پنل اس ام اس برای نانوایی ها و نانوایان

پنل اس ام اس برای نانوایی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای نانوایی  و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

پنل اس ام اس برای نانوایی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیرپیامک و همچنین پنل اس ام اس برای نانوایی ها و همچنین پنل پیامک نانوایان صحبت کنیم همراه ما باشید.

کاربرد پیامک در نانوایی ها شاید تاکنون برایتان ملموس نبوده باشد و یا از نانوایی ها منتخبتان پیامکی دریافت نکرده باشید . مقاله پیشرو می تواند دیدگاه تازه ای را در نوع تبلیغات و ارتباط با مشتریان وفادار به صنف نانوایان نمایش دهد . نانوایی ها همانند دیگر مشاغل از پیامک استفاده نمی کنند. کاربرد پیامک در نانوایی ها نقطه عطفی در تغییر سبک بازاریابی محلی و یا ارتباط با مشتری می باشد.

شما با ثبت نام در پنل پیام کوتاه شرکت مدیرپیامک و دریافت پنل پیامک می توانید علاوه بر تبلیغات منطقه ایی ، با مشتریان خود در ارتباط باشید که در ادامه به شرح این امکانات خواهیم پرداخت.آیا میدانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Bakery استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های مشتریان به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به نانوایی ها و نانوایان از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس نانوایی ها

با پنل اس ام اس نانوایی ها و نانوایان میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید برای مشاغل هدف خود پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. با خرید پنل پیامک نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 3. آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.
 4. با خرید پنل پیامکی نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. میتوانید با یک خرید پنل اس ام اس مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.
 6. با خرید سامانه پیامک نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 7. با خرید پنل پیامک در نانوایی ها ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 8. با خرید سامانه پیامکی نانوایی ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسترسی داشته باشید.
 9. با خرید سامانه پیام کوتاه برای نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 10. با خرید پنل پیامک برای نانوایی ها و نانوایان ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به مشاغل مرتبط با نانوایی ها

با خرید پنل اس ام اس برای نانوایی ها در سامانه پیامکی مدیر پیامک می توانید برای ارسال پیامک از دو قسمت ارسال پیامک به مشاغل کل کشور و ارسال برای مشاغل بر اساس تفکیک استانی، پیامک خود را ارسال کنید. در ارسال مشاغل بعد از این که دسته بندی اصلی شغل را انتخاب کردید گرایش زیر مجموعه آن دسته نمایش داده میشود و در هر گرایش نیز تعداد کل شماره های موجود مشخص است و به هر تعداد دلخواه ارسال میکنید.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه ای

مدیر پیامک برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت“ راه اندازی کرد.

کاربرد ها و مزایای استفاده از پنل اس ام اس در نانوایی ها :

 • ارسال پیامک تخفیف روی نان های خاص مثل نان ساندویچ و … به یک محدوده خاص و از روی نقشه گوگل
 • ایجاد گروه مخاطبین و باشگاه مشتریان با عضویت اشخاص در دفترچه تلفن سامانه
 • برگزاری قرعه کشی های هفتگی ، ماهانه و سالانه در نانوایی
 • ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار تبریک تولد به مشتریان نانوایی
 • ارتباط با مشتری به صورت مستقیم و جلب رضایت آن ها
 • معرفی لیست قیمت ها با پنل پیامک نانوایی
 • ارسال پیامک هدفمند تخفیف به صورت دوره ای و منظم
 • ایجاد سامانه دریافت شکایات, انتقادات و پیشنهادات
 • ارسال پیام ها ی تبلیغاتی به مشتریان
 • ارسال پیامک تشکر از خرید مشتریان
 • بدست آوردن مشتری جدید
 • صرفه جویی در زمان و هزینه

تبلیغات انبوه با پنل اس ام اس نانوایی ها و نانوایان

بیشترین مشتریان نانوایی ها ساکنین آن منطقه می باشند. شما می توانید با استفاده از بانک های اطلاعاتی نقشه گوگل و یا شهر و کد پستی که به صورت رایگان در پنل اس ام اس شرکت مدیرپیامک قرار داده شده اند ، به این افراد پیامک ارسال نموده و این افراد را با استفاده از یک پیامک تبلیغاتی صحیح به خرید از نانوایی تان دعوت نمایید.

تبلیغات پیامکی با دکل منطقه ای

همچنین شما می توانید با استفاده از ماژول ارسال پیامک از دکل ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسلی که طی ۲۴ ساعت از زمان انتخابی شما از دکل منطقه ی مد نظرتان استفاده نموده اند ، پیامک ارسال نمایید.برای دانستن ارسال اس ام اس از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارتباط با مشتریان نانوایی

ارتباط با مشتریان و دریافت بازخورد آنان از کیفیت محصولاتتان می تواند عامل بقا و پیشرفت شما باشد. برای مثال مشتریان برای مراسم عروسی یا فوت عزیزان خود سفارش پخت نان به تعداد زیاد می دهند . برای تایید سفارش اطلاعاتی مانند تعداد پخت نان و … را با مشتری چک کنید و زمانی که سفارش آماده شد با پیامک به اطلاع مشتری برسانید. اگر سفارش نیز از طرف خودتان فرستاده می شود ، اطلاعات آژانس، هزینه و … را به مشتری اطلاع دهید.

دریافت سفارشات مشتریان با پنل اس ام اس نانوایی ها

تماس های تلفنی پیاپی جهت ارسال سفارشات به درب منازل و یادداشت آنان بر روی کاغذ موجب خطاهای فراوانی در آماده سازی سفارشات و برگشت محصولات ارسالی می گردد. حال با دریافت سفارشات به صورت پیامکی می توانید لیست منظمی از سفارشات تهیه کرده و به ترتیب به تمامی نیاز های مشتریانتان پاسخ دهید.

ارسال پیامک پاسخگوی خوکار با پنل اس ام اس نانوایی ها

شما با راه اندازی ماژول پاسخگوی خودکار پیامک تبلیغاتی می توانید کاربرانتان را از دریافت پیامکشان مطلع نمایید تا نیازی به تماس تلفنی آنان جهت پیگیری وجود نداشته باشد. همچنین می توانید هنگام ارسال سفارش ، مبلغ سفارش را به همراه وضیعت سفارش به مشتریان خود ارسال نمایید.

ماژول دفترچه تلفن پنل اس ام اس نانوایی

با استفاده از این ماژول نیازی به گرفتن آدرس از مشتریانتان برای هر سفارش نبوده و تنها با دریافت پیامک می توانید به آدرس مخاطب که در دفترچه تلفن ذخیره نموده اید ، دسترسی داشته و سفارشاتتان را ارسال نمایید. همچنین با استفاده از ماژول ارسال پیامک از روی دفترچه تلفن امکان گروه بندی مشتریان برای شما وجود داشته و می توانید جهت جلب رضایت آنان برای هر گروه در بازه های زمانی متفاوت تخفیفاتی ویژه ارائه دهید و از طریق پیامک به آنان اطلاع رسانی نمایید.

ارائه کوپن تخفیف و پیشنهاد ویژه با پنل اس ام اس در نانوایی ها

با ارسال پیامکی این کوپن ها هم به مشتریان فعلی و هم به کسانی که تاکنون از شما خرید نداشته اند پیشنهاد خرید همراه با تخفیف را ارائه دهید. با ارائه این پیشنهادات و ارائه قیمت های منطقی و گاه پایین تر از سایر نانوایی ها و تبلیغ آن از طریق ارسال پیامک از مشاهده صف های طولانی ورود مشتریان به نانوایی خود شگفت زده خواهید شد!

معرفی محصولات با پنل اس ام اس نانوایی ها و نانوایان

نان فانتزی ها و دیگر نان های جدید موجود در نانوایی ها را به مشتریان ارسال کنید و آنها را در جریان تازه ترین نان های سنتی و …. قرار دهید. همچنین اطلاعات لازم در مورد زمان تحویل نان ها را به مشتریان ارسال کنید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

ماژول یادآوری پیامکی در پنل اس ام اس نانوایی ها

با ارسال پیامک مشتریان را از زمان و مبلغ تسویه حساب آگاه کنید . به مشتریان خود یادآوری کنید تا برای تسویه حساب اقدام کنند. حتی برای مشتریانی که خیلی وقت است از نقد شدنشان ناامید شده اید، پیامک یادآوری در سامانه تعریف کنید که ماهیانه به آنها، با ذکر مبلغ بدهی ، پیامک ارسال شود!

تشکر از مشتریان با پنل اس ام اس نانوایی

از طریق پیامک از مشتریان خوش حساب و یا از مشتریانی که به طور مداوم خریدار نان های نانوایی شما بوده اند تشکر کنید و خاطره ای خوش از کار خود به جا گذارید. این روش به شکل غیر مستقیم در جذب مشتری موثر است.

ارسال پیامک تبریک مناسبت ها با پنل اس ام اس نانوایی ها

خاص ترین روز هر فرد روزی است که پا به این دنیا گذاشته، در این رقابت از بقیه نانوایی ها عقب نمانید، خیلی خاص است اگر شما بعنوان نانوا خاص مشتری خودتان ، برایش تبریک روز تولد بفرستید! یقین داشته باشید نام شما را از یاد نخواهد برد!آیا میدانید ارسال BTS ایرانسل  برای چه کاری می باشد؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

سیستم خودکار تبریک پیامکامکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه کی پد و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریانتان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل پیامک نانوایی و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید.

مزیت مهم در مدیر پیامک :

کلام آخر

چنانچه شما هم صاحب یک نانوایی هستید و قصد دارید گامی نو برای رونق کسب و کارتان بردارید . پیشنهاد میکنیم از سامانه پیامکی مدیرپیامک برای فعالیت خودتان استفاده کنید و بازخورد مثبت آن را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Bakery استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس نانوایی ها

 با کد تخفیف Bakery از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل پیامک برای نانوایان تهیه نمایید. خرید پنل پیامک از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

samane sms

ارسال پیامک انبوه فروش لوازم خانگی
پنل پیامک فروشگاه اینترنتی
ارسال پیامک مشاورین املاک
ارسال پیامک انبوه بیمارستان
پنل اس ام اس خدمات کامپیوتری
پنل اس ام اس عکاسی
پنل پیامک آموزشگاه ها

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

۵/۵ - (۲ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
پنل اس ام اس برای فروشندگان لاستیک
نوشته‌ی بعدی
پنل اس ام اس برای عطاران

مطالب مرتبط:

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • صدرا میرحسینی
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ ۸:۲۶ ب٫ظ

  منظور از خط اختصاصی و عمومی چیه

  پاسخ
  • امین کاکاوند
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ ۳:۱۴ ب٫ظ

   با سلام
   خط عمومی بعد از خرید برای شما فعال میگردد . شما اگر نیاز به دریافت پیام داشته باشید و یا اینکه بخواهید با شماره ای که ارسال میکنید کسی دیگر ارسال نداشته باشد میتوانید خط اختصاصی خریداری کنید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست