پنل اس ام اس مخابرات | سامانه پیامکی مخابرات

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس مخابرات و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcontact استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های مشتریان به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به تمام نقاط  از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس

اگر تمایل دارید پنل پیامک مخابرات را تهیه نمایید تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا پنل اس ام اس مخابرات را برای شما توضیح بدهیم در نهایت خودتان انتخاب کنید!!

پنل اس ام اس مخابرات، سامانه پیامکی مخابرات، پنل پیامک مخابرات و… اگر گوگل را نگاه کنیم همه مشتاق تهیه پنل اس ام اس از مخابرات هستند، چون فکر می‌کنند مخابرات سرمنشا اصلی ارائه خدمات سامانه پیامکی است. آیا این منطقی است؟

متاسفانه اسم مخابرات به ابزاری تبدیل شده است تا افراد سودجو از اعتماد من و شما به نفع خودشان سو استفاده کنند و خود را وابسته به مخابرات (حتی بعضا مخابرات) اعلام کنند.

برای من سوال است، چرا هیچ‌کسی به‌دنبال اینترنت مخابرات نیست؟ اگر سرویس‌دهنده اولیه پیام کوتاه و ارسال اس ام اس مخابرات است، قطعا سرویس‌دهنده اصلی اینترنت هم مخابرات است و اگر با همان منطق اولیه پیش برویم پس انتخاب ما برای سرویس‌دهنده اینترنت هم مخابرات خواهد بود. پس دلیل اینکه همه به دنبال پنل اس ام اس مخابرات هستند چیست؟

شرکت زیرساخت ارائه دهنده خدمات اینترنت است و برای سامانه پیامک و ارسال اس ام اس از طریق اینترنت نیز دقیقا چنین شرایطی وجود دارد، همراه ما باشید تا اپراتور‌های پیامکی را در این مقاله به شما معرفی کنیم.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcontact استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

پنل اس ام اس مخابرات – ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق مخابرات

آیا پنل اس ام اس مخابرات وجود دارد؟

برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی از طریق مخابرات شما نمی‌توانید به مخابرات محله، دفتر همراه اول، ایرانسل یا رایتل مراجعه کنید. مخابرات سفارش ارسال اس ام اس تبلیغاتی را قبول نمی‌کند، جالب است بدانید ارسال اس ام اس تبلیغاتی در اختیار مخابرات نیست، در حال حاضر ایرانسل و همراه اول ارسال پیامک تبلیغاتی را به شرکت‌های زیر مجموعه دولتی یا نیمه دولتی مانند: مگفا، رهیاب، آتیه و … واگذار کرده‌اند.

ثبت نام فوری پنل اس ام اس

این شرکت‌های اپراتور پیامکی(مگفا، رهیاب، آتیه و …) فقط با اشخاص حقوقی و برای خرید شارژ مبالغ کلان قرارداد امضا می‌کنند و هدف اصلی آن‌ها ایجاد بستر ارسال پیامک است، برای اشخاص حقیقی و شرکت‌های حقوقی که قصد راه اندازی نرم افزار پنل پیامکی را ندارند، بهترین راهکار همکاری با شرکت‌های پنل اس ام اس می‌باشد.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای انتخاب بهترین پنل اس ام اس   با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

تعرفه ارسال پیامک انبوه مناسب‌تر نسبت به اپراتور پیامک

شاید کمی عجیب به نظر برسد اما اپراتور قیمت و تعرفه پیامک را براساس میزان خرید شارژ محاسبه می‌کنند، برای شما که در سال حداکثر ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون پیامک خرید می‌کنید، همکاری مستقیم با اپراتور پیامک به صرفه نیست.

شرکت‌های سامانه پیامکی قرداد خرید شارژ با مبالغ کلان با اپراتور پیامکی مخابرت منعقد می‌کنند و پیامک را با تعرفه مناسب‌تر در اختیار شما قرار می‌دهند.

نمی‌دانم تاکنون برای خرید دامنه IR به NIC.IR مراجعه کرده‌اید؟ NIC با اینکه واگذار کننده اصلی دامنه IR می‌باشد،حتما دیده‌اید که نسبت به شرکت‌های هاستینگ تعرفه بالاتری دارد.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای ارسال پیامک تبلیغاتی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

امکان ثبت نام پنل اس ام اس برای اشخاص حقیقی

اپراتور پیامک، امکان ارسال پیامک تبلیغاتی را فقط در اختیار شرکت‌های حقوقی قرار می‌دهد. بنابراین اگر شما قصد تهیه پنل اس ام اس به صورت حقیقی را دارید می‌توانید از مدیر پیامک برای ارسال پیامک تبلیغاتی و وبسرویس استفاده نمایید.

راهکار مطمئن برای ثبت نام پنل اس ام اس

ما قبلا یک مقاله در مورد راهنمای خرید پنل پیامکی نوشته بودیم و اگر قصد ثبت نام پنل اس ام اس دارید، صمیمانه پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

پنل اس ام اس مدیر پیامک به شما امکان ارسال پیامک‌ انبوه و گروهی به صورت تفکیک شده و طبقه‌بندی شده ( ارسال اس ام اس براساس به سن و جنسیت ،ارسال پیام کوتاه براساس کدپستی، ارسال پیامک براساس منطقه، ارسال پیامک به شهر و استان و پیش‌شماره و..) را می‌دهد و دارای دفترچه تلفن پیشرفته، سیستم پاسخگویی دوطرفه، صندوق دریافت پیامک، سیستم نوبت دهی پیامکی و … هست.

با مدیر پیامک شما می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی، تبریک، تسلیت، فروش و … را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست مخاطب برسانید.

برای اینکه با امکانات سامانه پیامکی بیشتر آشنا شوید به صفحه امکانات پنل اس ام اس مراجعه نمایید.

کاربرد پنل پیامک

ما قبلا یک مقاله کامل در مورد کاربرد‌های سامانه پیامکی برای ارگان‌ها نوشته ایم و پیشنهاد می‌کنم اگر دوست دارید در مورد کاربردهای سامانه پیامکی بیشتر بدانید مقاله کاربردهای پنل اس ام اس را مطالعه نمایید. در ادامه نام چند سازمان را که پنل پیامک می‌تواند کمک شایانی به آن‌ها داشته باشد را عنوان می‌کنیم با کلیک روی هر گزینه می‌توانید توضیح کاملی در موردکابردهای پنل اس ام اس برای ارگان مربوطه را مطالعه نمایید.

 • پنل اس ام اس مدارس و دانشگاه‌ها
 • پنل اس ام اس دفاتر بیمه (برای یاداوری تمدید قرارداد)
 • پنل اس ام اس هتل‌ها (ارسال پیام خوشامدگویی که مسافران بعد از ورود به هتل)
 • پنل اس ام اس فروشگاه‌ها
 • پنل اس ام اس بانک‌ها

پنل اس ام اس مخابرات 

از آنجایی که بهترین روش تبلیغات، حضور در جایی است که مشتریان شما هستند و این مطلب که کاربران استفاده زیادی از تلفن های همراه دارند؛ استفاده از بازاریابی تلفن همراه و داشتن پنل اس ام اسبخشی جدایی ناپذیر از هراستراتژی بازاریابی شده است.
بازاریابی از طریق پنل اس ام اس به کسب و کارها کمک می کند تا در بازار رقابتی امروز، دیده شوند. می توان این کار را با تبلیغات از طریق پنل اس ام اس  انجام داد. بازاریابی در ارتباطات از راه دور بسیار هدفمند است، و به شرکت ها کمک می کند تا کمپین تبلیغاتی با هزینه ای معقول داشته باشند. در مقاله ” بازاریابی از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی ” در این رابطه به طور مفصل صحبت شده است.شما با اس ام اس زماندار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.
انتخاب بهترین پنل اس ام اس برای خرید سامانه پیامکی می تواند پیچیده باشد؛ بنابراین برای اطمینان از نهایت استفاده از بودجه بازاریابی خود، هنگام انتخاب یک پنل اس ام اس  ، موارد زیر را در نظر بگیرید:
•    مخاطبان هدف شما برای بازاریابی از طریق نمایندگی سامانه پیام کوتاه چه کسانی هستند؟
•    بودجه شما برای تبلیغات چقدر می باشد؟
در ابتدا با کمترین هزینه، فعالیت پنل اس ام اس تبلیغاتی خود را شروع کنید. همان طور که بودجه شما رشد می کند، روش های تبلیغاتی و بازاریابی از طریق پنل اس ام اس  نیز، می تواند تغییر کند.
شناخت بازار و مشتریانی که از طریق ثبت نام پنل اس ام اس از مخابرات با آنها ارتباط برقرار می کنید؛ بسیار مهم است. کسب اطلاعاتی مانند وفاداری مشتری، ترجیحات و عادت هایش را سر لوحه کار خود قرار دهید.
در مورد آنچه مشتری می خواهد، تحقیق کنید؛ همچنین اطمینان حاصل کنید که به طور کامل از آخرین اطلاعات و آمار موجود در بازار استفاده می کنید.یک مشاور برای بررسی ارتباطات بازاریابی خود در نظر بگیرید؛ مادامی که کسب و کار شما رشد می کند، به احتمال زیاد به توصیه مشاوران جهت کسب راهنمایی جهت ارتباطات بازاریابی خود، نیاز خواهید داشت. مشاوران می توانند کسب و کار شما را در مراحل بعدی گسترش دهند.
نظر سنجی های مشتری را برای بازخورد در مورد اثربخشی بازاریابی و تبلیغات خود در نظر بگیرید.
پنل اس ام اس انبوه یک راه ارتباط مستقیم و شخصی است که شما را قادر می سازد با مشتریان، کارکنان و تامین کنندگان تماس برقرار کنید.
هیچ کانال ارتباطی دیگری این میزان از نزدیکی، بین برند و مصرف کنندگان را فراهم نمی کند؛ چرا که سامانه پیامکی شرکت ها را قادر می سازد، با افراد بسیار شخصی و دو طرفه ارتباط برقرار کنند.پنل اس ام اس مخابرات

خرید پنل اس ام اس

خرید پنلSMS  تبلیغاتی بخش مهمی از بازاریابی تلفن همراه است. بازاریابی تلفن همراه به عنوان ” فعالیت بازاریابی از طریق یک شبکه که همه جا مورد استفاده قرار می گیرد و به طور مداوم با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه با افراد ارتباط برقرار می کند ” تعریف می شود.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین مدیر پیامک تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

بازاریابی از طریق موبایل، اجازه می دهد تا شرکت ها به طور مستقیم و دو جانبه از طریق دستگاه های تلفن همراه با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند. بازاریابی تلفن همراه شامل تکنیک های تبلیغاتی مختلفی می شود که از طریق بازاریابی محتوا، تبلیغات محلی، شبکه های اجتماعی ، و بازاریابی پیامک تبلیغاتی صورت می گیرد.
بازاریابی از طریق SMS، در اوایل سال ۲۰۰۰ بسیار محبوب شد. در این روش بازاریابی، متن اس ام اس تبلیغاتی به منظور گسترش آگاهی از برند و ارسال اطلاعات خاص استفاده می شود. متن پیامک تبلیغاتی اطلاعاتی در مورد محصول جدید و یا اطلاعات شرکت را به آسانی و با سرعت ، به گروه بزرگی از مردم  ارسال می کند.
سامانه پیامکی مخابرات یک کانال تبلیغاتی معتبر با دستورالعمل های تعریف شده برای مشترکین تبدیل شده است. این بدین معنی است که تنها، کسانی که اجازه دریافت اطلاعات را داده اند، آنها را دریافت خواهند کرد.روش های ارسال پیامک تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.
ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی براساس مجوز است؛ زیرا هر مشتری باید به شرکت اجازه دهد تا متن پیامک تبلیغاتی را روی تلفن همراه خود دریافت کند. شایسته است که گزینه لغو در پایان هر پیامک لحاظ شود؛ تا هر زمان که مخاطب مایل به دریافت SMS نیست، به راحتی بتواند این امکان را لغو کند.یکی از ویژگی های پنل مدیر پیامک وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است برای اطلاعات بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

پنل پیامک انبوه

پس از اینکه در مورد اثربخشی بازاریابی از طریق SMS گفتیم، باید به این سوال  پاسخ دهیم که ساده ترین و بهترین پنل ارسال پیامک چیست؟
پنل پیامک انبوه یک سرویس است که شما را قادر می سازد تا کمپین های بازاریابی خود را به طور موثر، سریع و با هزینه ای مقرون به صرفه تحقق بخشید. خرید پنل اس ام اس مخابرات ساده ترین راه برای برقراری ارتباط با مشتریان، به اشتراک گذاشتن اطلاعات مهم و اعلام اخبار مرتبط با محصول می باشد.شما با ارسال سریع پیامک با خط خدماتی می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.

مزایای پنل پیامکی

خرید پنل پیامک یک راه آسان و سریع برای رسیدن به کل پایگاه مشتریان در یک زمان با یک پیام واحد است. ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی یک راه برای برقراری ارتباطی خصوصی بین یک نام تجاری و مشتریان آن است. به شرط آنکه، پیام شخصی سازی شده و نام مشتری نیز نوشته شود.

پس از اینکه مجوز تماس را از مشتریان خود گرفتید، باید تصمیم بگیرید که چه افرادی را می خواهید هدف قرار دهید و چه چیزی را می خواهید  به آنها بگویید. هدف قرار دادن، همانند سایر روش های بازاریابی، مهمترین عنصر استراتژی در پیامک تبلیغاتی است. این مساله به تحقیقات جدی نیاز دارد. در عین حال بسیار مهم است که یک پیام عالی با CTA مناسب برای ایجاد نتیجه مطلوب ایجاد کنید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل ارسال تماس صوتی می باشد.

پنل اس ام اس، پادشاه ارتباطات غیر صوتی

آسان است:همه می توانند متن پیامک تبلیغاتی بنویسند و ارسال کنند.
ارزان است: هزینه های پیام رسانی از طریق پنل اس ام اس مخابرات نسبت به دیگر روش های بازاریابی ارزان تر است و حداقل هزینه را در بر دارد.
سریع است: این امکان بر روی انواع تلفن های همراه، کار می کند و می توان تحویل سریع آن را تضمین کرد در نتیجه در وقت صرفه جویی می کند.
شخصی و امن است: حتی هنگام تماشای تلویزیون و یا صرف شام با دوستان، افراد پیام کوتاه را دریافت و مطالعه می کنند.

از شما بابت مطالعه این مقاله تشکر می‌کنم، لطفا نظرات خوتان را در مورد این مقاله با ما به اشتراک بگذارید و مشتاق شنیدن نظرات و پاسخ به نظرات شما هستیم.آیا از ارسال پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcontact استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offcontact از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

۵/۵ - (۱۵ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
ارسال پیامک انبوه با سیم کارت به بلک لیست
نوشته‌ی بعدی
ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان شرقی

مطالب مرتبط:

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام اکان ارسال پیام به بلک لیستم دارید؟

  پاسخ
  • مرضیه سیفی
   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ ۲:۰۳ ب٫ظ

   با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه مدیر پیامک وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست