ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل

دستبندی: پیامک

ارسال پیامک از طریق فایل اکسل

 

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

یکی از قابلیت های مهم و کاربری، که در سامانه پیامک مدیر پیامک وجود دارد، قابلیت درج مخاطبان در فایل متنی (word) و اکسل (exel) و ارسال اس ام اس به آنها در واقع ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل می باشد.

ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل

در صورتی که تعدادی شماره در فایل متنی یا اکسل دارید و می خواهید بدون افزودن مخاطبان در دفترچه تلفن، برای آن ها پیامک گروهی ارسال کنید می توانید از این بخش استفاده کنید و پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.ارسال پیامک انبوه با را مدیر پیامک تجربه کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offexcel استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ارسال پیامک به بلک لیست

ذکر این مورد ضروری است که مدیر پیامک قابلیت ارسال پیامک به شماره های مسدود پیامک تبلیغاتی را دارا می باشد و شما می توانید پیامک های اطلاع رسانی به شماره های لیست اکسل با عبور از بلک لیست انجام دهید.آیا تعرفه دریافت پیامک  را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

ابتدا از منوی ارسال به بخش ارسال پیامک مراجعه کنید و در صفحه باز شده برروی لینک “افزودن گیرندگان” کلیک کرده و “ارسال از فایل متنی و اکسل” را انتخاب نمایید تا پنجره مربوط به ارسال از فایل نمایش داده شود.در این بخش می توانید به دو روش ارسال از فایل متنی و ارسال از فایل اکسل مخاطبان را اضافه کنید.برای دریافت اس ام اس رایگان کلیک کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس

روش اول: ارسال پیامک از فایل متنی

برای ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل شماره های مورد نظر را طبق تصویر زیر در یک فایل متنی (notepad) درج و ذخیره کنید و فایل را در پنجره مربوط به “ارسال از فایل متنی و اکسل” ثبت کنید.

لازم به ذکر است هر شماره باید در یک خط درج شود.

 • ارسال پیامک از فایل ورد
 • ارسال پیامک از طریق فایل متنی
 • فایل: انتخاب فایل متنی مورد نظر
 • بارگذاری: آپلود فایل متنی در سامانه
 • افزودن: ثبت فایل متنی در لیست گیرندگان

بعد از ثبت شماره های مورد نظر می توانید با کلیک برروی دکمه “حذف” لیست شماره ها را حذف و مجددا شماره های جدیدی اضافه کنید.برای مطالعه مطلب سیستم مدیریت ارتباط با مشتری روی آن کلیک کنید.

روش دوم: ارسال پیامک از فایل اکسل

برای ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل شما میتوانید شماره های مورد نظر را طبق تصویر زیر در یک فایل اکسل درج و ذخیره کنید و فایل را در پنجره مربوط به “ارسال از فایل متنی و اکسل” ثبت کنید.

لازم بذکر است شماره ها باید در سطر A و هر شماره در یک سطر درج شود.

 • فایل: انتخاب فایل متنی مورد نظر
 • بارگذاری: آپلود فایل متنی در سامانه
 • افزودن: ثبت فایل متنی در لیست گیرندگان

بعد از ثبت شماره های مورد نظر می توانید با کلیک برروی دکمه “حذف” لیست شماره ها را حذف و مجددا شماره های جدیدی اضافه کنید.

بعد از انتخاب مخاطبین؛ نوبت انتخاب متن پیام، شیوه ارسال و انتخاب شماره پیامک و سپس ارسال پیام می باشد که در صورت لزوم به آموزش این بخش، با کلیک بر روی لینک “نحوه ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل ” می توانید ادامه آموزش را مشاهده فرمایید.برای فعال کردن  پنل اس ام اس خوب شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل | آموزش ارسال پیامک از فایل اکسل

ارسال کلمات کلیدی

این امکان ویژه و جذاب برای ارسال پیام گروهی از فایل اکسل استفاده میشود شما با استفاده از این ماژول، قسمت های متفاوت و متغیر پیامک خود را در داخل فایل اکسل قرار داده و به صورت منظم و در کوتاه ترین زمان به آسانی پیامک ارسال کنید. توجه داشته باشید که این فایل اکسل باید مانند فایل نمونه باشد که در ماژول ارسال کلمات کلیدی قابل مشاهده است. دفاتر بیمه، مدارس و شرکت ها بیشتر از این ماژول برای ارسال پیامک های خود استفاده می کنند.

ارسال متناظر از فایل

یکی دیگر از کاربردهای ارسال sms از فایل اکسل و متنی، ارسال متناظر از فایل میباشد. اما این نوع ارسال چیست و به چه صورت عمل میکند؟

امکان نظیر به نظیر در پنل پیامک مدیرپیامک برای ارسال پیام گروهی از فایل اکسل میباشد منظور از پیامک نظیر به نظیر پیامکی است که متن آن شامل مشخصات کاملا متفاوت با دیگر شماره ها میباشد که به صورت یکجا و گروهی ارسال میشود. به این صورت که در فایل اکسل در مقابل ستون شماره ها، پیامک هایی که میخواهید برای هر شماره ارسال شود را وارد میکنید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

در این نوع ارسال نیز فایل موردنظر شما باید دقیقا مانند فایل نمونه باشد که میتوانید آن را دانلود و مشاهده کنید.

خروجی نرم افزارهای حسابداری

فرض کنید صاحب شرکتی هستید و اطلاعات مالی کارمندان خود را در یک نرم افزار حسابداری ذخیره کرده اید و میخواهید به کارمندان خود پیامک ارسال کنید. قاعدتا تایپ کردن تک به تک شماره ها در سامانه پیامکی برای ارسال پیامک خسته کننده و زمانبر میباشد. شما می توانید با خروجی گرفتن از نرم افزار به آسانی به تمامی این شماره ها پیامک موردنظر خود را ارسال کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

ارسال اس ام اس گروهی از طریق اکسل

مناسب برای افرادی که شماره تلفن هایی در یک فایل اکسل دارند و از طریق سامانه مدیرپیامک می توانند به تمام شماره های همان فایل پیامک ارسال کنند. فایل را در سامانه آپلود یا کپی کنید و یا در دفترچه تلفن شماره ها را ذخیره نمایید.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

ارسال پیامک انبوه از فایل اکسل

سرویس ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل امکان ارسال انبوه پیامک از بانک شماره های شما را می دهد

در بسیاری از شرکتها شماره های مورد ارتباط ارسال پیام کوتاه از فایل اکسل ذخیره می شوند. درصورتی که شما بخواهید برای این شماره ها یا مجموعه ای از آنها پیامک ارسال کنید، تنها کافیست در پنل مدیرپیامک گزینه ارسال از طریق اکسل را انتخاب کنید و در اینصورت از وارد کردن تک تک شماره ها بی نیاز خواهید بود.

بیشتر افراد شماره اشخاصی که قصد ارسال پیامک کوتاه انبوه به آنها را دارند داخل یک فایل اکسل ذخیره کرده اند و قصد استفاده از این مکان را خواهید داشت سامانه مدیرپیامک بخش ارسال از فایل اکسل را به همین منظور طراحی کرده و مورد استفاده کاربران قرار گرفته است.

اگر شماره های شما در فایل اکسل صفر ندارد یا تعداد آنها زیاد است و متن شما یک پیامک واحد است این سرویس بسیار مناسب شما خواهد بود و بارها تست شده و از کیفیت مناسبی بر خوردار است.ارسال پیامک تکی و گروهی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

موارد مورد استفاده:

شماره های در حجم بالا در اکسل است

اگر تعداد زیادی از شماره ها را در اکسل دارید.

محدود کردن تعداد ارسال ها در اکسل

قصد ارسال پیامک به بخش محدود از اکسل را دارید.

اگر ابتدای شماره شما صفر ندارد

سامانه مدیرپیامک این مشکل را کامل حل کرده شماره های شما در اکسل صفر ندارداگر شماره هایی که در فایل اکسل شما صفر ندارد مشکلی نیست و نیازی نیست برای تک تک آنها دستی عدد صفر را وارد کنید سامانه مدیرپیامک به تمام شماره ها به طور خود کار صفر اضافه و ارسال می کند.شما با ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offexcel استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offexcel از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد وخط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۱۴ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 • امین کرمانی اول

  *متن تولد بدون نقطه* مـاه دلآرام سـلام آه ! کـه مـاه ، گـاه گـاه ... هـالـه ای می گردد ، آرام آرام دورِ سـرِ عـروسِ دهـر... مَطلعِ سـروده ےِ سَـرو... رایِ دادار ،    طـالـعِ سعـد را        امـر در حُلـولِ مـاه کـرده ، و طلوعـی دگـر را... مَلکـهِ مُلـکِ حُـورا ... ورودِ مهـراوه را دو صـد درود               و عطــر                     و عــود ... ارتعـــاش...

  مدیر پیامک

  چقدر جالب و زیبا بود... ممنونیم از نظر زیباتون

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی