75 27 67 32 081

مشاوره رایگان تلفنی

30 35 34 0 0912

تلگرام/واتساپ/سروش

مشاوره رایگان تلفنی
ارسال پیامک نظیر به نظیر

ارسال پیامک نظیر به نظیر | ارسال پیامک کلمات کلیدی

ارسال پیامک نظیر به نظیر | ارسال پیامک کلمات کلیدی

یکی از قابلیت های پنل اس ام اس، ماژول ارسال پیامک نظیر به نظیر است در این مقاله در مورد ارسال پیامک نظیر به نظیر، کاربردهای ارسال اس ام اس نظیر به نظیر با شما صحبت می کنیم.

ارسال پیامک نظیر به نظیر چیست؟

اگر سامانه پیامک مدیر پیامک را تهیه کرده‌ باشید، احتمالا شما هم ارسال پیامک کلمات کلیدی و ارسال پیامک نظیر به نظیر را دیده اید؛ کارایی این دو ماژول پیامکی بسیار به هم نزدیک است.

ارسال اس ام اس نظیر به نظیر زمانی استفاده می شود که شما قصد ارسال چندین متن پیامک کاملا متفاوت را به چندین شماره متفاوت دارید، یک راه برای انجام این کار، ارسال پیامک تکی از طریق سامانه پیامک است، که شما در هر مرتبه متن پیامک و گیرندگان را وارد نمایید، پیامک را ارسال کنید و مجددا به سراغ پیامک بعد بروید که کمی زمان بر و خسته کننده است، ارسال اس ام اس نظیر به نظیر به شما امکان می دهد تا در فایل اکسل متن پیامک و شماره موبایل گیرندگان پیامک را وارد نمایید و یک مرتبه به تمام این افراد پیامک ارسال نمایید.

پیامک نظیر به نظیر

ارسال اس ام اس نظیر به نظیر

ارسال پیامک کلمه کلیدی چیست؟

ارسال پیامک نظیر به نظیر زمانی استفاده می شود که متن پیامک ها به کلی متفاوت است و قصد دارید که یکباره تمامی این پیامک ها را به تمام مخاطبین ارسال نمایید. اما گاهی اوقات فرمت کلی پیامک یکسان است و فقط متغیرهایی مانند نام افراد، میزان بدهی، تاریخ مراجعه و … متفاوت است در این حالت می توانید از ارسال پیامک کلمات کلیدی استفاده کنید. برای کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر در رابطه با ارسال پیامک کلمه کلیدی میتوانید این مقاله را مطالعه نمایید.

اگر درباره ارسال پیامک نظیر به نظیر سوالی دارید می توانید در بخش نظرات سوال خود را مطرح کنید تا توسط کارشناسان ما پاسخ داده شود. بسیار خوشحال می شویم که نظرات و تجربیات خود را در رابطه با این موضوع با ما به اشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod