پنل اس ام اس برای داروخانه ها و داروسازان

پنل اس ام اس برای داروخانه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای داروخانه و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

پنل اس ام اس برای داروخانه

در این مقاله در مورد کاربرد پنل پیامک برای داروخانه ها و اینکه پنل اس ام اس چه مزایایی می تواند برای اداره داروخانه داشته باشد بحث خواهیم کرد.

با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات روش های بازاریابی و تبلیغات سنتی مانند گذشته پاسخگو نیست و بازخورد مناسبی نخواهد داشت. در نتیجه نیاز است که کسب و کارها روش های تبلیغات و بازاریابی خود را همسو با تکنولوژی پیش ببرند. یکی از روش های تبلیغات نوین بازاریابی پیامکی با استفاده از پنل اس ام اس است. داروخانه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و با تهیه یک سامانه پیام کوتاه ویژه داروخانه می توانند علاوه بر تبلیغات و بازاریابی برای داروخانه خود ارتباط موثرتری با مشتریان خود برقرار کنند.با انتقال پیامک دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف pharmacy استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های مشتریان به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به داروخانه ها از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس داروخانه ها

با پنل اس ام اس داروخانه میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس داروخانه ؛ میتوانید برای بیماران مختلف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. با ثبت نام پنل اس ام اس برای داروسازان ؛ میتوانید به مشتریان در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 3. شما با ارسال پیامک خودکار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.
 4. با خرید پنل پیامک داروخانه ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. با خرید پنل پیامک برای داروسازان ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 6. با خرید سامانه پیامک داروخانه ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 7. با خرید سامانه پیامک برای داروخانه ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های اصناف مرتبط دسرتسی داشته باشید.
 8. با ثبت نام پنل اس ام اس برای داروخانه ها و مراکز دارویی ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 9. با ثبت نام پنل اس ام اس داروخانه ها و مراکز دارویی ؛ میتوانید تبلیغات و اطلاع رسانی پیامکی انبوه خود را آغاز کنید.

ارسال پیامک به مشتریان دارو

مدیر پیامک قادر است ، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهد؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه ای

مدیر پیامک برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت“ راه اندازی کرد.

کاربرد های پنل اس ام اس برای داروخانه :

 • ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات
 • ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند ویژه داروخانه ها
 • ارسال پیامک بر اساس کدپستی در محدوده داروخانه
 • ارسال پیامک به بانک شماره موبایل پزشکان و داروسازان
 • ارسال پیامک به سایر داروخانه
 • ارسال پیامک تبلیغاتی به اصناف  به  مرتبط با داروخانه
 • ارتباط دوطرفه با مشتری های دائمی
 • صرفه جویی در زمان و هزینه ها
 • افزایش تعداد مشتریان و وفاداری مشتریان
 • بالا رفتن آمار بازدید از وب سایت شما
 • یادآوری زمان تحویل گرفتن دارو از داروخانه
 • ارسال پیامک قیمت دارو به مشتریان ثابت
 • ارسال پیامک کوپن تخفیف برای مشتریان
 • ارسال پیامک نظرسنجی برای مشتریان
 • ارسال پیامک به مشتریان از جزئیات کار خود
 • ارسال پیامک اخبار و تغییرات در داروخانه به مشتریان

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی هدفمند

وقتی حرف از پنل اس ام اس و سامانه پیامک به میان می آید همه به یاد ارسال پیامک انبوه جهت تبلیغات می افتند. اما اینکه با توجه به نوع کسب و کار چگونه پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم که هدفمند باشد بسیار مهم است.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی با پنل اس ام اس برای داروخانه 

یکی از قابلیت های سامانه پیامک که می تواند در تبلیغات پیامکی برای داروخانه و مراکز دارویی مفید باشد، ارسال پیامک به تفکیک کد پستی می باشد. بر اساس ارسال پیامک به تفکیک کدپستی می توانید تبلیغات خود را در محدوده نزدیک به داروخانه محدود کنید.

ارسال پیامک به بانک شماره موبایل پزشکان

یکی از راه‌های افزایش مشتری برای داروخانه، معرفی داروخانه توسط پزشک است. با معرفی داروخانه شما توسط پزشکان حتی اعتماد بیمار به داروخانه شما نیز بیشتر خواهد شد. شما می توانید با ارسال پیامک انبوه به بانک شماره موبایل مشاغل شهر خود که در سامانه پیامک مدیرپیامک موجود است از آن ها بخواهید که معرف داروخانه شما باشند. این معرفی توسط پزشک می تواند به صورت های گوناگونی انجام شود. برای مثال اگر دارو کم یابی وجود دارد که همه داروخانه ها ندارند، می توانید اعلام کنید که این دارو در داروخانه شما موجود می باشد تا پزشکان نیز به بیماران داروخانه شما را معرفی کنند.ارسال پیامک تبلیغاتی رایگان را می توانید امتحان کنید

ارسال پیامک به سایر داروخانه

اگر شما در حوزه توضیح دارویی به صورت عمده کار می کنید می توانید با ارسال پیامک تبلیغاتی به سایر داروخانه ها، دارو مورد نظر را معرفی کنید.

ارسال پیامک به اصناف مرتبط با داروخانه

در صورتی که دارو و یا محصولی ویژه آزمایشگاه ها، دندان پزشکی ها و سایر مشاغل مرتبط با داروخانه موجود دارید، می توانید با ارسال پیامک به صنف مورد نظر محصول خود را معرفی کنید. اصناف مرتبط با حوزه پزشکی که در سامانه پیامک مدیرپیامک موجود است عبارتند از :

انجمن آزمایشگاهی، بیهوشی، پزشکان عمومی، پوست و مو، تجهیزات آزمایشگاهی، جراحی ، چشم پزشک، خدمات پزشکی، دامپزشک، داندان پزشکان، لاغری و رژیم، روانشناسان، متخصص غدد، مغز و اعصاب، عطاری ها

ارتباط دوطرفه با مشتری های دائمی با پنل اس ام اس برای داروخانه 

معمولا افراد وقتی از خدمات داروخانه ای راضی باشند ترجیح می دهند همیشه از همان داروخانه داروهای خود را تهیه کنند. زمانی که فردی به داروخانه شما مراجعه می کند و دارویی را تقاضا می کند که در داروخانه شما موجود نیست، می توانید نام و شماره تلفن فرد را ذخیره کنید و زمانی که دارو مورد نظر موجود شد به افرادی که متقاضی این دارو بوده اند پیامک ارسال کنید.

شاید در ابتدا این کار سخت بنظر برسد اما این را بدانید که قرار نیست شما به صورت فیزیکی شماره بیماران را یادداشت کنید و احتمال گم شدن شماره ها وجود داشته باشد، بلکه با خرید یک پنل اس ام اس برای داروخانه می توانید به راحتی شماره مشتریان را در دفترچه تلفن پیشرفته پنل اس ام اس در گروه های مجزا ذخیره نمایید.این کار باعث می شود که نام داروخانه و مرکز دارویی شما همیشه در ذهن بیمار زنده بماند و وجه تمایزی می شود بین شما و تمامی داروخانه های سطح شهر.

صرفه جویی در زمان با پنل پیامک داروخانه

پیامک ها در آن واحد به دست مشتریان می رسند، آن هم در زمان مناسب و مطلوب از طرف شما که پیام را ارسال کرده اید. هیچ جای سوالی وجود ندارد که آیا پیام به دست آنها رسیده است یا خیر.

صرفه جویی در هزینه با پنل اس ام اس برای داروخانه

سرویس های پیامکی قادر به صرفه جویی در هزینه ی کاغذ، هزینه ی چاپ و صدها هزینه ی دیگر در زمینه ی تبلیغات هستند. داروخانه شما مطمئناً می تواند از سرویس ها پیامکی سود ببرد.آیا هزینه خرید پنل اس ام اس را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

افزایش تعداد مشتریان با پنل پیامکی داروخانه

با استفاده از سرویس های پیامکی و پنل اس ام اس ارتباط شما با مشتریان بیشتر و رضایت مندی بیشتری را در پی خواهد داشت که خود موجب افزایش مشتری با استفاده از پیام ها می شوند.

ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنتبالا رفتن آمار بازدید از وب سایت شما

پنل اس ام اس با توانایی قوی در ارتباط آسان با مردم می تواند رشد شما را سریع تر کرده و موجب بازدید بیشتر از وب سایت شما گردد .

یادآوری زمان تحویل دارو

با زندگی های امروزه که مشغله های متعددی با آن همراه است، ساده ترین اتفاق را می توان فراموش کردن زمان تحویل گرفتن داروها دانست. چرا به مشتریان این لطف را نکنیم و برایشان یک یادآوری دوستانه در این باره ارسال نکنیم؟برا دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

تخفیفات با پنل اس ام اس داروخانه

همانطور که شما نیز می دانید تمامی افراد تخفیف گرفتن را دوست دارند، علی الخصوص اگر تخفیف در قیمت داروهای ضروری باشد، برای آن تعداد از افرادی که داروخانه شما را انتخاب کرده اند تا داروهایشان را تهیه کنند و در کمپین های تبلیغاتی داروخانه شما عضو هستند ، تخفیفات و یا کوپن هایی را در نظر بگیرید و برایشان ارسال نمائید.

نظرسنجی پیامکی

ممکن است این سوال برایتان پیش آمده باشد که مشتریان شما درباره ی خدمات و یا محصولات داروخانه شما چه نظراتی داشته باشند ، همچنین درباره ی آخرین بازدیدشان از وب سایت و یا داروخانه شما چطور بوده است؟ برای فهمیدن پاسخ این سوالات می توانید از سرویس های پنل پیامک برای داروخانه ها خود استفاده نموده و یک نظرسنجی پیامکی برگزار کنید.

گسترش خدمات با پنل پیامک داروخانه

آیا در حال بستن قرارداد های خاص و یا تازه ای در داروخانه خود هستید؟ می توانید با ارسال پیام کوتاه به مشتریان داروخانه آنها را از جزئیات این گونه امور آگاه سازید.

اخبار و تغییرات

اگر بخواهید اخبار تازه ی داروخانه و یا شرکت های داروسازی را به اطلاع تمام مشتریان خود برسانید ، کار بسیار دشواری است. اما با استفاده از امکانات پنل پیامک برای داروخانه ها شما قادر خواهید بود تا تمام مشتریان خود را از اخباری که نیاز دارند مطلع بشوند آگاه سازید.برای فعال کردن و ساخت پیامک تبلیغاتی  شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

وفاداری مشتریان با پنل اس ام اس برای داروخانه 

وفاداری مشتریان برای داروخانه ها، انبارداران و عمده فروشان در عرصه دارو می تواند یک موفقیت بزرگ به حساب بیاید. کمپین تبلیغاتی خود را به راه بیاندازید و سپس میبینید که هزاران مشتری خواهند بود که شما را دوست دارند و به شما وفادار خواهند بود.

مزیت مهم در مدیر پیامک :

حرف آخر

همانطور که مشاهده کردید راه های بسیار زیادی وجود دارند که پنل پیامک داروخانه ها می توانند به کسب و کار داروخانه ها کمک کنند. به طور قطع راه های دیگری نیز وجود دارند که به خوبی روش های بیان شده در متن بالا، پاسخگو خواهند بود. از تک تک آن ها استفاده کنید و پیش از آن که خودتان متوجه شوید، هزاران نفر برای عضویت در خبرنامه های شما و سرویس های پیامکی تان سر و دست می شکنند.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف pharmacy استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس داروخانه ها

با کد تخفیف pharmacy از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس داروخانه تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل اس ام اس مشاغل و اصناف
پنل پیامک مشاور املاک
ارسال پیامک انبوه بیمارستان
ارسال پیامک انبوه وکلا
پنل اس ام اس روانشناسان
ارسال پیامک انبوه فروش لوازم خانگی
پنل پیامک فروشگاه اینترنتی

۵/۵ - (۱ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
پنل اس ام اس برای بیمارستان
نوشته‌ی بعدی
پنل اس ام اس برای سوپر مارکت

مطالب مرتبط:

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست