75 27 67 32 081

مشاوره رایگان تلفنی

30 35 34 0 0912

تلگرام/واتساپ/سروش

مشاوره رایگان تلفنی
پاسخگوی خودکار به پیامک

پاسخگوی خودکار به پیامک

پاسخگوی خودکار به پیامک

خیلی از برنامه نویسان و صاحبان اپلیکیشن برای این که بتوانند لینک دانلود افزونه را به مخاطبین ارسال کنند به دنبال این موضوع هستند که مخاطب عددی مثلا ۱ را به سامانه ارسال کند و سامانه به صورت خودکار لینک دانلود اپلیکیشن را برایشان ارسال کند. برای این کار لازم است که از قابلیت پاسخگوی خودکار به پیامک یا همان منشی پیامکی استفاه شود.

آموزش پاسخگوی خوکار به پیامک ها در پنل اس ام اس

اگر شما هم قصد دارید از این سرویس استفاده کنید یعنی تمایل دارید، مخاطبین عددی مانند یک را ارسال کنند بعد سامانه پیامک به صورت خودکار لینک دانلود اپلیکیشن را برای آن ها ارسال کند، می توانید از سرویس پنل اس ام اس مدیر پیامک برای این کار استفاده نمایید.

پاسخگوی خودکار به پیامک

پاسخگوی خودکار به پیامک

مدیر پیامک قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست را دارد یعنی شما می توانید از مدیر پیامک برای ارسال لینک دانلود به افرادی که عدد یک را به سامانه شما ارسال می کنند داشته باشید.

در نظر داشته باشید این سرویس ارسال پیامک به بلک لیست کاملا قانونی بوده و افرادی که به شما عدد یک را ارسال می کنند به صورت اتوماتیک یک پاسخ خودکار و از پیش تعیین شده برایشان ارسال می گردد که این پیامک می تواند شامل ارسال لینک دانلود به صورت خودکار باشد یا شامل ارسال اطلاعات کسب و کار مانند کدهای  crm به صورت خودکار باشد تا افراد زمانی که عدد یک یا مثلا اسم فروشگاه شما را وارد میکنند لینک کانال تلگرام، لینک پیچ اینستا و… برایشان پیامک شود.

قابلیت با خرید پنل پیامک

شاید شما بخواهید که شماره حساب های شما به مشتریان شما با ارسال عدد یک به صورت خودکار ارسال شود این قابلیت با خرید پنل پیامک مدیر پیامک به آسانی و با استفاده از ماژول، پاسخگوی خودکار و هوشمند پیامک امکان پذیر است و در این حالت، سامانه به صورت خودکار و با توجه به متنی که از فرستنده دریافت می کند پاسخ مناسب را برای فرستنده ارسال می کند.

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! می توانید امتحان کنید.دراینجاارسال پیامک پاسخ زماندار

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod