پنل اس ام اس برای عطاران

دستبندی:

مشاغل
پنل اس ام اس برای عطاران

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای عطاران و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

پنل اس ام اس برای عطاران

در این مقاله در مورد کاربرد پنل پیامک برای عطاران و اینکه پنل اس ام اس برای عطاران چه مزایایی می تواند برای اداره یک عطاری داشته باشد بحث خواهیم کرد.

با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات روش های بازاریابی و تبلیغات سنتی مانند گذشته پاسخگو نیست و بازخورد مناسبی نخواهد داشت. در نتیجه نیاز است که کسب و کارها روش های تبلیغات و بازاریابی خود را همسو با تکنولوژی پیش ببرند. یکی از روش های تبلیغات نوین بازاریابی پیامکی با استفاده از پنل اس ام اس است. عطاری ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با تهیه یک سامانه پیام کوتاه ویژه عطاری می توانند علاوه بر تبلیغات و بازاریابی برای عطاری خود ارتباط موثرتری با مشتریان خود برقرار کنند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Attar استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های مشتریان به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به عطاری ها از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس عطاری ها

با پنل اس ام اس عطاری ها و عطاران میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید برای افراد مختلف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. با ثبت نام پنل اس ام اس برای عطاری ؛ میتوانید به مشتریان در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 3. برای فعال کردن و ساخت پیامک تبلیغاتی  شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.
 4. با خرید پنل پیامک عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. با خرید پنل پیامک برای عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 6. با خرید سامانه پیامک عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 7. با خرید سامانه پیامک برای عطاری ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های اصناف مرتبط دسترسی داشته باشید.
 8. با ثبت نام پنل اس ام اس برای عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 9. با ثبت نام پنل اس ام اس عطاری ها و عطاران ؛ میتوانید تبلیغات و اطلاع رسانی پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.

ارسال پیامک به مشتریان عطاری

مدیر پیامک قادر است ، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهد؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه ای

مدیر پیامک برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت“ راه اندازی کرد.

کاربرد های پنل پیامک در عطاری ها :

 • ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات
 • ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند ویژه عطاری ها
 • ارسال پیامک بر اساس کدپستی در محدوده عطاری
 • ارسال پیامک به بانک شماره موبایل عطاران
 • ارسال پیامک به سایر عطاری ها
 • ارسال پیامک صنفی مرتبط با عطاری
 • ارتباط دوطرفه با مشتری های دائمی
 • صرفه جویی در زمان و هزینه ها
 • افزایش تعداد مشتریان و وفاداری مشتریان
 • ارسال پیامک قیمت محصولات به مشتریان ثابت
 • ارسال پیامک کوپن تخفیف برای مشتریان
 • ارسال پیامک نظرسنجی برای مشتریان
 • ارسال پیامک به مشتریان از جزئیات کار خود
 • ارسال پیامک اخبار و تغییرات در عطاری به مشتریان

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی هدفمند

وقتی حرف از پنل اس ام اس و سامانه پیامک به میان می آید همه به یاد ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات می افتند. اما اینکه با توجه به نوع کسب و کار چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم که هدفمند باشد بسیار مهم است.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی

یکی از قابلیت های سامانه پیامک که می تواند در تبلیغات پیامکی برای عطاری ها و عطاران مفید باشد، ارسال پیامک به تفکیک کد پستی می باشد. بر اساس ارسال پیامک به تفکیک کدپستی می توانید تبلیغات خود را در محدوده نزدیک به داروخانه محدود کنید.

ارسال پیامک به بانک شماره موبایل عطاران

یکی از راه‌های افزایش مشتری برای عطاری ها ، معرفی عطاری توسط عطار است. با معرفی عطاری شما توسط عطار حتی اعتماد مشتریان به عطاری شما نیز بیشتر خواهد شد. شما می توانید با ارسال پیامک انبوه به بانک شماره موبایل مشاغل شهر خود که در سامانه پیامک مدیرپیامک موجود است از آن ها بخواهید که معرف عطاری شما باشند.

ارسال پیامک به سایر عطاری ها

اگر شما در حوزه توضیع محصولات عطاری به صورت عمده کار می کنید می توانید با ارسال پیامک تبلیغاتی به سایر عطاری ها ، محصولات مورد نظر را معرفی کنید.بانک موبایل مشاغل را از مدیر پیامک بخواهید تا با فعال کردن این بخش تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید.

ارتباط دوطرفه با مشتری های دائمی

معمولا افراد وقتی از خدمات عطاری راضی باشند ترجیح می دهند همیشه از همان عطاری ، مواد مورد نیاز خود را تهیه کنند. زمانی که فردی به عطاری شما مراجعه می کند و محصولی را تقاضا می کند که در عطاری شما موجود نیست، می توانید نام و شماره تلفن فرد را ذخیره کنید و زمانی که محصول مورد نظر موجود شد به افرادی که متقاضی این محصول بوده اند پیامک ارسال کنید.

شاید در ابتدا این کار سخت بنظر برسد اما این را بدانید که قرار نیست شما به صورت فیزیکی شماره مشتریان را یادداشت کنید و احتمال گم شدن شماره ها وجود داشته باشد، بلکه با خرید یک پنل اس ام اس برای عطاری می توانید به راحتی شماره مشتریان را در دفترچه تلفن پیشرفته پنل اس ام اس در گروه های مجزا ذخیره نمایید. این کار باعث می شود که نام عطاری شما همیشه در ذهن مشتری زنده بماند و وجه تمایزی می شود بین شما و تمامی عطاری های سطح شهر.

صرفه جویی در زمان با پنل پیامک عطاری ها و عطاران

پیامک ها در آن واحد به دست مشتریان می رسند، آن هم در زمان مناسب و مطلوب از طرف شما که پیام را ارسال کرده اید. هیچ جای سوالی وجود ندارد که آیا پیام به دست آنها رسیده است یا خیر.

صرفه جویی در هزینه با پنل پیامک در عطاری ها

سرویس های پیامکی و پنل اس ام اس برای عطاران قادر به صرفه جویی در هزینه ی کاغذ، هزینه ی چاپ و صدها هزینه ی دیگر در زمینه ی تبلیغات هستند. عطاری شما مطمئناً می تواند از سرویس ها پیامکی سود ببرد.شما با ارسال پیامک زماندار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.

افزایش تعداد مشتریان با پنل پیامکی عطاری ها و عطاران

با استفاده از سرویس های پیامکی و پنل اس ام اس برای عطاران ارتباط شما با مشتریان بیشتر و رضایت مندی بیشتری را در پی خواهد داشت که خود موجب افزایش مشتری با استفاده از پیام ها می شوند.

پنل اس ام اس خود را انتخاب کنید

بالا رفتن آمار بازدید از وب سایت شما

پنل اس ام اس برای عطاران با توانایی قوی در ارتباط آسان با مردم می تواند رشد شما را سریع تر کرده و موجب بازدید بیشتر از وب سایت شما گردد .

تخفیفات با پنل اس ام اس عطاری ها و عطاران

همانطور که شما نیز می دانید تمامی افراد تخفیف گرفتن را دوست دارند، علی الخصوص اگر تخفیف در قیمت محصولات خاص باشد، برای آن تعداد از افرادی که عطاری شما را انتخاب کرده اند تا محصول مورد علاقه خود را تهیه کنند و در کمپین های تبلیغاتی عطاری شما عضو هستند ، تخفیفات و یا کوپن هایی را در نظر بگیرید و برایشان ارسال نمائید.برای دانستن ارسال پیامک گروهی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

نظرسنجی پیامکی با پنل اس ام اس عطاران

ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که مشتریان شما درباره ی محصولات عطاری شما چه نظراتی داشته باشند ، همچنین درباره ی آخرین بازدیدشان از وب سایت و یا عطاری شما چطور بوده است؟ برای فهمیدن پاسخ این سوالات می توانید از سرویس های پنل اس ام اس برای عطاری خود استفاده نموده و یک نظرسنجی پیامکی برگزار کنید.

گسترش خدمات با پنل پیامک عطاری ها و عطاران

آیا در حال بستن قرارداد های خاص و یا تازه ای در عطاری خود هستید؟ می توانید با ارسال پیام کوتاه به مشتریان عطاری آنها را از جزئیات این گونه امور آگاه سازید.با انتقال پیامک های دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

ارسال پیامک اخبار و تغییرات با پنل اس ام اس برای عطاران

اگر بخواهید اخبار تازه ی عطاری را به اطلاع تمام مشتریان خود برسانید ، کار بسیار دشواری است. اما با استفاده از امکانات پنل اس ام اس برای عطاری ها و عطاران شما قادر خواهید بود تا تمام مشتریان خود را از اخباری که نیاز دارند مطلع بشوند آگاه سازید.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

وفاداری مشتریان با پنل اس ام اس عطاران

وفاداری مشتریان برای عطاری ها می تواند یک موفقیت بزرگ به حساب بیاید. کمپین تبلیغاتی خود را به راه بیاندازید و سپس میبینید که هزاران مشتری خواهند بود که شما را دوست دارند و به شما وفادار خواهند بود.

مزیت مهم در مدیر پیامک :

حرف آخر

همانطور که مشاهده کردید راه های بسیار زیادی وجود دارند که پنل پیامک در عطاری ها می توانند به کسب و کار عطاری  کمک کنند. به طور قطع راه های دیگری نیز وجود دارند که به خوبی روش های بیان شده در متن بالا، پاسخگو خواهند بود. از تک تک آن ها استفاده کنید و پیش از آن که خودتان متوجه شوید، هزاران نفر برای عضویت در خبرنامه های شما و سرویس های پیامکی تان سر و دست می شکنند.شما می توانید برای مطالعه بیشتر در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت روی مطلب کلیک کنید تا از مزایای منشی عضویت برخوردار شوید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف Attar استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس عطاری ها

 با کد تخفیف Attar از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس برای عطاران تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

samane sms

پنل اس ام اس آرایشگاه ها
پنل پیامک رستوران ها
ارسال پیامک تبلیغاتی میوه فروشی
ارسال پیامک انبوه دندانپزشکان
پنل اس ام اس برای بیمه
پنل اس ام اس عکاسی
پنل پیامک آموزشگاه ها
ارسال پیامک تبلیغاتی سمساری ها

۵/۵ - (۱ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 • مصطفی علیمی

  80 تومن شارژ پنل اقتصادی هست یا فقط هزینه خرید پنل هست؟

  امین کاکاوند

  با سلام مبلغ 85000 برای خرید پنل به صورت دائمی میباشد و برای ارسال ها باید پنل را شارژ کنید با تشکر از شما

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی