پنل اس ام اس برای آزمایشگاه

پنل اس ام اس برای آزمایشگاه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای آزمایشگاه و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

پنل اس ام اس برای آزمایشگاه

اگر شما مدیر یک آزمایشگاه یا مرکز درمانی و بهداشتی هستید ، پنل پیامک برای آزمایشگاه می تواند به شما کمک کند که از طریق ارسال پیامک انبوه، با مخاطبان و مراجعه کنندگان خود ارتباط برقرار کنید. راهکار های ارتباطی میان بیمار و پزشک یا مسئول آزمایشگاه در نخستین نگاه سبب ایجاد رابطه صمیمانه تر و سهولت در نوبت دهی و مراجعه میشود.

با استفاده از سامانه مدیر پیامک شما میتوانید نظر سنجی برای مراکز درمانی و بهداشتی خود بگذارید و نظر مخاطبان خود را بدانید ، همین طور با استفاده از این سامانه از انتقادات و پیشنهادات مخاطبان خود مطلع می شوید.آیا می دانید پشتیبانی سیستم CRM چه کاری انجام می دهد و په کاربردی دارد؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف lab استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های مراجعین به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک اطلاع رسانی به بیماران از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس آزمایشگاه

با پنل اس ام اس آزمایشگاه میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس آزمایشگاه؛ میتوانید برای مشاغل مرتبط با آزمایشگاه پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. برای فعال کردن و ساخت پیامک تبلیغاتی  شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.
 3. با ثبت نام پنل اس ام اس برای آزمایشگاه ؛ میتوانید به آزمایشگاه ها و مراکز درمانی در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 4. با خرید پنل پیامک آزمایشگاه ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. با خرید پنل پیامکی آزمایشگاه ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 6. برای رشد کسب و کارتان از پیامک هدفمند استفاده کنید تا از لحاظ درامدی به رشد خوبی برسید.
 7. با خرید پنل پیامک برای آزمایشگاه ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 8. با خرید سامانه پیام کوتاه آزمایشگاه؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسرتسی داشته باشید.
 9. با خرید سامانه پیامکی آزمایشگاه ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 10. میتوانید با یک پنل پیامک مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.
 11. با خرید سامانه ارسال پیامک در آزمایشگاه ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی را اغاز کنید.

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به مشاغل

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه ای

مدیر پیامک برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت“ راه اندازی کرد.

کاربرد ها و مزایای پنل اس ام اس در آزمایشگاها

ارسال پیامک انبوه به آزمایشگاه

ارسال پیامک انبوه به مشاغل این امکان را می دهد تا از طریق ارسال و اطلاع رسانی به مشتریان و کاربران خود بهترین امکانات را ارائه دهند . آزمایشگاه های طبی و تخصصی هم جزئی از این مشاغل هستند که میتوانند با ارسال پیامک انبوه با بیماران خود درارتباط باشند. در پنل پیامکی مدیر پیامک یا پنل پیامکی آزمایشگاه ماژول هایی را جهت آسان تر شدن کار پرسنل آزمایشگاه های پاتوبیولوژی قرار داده است، که در زیر توضیحات بیشتر ارائه میگردد.

ارسال پیامک یادآوری به بیمار با پنل اس ام اس برای آزمایشگاه 

بعضی از بیمار ها برای انجام آزمایش های مربوطه ۸ساعت قبل از آزمایش نباید چیزی میل کنند ، شما می توانید از طریق یک اس ام اس یادآوری ۸ساعت قبل از آزمایش او را از این قضیه مطلع سازید با این کار بیمار بهتر درک می کند که او برای مطب شما اهمیت دارد. همچنین چکاب های سالانه و … را می توانید اطلاع دهید.

ماژول ارسال متناظر

ارسال بالا و با متن های متفاوت برای کاربران دشواری به همراه دارد. برای سهولت در ارسال ما ارسال متناظر را به کاربران آزمایشگاهی پیشنهاد می کنیم. ماژول پیامکی نظیر به نظیر این فرصت را به شما میدهد که به تعدادی از بیماران بطور همزمان پیامک ارسال نمایید.

ارسال پیامک لغو نوبت با پنل اس ام اس برای آزمایشگاه 

برحسب اتفاقاتی برای دکتر و برای مرکز درمانی نوبت بیمار لغو و یا به تعویق افتاده است و با استفاده از این سامانه پیامکی به بیمار اطلاع داده میشود.

اطلاع از نتایج آزمایش

با استفاده از سامانه مدیر پیامک آزمایشگاه ها زمان جواب آزمایش را اطلاع میدهند و اگر بیمار مشغله زیادی داشته باشد می توانند جواب آزمایش را به ایمیل ایشان ارسال کنند.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل تبلیغاتی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

کاربرد پنل پیامک در آزمایشگاه

ماژول نوبت دهی به بیمار

با استفاده از سامانه پیامکی آزمایشگاه میتوان ساعت نوبت بیمار را به صورت اتوماتیک یادآوری کرد. ماژول نوبت دهی پیامکی در آزمایشگاه ها این امکان را فراهم می کند تا افراد به سهولت و با کمترین زمان و هزینه بتوانند نوبت گیری نماند .

ماژول منشی پیامکی با پنل اس ام اس برای آزمایشگاه 

وظیفه این سیستم به گونه ای است که پاسخ های متفاوتی را به پیامک های دریافتی ارسال می کند. این ماژول این قابلیت را دارد که به ازای هر متن یک پیامک متفاوت ارسال نماید.

ماژول دفترچه تلفن

نحوه کار این ماژول همانند پیامک ساده و یا ماژول ارسال متناظر میباشد با این تفاوت که با ثبت اطلاعات بیمار در دفترچه تلفن پنل این قابلیت را به کاربر می دهد که زمان ارسال نام بیمار را در پیامک ثبت کند. ماژول ارسال هوشمند این امکان را به بیمار می دهد که پیامک آزمایشگاه را به دلیل دارا بودن نام و نام خانوادگی بیمار جزو پیامکهای تبلیغاتی به حساب نیاورد و از گوشی خود حذف ننماید.برای دانستن معایب کارت ویزیت الکترونیکی از همکاران ما راهنمایی بگیرید.

ارسال پیامک ساده

پیامک ساده یکی از ساده ترین روش های ارسال پیامکی می باشد که این امکان را می دهد که به تعداد مورد نظر خود ( از یک شماره تا بی نهایت) ارسال انجام دهید. و یا از طریق دفترچه تلفن خود در سامانه پیامکی استفاده نمائید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

ماژول ارسال پیامک پاسخ زمان دار پیشرفته

ماژول پاسخ زماندار این امکان را برای کاربر به وجود می آورد که زمان ارسال را مشخص نموده و پیامک به صورت اتوماتیک به بیمار جهت اطلاع رسانی ارسال گردد.

ماژول نظرسنجی و ارزیابی خدمات ارائه شده

با استفاده از مدیر پیامک تمام خدمات آزمایشگاه در نظر سنجی قرار داده میشود و بیماران می توانند انتقادات و پیشنهادات خود را با شما در میان بگذارند. این ماژول این امکان را به کاربر می دهد تا از طریق ارسال پیامک با بیماران خود در ارتباط باشد و درباره نحوه کار آزمایشگاه ، پرسنل و دکتران نظرسنجی انجام دهد.

ماژول ارسال پیامک تبلیغاتی در پنل اس ام اس برای آزمایشگاه 

نحوه عملکرد این برنامه به گونه ای است که به تمام پیام های دریافتی که به شماره اختصاصی شما ارسال گردیده، یک پیامک پاسخ ارسال نماید. در این ماژول نوع متن و محتوای آن هیچ تاثیری در عملکرد ماژول تبلیغاتی نخواهد داشت.

ارسال پیامک از روی نقشه یا پیامپ

شما می توانید پیامک های تبیلغاتی خود را به مناطق خاص ارسال کنید . فرض کنید آزمایشگاه شما در منطقه نارمک قرار دارد، با ارسال پیامک از نقشه براحتی می توانید فقط به منطقه نارمک و یا هر منطقه دیگر که مایل به تبلیغ هستید ارسال کنید.

ارسال پیامک به مشاغل هدف با پنل اس ام اس برای آزمایشگاه 

یکی از خدماتی که پنل اس ام اس مدیرپیامک برای بازاریابی پیامکی ارائه میدهد، ارسال پیامک به مشاغل و اصناف میباشد. شما با استفاده از ارسال پیامک به مشاغل مورد هدف با کسب و کار خود پیامک ارسال کنید. استفاده از این روش باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود زیرا تبلیغات تان را برای کسانی میفرستید که مطمئن هستید با نوع کسب و کار شما مرتبط هستند و پیامک شما خوانده میشود.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه کی پد پیامک و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .

نتیجه گیری

با استفاده از پنل اس ام اس آزمایشگاه میتوانید کارایی مراکز درمانی را بالا برده و خدمات را بهتر ارائه کنید. همچنین با این کار رضایت مخاطبان و مراجعه کنندگان را بالا برده و علاوه بر این که در سرعت و هزینه صرفه جویی میکنید ، کار سخت نوبت دهی نیز با این سامانه راحت تر میشود و با استفاده از ویژگی صندوق انتقادات و پیشنهادات و نظر سنجی کارایی آن مرکز را بالا می برید.

مزیت مهم در مدیر پیامک :

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف lab استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس آزمایشگاه

با کد تخفیف lab از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

پنل اس ام اس فروشندگان لاستیک
ارسال پیامک تبلیغاتی بیمارستان
ارسال پیامک انبوه اموزشگاه ها
پنل اس ام اس برای بیمه
پنل اس ام اس عکاسی
پنل پیامک آموزشگاه ها

۵/۵ - (۳ امتیاز)

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کـاربـردی

چرا پنل اس ام اس مدیر پیامک

logo-samandehi

تهران، نبرد، خ شهید شریفی، گلستان 18، پ 28

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت 2021

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت مولد ارتباطات واله می باشد. | کپی رایت 2021

ارتباط با ما

021-91099998

مشاوره و پشتیبانی