ارسال پیامک کد پستی

دستبندی:

امکانات

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ارسال پیامک کد پستی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک کد پستی

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس ارسال پیامک کد پستی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

ارسال پیامک کد پستی | ارسال اس ام اس منطقه ای

این مقاله به ارسال پیامک کد پستی برای ارسال هدفمند پیام پرداخته میشود با ما همراه باشید …

ارسال اس ام اس منطقه ای این روش به نوعی ارسال بر اساس منطقه سکونت محسوب می شود. با این تفاوت که شما با وارد کردن ۴ رقم سمت چپ کدپستی مورد نظر، به شماره موبایلهای فعال در آن منطقه دسترسی یافته و از بین آنها می توانید به تعداد مورد نظر پیامک ارسال نمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به صورت فیلتر شده با کد پستی یک منطقه خاص محبوب ترین و بهترین روش ارسال اس ام اس به صورت منطقه ای است در ارسال پیامک کد پستی، کاربر کد پستی کامل منطقه سکونت خود و یا هر محله ای که مورد نظر وی باشد را انتخاب و با وارد کردن ۴ شماره سمت چپ در بخش مربوط , سامانه مدیر پیامک به صورت خودکار تعداد ساکنین آن منطقه را اعلام می کند سپس کاربر مقدار پیامک مورد نظر را انتخاب و با تایپ متن مورد نظر پیامک ها را از بانک اطلاعاتی موجود در سامانه ارسال خواهد کرد.آیا میدانید شرایط خط خدماتی چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcod استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

ثبت نام پنل اس ام اس

ارسال اس ام اس از روی کد پستی (ارسال پیامک کد پستی) به دلیل نقطه زن بودن افراد هدف در منطقه مورد نظر بهترین و پرتقاضا ترین روش ارسال پیامک انبوه در پنل های پیامکی است و بیشتر تقاضا را برای ارسال دارد. از این رو سامانه مدیر پیامک دقیق ترین و به روز ترین بانک اطلاعاتی را با ساده ترن روش های استفاده از محیط پنل کاربری برای شما طراحی و آماده کرده است

در ارسال پیامک کد پستی بانک اطلاعاتی کد پستی توسط اپراتور از روی آدرس قبض های مشترکان جمع آوری می شود و کاربر می تواند پیامک را بر اساس این دقت بالا به صورت دقیق ارسال نماید , غالب ارسال های بالک توسط بانک اطلاعاتی کد پستی انجام می شود.شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.

ارسال پیامک کد پستی دایره ای افزایش می یابد

در ارسال پیامک کد پستی اگر شما چهار رقم چپ یک کد پستی چهار ده رقمی را وارد کنید و به هر تعداد حجم پیامک های ارسال را افزایش دهید. شماره وارد شده شما یک منطقه از مرکز دایره روی نقشه خواهد بود و با افزایش تعداد ارسال های انتخابی پیامک های بیشتری به شعاع یک دایره از نقطه اصلی ارسال می شود.

در شرایطی که قصد نزدیک شدن به ساکنین اطراف شماره وارد شده را دارید با کاهش تعداد پیامک های انتخابی به نقطه مرکزی دایره نزدیک تر شوید.شما با ارسال سریع پیامک با خط خدماتی می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.

کد پستی بهترین انتخاب برای ارسال پیامک انبوه است

بهترین هدف از ارسال پیامک های تبلیغاتی منطقه ای و رساندن یک پیغام به ساکنین یک محله یا خیابان مشخص است. به همین دلیل ارسال پیامک کدپستی ساکنین یک منطقه همیشه ارسال کننده را راضی و نتیجه مطلوبی به کمیپ تبلیغاتی او می دهد.

این که شما بتوانید یک پیامک را مثلا برای تبلیغ یک رستوان در محله خودتان ارسال کنید به کاهش هزینه های شما کمک می کند در غیر اینصورت مجبور به ارسال اس ام اس به تمام اهالی شهر می شوید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل صوتی می باشد.

روش ارسال پیامک بر اساس کد پستی منطقه ای

  • فقط نیاز به ثبت نام و تهیه شارژ به مقدار مورد نیاز دارید
    با وارد کردن چهار رقم سمت چپ کد پستی چهاررقمی مورد نظر در سامانه بانک اطاعاتی منطقه مورد نظر برای ارسال پیامک انبوه در اختیار شما است
  • هزینه جانبی بابت خرید خط و غیره نخواهید پرداخت.
  • شما می توانید برای تبلیغات خود با ارسال پیامک به شماره های فعال ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.
  • ریز گزارشات در صورت ارسال غیر بالک و از نقشه قابل مشاهده است
  • ارسال پیامک از روی نقشه برای شهر های بزرگ بر اساس بانک کدپستی طراحی شده
  • خطوط لیست سیاه قابل ارسال است.
  • بانک شماره موبایل را از مدیر پیامک بخواهید تا با فعال کردن این بخش تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید.
  • گزارش گیری دقیق برای شما در سامانه پیامک مدیرپیامک پس از ارسال وجود دارد

ارسال sms براساس کدپستی

زمانی که شما قصد انجام تبلیغات پیامکی در منطقه خاصی داشته باشید، ارسال اس ام اس بر اساس کدپستی یا ارسال پیامک از نقشه گوگل(پیامپ) بهترین روش است.

در این روش  شما می‌توانید با ارسال پیامک کدپستی به افرادی که در محله مورد نظر شما هستند پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.
شما می توانید با ثبت چند رقم از سمت چپ کد پستی منطقه سکونت یا محل کار مورد نظر خود به کلیه شماره موبایل‌های فعال آن منطقه پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.
این ماژول برای جذب مشتریان منطقه ای بسیار مناسب است و بوجه تبلیغاتی شما به صورت هدفمند مدیریت می شود.شما با انواع پیامک زماندار می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و پیام های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.

مزیت ارسال براساس کد پستی

مزیت ماژول ارسال sms کدپستی، جلوگیری از هدر رفتن بودجه تبلیغات و استفاده بهینه از بودجه تخصیص داده شده برای تبلیغات پیامکی است.

در کنار ماژل ارسال پیامک کدپستی، قابلیت ارسال پیامک محله ای (در تهران) و ارسال پیامک از روی نقشه (برای اکثر شهرهای ایران) وجود دارد، در این روش شما بدون وارد کردن کدپستی می‌توانید منطقه موردنظرتان را انتخاب نمایید و پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

برای مشاهده لیست کامل محله‌هایی که در تهران برای ارسال اس ام اس محله ای پشتیبانی می شوند، صفحه ارسال پیامک محله ای در تهران را مشاهده نمایید.
اگر شما کدپستی مناطق مختلف را ندارید و نمی‌خواهید از از ماژول ارسال پیامک کدپستی استفاده کنید، می‌توانید از قابلیت ارسال پیامک محله‌ای استفاده نمایید.

سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک، امکان ارسال اس ام اس به شماره‌های موبایل ایرانسل و همراه اول کل کشور را بر اساس تقسیم بندی کدپستی فراهم آورده است.برای دانستن ارسال پیامک گروهی با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال پیامک منطقه ای براساس کدپستی با سامانه پیامکی

تفاوت ارسال پیامک کد پستی و ارسال پیامک BTS

ارسال پیامک bts یک روش برای ارسال پیام به افرادی که در اکنون در مکان مورد نظر حضور دارند ولی لزوما ساکن آنجا نیستند. اگر شما صاحب یک رستوران اید و قصد ارسال پیام به کسبه محلی را دارید، با ارسال کدپستی به ساکنین آن منطقه پیام میفرستید نه کسبه آنجا. در این حالت با ارسال پیامک bts میتوانید به کسانی که اکنون در آن منطقه هستند پیامبرای دانستن انتقال پیامک دریافتی به سایت  با ما تماس بگیرد تا بتوانید پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید. ارسال کنید.

روش ارسال sms بر اساس کد پستی

در سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک، ارسال پیامک توسط کدپستی به ۲ روش صورت می گیرد که در ادامه توضیح می دهیم:

ارسال اس ام اس از کد پستی قدیم

در این روش تنها کافیست از منوی ارسال پیامک و سپس افزودن گیرندگان، گزینه ارسال کدپستی را انتخاب کنید. سپس شما می توانید با وارد کردن کدپستی منطقه موردنظر با تفکیک جنسیت پیام ارسال کنید.یکی از کاربردی ترین امکانات پنل مدیر پیامک دفترچه تلفن در پنل پیامکی است که شماره مخاطبین خود را می توانید بصورت دسته بندی داشته باشید.

ارسال منطقه ای

رقم های اول کد پستی مورد نظر(نیازی به وارد کردن کل ارقام کد پستی نیست)باید وارد شود . قابل بیان است که هر چقدر تعداد رقمهای کد پستی بیشتر باشد منطقه مورد نظر کوچک تر میشود.

در مرحله بعدی تعداد گیرندگان دلخواه را از شماره مورد نظر انتخاب میکنید. همچنین در اینجا میتوان نقشه کشور و همچنین بعضی شهرستانهای دیگر را براساس کد پستی دانلود کرد.آیا می دانید که شما می توانید از پیامک تایید گارانتی در پنل اس ام اس خود استفاده کنید.

ارسال اس ام اس از کد پستی جدید

ارسال پیام از کد پستی جدید فقط برای همراه اول میباشد که با تفکیک سن و جنسیت صورت می پذیرد. در این روش مانند روش قبل، پس از وارد کردن کد پستی منطقه مورد نظر تعداد گیرندگان مشخص خواهد شد. شما میتوانید هم با تفکیک سن و جنسیت، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید.شما می توانید برای مطالعه بیشتر در مورد نحوه استفاده از منشی عضویت روی مطلب کلیک کنید تا از مزایای منشی عضویت برخوردار شوید.

ارسال کد پستی

کدپستی برای ارسال پیامک

ما در نرم افزار پنل اس ام اس و در بخش نقشه کد پستی که برای ارسال پیامک کد پستی استفاده میشود؛ کدپستی مناطق مختلف را قرار داده‌ایم اما با این حال شما می‌توانید با جستجو در اینترنت کد پستی شهرهای و منطقه‌های مختلف برای ارسال پیامک منطقه ای را پیدا کنید. با کلیک روی استان مورد نظر، کد پستی دقیق مکان مورد نظر برای ارسال پیام تبلیغاتی را پیدا کنید.

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcod استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offcod از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد. خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۲ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی