بهترین سامانه پیامکی

دستبندی: پیامک

بهترین سامانه پیامکی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره بهترین سامانه پیامکی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

بهترین سامانه پیامکی

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس بهترین سامانه پیامکی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

بهترین سامانه پیامکی : بهترین اپراتور ارسال پیامک

مدیر پیامک با اپراتور های ۱۰۰۰ ، ۳۰۰۰ ، ۵۰۰۰۲ ، ۰۲۱ و … فعالیت می کند اما کدام یک از این اپراتور ها با کیفیت تر است و آیا تفاوتی با یکدیگر دارند ؟

در جواب می توان گفت بله اپراتور های ارسال پیامک در خدمات و کیفیت از یک دیگر متمایز هستند ، همانطور که اپراتور های مخابراتی همراه اول ، ایرانسل و رایتل در تعرفه ، خدمات ، پشتیبانی و … با هم تفاوت دارند ، اپراتور های ارسال پیامک نیز در امکانات و خدمات با هم متفاوت می باشند .

بین اپراتور های ارسال پیامک فعال در کشور اپراتور ۳۰۰۰ قدیمی ترین اپراتور بوده و بهترین خدمات را نسبت به سایر اپراتور ها ارائه می دهد ، پس از اپراتور ۳۰۰۰ اپراتور ۱۰۰۰ و پس از آن ۰۲۱ و ۵۰۰۰۲ به کاربران پیشنهاد می شود .برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین مدیر پیامک تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offbest استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

بهترین سامانه پیامکی

مزایای اپراتور ۳۰۰۰ به شرح زیر می باشد :

مهم ترین و بارز ترین ویژگی اپراتور ۳۰۰۰ در نحوه ارائه دلیوری این اپراتور می باشد ، اپراتور ۳۰۰۰ نسبت به سایر اپراتور ها دقیق ترین دلیوری را ارائه می دهد و کاربرانی که از شماره اختصاصی ۳۰۰۰ برای ارسال پیامک استفاده می کنند پس از ارسال می توانند دلیوری ارسال های خود را در پنلشان مشاهده کنند و متوجه شوند که چه شماره هایی پیامشان را دریافت کرده و چه کسانی به دستشان نرسیده است .
برخی از اپراتور های ارسال پیامک هزینه شماره های بلک لیست ( کسانی که اس ام اس تبلیغاتی خود را بسته اند ) را به صورت اتوماتیک به حساب شما بازگشت نمی دهند اما اپراتور ۳۰۰۰ و ۱۰۰۰ هزینه آن ها را به طور اتوماتیک پس از ارسال به شما برگشت می دهد و با توجه به این که درصد بالایی از ارسال ها بلک لیست می باشد به کاهش هزینه ارسال پیامک کاربران کمک شایانی می کند .
اپراتور ۳۰۰۰ پورتال دلیوری ارائه می دهد که از طریق این پورتال می توانیم ارسال و دریافت های کاربران را پیگیری نماییم ،
در زمان هایی که اختلالی در ارسال وجود داشته باشد می توانیم به صورت آنلاین مشاهده کنیم که ارسال کاربر از پنل به اپراتور و از اپراتور به مخابرات انجام شده است یا خیر و در صورت انجام نشدن ارسال کاربر در سریع ترین زمان ممکن هزینه آن به حساب پنلشان برگشت داده می شود و می توانند مجددا ارسال خود را انجام دهند .شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس

بازاریابی و تبلیغات پیامکی

یک پیام کوتاه، سریع و تاثیرگذار به مخاطبان خود بفرستید

پیامک در کسری از ثانیه به دست مخاطب می‌رسد، خواندن آن وقت زیادی از مخاطب نمی‌گیرد و تمام گوشی‌ها نیز از آن پشتیبانی می‌کنند. تمام این موارد در کنار یکدیگر باعث شده تا این ابزار ساده، تبدیل به یکی از بهترین گزینه‌‎های شما برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان شود. مدیر پیامک یک سامانه پیامکی است که به عنوان همکار نوین، تمام خدمات پیامکی لازم را به شما ارائه خواهد دادیکی از ویژگی های مهم پنل ارسال سریع پیامک  است که در زمان شما صرفه جویی کند با این روش شما می توانید تبلیغات خود را به آسانی انجام دهید.

جذب مشتری‌های جدید

تبلیغات پیامکی خود را به بانک‌های شماره ارسال کنید و مشتریان جدیدی بدست آورید.پنل ارسال تماس انبوه را در مدیر پیامک تجربه کنید تا از مزایای ویژه این پنل برخوردار شوید.

افزایش وفاداری مشتری‌ها

با مشتریان فعلی خود در ارتباط باشید و پیشنهادهای جذاب خود را به دست آنها برسانید.شما می توانید برای تبلیغات خود با ارسال پیامک به شماره های فعال ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

ارائه خدمات سریع

در کسری از ثانیه، اطلاعات، اخبار و هر چه لازم است را با مشتری‌های خود در میان بگذارید.

بهترین سامانه پیامکی برای کسب و کار شما چه ویژگی دارد؟

با انتخاب بهترین سامانه پیامکی شما می توانید با ایجاد یک اشتراک پیامکی، کسب و کارتان را متحول کنید و از امکانات زیر بهره بگیرید:

ارسال با اجازه مشتری

شما فقط به کسانی اس ام اس ارسال می‌کنید که به پیام های شما علاقه‌مند هستند.شما با ارسال مشاغل کل کشور به تفکیک استان ها می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

ایجاد وفاداری و حفظ مشتری

شما به صورت مداوم با مشتری‌های خود در ارتباط هستید و یک رابطه صمیمی با آنها شکل می‌دهید.

ارائه خدمات + افزایش فروش

پیشنهادهای جذاب بفرستید، رویدادها را اطلاع‌رسانی کنید و خدمات عالی ارائه دهید.بانک شماره موبایل را از مدیر پیامک بخواهید تا با فعال کردن این بخش تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید.

در دسترس بودن مشتری

مشتری‌ها همیشه در دسترس شما خواهند بود و هر زمان بخواهید می‌توانید با آنها ارتباط برقرار کنید.

امکانات سامانه مدیر پیامک : بهترین پنل اس ام اس

تمام آنچه برای یک بازاریابی پیامکی قدرتمند نیاز خواهید داشتیکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

بهترین سامانه پیامکی ارسال از روی نقشه

شما می‌توانید از روی نقشه، مناطق مورد نظر خود در هر شهری را انتخاب کنید و به بانک شماره آن منطقه پیامک ارسال کنید.آیا از ماژول پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال به بانک شماره

بانک‌ به روز شماره‌های مدیر پیامک بر اساس منطقه، اپراتور و شغل، سن و جنسیت مخاطبان طبقه‌بندی شده‌ است.

خبرنامه پیامکی

شما به راحتی می‌توانید از طریق مدیر پیامک، یک خبرنامه پیامکی ایجاد کنید و با مشتریان خود در ارتباط باشید.

افزونه و وب سرویس پیامکی

ما برای تمام سرویس‌های مطرح افزونه داریم. به علاوه، می‌توانید با API، نرم‌افزار خودتان را نیز به پیامک متصل کنید.امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.

ارسال پیامک براساس کدپستی اصفهان

۷ قدم برای انتخاب بهترین سامانه پیامکی

خواهید دید که اگر قدم به قدم با من پیش بروید کلاف سردرگم ذهن شما آرام آرام باز می‌شود و با خیال راحت می‌توانید سامانه پیام کوتاه مناسب برای بیزینس خود پیدا کنید.شما با ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

بهترین سامانه پیامکی باید تمام اپراتورهای قانونی مخابرات را پوشش دهد

سامانه‌های پیامکی مانند پلی میان شما و مخابرات عمل می‌کنند. در حقیقت مخابرات به اپراتورهایی مانند ایرانسل و هراه اول امکان پیش شماره‌هایی برای ارسال پیامک تخصیص می‌دهد.

برای انتخاب بهترین سامانه پیامکی اولین چیزی که باید به آن دقت کنید، این است که سامانه مورد نظر تمام اپراتورهای قانونی ایران را پوشش دهد و از اپراتورهای غیرمجاز و غیر قانونی تغذیه نشود.

بنابراین بهتر است برای پیشگیری از ضرر و زیان خدمات پیام کوتاه را فقط از شرکت های معتبر و ثبت شده بگیرید. چراکه در صورتی که شرکت مورد نظر به صورت قانونی ثبت شده باشد، شما این امکان را دارید که درباره اطلاعات ثبتی شرکت و شناسه ملی اشخاص آن شرکت به طور کامل تحقیق کنید.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

 ویژگی‌های سامانه را بررسی کنید

شما از هر کس دیگری مشتریانتان را بهتر می‌شناسید. بنابراین شما بهتر از هر کس دیگری می‌دانید که چه سرویس‌هایی برای بازاریابی پیامک خود نیاز دارید. مثلا کسب و کار شما ممکن است به امکاناتی نظیر نظرسنجی، قرعه کشی و چیزهای دیگری از این قبیل نیاز داشته باشد. در برخی از سامانه‌های پیامکی برای این امکانات هزینه‌های جداگانه دریافت می‌شود.

یکی از مهم‌ترین عناصر بازایابی پیامکی شما دیتابیس Database مشتریان شماست. بنابرین دقت کنید که با انتخاب بهترین سامانه پیامکی  انتخابی شما،  باید توجه به قابلیت اتصال به وب سرویس  داشته باشد تا بتوانید به راحتی به اطلاعات و شماره‌های مشتریان خود دسترسی داشته باشید.

یکی از بهترین راه‌هایی که بتوانید ویژگی‌های سامانه‌های مختلف را بررسی کنید و پنل مورد نظر خود را انتخاب کنیدف استفاده از نسخه تست رایگان آنهاست. در بیشتر سامانه‌ها این امکان وجود دارد. برای مثال ما در مدیر پیامک امکان سه روز تست رایگان برای شما گذاشته‌ایم تا شما فرصت داشته باشید تمام زوایا و امکانات پنل sms خود را بررسی کنید، فقط کافی است در پنل مدیر پیامک ثبت نام کنید.شما می توانید برای مطالعه بیشتر در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت روی مطلب کلیک کنید تا از مزایای منشی عضویت برخوردار شوید.

 هزینه‌ها و تعرفه‌های سامانه های پیامکی مختلف را بررسی کنید

شاید ندانید اما ثبت نام پنل اس ام اس رایگان گران‌ترین انتخاب شماست. اگر یک بازه طولانی‌مدت را در نظر بگیرید، پنل اس ام اس رایگان بیشتر از پنل‌های پولی برای شما هزینه دارد. چراکه تعرفه پیامک این سامانه‌ها عموما بالاتر از تعرفه پیامک پنل‌های پولی است و معمولا هزینه پیامک‌های ارسال نشده (لیست سیاه مخابرات) را به شما باز نمی‌گردانند.

بنابرین تنها بهترین سامانه پیامکی را  به ارزان بودن و کم قیمت بودن سامانه‌ها ندانید . چرا که اکثر این هزینه‌ها صرف به‌روزرسانی‌های سیستم می‌شود و این به روزرسانی اهمیت بسیار زیادی برای شما دارد.

قیمت و نحوه واگذاری شماره ها را در سرویس دهنده های مختلف مقایسه کنید. واگذاری شماره پیام کوتاه توسط اپراتورهای همراه اول دائمی است، اما به دلیل ماهیت مجازی این شماره ها سندی مبنی بر مالکیت آن ها صادر نمی شود. راه حل این است که از سرویس دهنده بخواهید مالکیت شماره را در قرارداد به شما واگذار کند تا هر زمان خواستید آن را به سرویس دهنده دیگری منتقل کنید.

قیمت شماره‌های بر اساس پیش شماره آن ها کمی متفاوت است اما دانستن قیمت واگذاری دائم شماره های مجازی با پیش شماره ۳۰۰۰ کمک خواهد کرد شماره ها را با قیمت مناسبی تهیه کنید.

هزینه ارسال پیام کوتاه یک هزینه جاری است از این رو تعرفه ارسال پیامک در تعداد بالا روی هزینه ها تاثیر زیادی دارد. اغلب سرویس دهنده ها تعرفه ارسال پیام کوتاه را بر اساس میزان پیش خرید کاربر تعیین می کنند به این شکل که با پیش خرید بیشتر، تعرفه ارسال پیامک کاهش خواهد یافت. برای مقایسه تعرفه ابتدا متوسط تعداد پیامکی که در هر ماه ارسال خواهید کرد برآورد کرده و بر اساس آن تعرفه ای که سرویس دهنده ها تعیین کرده اند را مقایسه کنید.

حداقل میزان پیش خرید پیامک را بررسی کنید. سرویس دهنده ها به دلخواه مبالغی را به عنوان حداقل شارژ تعیین می کنند که کاربر در هر بار پیش خرید، باید مبلغی بیش از حداقل تعیین شده را پرداخت نماید. طبیعی است که حداقل شارژ هر قدر کمتر باشد بهتر است.میتوانید با یک سامانه پیامکی مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

بهترین سامانه پیامکی باید پشتیبانی داشته باشد

خیلی وقت‌ها پیش می‌آید که پیامک شما با تاخیر به مشتریان می‌رسد، یا اصلا به دست آنها نمی‌رسد. بحث پشتیبانی خیلی خیلی خیلی برای شما مهم است. هر سیستم اینترنتی ممکن است ایرادات و به اصطلاح باگ‌هایی داشته باشد. این ایرادات به خودی خود چندان مهم نیستند، چیزی که مهم است، این است که سیستمی انتخاب کنید که در سریع‌ترین زمان ممکن بتواند ایرادات و باگ‌ها را برطرف کند.

دقت کنید که سامانه پیامکی شما پشتیبانی قوی و پاسخگو داشته باشد که در تمام روزهای هفته و تعطیل به شما پشتیبانی دهد. چرا که شما قرار نیست فقط در ساعات اداری پیامک‌های خود را ارسال کنید. پشتیبانی ما در مدیر پیامک در روزهای معمولی از ۹ صبح تا ۱۰ شب و روزهای تعطیل از ۹ صبح تا ۵ بعداز ظهر است.روش های ارسال اس ام اس تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

بهترین پنل اس ام اس شما باید یک بانک قوی و کامل داشته باشد

یکی از راه‌های شما برای بازاریابی پیامکی ارسال پیامک به بانک شماره‌های مختلف از قبیل بانک مشاغل، اصناف و … است. بنابرین سامانه شما باید یک بانک کامل و جامع داشته باشد که شما بتوانید بر اساس بیزینس خود از بانک شماره‌های مختلف استفاده کنید. ما در ملی پیامک علاوه بر بانک شماره‌های مختلف، یک روش ارسال به نام پیامپ داریم که شما بر اساس منطقه‌ای که فعالیت می‌کنید، می‌توانید ارسال خود را انجام دهید. این روش ارسال پیامک برای کسب و کارهای کوچک معجزه می‌کند. برای آشنایی با این روش می‌توانید مطلب ، ارسال پیامک از روی نقشه را مطالعه کنید.

معیارهای انتخاب بهترین سامانه پیامکی

در ادامه، مهم‌ترین معیارهایی که در انتخاب بهترین سامانه پیامکی باید درنظر گرفته شود، به تفصیل مطرح می‌گردد:

 • بررسی مجوزهای شرکت ارائه دهنده پنل پیامک بررسی سطح ارتباط با اپراتورهای پیامکی خدمات پس از فروش تحلیل قیمت ها و هزینه های اشتراک پنل پیامک بررسی مجوزهای شرکت ارائه دهنده پنل پیامک
  شرکتی که خود را ارائه کننده بهترین سامانه پیامک می‌داند باید دارای برخی از مهم‌ترین مجوزهای این فعالیت باشد؛
 • مجوزها، گواهینامه ها و تائیدیه هایی که به این کسب و کار هویت می‌بخشند، از نقاط قوت یک شرکت پیامکی محسوب می‌شوند.
 • توصیه می‌شود برای انتخاب پنل اس ام اس از شرکتی خرید کنید که سورس اصلی نرم افزار پنل پیامک باشد.
 • جهت تائید این مورد، می‌توانید گواهی تائیدیه نرم افزار را از او بخواهید.
 • برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید
 • اینکه نرم افزار پنل پیامک به صورت بومی توسط یک شرکت و برنامه نویسان آن نوشته شده باشد، نکته مثبتی برای انتخاب است.
 • بومی بودن یک نرم افزار از بروز مشکلات اصلی برای آن جلوگیری خواهد کرد.
 • در این حالت مطمئن خواهید بود که نرم افزار ارسال پیامک شما، به صورت مداوم به روز رسانی می گردد.
 • نماد اعتماد الکترونیک از مجوزهایی است که برای کسب و کارهایی که در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت می‌کنند، صادر می‌شود.
 • دقت نمایید که تاریخ اعتبار نماد اعتماد الکترونیک (E-Namad) یک وب سایت پیامکی، به اتمام نرسیده باشد.
 • شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .
 • پروانه تصدی رسانه بر خط پیام ‌ده، پروانه نشر دیجیتال بر خط و غیره از جمله مجوزهایی هستند که برای یک کسب و کار رایانه ای صادر می‌گردد.
 • تمامی موارد ذکر شده مهر تائیدی بر فعالیت یک سازمان پیامکی است.
 • بنابراین، اولین و مهم‌ترین معیار برای انتخاب یک سامانه پیامک، بررسی مجوزهای آن می‌باشد.
 • بررسی ارتباط شرکت ارائه دهنده پیام کوتاه با اپراتورهای پیامکی
  همانطور که می‌دانید اپراتورهای پیامکی، شرکت‌های مستقلی هستند که در زمینه سرویس های پیامکی فعالیت دارند.
 • پیام کوتاه در کشور ایران، به صورت انحصاری توسط اپراتورهای پیامکی ارائه می‌گردد.
 • هر شرکت پیامکی برای تهیه پیامک و خط ارسال کننده پیام کوتاه باید با اپراتورهای پیامکی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم در ارتباط باشد.
 • هرچقدر ارتباط شرکت پیامکی با اپراتورهای اس ام اس مستقیم تر باشد، تعرفه های آن شرکت، رقابتی‌تر خواهد بود.
 • پس، از نوع ارتباط شرکت پیامکی با اپراتورهای اس ام اس مطلع شوید.
 • معیار اصلی که در اینجا مطرح است و حتی مهم‌تر از ارتباط مستقیم یا غیرمستقیم با اپراتور می‌باشد، موضوع ارتباط با همه اپراتورها است.
 • بدین معنی که شرکت ارائه کننده خدمات پیام کوتاه باید بتواند از تمامی اپراتورهای پیامکی، خط در اختیار کاربرانش بگذارد.
 • مزیت این مورد در آنست که اگر به هر علتی خطوط ارسال پیامک یک اپراتور دچار مشکل شود و کاربر ارسال فوری داشته باشد، می‌تواند سریعا برای ارسال پیامک از طریق پیش شماره دیگری اقدام کنند.پیامک به تفکیک سن و جنسیت | ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت

بهترین سامانه پیامکی باید خدمات پس از فروش داشته باشد

 1. بهترین سامانه پیامکی باید در قبال ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی ۲۴ ساعته متعهد باشد.
 2. خدمات پشتیبانی باید به صورت آنلاین و تلفنی، ۲۴ ساعته در کل ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه گردد.
 3. بدین ترتیب، مشتری به استفاده از این سامانه ترغیب می شود؛
 4. برای فعال کردن و ساخت پیامک تبلیغاتی  شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.
 5. چرا که اطمینان خاطر خواهد داشت که هر زمان در سامانه به مشکلی برخورد کند، شرکت سرویس دهنده برای رفع مشکل او حضور دارد.
 6. خدمات پس از فروش در برخی از شرکت های پیامکی تعریف خاصی خواهد داشت.
 7. برای مثال مواردی که شامل خدمات پس از فروش و مقوله پشتیبانی می باشد را در قرارداد خود ذکر می‌کنند.

حرف آخر

شرکت‌هایی زیادی هستند که خدمات سامانه پیام کوتاه و پنل اس ام اس ارائه می‌کنند. در سایت بیشتر این مقاله‌ها بیشتر امکاناتی که در بالا گفته‌ایم به چشم می‌خورد. اما بسیاری از این خدمات و امکانات واقعی نیستند و صرفا جنبه تبلیغات و بازاریابی دارند، اما هنگامی که با آن سامانه‌ها کار می‌کنید ناامید می‌شوید و می‌بینید که واقعا آنطورها هم نیست. به پشتیبانی سامانه پیامکی اهمیت ویژه‌ای بدهید. این یکی از مهم‌ترین راهنماهای شما در خرید بهترین سامانه پیامکی  است. می‌توانید به وبلاگ آنها مراجعه کنید و بسنجید که تا چه حد مطالب آنها آموزنده‌اند و چقدر به آموزش به شما اهمیت می‌دهند.شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی مدیر پیامک به شماره تلفن ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offbest استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offbest از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۱۶ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 • امین کرمانی اول

  *متن تولد بدون نقطه* مـاه دلآرام سـلام آه ! کـه مـاه ، گـاه گـاه ... هـالـه ای می گردد ، آرام آرام دورِ سـرِ عـروسِ دهـر... مَطلعِ سـروده ےِ سَـرو... رایِ دادار ،    طـالـعِ سعـد را        امـر در حُلـولِ مـاه کـرده ، و طلوعـی دگـر را... مَلکـهِ مُلـکِ حُـورا ... ورودِ مهـراوه را دو صـد درود               و عطــر                     و عــود ... ارتعـــاش...

  مدیر پیامک

  چقدر جالب و زیبا بود... ممنونیم از نظر زیباتون

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی