پنل اس ام اس برای کاریابی

دستبندی: پیامک

پنل اس ام اس برای کاریابی ها

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای کاریابی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

پنل اس ام اس برای کاریابی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیرپیامک و همچنین پنل پیامک در کاریابی ها و پنل اس ام اس برای جویندگان کار در کاریابی صحبت کنیم همراه ما باشید.

در زمان حاضر دغدغه عمده جوانان جویای کار یافتن شغلی مناسب می باشد که رایج ترین روش در جامعه ، مراجعه حضوری به مراکز کاریابی می باشد .که بسیار زمان بر بوده و در اکثر موارد بدلیل پیش پرداخت کاریابی فرد بلاجباری به انجام شغل محول شده می پردازد در حالی که در کاریابی پیامکی علاوه بر صرفه جویی در زمان می توان به لیست کار ها اشراف کامل داشته و در صورت دریافت پیام مبتنی بر سلایق به مرکز ارسال کننده پیام رفته تا به محل کار اعزام شوید.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف employment استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های مشتریان به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به کاریابی ها و مشاغل مرتبط از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس کاریابی ها

با پنل پیامک برای کاریابی ها میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 1. با ثبت نام پنل اس ام اس کاریابی ها ؛ میتوانید برای مشاغل مختلف پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 2. با خرید پنل پیامک برای کاریابی ها ؛ میتوانید به مشتریان خود در مناطق مختلف در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 3. شما با ارسال پیامک تبلیغاتی خودکار  می توانید بخشی از کسب و کار خود را سازمان دهی کنید و با ارسال پیامک بصورت خودکار از تماس های مکرر جلوگیری می کنید.
 4. با خرید پنل پیامکی کاریابی ها ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 5. با خرید سامانه پیامک کاریابی ها ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 6. با خرید پنل پیامک اختصاصی کاریابی ها ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 7. با خرید سامانه پیامک برای کاریابی ها ؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسرتسی داشته باشید.
 8. با خرید سامانه پیام کوتاه برای کاریابی ها ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 9. با خرید پنل ارسال اس ام اس برای کاریابی ها ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی برای کاریابی خود را آغاز کنید.

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به شماره های بلک لیست

تیم مدیرپیامک قادر هست، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهد؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه ای

مدیر پیامک برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت“ راه اندازی کرد.

کاربرد ها و مزایای پنل پیامک در کاریابی ها :

 • ارسال پیامک تایید در زمان ثبت نام افراد جویای کار در کاریابی
 • ارسال پیامک تشکر از مشتری بابت ثبت نام در هنگام خروج از کاریابی
 • ارسال پیامک آرزوی موفقیت برای افراد در شغل جدید
 • ارسال اخبار استخدام مرتبط با هر فرد با استفاده از ماژول پاسخگویی خودکار
 • برگزاری مسابقه و نظرسنجی پیامکی با پنل پیامک کاریابی
 • صرفه جویی در زمان و هزینه برای هر دو طرف
 • اعلام آگهی های استخدام جدید به متقاضیان
 • ارسال پیام برای جلب افراد جویای کار با پنل پیامک کاریابی
 • ارسال قیمتهای پیش پرداخت بابت آگهی استخدام مربوطه
 • ارسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت ها
 • ارتباط پویا و دو طرفه با متقاضیان کاریابی
 • اعلام تغییرات فوری و ضروری پیرامون تغییر قیمت ها ، ساعات کاری و…

چرا کارفرمایان بازاریابی پیامکی را انتخاب می کنند؟

با توجه به این که نسل های جدید به دنبال بخش بزرگی از بازار کار هستند، ممکن است در نگاه اول به نظر برسد که فناوری های جدید روشی مناسب برای مدیریت روابط متقاضیان کار است. با این حال، واقعیت این است که این افراد از فناوری هایی استفاده می کنند که به برجسته شدن بازاریابی پیامکی کمک می کند. امروزه اس ام اس فوریتی را به وجود می آورد که گیرندگان را به خواندن و پاسخ دادن فوری تشویق می کند و این امر برای ارتباطات حساس به زمان بسیار مناسب است،مانند شغل های بسیار رقابتی و مراحل کلیدی در روند استخدام.برای دانستن معایب کارت ویزیت الکترونیکی از همکاران ما راهنمایی بگیرید.

ارسال پیامک کاریابی بر اساس کدپستی

در روشی دیگر از جستجوی کار بخش نیازمندی های روزنامه ها می باشد که می بایست با مطالعه دقیق به محل کار مراجعه کرده تا بتوان با مسئولین استخدام مصاحبه کرد و یا با تماس تلفنی به مکالمه پرداخت در این روش علاوه بر زمانبر بودن میباست به محل کار نیز توجه داشت تا از محل سکونت فاصله نداشته باشد ، با این حال کاریابی پیامکی از این معایب مصون می باشد به طوری که می توان هنگام ارسال پیام با استفاده از کد پستی منطقه ای خاص را مورد دریافت قرار داده تا در صورتی که افراد به محل کار نزدیک باشند نسبت به دریافت پروژه اقدام نمایند .

ارسال پیامک انبوه برای جذب افراد جویای کار

ارسال پیام برای جذب افراد جویای کار نیز آسان می باشد تا در انتخاب افراد با شرایط متناسب با کار اعلام نیاز گردد . کارفرمایان می توانند با مراجعه به مراکز ارسال پیام کاریابی و اعلام راه های ارتباطی و ذکر شرایط استخدام به ارسال پیام و جذب نیرو بپردازند .

صرفه جویی در زمان با پنل اس ام اس برای کاریابی

در جذب نیروی کار پیامکی، افراد در همه حال از شغل درخواستی فوری ،قرارداری ویا پیمانکاری مطلع می گردند . با توجه به این که روند حاضر با سرعت انجام می پذیرد جذب نیرو بی وقفه انجام گرفته و چرخه ی اقتصادی با توان کامل به حرکت خود ادامه می دهد .میتوانید با یک سامانه پیامک مخابرات معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

استخدام افراد با پنل اس ام اس برای کاریابی

امروزه تکنولوژی پیامک همه گیر شده است و اکثر استخدام افراد با اس ام اس صورت می گیرد و به هدف خود می رسند. با وجود رسانه های اجتماعی از جمله تلگرام، واتس آپ و … مردم توجه ویژه ای به پیامک دارند به این دلیل که شما به صورت شخصی با آن ها گفتگو می کنید و احتمال دیده شدن پیام هایتان ۹۸% است! شما با پنل های اس ام اس مدیرپیامک دیگر نگران این نخواهید بود که مشتریان هدفتان پیامک تجاری شما را نخوانده اند! شما حتی می توانید پیامک های ارسال شده خود را مدیریت کنید.

مدیریت پیامک های ارسال شده در کاریابی

باید بدانید که یک پیام استخدام ممکن است به صورت ناگهانی به افراد ارسال شود پس باید شما بدانید به چه کسانی پیامک استخدام ارسال کنید تا باعث ایجاد مزاحمت یا ناراحتی نشوید.روش های ارسال اس ام اس تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

پنل اس ام اس رایگان

استفاده از پیام هایی با متن کوتاه برای کاریابی

با توجه به تجربه ای که خودمان داریم، هیچگاه به متن هایی که محتوای طولانی دارند، توجه نمی کنیم. مخاطبان شما نیز امکان دارد از خواندن پیامک های بلند و طولانی شما صرف نظر کرده و حتی نخوانده آن را حذف کنند! تعداد کاراکتر های متن شما باید به اندازه یک توییت باشد (چیزی حدود ۱۴۰ کاراکتر). اگر قصد ارسال پیام های طولانی را دارید، ایمیل بهترین گزینه می باشد.

ظاهر پیام را حرفه ای نشان دهید با پنل اس ام اس برای کاریابی

شما باید متن پیام خود را به گونه ای طراحی کنید که به هنگام ارتباط با مخاطبان تماستان را با آنها حرفه ای نگه دارید. به عنوان مثال از زبان غیر رسمی و خودمانی استفاده نکنید، اموجی یا شکلک به کار نبرید و از کلمات به صورت مخفف استفاده نکنید و در نهایت پیام خود را بررسی کنید تا هیچ گونه غلط املایی و یا نگارشی در آن وجود نداشته باشد.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

به عنوان یک استخدام کننده مرتب باشید

سعی کنید مسئولیت های خود را برنامه ریزی کرده و مخاطبان را نا امید و یا بی اعتماد نسازید. شما باید شماره تلفن مخاطبان را تایید و زمان مصاحبه برای آنان در نظر بگیرید که این کار ممکن است کمی زمان گیر باشد. بدین منظور می توانید از اپلیکیشن های مرتبط استفاده کنید.

پیامک های خود را زمانبندی کنید با پنل پیامک برای کاریابی

زمانبندی مناسبی برای ارسال پیامک در نظر بگیرید. زمانی پیامک ارسال کنید که واقعا نیاز است و نیز از ارسال پیام هایی با متن طولانی خودداری کنید. از ارسال پیامک در خارج از ساعات کاری بپرهیزید. در غیر اینصورت ممکن است مخاطبانتان حس کنند که به آنها ارزش نمی دهید. از اس ام اس دو طرفه برای زمان بندی یک تماس تلفنی و یا مصاحبه بدون مبادله ایمیل صوتی استفاده کنید.شما همچنین میتوانید برای خرید بهترین پنل اس ام اس مقاله آموزش خرید پنل اس ام اس سایت مدیر پیامک را مطالعه نمایید .

ارسال پیام های یادآوری با پنل اس ام اس کاریابی

با استفاده از پنل پیامک کاریابی اجازه دهید متقاضیان شما بدانند که چه زمانی یک موقعیت مناسب جدید کاری برای آنها وجود دارد.

ارسال پیامک برای مصاحبه ها با پنل اس ام اس برای کاریابی

شما میتوانید با استفاده از پنل پیامک در کاریابی اطلاعاتی درباره جزئیات مکانی، زمانی و شخص مصاحبه کننده و نیز یادآوری کننده هایی را روز قبل از مصاحبه برای متقاضی ارسال کنید.

ارسال پیامک به روز رسانی ها با پنل اس ام اس برای کاریابی

با استفاده از پنل پیامک برای کاریابی برای متقاضیان خود در طول فرآیند درخواست به روز رسانی های زمان دار ارسال کنید تا آنها را همیشه مطلع نگه دارید.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید سامانه پیامکی با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

ارسال پیامک تبریک و تهنیت در مناسبت ها با پنل پیامک کاریابی

ارسال پیامک های مناسبتی مانند تبریک تولد مشتریان ، تبریک و تهنیت مناسبت های خاص تاثیر مضاعفی در حفظ مشریان باسابقه خواهد داشت.شاید ارسال این قبیل پیامک ها در کوتاه مدت برایتان سود آور نباشد اما در دراز مدت باعث می شود خوانندگان شما احساس تعلق بیشتری به نشریه شما داشته باشند و به شما وفادار بمانند.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن مخاطبان

با استفاده از دستگاه sms pad و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل مشتریان را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .

مزیت مهم در مدیرپیامک :

کلام آخر …

پنل اس ام اس برای کاریابی ابزار قدرتمندی است و با امکانات گسترده ای که در اختیار مشترکین خود قرار می دهد از قبیل ارسال پیامک هدفمند (بر اساس سن ، جنس ، صنف شغلی )، امکان گزارش گیری ، ذخیره پیامک و ارسال پیامک در زمان مشخص و … می تواند تحول بزرگی در بازاریابی شما داشته باشد.برا دانستن نحوه ارسال پیامک سفید روی مطلب کلیک کنید تا بتوانید از این ویژگی برای پنل خود استفاده کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف employment استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس کاریابی ها

 با کد تخفیف employment از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس کاریابی تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی عمومی و رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین پنل ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل اس ام اس آرایشگاه ها
پنل پیامک رستوران ها
ارسال پیامک تبلیغاتی میوه فروشی
نل اس ام اس خدمات کامپیوتری
پنل اس ام اس عکاسی
پنل پیامک آموزشگاه ها

۵/۵ - (۲ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 • امین کرمانی اول

  *متن تولد بدون نقطه* مـاه دلآرام سـلام آه ! کـه مـاه ، گـاه گـاه ... هـالـه ای می گردد ، آرام آرام دورِ سـرِ عـروسِ دهـر... مَطلعِ سـروده ےِ سَـرو... رایِ دادار ،    طـالـعِ سعـد را        امـر در حُلـولِ مـاه کـرده ، و طلوعـی دگـر را... مَلکـهِ مُلـکِ حُـورا ... ورودِ مهـراوه را دو صـد درود               و عطــر                     و عــود ... ارتعـــاش...

  مدیر پیامک

  چقدر جالب و زیبا بود... ممنونیم از نظر زیباتون

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی