ماژول پیامک اپن کارت | Open Cart SMS

دستبندی: پیامک

افزونه پیامکی اپن کارت

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ماژول پیامک اپن کارت و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offopen استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های مشتریان به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به تمام نقاط  از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس

ماژول پیامک اپن کارت (رایگان) Open Cart SMS

ماژول پیامک اپن کارت open cart را رایگان از وب سایت مدیر پیامک دانلود نمایید و به راحتی با خط خدماتی که ما در اختیارتان قرار می دهیم به همه شماره ها پیامک ارسال نمایید و فروشگاه اینترنتی خود را به پنل پیامکی متصل نمایید

ماژول پیامک اپن کارت

اگر در صفحه ماژول پیامک اوپن کارت از سایت ما هستید، احتمالا مدیر فروشگاه اینترنتی هستید که با اپن کارت(opencart) راه اندازی شده است؛ ما به شما کمک می‌کنیم که فروشگاه اینترنتی اپن کارت را به سامانه پیامک متصل کنید؛ هدف از اتصال سامانه پیامک به اپن کارت کاملا مشخص است احتمالا شما قصد دارید بعد از خرید مشتری از سایت به مدیر سایت و مشتری پیامک ارسال شود و مانند دیجی‌کالا مشتری در هر لحظه از وضعیت سفارش آگاه باشد. می‌توانید از سامانه پیامک مدیر پیامک که با فروشگاه‌ساز اپن کارت هماهنگ است استفاده نمایید.
با خرید سامانه پیامک از مدیر پیامک و نصب افزونه پیامکی اپن کارت زمانی که مشتری از سایت شما خرید می‌کند، پیامک به‌صورت خودکار به مشتری ارسال می‌شود.
ماژول پیامک اپن کارت به‌صورت تجاری و تحت لایسنس ارائه می‌شود؛ برای تهیه افزونه پیامک اپن کارت بعد از خرید سامانه پیامکی از مدیر پیامک از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا لینک تهیه افزونه پیامک اپن کارت برای شما ارسال شود.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای ارسال پیامک تبلیغاتی سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

ماژول پیامک رایگان اپن کارت

ماژول پیامکی اپن کارت(مدیر پیامک) با تمامی نسخه‌های اپن کارت سازگار است و برای استفاده از افزونه پیامک اپن کارت می‌باسیت سورس گاردین (sourceguardian) در هاست شما فعال باشد و vqmod بروی سایت شما نصب باشد.ماژول پیامک Open Cart SMS را می توانید در پنل خوذ فعال کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offopen استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ویژگی های افزونه پیامک:

 • امکان تعریف جداگانه متن پیامک ها برای ثبت نام مشتری، ثبت سفارش، هنگام تغییر وضعیت سفارش، ورود مشتری، ثبت نام بازاریاب و همچنین اطلاع رسانی برای مدیریت
 • امکان فعال وغیر فعال کردن ارسال پیامک
 • امکان تعیین فیلد پیش فرض برای موبایل (در نسخه ۲)
 • امکان ارسال پیامک تست به شماره دلخواه از داخل ماژول
 • امکان انتخاب سرویس دهنده اسمس از بین بیش از ۱۲۰۰ سرویس دهنده در ۱۴ گروه
 • ارسال پیامک هنگام ثبت نام مشتری برای مشتری و مدیر فروشگاه
 • ارسال پیامک هنگام ورود مشتری
 • ارسال پیامک هنگام ورود مدیر به مدیریت
 • ارسال پیامک هنگام ثبت سفارش جدید برای مشتری و مدیریت
 • ارسال پیامک اطلاع رسانی آخرین وضعیت سفارش به مشتری
 • ارسال پیامک هنگام ثبت نام بازاریاب برای بازاریاب و مدیر فروشگاه
 • ارسال پیامک هنگام ورود بازاریاب
 • امکان ارسال پیامک به مشتریان از طریق پنل ارسال پیامک

آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل ارسال تماس صوتی می باشد.

ثبت نام پنل اس ام اس

آیا مدیر پیامک برای اتصال به اپن کارت مناسب است؟

سامانه پیامک مدیر پیامک از تمامی نسخه‌های اپن کارت برای اتصال به سامانه پیامک پشتیبانی می‌کند، در کنار افزونه جامع و بروز پیامک که برای اپن کارت ارائه شده است، مدیر پیامک خط خدماتی را به‌صورت رایگان بدون نیاز به پرداخت سفته و ثبت شرکت حقوقی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک‌های اطلاع رسانی ارسال نمایید. پیامک‌های اطلاع‌رسانی شامل ارسال نام‌کاربری و رمز، تشکر از خرید مشتری، اطلاع رسانی به مدیر و…. می‌باشد.شما با ارسال پیامک انبوه به اصناف  می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

افزونه پیامک اپن کارت open cart

امکانات افزونه پیامکی اپن کارت

• ارسال پیامک نام کاربری و رمز عبور هنگام ثبت نام در اپن کارت

• ارسال پیامک به مدیر سایت هنگام عضویت مشتری در فروشگاه اینترنتی

• ارسال پیامک به مشتری هنگام تغییر کلمه عبور

• ارسال پیامک به مشتری هنگام ورود به حساب کاربری

• ارسال پیامک به مشتری هنگام خروج از حساب کاربری

• ارسال پیامک به مشتری هنگام ثبت سفارش

• ارسال پیامک به مدیر سایت هنگام ثبت سفارش

• ارسال پیامک به مشتری هنگام تغییر وضعیت سفارش

تهیه افزونه پیامک اپن کارت

برای تهیه افزونه پیامک اپن کارت فارسی؛ ابتدا از سایت مدیر پیامک یک پنل اس‌ام‌اس تهیه نمایید، وارد پنل اس ام اس شوید و از بخش ارسال تیکت پشتیبانی درخواست لینک تهیه افزونه پیامک اپن کارت را ارسال نمایید، نسخه اپن کارت و آدرس دامنه را نیز در تیکت اعلام نمایید. همکاران ما افزونه و لایسنس استفاده از افزونه پیامکی را آماده می‌کنند و برای شما ارسال می‌کنند.شما با انواع پیامک زماندار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.

اپن کارت فارسی چیست؟

آیا با فروشگاه ساز اپن کارت (OpenCart) آشنا هستید؟ این فروشگاه ساز یکی از نمونه‌های قدرتمند، بومی‌سازی شده و متن باز (Open-Source)  فروشگاه‌ساز ها می‌باشد که براساس ویژگی های بسیار قدرتمند و کاربردی و همچنین ظاهری بسیار جذاب و کاربرپسند طراحی شده! ظاهر جذاب و زیبای این فروشگاه‌ساز باعث می‌شود که فروشنده بتواند یک فروشگاه اینترنتی کامل و منحصر به فرد را ایجاد نموده و از آن برای کار و تجارت خود در اینترنت استفاده کند.برای دانستن انتقال پیامک دریافتی به سایت  با ما تماس بگیرد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید.

علاوه بر این، می توان به جرات اظهار کرد که این سیستم فروشگاه ساز امروزه یکی از پرطرفدار ترین سیستم های مورد استفاده در فروشگاه های آنلاین ایران و دنیا می باشد. به نظر شما چرا؟ اگر از ما بپرسید، این فروشگاه‌ساز به سبب داشتن ویژگی های خارق العاده‌ای همچون داشتن سئوی فوق العاده قدرتمند، افزونه ها و قالب های مختلف و کاربردی، چند زبانه بودن، پشتیبانی از انواع درگاه های پرداخت محلی و جهانی و هزاران ویژگی و قابلیت دیگر به این محبوبیت و شهرت دست پیدا کرده است.با دانستن در مورد عضویت خودکار در دفترچه تلفن تبلیغاتی آسان را تجربه کنید و در کسب و کار خود به راحتی با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

از طرفی با توجه به توسعه این سیستم در ایران، امروزه اتصال به کلیه درگاه‌های پرداخت ایرانی نیز فرآهم شده است. اپن کارت امکانات پیش فرض خوبی دارد که با استفاده از این امکانات می‌توانید تا حد زیادی نیازهایتان را رفع کنید. البته برای دسترسی به امکانات بیشتر می‌توانید از ماژول‌های رایگان نیز استفاده کنید و یا در صورتی که ماژول رایگان نباشد، از ماژول های تجاری استفاده کنید. همچنین اگر امکاناتی می خواهید که فعلا نسخه آماده آن برای خرید وجود ندارد، می توانید از یک برنامه نویس اپن کارت در این مورد درخواست کنید تا امکانات موردنظرتان را به صورت یک ماژول اپن کارت برایتان بنویسد. برای ظاهر اپن کارت نیز می توانید از قالب های تجاری یا رایگان برحسب امکانات مورد نظرتان استفاده کنید.خبر خوب این است که مدیر پیامک امکانی را فراهم کرده است تا شما بتوانید فروشگاه خود را به سامانه پیامکی اتصال داده و با مشتریان خود در تعامل باشید.میتوانید با یک سامانه پیامکی مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

شما اکنون می توانید این افزونه را بر روی پنل کاربری خود به راحتی نصب کنید.

ماژول پیامک اپن کارت چه امکاناتی دارد؟

در ابتدا میخواهم شما را با امکانات این ماژول شگفت انگیز که کار شما را راحت تر میکند توضیحاتی بدهم و بعد شما را با نحوه نصب افزونه آشنا کنم.

افزونه مدیر پیامک در اپن کارت دارای دو قسمت” تنظیمات پیامک” و” ارسال هوشمند پیامک “می‌باشد.

بخش تنظیمات پیامک خودش  دارای سه تب جداگانه است که هر کدام از این تب‌ها با توضیحات لازم برای شما آماده شده‌اند:

 • تب عمومی
 • تب وب سرویس
 • تب تست

در تب عمومی (در داخل تنظیمات پیامک) میتوانید تنظیمات مربوط به ارسال پیامک به کاربر و مدیریت سایت را انجام دهید.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

مزایا و معایب اپن کارت چیست؟

مثل هر سیستم دیگری استفاده از اپن کارت دارای مزایا و معایب خاص خود است که با بررسی و در کنار هم قرار دادن آنها باید ببینید این سیستم مناسب کار شما خواهد بود یا خیر! که در ادامه به معرفی مهم‌ترین آنها می‌پردازم.شما می توانید برای مطالعه بیشتر در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت روی مطلب کلیک کنید تا از مزایای منشی عضویت برخوردار شوید.

۱- پشتیبانی از زبان فارسی

فروشگاه ساز اپن کارت به چندین زبان از جمله فارسی ترجمه شده و در دسترس قرار گرفته است که می‌توانید فروشگاه خود را با زبان محلی خود ایجاد کنید. جدایی از این بر روی حالت چند زبانه بودن آن نیز کار شده و می‌توانید در صورت استفاده برای یک سایت بین المللی از چندین زبان مختلف برای فروشگاه اینترنتی استفاده کنید.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

۲- استفاده ساده و رایگان

رایگان بود اپن کارت مهمترین مزیت آن است. بدون نیاز به پرداخت هزینه می‌توانید به راحتی آن را دانلود و استفاده کنید. همین رایگان بودن باعث شده تا اپن کارت برای چندین زبان در چندین کشور در دسترس قرار گرفته و سایت‌های مختلفی صرف آموزش و ارائه خدمات پشتیبانی در این سیستم فعالیت داشته باشند.

استفاده از سیستم نیز به سادگی در دسترس است و به کمک آموزش‌های رایگان و مستندات موجود می‌توانید در زمانی کوتاه آن را یاد بگیرید.راهنمای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

۳- دسترسی به قالب‌های متنوع

اپن کارت دارای قالب‌ها و الگوهای رایگان و پولی مختلفی است. قالب‌های رایگان در مقایسه با قالب‌های پولی دارای ظاهر ضعیف‌تر و امکانات کمتری هستند، اما در هر صورت بیشتر نیازتان برای فروشگاه را برطرف خواهند کرد.

به کمک بیش از هزاران قالب بهینه سازی شده می‌توانید فروشگاه اینترنتی با سرعت لود بالا ساخته و در موتورهای جستجو به خوبی رتبه خود را بالا ببرید.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

۴- به‌روزرسانی و آپدیت منظم

این سیستم توسط گروهی از توسعه دهندگان ارائه شده که همه ساله تعداد افرادی که روی توسعه پروژه کار می‌کنند در حال بیشتر شدن است. همین مزیت باعث شده تا در مقایسه با سیستم فروشگاه ساز اختصاصی آپدیت و به‌روزرسانی مداومی روی سیستم انجام گیرد.

در هر بار آپدیت امکانات جدیدی به سیستم اضافه می‌شود و ایراداتی که از قبل وجود داشته و به کمک کاربران گزارش شده نیز مرتفع می‌شوند.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

۵- دارای افزونه‌های متعدد برای توسعه فروشگاه

افزونه یا ماژول در هر سیستم مانند یک برنامه جانبی عمل می‌کند. با نصب و قرار دادن افزونه در کنار هسته اصلی سیستم امکان افزودن امکانات در سیستم بیشتر خواهد شد. اپن کارت نیز دارای هزاران افزونه برای افزودن قابلیت‌های مختلف است که در نسخه اولیه آن این امکانات وجود ندارند، چرا که بسیاری از امکانات برای تمامی سایت‌ها مورد نیاز نیست. ماژول پیامک اپن کارت را نیز میتوانید از مدیر پیامک دانلود نماییدبرای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای بهترین پنل پیامکی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ماژول پیامک opencart

۶- دارای سئو عالی و مناسب فروشگاه اینترنتی

یکی از موارد مهم در سئو سایت داشتن سرعت بالا است. هر چه سرعت سایت شما بالا باشد، موتورهای جستجو به آن اهمیت خواهند داد و اعتبار بیشتری به سایت شما خواهند داد.

اپن کارت به گونه‌ای برنامه نویسی شده است تا بتواند با استفاده بهینه از منابع سرور درخواست‌ها را در زمانی کوتاه پردازش کرده و پاسخ مناسب را ارسال کند.برای فعال کردن  پنل اس ام اس خوب شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

افزونه پیامک اپن کارت open cart

 

ارسال پیامک به فروشنده (مدیریت سایت)

 • ارسال SMS هنگام ثبت نام جدید: در هنگام ثبت نام جدید به شما از طریق پیامک اطلاع داده خواهد شد.
 • ارسال SMS هنگام ثبت سفارش جدید: در هنگام ثبت نام جدید، به شما از طریق پیامک اطلاع داده خواهد شد.
 • ارسال SMS هنگام ثبت فیش نقدی: زمانی که کاربر هزینه سفارش خود را پرداخت نماید برای شما پیامک ارسال می شود.
 • ارسال SMS هنگام ورود به بخش مدیریت: هنگام ورود به سایت به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

در تب تست، در صورتی که میخواهید به یک شماره به صورت تستی پیام ارسال کنید میتوانید از این قسمت استفاده کنید. شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

راهنمای نصب افزونه پیامک اپن کارت (نسخه ۳)

افزونه ارسال پیامک در اپن کارت نیاز است از اپن کارت ورژن ۳.۰.۲.۰ استفاده نمایید. توضیه ما این است که برای ارسال پیامک از اپن کارت فارسی  استفاده نمایید.آیا می دانید پشتیبانی سیستم CRMچه کاری انجام می دهد و په کاربردی دارد؟

بعد از نصب افزونه پیامک اپن کارت مراحل ذیل را طی نمایید.وارد مدیریت سایت خود شوید.

نصب افزونه های پیش نیاز برای افزونه پیامک Open Cart

۱- VQmode: این افزونه دسترسی به افزونه ارسال پیامک در بخش های مختلف سایت فروشگاهی شما را فراهم می کند. برای نصب vqmod می بایست ادرس سایتتان را به صورت زیر وارد نمایید.

http://yoursite.com/vqmod/install

پس از انجام این کار یک پیغام به صورت زیر دریافت میکنید

VQMOD HAS BEEN INSTALLED ON YOUR SYSTEM! vqmod که این نشانگر نصب کامل و بدون عیب هست .

۲ – installerallowalldirectories: این افزونه اجازه نوشتن در دایرکتوری های OpenCart  را فراهم میکند. برای نصب آن ابتدا فایل را از سامانه پیامکی مدیر پیامک دانلود کرده و وارد بخش ادمین سایت می شویم و گزینه “افزونه ها” و سپس گزینه “نصب کننده” را کلیک کنید در صفحه باز شده روی دکمه آپلود کلیک کنید و فایل را از اینجا انتخاب کنید و خودکار شروع به نصب آن می کند و در انتها پیغام “افزونه با موفقیت ویرایش شد!” نمایان می شود .

سپس گزینه “افزونه ها” و گزینه “تغییرات” کلیک نمایید و در صفحه باز شده دکمه “بارگذای مجدد” کلیک نمایید و سپس پیغام “تغییرات با موفقیت ویرایش شد!” نمایان می شود .آیا تعرفه دریافت پیامک  را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

نصب افزونه پیامکی اپن کارت

افزونه پیامک پترن اپن کارت را از سامانه پیامک مدیر پیامک دانلود کرده و مانند قبل گزینه “افزونه” و گزینه “نصب کننده” کلیک نمایید و دکمه آپلود را انتخاب کنید و فایل دانلود شده را در اینجا انتخاب کنید. سپس شروع به نصب خودکار می کند و در انتها پیغام “افزونه با موفقیت ویرایش شد!” نمایان می شود.برای دریافت اس ام اس رایگان کلیک کنید.

اطلاع رسانی رویداد ها

 • مشتریان
 • مدیر

برای اطلاع رسانی بهتر رویدادها میتوانید از کد کوتاه درون متن اطلاع رسانی استفاده نمایید.

برای مثال:

یک نمونه از متن اطلاع رسانی قبل و بعد از جایگذاری بصورت زیر است

{SiteName}

با تشکر از خرید شما

شناسه خرید شما

{OrderId}

فروشگاه اینترنتی

با تشکر از خرید شما

شناسه خرید شما

۱۲۵۴۱

اگر در رابطه با نصب و فعال سازی افزونه پیامک اپن کارت به مشکلی برخورد کرده اید لطفا در نظرات همین مقاله مطرح نمایید تا برای حل مشکل و فعال‌سازی افزونه پیامک اپن کارت به شما کمک کنیم.پنل پیامک ارزان را با مدیر پیامک تجربه کنید

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offopen استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offopen از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

پس از ثبت نام پنل اس ام اس از سایت مدیر پیامک در بخش خدمات وب سرویس > افزونه ها میتوانید به تمامی افزونه های رایگان پیامکی دسترسی داشته باشید. ماژول پیامک اپن کارت را نیز رایگان دانلود نمایید

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۱۹ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 • امین کرمانی اول

  *متن تولد بدون نقطه* مـاه دلآرام سـلام آه ! کـه مـاه ، گـاه گـاه ... هـالـه ای می گردد ، آرام آرام دورِ سـرِ عـروسِ دهـر... مَطلعِ سـروده ےِ سَـرو... رایِ دادار ،    طـالـعِ سعـد را        امـر در حُلـولِ مـاه کـرده ، و طلوعـی دگـر را... مَلکـهِ مُلـکِ حُـورا ... ورودِ مهـراوه را دو صـد درود               و عطــر                     و عــود ... ارتعـــاش...

  مدیر پیامک

  چقدر جالب و زیبا بود... ممنونیم از نظر زیباتون

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی