راهنمای کامل خرید پنل اس ام اس

انتخاب یک شرکت معتبر برای پنل اس ام اس

پنل پیامک یک ابزار قدرتمند برای جذب و نگهداری از مشتری است.برای انتخاب پنل اس ام اس یک شرکت خدمات دهنده پیامک به موارد زیر توجه نمایید:

آیا واقعا شرکت هستند یا شخص حقیقی؟ شماره ثبت دارد؟ کد اقتصادی؟ ثبت نرم افزار و …

شرکت معتبری طرف حساب شماست؟ از قدیمی بودن شرکت، مشتریان شرکت خدمات دهنده پیامک، اعتبارات، شرکت در نمایشگاه ها، درباره ما سایت و … می توانید متوجه شوید که آیا این شرکت دارای سابقه می باشد یا خیر؟

پنل اس ام اس با تکنولوژی های جدید، به روز و قابل به روزرسانی دارد یا خیر؟ ریسپانسیو بودن سامانه پیامک نشان از به روز بودن نرم افزار پیامک شرکت ارایه دهنده خدمات دارد، می توانید از متخصصین برای کسب اطلاعات فنی نیز کمک بگیرید، از شرکت خدمات دهنده بپرسید که آیا تیم فنی برای ارتقا نرم افزار دارند و هر چند وقت یک بار نرم افزار به روزسانی می گردد و تعرفه پیامک معقول دارد یا خیر؟ برخی شرکت ها خیلی ارزان می دهند و این نشان دهنده خوب بودن کیفیت خدمات نیست، کمی عمیق تر باید به موضوع نگاه کنید.

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offpanel استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

آیا نیازهای شما را در حوزه پیامک مرتفع می کند؟ مثلا ارسال از نقشه گوگل در پنل اس ام اس یا قابلیت هایی مانند اضافه به دفترچه تلفن و … وجود دارد یا نه؟ این موضوع بستگی به شما دارد شاید  از انتخاب پنل اس ام اس فقط ارسال ساده پیامک را توقع داشته باشید، پس نیازهای خود را بررسی کنید و سپس انتخاب کنید.

برخی موارد مانند داشتن یک مکان ثابت برای شرکت طرف قرارداد یا تلفن ۴ رقمی که ایده پردازان دارد، سابقه بلندمدت در این حوزه که از نام دامنه کاملا مشخص است، داشتن نماد اعتماد الکترونیکی و … همگی نشان از این دارند که می توانید به این مجموعه اطمینان کنید و خدمات بگیرید، اما همیشه به موضوع کمی عمیق تر توجه کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

پنل اس ام اس خود را انتخاب کنید

انتخاب پنل اس ام اس | بهترین پنل پیامکی

بهترین پنل اس ام اس پنلی است که تمام شرایط لازم را برای بدست آوردن بهترین نتیجه با صرف هزینه کم و شناخت بهترین بازار هدف داشته باشد. مدیرپیامک با داشتن کمترین تعرفه ها و همچنین داشتن تمامی بانک شماره ها و همچنین بهترین پشتیبانی می تواند شما را در این راستا پیش ببرد.  اگر شما به عنوان صاحب یک کسب و کار به اهمیت و نقش گسترده ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی برده باشید، یقینا به دنبال ثبت نام پنل اس ام اس خواهید بود. اما بهترین پنل اس ام اس کدام است؟
دستیابی به بهترین پنل اس ام اس زمانی برای شما محقق می می شود که ویژگی های یک پنل اس ام اس کارآمد را بشناسید و سپس بتوانید با مقایسه شرکت های ارائه دهنده سامانه پیامکی، بهترین پنل اس ام اس را برگزینید.
در این مقاله تمامی نکاتی که برای انتخاب بهترین پنل اس ام اس  چند فاکتور مهم وجود دارد که می توانید پنل خود را با توجه به دلایل منتطقی انتخاب کنید.

فاکتورهای مهم برای انتخاب پنل اس ام اس 

پنل کاربری آسان و امکانات کامل و متنوع:

اولین موضوعی که در ثبت نام پنل اس ام اس باید به ان توجه داشته باشید رابط کاربری آسان و عدم پیچیدگی آن است.شما باید بتوانید به سادگی با تمامی قسمت های آن کار کرده و از خدمات آن بهره مند شوید. قطعا کار با یک نرم افزار پیچیده و سخت برای کاربران خوشایند نخواهد بود.یک سامانه پیامکی خوب امکانات متنوع و گسترده ای داشته و به این صورت است که شما حق انتخاب خوهید داشت.

پوشش دهی اپراتورهای مختلف و داشتن تمامی بانک شماره ها:

امکان ارسال پیامک به اپراتورهای مختلف و  با شماره های اختصاصی (پیش شماره های ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و ۵۰۰۰ و ۰۲۱ )

امکان تفکیک شماره ها و ارسال پیامک انبوه هدفمند:

به یاد داشته باشید که شما می توانید پیامک های خود را به با اهداف گوناگون از جمله اطلاع رسانی ، تبلیغاتی،معرفی کالا، یاداوری و… ارسال کنید.اما توجه داشته باشید که در صورتی که مخاطبین خود را شناسایی کرده باشید و پیامک های خود را به صورت هدفمند ارسال نمایید، قطعا بازخورد بهتری خواهد داشت.
یک سامانه پیامکی خوب ضمن بهره مندی از بانک شماره تلفن قوی، امکان ارسال پیام انبوه به تفکیک استان، شهر، منطقه، سن ، جنسیت، کدپستی، مشاغل و اصناف را برای شما فراهم کرده و به شما اجازه می دهد که با شناسایی مشتریان خود از هدر رفت هزینه و زمان پیشگیری نمایید.

امکان گزارش گیری و ارسال خود کار پیام:

مسلما زمانی که شما از پنل پیامک انبوه استفاده می کنید فرصت نخواهید داشت که به صورت شخصی پیامک های دریافت شده را بررسی کرده و به طور کامل گزارش گیری کنید. یک پنل اس ام اس حرفه ای امکان گزارش گیری کامل از پیامک های ارسالی شما را داشته و شما می توانید با خیال راحت ارسال پیام های انبوه خود را مدیریت کنید.

برخورداری از پشتیبانی و آموزش:

توجه داشته باشید که سامانه پیامکی خود را از شرکتی خریداری نمایید که بتواند آموزش و پشتیبانی خوب و مناسبی به شما ارائه دهد. یک شرکت معتبردر این زمینه ی نسخه آزمایشی ازسامانه پیامکی خود را در اختیار شما گذاشته و شما می توانید با ارسال پیامک آزمایشی تمامی امکانات سامانه پیامکی را ارزیابی کنید. به این صورت است که شما می توانید سادگی پنل اس ام اس را ارزیابی کنید و سپس اقدام به خرید از طریق نمایندگی سامانه پیام کوتاه نمایید.
علاوه بر آموزش، پشتیبانی نیز از اولویت بالایی برخوردار است. مسلما در طول استفاده از سامانه پیامکی شما با زمان هایی با بروز مشکل مواجه خواهید شد. ممکن است ارسال پیام هایتان به هر دلیلیی با مشکل مواجه شود. بنابراین شما نیاز دارید از وضعیت ارسال های خود با خبر شوید . همچین مواقعی شرکتی که از یک تیم پشتبانی خوب برخوردار باشد، می تواند شما را در برطرف نمودن مشکلات احتمالی یاری کرده و شما از این بابت نگرانی نخواهید داشت.پشتیبانی عالی چون می تواند به انتخاب بهتر بازار هدف و راهنمایی شما با توجه به تجربه در انتخاب بهترین گزینه کمک کند.

پنل اس ام اس خود را انتخاب کنید

امکان شارژالکترونیک:

اهمیت افزایش اعتبار به صورت آنلاین زمانی تاثیرگذار خواهد بود که شما برای ارسال پیامک عجله داشته وازطرفی فرصت افزایش اعتبار نیاز داشته باشید. بنابراین دراین مواقع شما می توانید بدون فوت وقت به صورت آنلاین و الکترونیک پنل خود را شارژنموده و پیامک های خود را ارسال کنید.
علاوه بر این مزایای زیر را برخوردار است:

۱)مجری بی واسطه پنل ارسال پیامک بوده که این باعث می شود شما کمترین تعرفه اس ام اس را داشته باشید.
۲)برگشت هزینه تمامی اس ام اس های که ارسال نشده باشد.
۳)حتما حتما توجه داشته باشید که قیمت هر اس ام اس با احتساب مالیات و تبصره قانون ۱۹ بودجه باشد یعنی قیمت تمام شده را به شما اعلام کرده باشند و چون در اکثر سایت ها قیمت پایه را اعلام می کنند.

پنل اس ام اس مدیرپیامک ضمن برخورداری از تمامی امکانات فوق ، پاسخگوی تمامی نیازهای شما در زمینه ارسال پیامک انبوه می باشد، همچنین با داشتن کادر مجرب در پشتیبانی و فروش می تواند بهترین مشاوره را برای انتخاب پنل مورد نظر داشته باشد وب وان با توجه به اینکه خود مجری بی واسطه ارسال اس ام اس است، می تواند در کمترین زمان ممکن پنل شما را راه اندازی کند و در صورت به وجود آمدن مشکل در کمترین زمان مشکل را برطرف کندو همچنین با داشتن برگه ارزش افزوده شما می توانید مطمئن شوید که مجری اصلی ارسال پیامک درکشور است.

مطمئن نیستید کدام سامانه پیام کوتاه برای شما مناسب است؟ را مطالعه نمایید. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تست ارسال پیامک با خط خدماتی

خط خدماتی بدون نیاز به سفته

در سامانه پیامکی برای ارسال پیامک اطلاع رسانی به شماره‌های مسدود (پیامک سفید) می‌بایست خط تبلیغاتی را به خطوط خدماتی تبدیل کنید، در سیستم جدید پنل اس ام اس مدیرپیامک بدون نیاز به سفته و با ارائه کارت ملی خط خدماتی شرکت ما در اختیار شما قرار می‌گیرد.

چرا سامانه پیامکی مدیر پیامک انتخاب مناسبی است؟
بانک شماره موبایل مشاغل

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

بانک شماره جامع و به‌روز

ارسال پیامک سن و جنسیت

ارسال پیامک بر اساس دکل BTS

ارسال پیامک از طریق Google map

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offpanel استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

با کد تخفیف offpanel از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191028480 تماس بگیرید.

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه | پیامک تکی وانبوه
نوشتهٔ بعدی
پنل اس ام اس خود را انتخاب کنید | پایه | پنل اس ام اس چیست؟

مطالب مرتبط

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام ایا امکان ارسال پیامک به بلک لیستم دارید؟

  پاسخ
  • مرضیه سیفی
   2019/12/14 2:06 ب.ظ

   با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه مدیر پیامک وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست