پنل اس ام اس برای دندان پزشکان

دستبندی: پیامک

پنل اس ام اس برای دندان پزشکان

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای دندان پزشکان و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

پنل اس ام اس برای دندان پزشکان

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس برای دندان پزشکان امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

سامانه مدیر پیامک ، بهترین پنل اس ام اس با بیشترین امکانات و کمترین تعرفه پیامک با رابط کاربری ساده پاسخگوی تمامی نیازهای شماست. پنل اس ام اس برای دندان پزشکان یا دندان پزشکی نیز یکی از این امکانات است .

پنل اس ام اس برای دندان پزشکان

استفاده از پنل اس ام اس در حوزه بهداشت و درمان مزایا و فواید بسیار زیادی را به همراه دارد و می تواند کسب و کار شما را در این حوزه رونق دهد و رضایت هرچه بیشتر بیماران و پزشکان و اعضای کارد درمانی را در پی داشته باشد. استفاده از پنل اس ام اس در دندان پزشکی ها می تواند موجب ارتباط بهتر پزشک و بیمار، اطلاع رسانی پیامکی به بیماران ، تبلیغات پیامکی برای پزشکان و رونق کسب کار در حوزه بهداشت ، درمان و سلامت شود.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل پیامکی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

با امکانات فوق العاده سامانه پیامکی مدیر پیامک و پنل اس ام اس دندان پزشکی ، مطب یا مرکز درمانی خود را از حالت سنتی در آورید و و زیرساخت های بهداشت و درمان را ارتقاء دهید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف dentists استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم ؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های هر شهر به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به تمامی دندان پزشکان و مشاغل مرتبط با آن از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس دندان پزشکان

پنل اس ام اس برای دندان پزشکان و ارتباط بهتر دندان پزشکان و بیماران

ارتباط پیامکی آسان میان بیمار و پزشک باعث افزایش اعتماد و ایجاد صمیمیت بین بیمار و پزشک شده و در نتیجه باعث همکاری بسیار بهتر بیمار و پزشکان می شود و با مدیریت زمان طول درمان را کاهش می دهد. با استفاده از راه کار ارتباط پیامکی ، رنج بیمار به دلیل مراجعات بهتر و کارآمد تر کمتر می شود و همچنین موجب عدم هدر رفتن وقت گرانبهای پزشکان محترم می شود.شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.

ارسال پیامک برای یادآوری نوبت به بیماران

شما می توانید به بیماران خود ، در روزی که بیمار نوبت دارد و در روز قبل یک پیامک یادآوری ارسال نمایید، در حال حاضر بسیاری از پزشکان ، مخصوصا دندان پزشکان به این نحو عمل می کنند که منشی های آنها با بیماران تماس می گیرند ، به جای اینکار می توانید دوبار در روز به کلیه کسانی که آن روز نوبت دارند با ذکر ساعت نوبت پیامک ارسال نمایید. و حتی از ابزار منشی خودکار جهت ارسال پیامک خودکار استفاده نمایید.شما با ارسال پیامک زماندار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک های اطلاعات پزشکی

بیماران شما از اینکه شما پیامک های پزشکی مرتبط برای آنها ارسال نمایید بسیار استقبال می نمایند و این باعث می شود که از خدمات بیشتری بهره مند شوند و همیشه شما را در خاطر داشته باشند.برای دانستن ارسال پیامک گروهی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال پیامک انبوه در محدوده خود

پزشکان محترم می توانند با استفاده از سیستم ارسال پیامک انبوه به محدوده مطب خود پیامک ارسال نمایند و به همه اشخاصی که در آن محدوده قرار دارند مطب خود را یادآوری نمایند. میتوانید از ارسال پیامک صوتی برای این کار استفاده کنید .

ماژول تبریک خودکار تولد به بیماران ثابت دندانپزشکی

فقط برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی به بیماران نیست ، شما می‌توانید از قابلیت ارسال پیامک خودکار برای ارسال خودکار پیامک های تبریک تولد بیماران یا تبریک تولد دندان پزشکان و کادر درمانی و پرسنل استفاده نمایید تا در روز تولد بیماران و پرسنل به صورت خودکار پیامک تبریک تولد ارسال شود.

کاربرد پنل اس ام اس برای دندان پزشکان     

مزیت پنل اس ام اس برای دندان پزشکان

 • پیامک های متنی فورا خوانده می شوند
 • ۹۰٪ از متن ها در عرض ۳ دقیقه از دریافت خوانده می شود
 • با انتقال پیامک دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.
 • متن ها دوستانه و غافلگیر کننده هستند
 • بیماران این خدمات راحت را دوست دارند
 • متن ها هرگز نادیده گرفته نمیشوند
 • کمتر از ۱٪ از تمام پیامک های متنی به عنوان خوانده نشده است
 • میتوانید از ماژول نوبت دهی پیامکی برای دادن وقت به بیماران استفاده کنید
 • یادآورهای پیامکی را می توان برای مبارزه بیشتر با هر بی نظمی و شلوغی استفاده کرد
 • شما حتی میتوانید از پنل ارسال پیام صوتی به جای پیامک متنی استفاده کنید
 • میتوانید بیماران را از نوبت های فراموش شده برای خدمات دندانپزشکی مطلع کنید
 • میتوانید به بیمارانی که شرایط حاد دارند نظارت داشته و مراقبت های پزشکی را برای آنها ارسال کنید
 • ارسال پیامک بعد از اتمام قالب گیری و ساخت دندان به بیماران برای تحویل به آنها

برخی از قابلیت های سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک

خرید پنل اس ام اس

اگر شما نیز خواهان افزایش کارایی خدمات پزشکی، بهداشت و سلامت هستید پنل اس ام اس برای دندان پزشکان یکی از بهترین، آسان ترین و ارزانترین راه کاری است که به شما معرفی می کنیم. لطفا برای بهره مندی از امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و دریافت راهنمایی های بیشتر به صفحه خرید پنل اس ام اس مراجعه نمایید و یا با شماره   ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید .

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای خرید پنل اس ام اس از کد تخفیف dentists استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس دندان پزشکان

با کد تخفیف dentists از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل پیامک برای دندان پزشکان تهیه نمایید خرید پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

panel sms

پنل اس ام اس برای پزشکان

ارسال پیام انبوه برای روانشناسان

پنل پیامک تبلیغاتی آموزشگاه رانندگی

پنل اس ام اس انبوه برای آموزشگاه

ارسال پیام تبلیغاتی انبوه برای مهندسان

ارسال پیامک انبوه برای آب و فاضلاب

پنل اس ام اس برای آرایشگاه

۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 • امین کرمانی اول

  *متن تولد بدون نقطه* مـاه دلآرام سـلام آه ! کـه مـاه ، گـاه گـاه ... هـالـه ای می گردد ، آرام آرام دورِ سـرِ عـروسِ دهـر... مَطلعِ سـروده ےِ سَـرو... رایِ دادار ،    طـالـعِ سعـد را        امـر در حُلـولِ مـاه کـرده ، و طلوعـی دگـر را... مَلکـهِ مُلـکِ حُـورا ... ورودِ مهـراوه را دو صـد درود               و عطــر                     و عــود ... ارتعـــاش...

  مدیر پیامک

  چقدر جالب و زیبا بود... ممنونیم از نظر زیباتون

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی