پنل اس ام اس برای مشاوران املاک

پنل اس ام اس برای مشاوران املاک

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای مشاوران املاک و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

پنل اس ام اس برای مشاوران املاک

امروز در این مقاله می خواهیم در مورد کاربرد پنل اس ام اس برای دفتر املاک و مشاوران املاک و ارسال پیامک انبوه برای فروش زمین و فروش آپارتمان صحبت کنیم و چندین مثال از کاربردهای عملی سامانه پیامک در دفتر مشاوره املاک که برای فروش و بازاریابی ملک و آپارتمان و… استفاده می شود را به شما معرفی کنیم.

ما در پایان این مقاله بهترین سامانه پیامک برای ثبت نام پنل اس ام اس و ارسال پیامک تبلیغاتی فروش ملک را به شما معرفی می‌کنیم و با مثال های کاربردی در این مقاله به شما می‌گوییم که چگونه می‌توانید از سامانه پیام کوتاه برای فروش و بازاریابی در املاک استفاده کنید و به شما قول می دهیم اگر تا پایان این مقاله همراه ما باشید می توانید با همین ترفندهای ساده و کم هزینه نسبت به همکاران خود قراردادهای بیشتری را امضا کنید و ملک یا آپارتمان‌های بیشتری را بفروشید.

شما می توانید با خرید سامانه پیامکی ویژه انتخابات مجلس از سامانه مدیر پیامک و ارسال اس ام اس انتخاباتی مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف advisor استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های افراد ساکن در شهر به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به افراد مختلف از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس دفاتر املاک

با پنل اس ام اس مشاوران املاک میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس املاک ؛ میتوانید برای مشاغل مختلف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.
 3. با خرید پنل پیامک برای مشاوران املاک ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 4. با خرید پنل پیامکی آژانس املاک ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. با خرید سامانه پیامک املاک ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 6. یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.
 7. با خرید پنل پیامک اختصاصی مشاور املاک ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 8. با خرید سامانه پیامک برای دفتر املاک ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسرتسی داشته باشید.
 9. با خرید سامانه پیام کوتاه برای املاک ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 10. برای فعال کردن سامانه پیامکی شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.
 11. با خرید پنل ارسال اس ام اس برای صاحبان املاک ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی برای دفتر املاک خود را اغاز کنید.

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه ای

مدیر پیامک برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت“ راه اندازی کرد.

کاربردهای بازاریابی پیامکی برای بنگاه های املاک

 • اطلاع رسانی به روز در مورد موقعیت و موردهای عالی
 • اطلاع رسانی از فروش ویژه خانه ها
 • اطلاع رسانی به متقاضی در مورد لیست و شرایط خانه های جدید
 • یادآوری کردن جلسات و قرار های ملاقات
 • ارسال جزئیات در مورد اطلاعات خانه ها به متقاضیان
 • به روی کاغذ درآوردن معاملات
 • اطلاع دادن در مورد کیس های اوکازیون

چرا سامانه پیامک برای دفتر املاک بهترین گزینه است؟

امروزه پیامک یکی از سریعترین وسایل ارتباطی با مخاطبین است و هر پیامک به طور متوسط کمتر از ۲ دقیقه بعد از دریافت خوانده می شود، در صورتی که شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام و… چنین نیستند و خیلی از کاربران شبکه‌های مجازی در اوقات بیکاری و فراغت و ساعت پایانی شب فضای مجازی را چک می کنند که زمان مناسبی برای فروش ملک، آپارتمان و… نیست.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل تبلیغاتی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

پنل اس ام اس برای مشاوران املاک

برای استفاده از پنل اس ام اس مشاوران املاک در دفتر املاک، شما به امکانات خاصی برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی نیاز دارید، بنابراین استفاده از یک پنل پیامک ارزان نمی تواند جوابگوی دفتر املاک باشد و شما نیازمند یک پنل پیامک حرفه‌ای هستید تا بتوانید با قابلیت‌هایی مانند ارسال پیامک بر اساس کدپستی، ارسال اس ام اس منطقه ای، ارسال اس ام اس از روی نقشه، ارسال پیام کوتاه برای محله های تهران، ارسال پیامپ، ارسال پیامک به شماره‌های رند و کد یک، ارسال پیامک به اصناف و مشاغل خاص و… به سادگی ملک و آپارتمان را به صورت هدفمند بازاریابی کنید و بفروشید.

بهترین سامانه ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی برای آژانس املاک

قابلیت‌های یک سامانه پیامک حرفه ای برای دفتر املاک

نرم افزار سامانه پیامک قابلیت‌های مختلفی برای ارسال پیامک دارد و به شما کمک می‌کند تا به شیوه‌های مختلف، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

بانک شماره های موجود در سامانه پیامک به صورت ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت، ارسال پیامک بر اساس منطقه و کدپستی، ارسال پیامک بر اساس دکل مخابرات bts (ارسال پیامک به افرادی که از دکل مخابراتی واقع در منظقه خاصی سرویس می گیرند)، ارسال پیامک به اصناف و مشاغل، ارسال اس ام اس بر اساس پیش شماره برای شماره های رند و کد ۱، ارسال اس ام اس از روی نقشه و ارسال پیام کوتاه بر اساس محله تفکیک شده است.

برای دفاتر مشاوره املاک بهترین روش ارسال پیامک های تبلیغاتی زمانی که قصد ارسال پیامک انبوه را دارید ، دو روش زیر میتواند برای شما کاربردی باشد.

 • ارسال پیامک انبوه به منطقه که اژانس املاک شما در منطقه وجود دارد.
 • ارسال پیامک انبوه به منطقه ای که قصد فروش، پیش فروش ، اجاره ملک دارید.

ارسال پیامک انبوه با پنل اس ام اس برای مشاوران املاک 

طبیعی است که اگر بخواهید یک آپارتمان لوکس یا یک برج را بفروشید ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی به شماره‌های رند و اصطلاحا ارسال اس ام اس به شماره‌های کد یک منطقی‌ترین گزینه به نظر می‌رسد، به همین دلیل زمان ثبت نام پنل اس ام اس مشاوران املاک دقت کنید که شرکت سامانه پیامکی مورد نظر شما این قابلیت را داشته باشد. طبق بررسی‌های انجام شده سامانه پیامکی مدیر پیامک این قابلیت را دارد.

ارسال پیامک از روی نقشه ، محله ای ، دکل مخابارتی

اگر قصد فروش یک واحد آپارتمان به افرادی که در منطقه خاصی هستند را دارید، می توانید از ماژول ارسال پیامک از روی نقشه که به پیامپ (ترکیب پیامک+مپ) معروف است، استفاده کرده و به افرادی که ساکن محله خاصی هستند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

پس هنگام خرید سامانه پیامک برای دفتر املاک حتما به این نکته دقت داشته باشید که پنل اس ام اس مورد نظر شما قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه گوگل (پیامپ)، قابلیت ارسال پیامک محله‌ای در تهران و شهرهای بزرگ و قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی را داشته باشد.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

ارسال پیامک به مشاغل هدف با پنل اس ام اس برای مشاوران املاک 

در پنل پیامک شماره موبایل افراد بر اساس صنف و شغل دسته بندی شده اند (به این ماژول ارسال پیامک به مشاغل گفته می شود) و شما می توانید بر اساس فایل خود به افرادی که در صنف خاصی هستند پیامک تبلیغاتی و هدفمند ارسال کنید. برای مثال در سامانه پیامکی مدیر پیامک بانک شماره موبایل پزشکان، بانک شماره موبایل وکلا ، بانک شماره موبایل معلمان و فرهنگیان و … وجود دارد و شما می توانید از این بانک شماره موبایل برای فروش آپارتمان یا پیش فروش مجتمع مسکونی استفاده کنید.

فرض کنید که پروژه بازاریابی پیش فروش یک مجتمع مسکونی برای پزشکان به شما محول شده است، ارسال پیامک به پزشکان از طریق بانک شماره موبایل که در سامانه پیامکی مدیر پیامک قرار دارد؛ بهترین راه حل برای اطلاع رسانی به پزشکان است و یا فرض کنید که در یک مجتمع مسکونی که تمامی ساکنین آنها وکیل هستند، یک واحد آپارتمان قصد فروش داشته باشد، می توانید از طریق بانک شماره موبایل وکلا فایل مربوطه را به دیگر وکلا از طریق اس ام اس معرفی کنید.

کاربردهای ارسال اس ام اس به مشاغل بسیار گسترده است و در بنگاه های املاک برای بازاریابی و فروش ملک و آپارتمان به صورت گسترده از بانک مشاغل به صورت هدفمند استفاده می شود.

جمع آوری اطلاعات مراجعه کنندگان به دفتر املاک

یکی از پیشنهادهای بازاریابی برای مشاوران املاک این است که به مراجعه کننده کارت ویزیت ندهید، بلکه از مراجعه کننده اطلاعات تماس را دریافت کنید تا بتوانید برای مشاوره های بعدی با مراجعه کننده در تماس باشید. بنابراین یکی از کارهایی که می‌توانید به ‌صورت حرفه‌ای انجام دهید این است که یک فرم تهیه کنید و شماره موبایل افرادی که برای خرید، اجاره یا فروش به دفتر املاک شما مراجعه می کنند را جمع‌آوری کرده و در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره نمایید.آیا مزایا و معایب پیامک تبلیغاتی را میدانید روی این مطلب کلیک کنید و مطالعه کنید.

 • دانشجویان
 • مستاجرین (زوج ها)
 • مستاجرین(خانواده های پرجمعیت)
 • بساز و بفروش ها
 • اجاره دهندگان آپارتمان
 • اجاره دهندگان خانه ویلایی
 • متقاضیان خانه ویلایی

ماژول دفترچه تلفن با پنل اس ام اس برای مشاوران املاک 

شماره موبایل هر مراجعه کننده را در دفترچه تلفن‌ سامانه پیامکی ثبت نمایید تا زمانی که مورد مناسبی پیدا کردید به صورت هدفمند به این افراد از طریق پیامک اطلاع رسانی کنید، اگر مراجعه کننده‌ای نقدیندگی بالایی دارد اسم آن را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کنید تا در زمانی که فرصتی برای سرمایه گذاری پیش آمد این افراد را از طریق پیامک مطلع کنید.

فایده این کار این است که شما یک لیست طبقه بندی شده دارید و اگر خواستید یک مجتمع تجاری را پیش فروش کنید، می دانید که به چه افرادی باید پیامک ارسال کنید و همچنین چون این افراد خودشان تمایل برای دریافت پیامک تبلیغاتی از سمت شما را اعلام کرده اند، پیامک های تبلیغاتی شما را با روی باز می پذیرند و حتی شما را به دوستان و آشنایان معرفی می کنند که می توانید به این دفتر املاک مراجعه نمایید تا در زمان هایی که فایل مورد نظرشما یا پیشنهادهای خاصی را داشته باشند به شما پیامک ارسال کنند.

دستگاه کی پد پیامک

کلیه فروشگاه ها ، شرکت ها و صاحبان تجارت و یا هرکسی که در جایگاهی است که نیازمند داشتن شماره موبایل مخاطبان است و می خواهد شماره موبایل آنها را با رضایتشان به دست آورد ، می تواند از این دستگاه استفاده نماید . با استفاده از دستگاه ثبت شماره تلفن و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .

منشی پیامکی

شما با فعالسازی این ماژول می توانید خدمت متمایزی را به کاربران خود ارائه دهید. تنها کافیست کلید واژه و متن دریافتی را در این ماژول انتخاب نمایید تا کاربران شما با ارسال کلمه ی کلید واژه به سامانه ی پیام کوتاه شما ، اطلاعات مرتبط با آن را دریافت نمایند. به طور مثال کلید واژه ی ( ۷۰ متر – خرید ) توسط مشاورین در پنل پیامکی ثبت و متن پاسخ آن شامل اطلاعات کلیه املاک ۷۰ متری که جهت فروش در آرشیو آژانس قرار گرفته اند می باشد. حال مشتریان با ارسال این کلید واژه به اطلاعات آرشیو دست پیدا خواهند نمود.روش های ارسال اس ام اس تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

پاسخگوی خودکار به پیامکپاسخگوی خودکار پیامک

زمانی که از ارسال های پیامک انبوه برای تبلیغات استفاده میکنین برای اینکه دید بهتری از بازخورد ارسال داشته باشین میتونین تو متن پیامک از مخاطبینتون بخواین که برای دریافت مشاوره و یا ارائه ی توضیحات بیشتر در مورد ملک عدد ۱ رو ارسال کنن منشی پیامک در صورت دریافت عدد ۱، پاسخ خودکاری که شما از قبل تنظیم کرده این رو ارسال میکنه:

پاسخ خودکار منشی پیامکی “ممنون از اینکه ما را انتخاب کردین کارشناسان به زودی با شما تماس میگیرن”

نمونه متن پیامک‌های تبلیغاتی برای دفتر املاک

۱- انتشار اخبار قیمت املاک

دوست عزیز ، مشاور املاک تهران گستر به اطلاع شما می رساند که قیمت ملک در تهران افزایش یافته است

۲- گزارش ملک جدید در زمینه خواست مشتری و ارسال پیامک به وی

آپارتمان ۱۲۸ متری،نوساز،۳خوابه،با کلیه امکانات واقع در خیابان شیخ بهایی فوری فروشی مشاورین املاک شیخ بهایی تلفن : ۱۲۳۴۵۶۷۸

۳- هماهنگی های لازم با خریدار و فروشنده به جهت صرفه جویی در هزینه های مربوط به تماس­ها.

جناب آقای عبداللهی جهت بازدید از ملک شما لطفا فردا بعدازظهر حضور یابید. با تشکر مشاور املاک بام تهران

۴- ارسال درخواست خریدار و اعلام ملک موجود با مشخصات ارائه شده از جانب مشتری به صورت خودکار

آپارتمان ۲۰۰ متری،نوساز،۳خوابه،با کلیه امکانات واقع در صادقیه

مشاورین املاک شیخ بهایی تلفن : ۱۲۳۴۵۶۷۸

۵- ارسال پیام تبریک و تهنیت مناسبت ها

امروز ۲ نفر آدرس و شماره شما را از ما درخواست کردند. خوشبختی و موفقیت، در سال جدید به سراغتان خواهند آمد. با تشکر مشاورین املاک دلتا

مزیت مهم در مدیر پیامک :

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف advisor استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس دفاتر املاک

با کد تخفیف advisor از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس برای مشاوران املاک تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

پنل اس ام اس کاریابی
پنل پیامک فروش مشاور املاک 
ارسال پیامک انبوه اموزشگاه ها
پنل اس ام اس کاریابی
پنل اس ام اس سوپر مارکت
پنل پیامک داروخانه
ارسال پیامک آموزشگاه زبان

۵/۵ - (۴ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
پنل اس ام اس برای پزشکان
نوشته‌ی بعدی
پنل اس ام اس برای آژانس های مسافرتی

مطالب مرتبط:

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • حشمت عروجی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ ۷:۵۰ ب٫ظ

  وقت بخیر . شغل ما ارائه خدمات به امور مشترکین همراه اول هست و میخواستیم که پیامک در زمینه سرمایه گذاری بر خطوط همراه اول نشر بدیم .کدوم پنل مناسبه؟

  پاسخ
  • امین کاکاوند
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ ۴:۰۴ ب٫ظ

   با سلام
   شما میتوانید پنل تجاری را خریداری کنید . این پنل تمام امکانات ارسال را دارد و از نظر تعرفه ارسال پایین ترین تعرفه ارسال در بین بقیه پنل ها دارد
   با تشکر از شما

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست