد، استفاده از سرویس ارسال به تفکیک سن و جنسیت در سراسر کشور، مناسب ترین گزینه برای پیشبرد اهداف کاری شما می باشد بطور مثال برای فروشگاه لوازم آرایشی اگر بتوان فقط به زنان بالای ۱۸ سال پیامک ارسال کرد, این یک تبلیغات بسیار هدفمند و پربازدهی خواهد بود.شما با ارسال پیامک برای اصناف می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

نحوه ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت 

بعد از ورود به سامانه پیام کوتاه به منوی ارسال رفته و قسمت رده سنی و جنسیت و سپس افزودن گیرندگان را انتخاب کنید، همانطور که در تصویر هم مشاهده می کنید ابتدا استان و شهر مورد نظر را انتخاب کرده و سپس جنسیت مرد یا زن و رده سنی مورد نظر را به صورت سال تولد انتخاب می کنید، در تنظیمات ارسال پیامک به تفکیک رده سنی و جنسیت در سراسر کشور پیش شماره و نوع خط اعتباری و یا خط دائمی نیز برای شما قابل انتخاب است و همینطور از تعداد کل گیرندگان به هر تعداد دلخواه میتوان به ترتیب ارسال کرد.شماره موبایل اصناف را از مدیر پیامک بخواهید تا با فعال کردن این بخش تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید.

پیامک به تفکیک سن و جنسیت | ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت در منطقه شهری/روستایی یا کد پستی

در این نوع روش ارسال، میتوانید پیام کوتاه تبلیغاتی خود را برای رده جنسیتی خاص در یک کد پستی و یا منطقه شهری/روستایی مورد هدفتان ارسال کنید. همچنین درخواست ارسال پیامک انبوه شما نیز میتواند بر اساس این تفکیک ها باشد. شما بعنوان صاحب یک کسب و کار میتوانید در هر بازه سنی و جنسیتی، پیامک های تبلیغاتی خود را ارسال نمائید، پیشنهاد میشود از امکان ارسال پیامک به تفکیک رده سنی و جنسیت در سراسر کشور غافل نشده و حداکثر استفاده در تبلیغ درست و داشتن بازخورد مناسب را در پنل پیامکی مدیرپیامک داشته باشید

علاوه بر ماژول ارسال سن و جنسیت در منوی ارسال کد پستی کشور نیز میتوان جنسیت مرد/ زن  هدف را نیز مشخص کرد، ابتدا اپراتور همراه اول و یا ایرانسل بودن را مشخص ، سپس کد پستی ۵ رقمی منطقه مورد نظر را وارد و جنسیت را نیز انتخاب می کنید.شما با ارسال پیامک خودکار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.