پنل اس ام اس برای موسسه

دستبندی:

مشاغل
پنل اس ام اس برای موسسه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای موسسه و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

پنل اس ام اس برای موسسه

ما در این مقاله به معرفی مدیرپیامک و پنل اس ام اس برای موسسه میپردازیم همراه ما باشید.

شما میتوانید با استفاد از امکانات سامانه مدیرپیامک رویدادها و پیشنهادات جدید را به اطلاع مشترکین و مخاطبان خود برسانید و یا مشتریانی برای موسسه خود بدست آورید،‌آگاهی مردم را با توجه به اهداف موسسه خود بالا ببرید .

اگر تصمیم دارید برای امور موسسه خود از پنل اس ام اس برای موسسه استفاده کنید لازم است به موارد گوناگونی توجه کنید تا بیشترین بازدهی را از این طریق برای کار خود بدست آورید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف institute استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های افراد به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به افراد مختلف از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس ویژه موسسه

در ادامه مقاله به چند مورد میپردازیم :

زمانبندی و تعداد پیامک ها اهمیت دارند

اگر نمیخواهید با پیامک های ارسالی خود برای مخاطبانتان مزاحمت ایجاد کنید لازم است که از ارسال زودهنگام و یا دیر وقت اجتناب نمائید ،همچنین این در مورد تعداد پیامک های ارسالی در طول هفته و یا ماه نیز صدق می کند.

پیغام های بیش از حد برای مخاطبان خود ارسال نکنید (حداکثر ۵ پیامک در ماه) ، البته هیچ زمانی در روز وجود ندارد که برای همه مخاطبان مناسب باشد، اما معمولا بعدازظهر برای افرادی که کار روزانه دارند بهترین زمان میباشد ،‌در این زمان حداکثر افراد بخشی از کارهای خود را به پایان رسانده اند و برای چک کردن پیامک های دریافتی خود مشکلی ندارند.برای دانستن ارسال پیامک گروهی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

جمع آوری مشترکان پیامکی با پنل پیامک برای موسسه 

برای اطلاع رسانی بهتر و بدست آوردن بیشترین بازدهی از پیامک های ارسالی، لازم است شماره تماس افرادی را که با اهداف مؤسسه شما علاقمند هستند و قصد دارند در محقق شدن این اهداف سهیم باشند را جمع آوری کنید.

به این منظور می توانید سامانه پیامک خود را به صورتی تنظیم نمائید تا شماره و نام مخاطب با ارسال کلمه کلیدی به خط اختصاصی تعریف شده از طرف شما در سامانه مدیرپیامک ثبت گردد. پس از تنظیم این موارد باید اشتراک پیامکی خود را همه جا تبلیغ نمایید و از مخاطبان بخواهید با عضویت در این اشتراک از جدیدترین اخبار و موضوعات در مورد موسسه شما باخبر شوند.

به این صورت اطمینان خواهید یافت که تمام مخاطبان پیامک های شما، هدف موسسه تان را حائز اهمیت می دانند و در نتیجه پیامک های ارسالی شما را با دقت مطالعه می کنند. یکی از روش های مناسب برای بدست آوردن مشترکان بیشتر برگزاری مسابقه و یا نظرسنجی می باشد ، با این روش مخاطب بیشتری درگیر شده و در نتیجه تعداد افراد بیشتری به لیست مشترکین پنل اس ام اس موسسه شما می پیوندند.

همچنین شما باید به اکثریت مخاطبان موسسه خود توجه کنید و احتمال اینکه افراد جوان تر به برنامه های پیامکی موسسه شما جواب دهند و از خدمات موسسه شما استفاده کنند بیشتر از سایرین خواهد بود.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

پنل پیامک برای موسسه

مجموعه مدیرپیامک درصدد هستند تا باانگیزه بالا به موسسات کشور خود کمک نماید تا فعالیت‌های مفید و با ارزش خود را در سطح کشور گسترش دهد. بدین منظور مدیرپیامک تصمیم گرفته است یک سامانه پیامک مجزا با امکانات مختص موجود در آن، در اختیار تمامی مؤسسات قرار دهد.

نام این پنل پیامکی، پنل اس ام اس برای موسسه می‌باشد، مؤسسات می‌توانند تمامی اطلاع‌رسانی‌ها و یا تبلیغات خود را به‌صورت پیامکی به اطلاع عموم مردم برسانند و از کلیه خدماتی که در اختیار آن‌ها قرار داده‌ خواهد شد به‌ منظور اطلاع‌رسانی بهتر و گسترش فعالیت‌های موسسه خود نهایت استفاده را ببرند.

ویژگی های پنل اس ام اس موسسه

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • پنل نوبت دهی
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست

خدمات پنل پیامک برای موسسه

 • ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از تهیه پنل برای شما ارسال می‌گردد
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای
 • بانک شماره موبایل دانمی همراه اول مشترکین
 • بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول مشترکین
 • ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی به مشترکین
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی در موسسه
 • ارسال پیامک به شماره های بلک لیست مشترکین
 • ارسال سن و جنسیت در پنل اس ام اس موسسه
 • نمایندگی پنل اس ام اس موسسه
 • امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان با خرید نرم افزار ثبت شماره مشتری

آموزش ویدیویی نحوه کار با پنل اس ام اس

چه ویژگی هایی پنل اس ام اس موسسه را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس موسسه ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین مدیر پیامک تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی را می توان با چند گزینه توضیح داد:

سرعت بالای ارسال پیامک 

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که سرعت ارسال بالایی را دارد و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.آیا میدانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟

ماندگاری با پنل اس ام اس برای موسسه

پیامک تبلیغاتی ارسالی شما برای مدت زیادی ممکن است در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، آن را نگه دارد.میتوانید با یک سامانه پیامکی مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

دسترسی سریع با پنل اس ام اس برای موسسه

امروزه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.

عدم نیاز به توزیع کننده

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل پیامکی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

بانک شماره موبایل | بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور

از دیگر ویژگی های پنل پیامک موسسه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ارسال پیامک تبلیغاتی 

پنل پیامک موسسه دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیامک نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک می باشد. پنل اس ام اس موسسه، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه موسسه هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند.

کلام آخر…

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان ، تنها کافیست پنل اس ام اس موسسه تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان!برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف institute استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس ویژه موسسه

با کد تخفیف institute از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس برای موسسه تهیه نمایید . ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین پنل ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت نیز در پل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

۵/۵ - (۱۶ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 • مصطفی علیمی

  80 تومن شارژ پنل اقتصادی هست یا فقط هزینه خرید پنل هست؟

  امین کاکاوند

  با سلام مبلغ 85000 برای خرید پنل به صورت دائمی میباشد و برای ارسال ها باید پنل را شارژ کنید با تشکر از شما

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی