75 27 67 32 081

مشاوره رایگان تلفنی

30 35 34 0 0912

تلگرام/واتساپ/سروش

مشاوره رایگان تلفنی
پیامک کلمات کلیدی

ارسال پیامک کلمات کلیدی در پنل اس ام اس

ارسال پیامک کلمات کلیدی در پنل اس ام اس

در این مقاله مطالب مفیدی درباره ارسال پیامک کلمه کلیدی به شما آموزش خواهیم داد. ارسال پیامک کلمات کلیدی چیست؟ ارسال اس ام اس با کلمات کلیدی چه کاربردی دارد؟ نحوه استفاده از ماژول ارسال پیامک کلمات کلیدی چگونه است؟

ارسال با کلمات کلیدی

در این بخش می توانید متنی را به مخاطبان ارسال کنید. مثلا می خواهید متنی را به شکل زیر برای کاربران ارسال کنید که نوشته های رنگی برای هر کاربر متفاوت است. برای این کار می توانید فیلد ها را از طریق فایل اکسل و یا دفترچه تلفن به متن اضافه کنید. سپس فایل اکسل مورد نظر خود را از طریق بخش افزودن فایل انتخاب کنید و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.

ارسال پیامک کلمات کلیدی

اس ام اس کلمات کلیدی

اشتباه رایج درباره ارسال اس ام اس با کلمات کلیدی

بعضی افراد فکر می کنند که ارسال پیامک با کلمات کلیدی یعنی همان پیامک هایی که کلماتی را مشخص می کنیم تا کاربر کلمه مورد نظر ما را به سامانه ارسال کند و در پاسخ سامانه جوابی را به صورت خودکار برای فرستنده ارسال کند، این شرکت ها قابلیت ارسال پیامک پاسخگوی خودکار را با ارسال پیامک کلمات کلیدی اشتباه گرفته اند؛ در ارسال پیامک پاسخگوی خودکار فرستنده مثلا عددی مانند عدد ۱ را ارسال می کند و سیستم به صورت خودکار لینک دانلود را برای فرستنده ارسال می کند یا فرستنده پیامک کلمه کلیدی تخفیف را ارسال می کند و سامانه در جواب لیست تخفیف ها را به فرستنده ارسال می کند این قابلیت در سامانه های پیامک حرفه ای به عنوان پاسخگوی خودکار پیامک شناخته می شود. (برای مطالعه بیشتر درباره پاسخگوی خودکار به این صفحه مراجعه کنید.)

ارسال پیامک کلمات کلیدی چیست؟

حتما برای شما هم پیش آمده که پیامکی دریافت کرده باشید و ابتدای پیامک نام شما نوشته شده باشد. آیا تا به‌حال با خودتان فکر کرده‌اید این پیامک ها چگونه ارسال می‌شود؟ اگر کسب و کاری ده هزار یا بیشتر مشتری داشته باشد چگونه می توان این تعداد پیامک را تک به تک ارسال کرد؟ به گونه ای که در هر پیامک کلمات کلیدی خاصی وجود داشته باشند و برای هر فرد پیامک با نام مشتری و اطلاعات منحصر به فرد مشتری ارسال شود؟

یکی از قابلیت های سامانه پیامک حرفه ای ارسال پیامک با استفاده از ماژول ارسال کلمات کلیدی است، که در ادامه در مورد نحوه استفاده از این ماژول در سامانه پیامک مدیر پیامک توضیحات بیشتری داده می شود. اما قبل از هر کاری لازم است بدانید انجام این کار از آن چیزی که شما فکر می کنید ساده تر است و شما می توانید با یک بار ارسال، پیامک ها را به گونه ای ارسال کنید که در هر قسمتی از متن که می خواهید نام گیرنده یا هر متغیر دیگری وجود داشته باشد.

یکی از روش هایی که نرخ باز کردن پیامک را افزایش می دهد، استفاده از نام افراد در ابتدای پیامک است که میزان بازکردن پیامک را افزایش می دهد زیرا پیامک را برای کابر شخصی سازی می کنید و دریافت کننده پیامک مطمئن است که این پیامک را برای همین شماره ارسال کرده اید و اشتباهی صورت نگرفته است.

اگر قصد دارید به افرادی که نام و شماره موبایل آن ها را جمع آوری کرده اید، به گونه ای پیامک ارسال کنید که در ابتدای پیامک نام افراد قرار بگیرد ارسال اس ام اس با کلمات کلیدی بهترین راه حل برای ارسال پیامک با نام افراد و صرفه جویی در زمان است.

کاربرد ارسال پیامک کلمات کلیدی

به‌ عنوان مثال فایل اکسلی دارید که در ستون‌های آن “شماره موبایل” , “پیشوند” , “نام” , “میزان بدهی”, “تاریخ”, … وجود دارد و می‌خواهید به هر یک از کاربرانتان پیامکی را به شکل زیر ارسال کنید:

جناب آقای منصور مولایی میزان بدهی شما ۴۱۷۰۰۰ ریال است و آخرین مهلت پرداخت در تاریخ ۱۲/۰۸/۹۷ می‌باشد.

برای انجام این کار کافیست فایل اکسل خود را آپلود کنید و سپس فیلدها را به شکل زیر از کادر سمت چپ در متن پیام قرار دهید:

{ex_C} {ex_B} میزان بدهی شما {ex_D} ریال است و آخرین مهلت پرداخت در تاریخ {ex_E} می‌باشد.

قوانین ارسال پیامک کلمات کلیدی

  • امکان ارسال بر اساس اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن و یا فایل اکسل وجود دارد.

  • ستون اول فایل اکسل حتما باید شماره موبایل باشد و بقیه ستون ها توسط شما تنظیم می گردد.

  • در سطر اول فایل اکسل می‌بایست عنوان ستون ها را قرار دهید.

روش ارسال اس ام اس کلمات کلیدی

برای ارسال پیامک کلمات کلیدی، از منو سمت راست، ارسال روی گزینه ارسال کلمات کلیدی کلیک کنید، اگر نام مخاطبین شما در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره هستند، دفترچه تلفن مورد نظر را انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب دفترچه تلفن، در منو خصوصیات دفترچه تلفن، نام افراد، پیشوند و تمام اطلاعاتی که زمان ورود اطلاعات مخاطبین به دفترچه تلفن وارد کرده اید در این قسمت خواهید دید، می توانید با کلیک روی هر خصوصیت آن پارامتر را به متن پیامک اضافه کنید.

ارسال پیامک کلمات کلیدی از طریق فایل اکسل

در این روش ارسال، شماره موبایل افراد باید در ستون A باشد و برای هر ستون یک عنوان در نظر بگیرید. با آپلود فایل اکسل عناوین تمامی ستون ها در بخش خصوصیات دفترچه تلفن مشاده می شود و شما می توانید با کلیک روی هر عنوان آن را به بخش داخل متن منتقل نمایید.

نکته مهم: قبل و بعد از هر پارامتر متغیر یک اسپیس (فاصله) قرار دهید تا پارامتر متغیر شما به حروف قبل یا بعد چسبانده نشود.

ارسال پیامک کلمات کلیدی یا ارسال پیامک نظیر به نظیر

در کنار ارسال پیامک کلمات کلیدی، ارسال پیامک نظیر به نظیر وجود دارد، همانطور که متوجه شده‌اید ارسال پیامک با کلمات کلیدی فرمت کلی پیامک ثابت است و فقط چندین متغیر عوض می شود، اما گاهی اوقات لازم است که به صورت یک باره چندین متن متفاوت را به مخاطبین متفاوتی ارسال کنیم در این حالت از ارسال پیامک نظیر به نظیر استفاده می‌کنیم، (برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پیامک نظیر به نظیر این مقاله را مطالعه کنید.)

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod