پنل اس ام اس برای رستوران

دستبندی:

مشاغل
پنل اس ام اس برای رستوران

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای رستوران و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

پنل اس ام اس برای رستوران

ما در این مقاله میخواهیم درباره پنل پیامک یا همان پنل اس ام اس برای رستوران ها و امکانات سامانه مدیرپیامک برای رستوران ها صحبت کنیم لطفا تا آخر این مطلب با ما همراه باشید.

امروزه رستوران های بزرگی برای جذب مشتری جدید و حفظ مشتریان فعلی از تبلیغات و بازاریابی پیامکی استفاده می کنند. بازاریابی پیامکی به یکی از روش های کم هزینه و در عین حال پر بازده شناخته شده است. شما می توانید با ارسال پیامک انبوه به روش های مختلفی که در پنل پیامک رستوران وجود دارد به جذب مشتری بپردازید و با روش هایی نظیر برگزاری نظرسنجی پیامکی، برگزرای مسابقه پیامکی و … به حفظ مشتریان فعلی بپردازید.

استفاده از بازاریابی پیامکی، بهترین روش تبلیغات برای رستوران هاست. توصیه می کنیم که همه رستوران ها از این روش برای تبلیغات خود استفاده کنند.آیا از ماژول پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف restaurant استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های مشتریان به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به رستوران ها از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس رستوران

با پنل اس ام اس رستوران میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس رستوران؛ میتوانید برای مشاغل مرتبط با رستوران پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. با ثبت نام پنل اس ام اس برای رستوران ؛ میتوانید به رستوران های مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 3. با خرید پنل پیامک رستوران ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 4. امکان فوق العاده ای در ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی فراهم است که می‌توان در سالروز تولد مخاطبان به طور اتوماتیک برای آنها پیام تبریک تولد فرستاده شود. ارسال پیامک تبریک  تاثیر زیادی در جذب مشتریان دارد.
 5. با خرید پنل پیامکی رستوران ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 6. با خرید پنل پیامک برای رستوران ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 7. شما با ارسال پیامک اتوماتيک اخطاريه می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک اخطاریه از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.
 8. با خرید سامانه پیام کوتاه رستوران؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسرتسی داشته باشید.
 9. با خرید سامانه پیامکی رستوران ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 10. آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.
 11. با خرید سامانه ارسال پیامک در رستوران ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی را اغاز کنید.

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به مشاغل

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه ای

مدیر پیامک برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت“ راه اندازی کرد.

کاربردهای بازاریابی پیامکی برای رستوران ها

ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه منطقه ای

شما میتوانید با خرید پنل اس ام اس رستوران و با استفاده از بانک شماره ای که مدیرپیامک در اختیار شما قرار می دهید، در محدوده ی فعالیت خود اس ام اس تبلیغاتی ارسال نمایید و از آنها بخواهید که به عضویت خبرنامه پیامکی شما در بیایند. بعد از افتتاح رستورانتان تبلیغ رستوران از طریق پیامک این امکان را به شما می دهد که رستوران خود را به افراد ساکن در نزدیکی محل خود، بشناسانید. هرچند سعی کنید ارسال این گونه پیامک ها را به صورت مکرر در بازه زمانی کوتاه انجام ندهید زیرا ارسال بسیار این گونه پیامک های تبلیغاتی باعث ایجاد مزاحمت برای مخاطبان می شود.

اطلاع رسانی تغییر آدرس با پنل اس ام اس برای رستوران 

قطعا مهمترین مسئله بعد از اطلاع رسانی بابت افتتاح رستوران یا کافی شاپ، اطلاع رسانی بابت تغییر آدرس و حفظ مشتریان می باشد.به علت عدم اطلاع رسانی بابت تغییر آدرس، خیلی از مشتریان وفادار از دست می روند و ارسال پیامک باعث ثابت ماندن این مشتریان وفادار می شود.همچنین این دیدگاه در ذهن مشتریان ایجاد میشود که رستوران بانظمی ست و حضورشان مهم است.آیا میدانید کارت ویزیت الکترونیکی چیست ؟

ارسال پیامک کوپن تخفیف

یکی از روش های جذب مشتری بیشتر ، ارائه کوپن تخفیف به آنهاست. با ارسال یک پیامک حاوی کوپن تخفیف می توانید مشتریان خود را ترغیب کنید که باز هم به رستوران شما برگردند، حتی می توانید آنها را ترغیب کنید که دوستان خود را نیز همراه خود بیاورند. مشتریان می توانند با نشان دادن این کوپن تخفیف به شما از هدیه یا تخفیف ویژه بهرمند شوند.میتوانید با یک خرید پنل اس ام اس مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

ارسال پیامک تخفیف مدت دار

با استفاده از پنل پیامک رستوران می توانید مشتریان بیشتری را در ساعات خلوت به رستوران خود بکشانید. شما می توانید تخفیف هایی را در ساعات مختلف روز به مشتریان ارائه کنید تا دوباره کسب و کارتان به جریان بیافتد. بهتر است که این گونه پیامک ها را با ساعات خلوت خود هماهنگ کنید تا در طول روز به طور مداوم مشتری داشته باشید.

رزرو میز رستوران با اس ام اس در پنل اس ام اس برای رستوران 

با چک کردن مداوم پنل اس ام اس برای رستوران خود ، این امکان را به مشتریان خود بدهید که بتوانند یک روز زودتر در رستوران شما میز رزرو کنند .راهنمای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

ارسال پیامک در هنگام دریافت سفارش

پس از اینکه سفارش تلفنی مشتری دریافت گردید ، یا به طور اتوماتیک یعنی با استفاده از اتصال نرم افزار رستوران خود به پیامک ، یا از طریق ارسال به صورت دستی ، مشتری را از این موضوع مطلع سازید ، حتی می توانید در هنگام ثبت سفارش یک پیامک و پس از ارسال سفارش یک پیامک دیگر به شخص ارسال کنید ، تا از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع گردد .

ماژول پاسخ خودکار پیامک با پنل اس ام اس برای رستوران 

در حال حاضر بسیاری از رستوران‌ها به صورت آنلاین رزروها را انجام می‌دهند و به این ترتیب مشتریان راحت‌تر و به انتخاب خود می‌توانند یک میز را انتخاب نمایند. اما چرا یک مرحله فراتر نرویم و به آنها اجازه ندهیم درخواست رزرو خود را پیامک کنند؟ چه چیزی راحت‌تر از ارسال یک اس‌ام‌اس سریع است . شما حتی می‌توانید یک پاسخ خودکار را تنظیم کنید که بلافاصله جواب مشتری را بدهد.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

ارسال پیامک پاسخ زماندار

اگر که تنها فرصت شما برای انجام بازاریابی بعد از خدمات طاقت‌فرسای شبانه است، نگران نباشید. با استفاده از ماژول پاسخ زماندار شما حتی می‌توانید سامانه را طوری تنظیم کنید که پیامک‌ها در زمان مشخصی به صورت خودکار ارسال شوند.

ارسال پیامک رویدادها

آیا شعبه جدیدی را راه اندازی کرده اید؟ آیا غذاهای مخصوصی را به منوی خود اضافه کرده اید؟ آیا می خواهید به مناسبت خاصی مراسم ویژه ای را در رستوران خود برگزار کنید؟ با ارسال یک پیامک می توانید مشتریانتان را از اخبار و رویدادهای رستوران خود با خبر سازید. مطمئن باشید که پیامک بهترین و مناسب ترین ابزار برای اطلاع رسانی به مشتریان خواهد بود.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل پیامکی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

بهترین تبلیغات رستوران ها و غذاخوری ها

ارسال پیامک تبریک تولد

با پنل اس ام اس رستوران شما می توانید با دادن این پیشنهاد ویژه به مشتریانتان که ما در روز تولد شما تخفیف ویژه ای به شما خواهیم داد ، از مشتریانتان شماره موبایلشان را بگیرید و یا به صورت اتوماتیک با ثبت تاریخ تولد در دفترچه تلفن و فعال کردن ماژول ارسال مناسبتی به ایشان تولدشان را تبریک بگویید یا به صورت دستی در روز تولد اشخاص این مورد را به اطلاع آنها برسانید و با دادن تخفیف در این روز ، این مشتری را ترقیب نمایید تا در روز تولد مهمانان خود را به رستوران شما دعوت نمایند .برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای بهترین پنل پیامکی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

مسابقه پیامکی با پنل اس ام اس برای رستوران 

مطمئن باشید که همه مشتریان شما دوست دارند که در یک مسابقه شرکت کنند و جایزه ی ویژه ای را برنده شوند. با برگزاری یک مسابقه پیامکی می توانید مشتریان بیشتری را به رستوران خود بکشانید و فهرست مشترکان خود را افزایش دهید.

ارسال پیامک نظر سنجی

با برگزاری یک نظر سنجی پیامکی مشتریان را با کسب و کار خود درگیر کنید. یکی از مزایای برگزاری نظرسنجی پیامکی استفاده از نظرات و پیشنهادات مشتریان جهت بهبود وضعیت رستوران می باشد. شما می توانید با استفاده از نظرات مشتریانتان آمار دقیقی را از وضعیت رستوران خود به دست آورید.برای فعال کردن  پنل اس ام اس خوب شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

به مشتریان دائمی خود پاداش دهید

سعی کنید بعد از ترک مشتری به او یک پیامک داده و از انتخاب او تشکر نمائید. این توجه و تشکر باعث می‌شود مشتری احساس اهمیت داشتن کرده و دوباره به رستوران شما قدم بگذارد. این نه تنها رزورهای شما را افزایش می‌دهد، بلکه مشتریان شما را نیز راضی‌تر خواهد کرد. در نتیجه نقدها و نظرات مثبتی از شما بین افراد پخش خواهد شد.

ماژول دفترچه تلفن با پنل اس ام اس برای رستوران 

با پنل اس ام اس در رستوران شما می توانید شماره ی کارکنان و مشتریان خود را در گروه های مجزا وارد نموده و به راحتی اقدام به ارسال پیامک نمایید. با استفاده از این گزینه می توانید به کلیه مشتریان و یا همکاران خود اس ام اس های اطلاع رسانی را همراه با نام و یا اطلاعات ذخیره شده در دفترچه تلفن و یا فایل اکسل ارسال نمایید.

ارسال پیامک به مشاغل هدف

یکی از خدماتی که پنل اس ام اس مدیرپیامک برای بازاریابی پیامکی ارائه میدهد، ارسال پیامک به مشاغل و اصناف میباشد. شما با استفاده از ارسال پیامک به مشاغل مورد هدف با کسب و کار خود پیامک ارسال کنید. استفاده از این روش باعث صرفه جویی در زمان و هزینه میشود زیرا تبلیغات تان را برای کسانی میفرستید که مطمئن هستید با نوع کسب و کار شما مرتبط هستند و پیامک شما خوانده میشود.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مشتریان

با استفاده از دستگاه کی پد پیامک و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مخاطبان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .

مزیت مهم در مدیر پیامک :

 • ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها
 • اختصاص خط خدماتی بصورت اشتراکی بدون نیاز به سفته
 • سیستم احراز هویت پیامکی
 • ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

و در آخر …

چنانچه شما مدیریت رستوران یا کافی شاپی را برعهده دارید و قصد دارید گامی نو برای رونق کسب و کارتان بردارید. پیشنهاد میکنیم از سامانه پیامکی مدیرپیامک برای فعالیت خودتان استفاده کنید و بازخورد مثبت آن را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمایید.برا دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف restaurant استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس رستوران

با کد تخفیف restaurant از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس برای رستوران تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی عمومی و رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

پنل اس ام اس مشاغل و اصناف
پنل پیامک مشاور املاک
پنل پیامک فروش خدمات کامپیوتری
ارسال پیامک تبلیغاتی مصالح فروشی
پنل اس ام اس بخشداری
پنل اس ام اس برای بیمه
پنل اس ام اس آموزشگاه رانندگی

۵/۵ - (۴ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 • مصطفی علیمی

  80 تومن شارژ پنل اقتصادی هست یا فقط هزینه خرید پنل هست؟

  امین کاکاوند

  با سلام مبلغ 85000 برای خرید پنل به صورت دائمی میباشد و برای ارسال ها باید پنل را شارژ کنید با تشکر از شما

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی