پنل اس ام اس برای هیئت مذهبی

دستبندی:

امکانات
پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی با خط خدماتی برای ارسال به همه شماره ها

از مهمترین امکانات و مزیت های مدیر پیامک برای هییت های مذهبی فعال سازی خط خدماتی رایگان برای ارسال به بلک لیست ها بدون نیاز به سفته و مراحل اداری است . ازکاربرد های ارسال پیامک میتوان به یادآوری جلسات ومراسمات مذهبی اشاره کرد. چرا که با دسترسی تمام اقشار به موبایل به سادگی میتوان با مردم ارتباطی دوطرفه برقرار کرد و ایام پرفیض و معنوی را با پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی باشکوه تر و باعظمت بیشتری برگزارکرد.شما دراین مقاله با کاربردهای پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی آشنا خواهید شد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offreligious استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

پیام کوتاه و اعلان جلسات مذهبی

برای یادآوری مراسمات مذهبی در مساجد بهترین گزینه، انتخاب و خرید پنل پیامکی می باشد. حال اینکه این سامانه از خدمات مختلفی بهره مند می باشد.پنل اس ام اس برای هیئت را می توانید فعال کنید.

۱.ارسال پیامک ازطریق فایل اکسل برای افراد وهئیت امنای مسجد

۲.ارسال پیامک از طریق دفترچه تلفن

۳.ارسال پیامک انبوه با سیم کارت شخصی

۴.شخصی سازی ارسال پیامک از این قبیل امکانات می باشد.

سوال؟

آیا پیامک برای افرادی که سرویس پیامک تبلیغاتی خود را غیرفعال کرده اند ارسال می شود؟

شما با پنل مدیر پیامک نگران دریافت پیامک این افراد نباشید چراکه این سامانه با قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست این مشکل را برای کاربران خود حل کرده است . پنل اس ام اس برای هیئت ها آماده کرده ایم که این مشکل مهم خود را یکبار برای همیشه به فراموشی بسپارند و برای اطلاع رسانی جلسات خود نگرانی نداشته باشند. پنل اس ام اس ویژه هیئت ها برای کل کشور قابل استفاده میباشد. امکان درج شماره ها در دفترچه تلفن را نیز دارد. کافیست هر وارد حساب کاربری خود در سایت مدیر پیامک بشوید و پیامک های تبلیغاتی هییت خود را ارسال نمایید. خط خدماتی برای پنل اس ام اس هییت ها ارائه می گردد.آیا تعرفه ارسال پیامک را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

ثبت نام پنل اس ام اس

پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی

ارسال پیامک براساس کدپستی هر منطقه

با قابلیت ارسال پیامک براساس کد پستی شما می توانید با وارد نمودن ۵ عدد اول کد پستی در این ماژول به تمامی مراکز مذهبی اعم از مساجد و هیئت های محله مورد نظرتان برای اعلام مراسمات اطلاع رسانی کنید.خرید سامانه پیام کوتاه را با مدیر پیامک تجربه کنید

نظرسنجی و مسابقه

برای برگزاری مسابقات و نظرسنجی درمساجد با خرید پنل و دریافت خط اختصاصی رایگان ارتباطی دوطرفه با مخاطبانتان داشته باشید. نتایج این مسابقات و نظرسنجی ها به صورت خودکار در سامانه ثبت خواهد شد.شما با ارسال اس ام اس تبلیغاتی می توانید یکی از فعالین بازار کسب و کار باشید پس آن را امتحان کنید.

ارسال اس ام اس مناسبتی

درایام مختلف سال همانند اعیاد و تولد و همچنین مراسمات مذهبی مانند محرم وشب های قدر شما با استفاده از پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی پیامک ارسال کنید. میتوانید به سادگی پیامک ارسال پیامک انبوه برای هیئت انجام بدهید.برای خرید خط خدماتی می توانید با مشاورین مدیر پیامک تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

سامانه پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس ویژه هئیت مذهبی ساده ترین راه برای اطلاع رسانی عموم مردم ازبرنامه های مذهبی را انتخاب کنید.همچنین این سامانه قابلیت های ازقبیل: ارسال تکی وگروهی پیامک، ارسال پیامک زماندار، ارسال پیام کوتاه دوره ای،  ارسال پیامک انبوه، دفترچه تلفن و ارسال sms براساس پیش شماره  را دارا می باشد.

سامانه مدیرپیامک برای تمامی مراکزفرهنگی تخفیف سرویس فرهنگی را دارد واخیرا برای این مراکز تا یکسال پیامک ها با هزینه پایین تر و ثابتی به کاربران ارائه می شود.پنل ارسال تماس انبوه را در مدیر پیامک تجربه کنید تا از مزایای ویژه این پنل برخوردار شوید.

موبایل و ارسال پیامک

مسئولین مراکز مذهبی و فرهنگی بدون نیاز به اینترنت و با استفاده از موبایل میتوانند برنامه های خود را درلحظه و با هر دستورنگارشی به اعضای مورد نظر خود درکوتاه ترین زمان ارسال کنند.شما با ارسال پیامک به شماره موبایل مشاغل کشور می توانید با توجه به تبلیغ خود برای دسته مشخصی از کسب و کار پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید پس از این مزیت غافل نمانید.

اهداف هیئت های مذهبی

مردم و اعضای مراکزمذهبی نقش بسرایی در دفاع از تهاجم های فرهنگی ارزش ها، انسانیت رادارند. هیئات با برگزاری برنامه ها و همایش های مذهبی و دوره های کوتاه مدت آموزشی نسل جوان را با اهداف مبارزه فرهنگی آشنا می کنند. پس برای اجرای بهتر برنامه ها و جذب افراد جامعه به یک سامانه اطلاع رسانی نیازمند هستند.

مدیران مراکزمذهبی برای برنامه ریزی و رسیدن به هدف خود یعنی تربیت و پرورش باورهای جامعه می توانند با استفاده از سامانه پیامک به گردهمایی ها و همایش های مورد نظر خود انسجام بدهندچرا که بهترین گزینه ارتباطی با افراد فعال و غیرفعال است و در هزینه و زمان صرفه جویی خواهد شد.بانک شماره موبایل را از مدیر پیامک بخواهید تا با فعال کردن این بخش تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید.

امکانات پنل پیامکی برای هیئت های مذهبی | پنل اس ام اس برای هییت

 • پیامک تعامل با مراکز فرهنگی و وزارتخانه ها وآموزشی باهدف رواج فرهنگ ومعارف
 • اطلاع از ثبت نام دوره های آموزشی وبرگزاری همایش ها وگردهمایی ها
 • ارسال پیامک زمان بندی شده
 • اعلام تغییربرنامه ها به مخاطبان
 • ارسال اس ام اس های تبلیغات
 • دفنرچه تلفن هوشمند
 • ارسال پیامک برای زمان برگزاری اردوهای پایگاهها
 • ارسال پیامک مناسبتی (هفته دفاع مقدس ودهه فجر وسالروز تشکیل بسیج)
 • پاسخگوی خودکار پیامکی
 • پیامک های نظرسنجی
 • ایجاد پنل دریافت شکایات،انتقادات و پیشنهادات به پایگاههای موردنظر

پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی

کاربرد کم، اما پرفایده

شاید استفاده از پنل پیامکی برای هئیت ها کاربرد چندانی نداشته باشد اما امکانات پرفایده ای را برای شما رقم خواهدزد.

از ویژگی های پنل اس ام اس ویژه هیئت می توان به موارد زیرنام برد:

 1. یادآوری هیئت ها با ارسال پیامک گروهی
 2. شما با ارسال پیامک گروهی  واطلاع رسانی جلسات و مراسمات به اعضا هئیت خود را باشکوه تر برگزارکنید.
 3. ارسال پیامک به منطقه مورد نظر

اگر میخواهید افراد محله خود را از برگزاری و مکان مراسمات خود آگاه کنید از سرویس ارسال پیامک منطقه ای استفاده کنید.

همینطور مدیرانی که جلسات هفتگی برگزارمیکنند بهترین روش برای اطلاع رسانی آدرس استفاده از این سامانه می باشد.

پنل اس ام اس برای هئیت مذهبی کاربردهای زیادی را دراختیار کاربران خود قرارمی دهد که باتوجه به نیاز خود از آن استفاده میکنند.روش های ارسال اس ام اس تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

تبلیغات هیئت های مذهبی با پنل پیامک ویژه هیئت 

اگر بدنبال تبلیغات هدفمند برای مراکزفرهنگی و مذهبی خود هستید شما میتوانیدبا توجه به هدف موردنظرخود پنل پیامکی انتخاب کنیدکه  بسته به اهداف خود ازماژول های زیرمیتوانید استفاده کنید.

شما با مراجعه به مقاله پنل اس ام اس رایگان می توانید از امکانات ویژه سرویس های مدیر پیامک با خبرباشید.

امکانات پنل اس ام اس رایگان

حرف آخر

مدیرپیامک برای شما فعالان مذهبی که می خواهید درکوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه ای اندک تمامی اعضا و غیر را از گردهمایی های خود و اهدافتان مطلع کنید پنل اس ام اس ویژه هئیت مذهبی را پیشنهاد می کند تا مراسمات باشکوه تری داشته باشید. همچنین با عضویت در پنل پیامکی مخابرات میتوانید برای تمامی افراد استان ها به روش منطقه ای، محله ای، کد پستی، سن و جنسیت یا مشترکین ویژه پیامک ارسال کنید.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offreligious استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offreligious از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی