ارسال پیامــــک انبوه

آیا به دنبال راهی سریع و موثر برای افزایش فروش خود هستید؟ با استفاده از ارسال پیامک انبوه، محصولات و خدمات خود را به سرعت به مشتریان هدف معرفی کنید و فروش خود را به طرز چشم‌گیری افزایش دهید.

ارسال پیامک انبوه

روش های ارسال پیامــــک انبوه

برای برند سازی و فروش بیشتر ارسال پیامک مکان محور راهکاری هدفمند برای جذب مشتریان بالقوه محلی میباشد

ارسال پیامک انبوه بر اساس استان و شهر

پیامک تبلیغاتی انبوه شما به یک شهر خاص ارسال می‌شود، شماره‌ها براساس دائمی یا اعتباری بودن قابل تفکیک است.شما با ارسال اس ام اس تبلیغاتی می توانید یکی از فعالین بازار کسب و کار باشید پس آن را امتحان کنید.

ارسال پیامک انبوه براساس کد پستی

با ارائه ۴ یا ۵ رقم از کدپستی ‌می‌توانید به افرادی که در منطقه مورد نظر شما هستند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنید. پنل ارسال تماس انبوه را در مدیر پیامک تجربه کنید تا از مزایای ویژه این پنل برخوردار شوید.

ارسال به بانک مشاغل

اگر اس ام اس تبلیغاتی انبوه شما به شغل و صنف خاصی مربوط می شود،شما می‌توانید با ارساس مشاغل کل کشور به تفکیک استان‌ها با توجه به تبلیغ خود، برای دسته مشخصی از کسب و کار، پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های شخصی

برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه به شماره‌های شخصی، کافی است شماره‌ها را در قالب فایل اکسل برای ما ارسال نمایید. این روش به شما اجازه می‌دهد تا پیام‌های خود را به صورت مستقیم و شخصی‌سازی شده به دست مخاطبان خود برسانید و تبلیغاتی حرفه‌ای داشته باشید.

ارسال منطقه ای و محله‌ای

شما با ارسال پیامک خودکار می‌توانید در وقت خود صرفه‌جویی کنید و پیام‌های خود را طبق زمانی که تعیین کردید برای مخاطبین خود بصورت خودکار ارسال کنید.

ارسال اس ام اس انبوه براساس پیش شماره

قصد فروش محصولات لاکچری دارید؟ براساس پیش‌شماره، به افرادی که شماره رند و کدبرتر دارند پیامک بفرستید و بیشتر بفروشید. پنل پیامک یک ابزار قدرتمند برای جذب و نگهداری از مشتری است.

میخواهم
0
پیامک بفرستم

1 الی 5000 پیامک

157 تومان

از 5001 الی30000 پیامک

142 تومان

از 30001 الی50000 پیامک

127 تومان

از 50001 الی 100000 پیامک

120 تومان

چرا ارسال اس ام اس انبوه؟

با سیستم ارسال پیامک انبوه ما، می‌توانید پیام خود را به هزاران نفر در کمتر از چند ثانیه ارسال کنید. این روش، سریع‌ترین و اقتصادی‌ترین راه برای ارتباط با مشتریان شماست. برای ارسال پیامک انبوه به هر کسب و کار یا مشتری، نیاز به جمع‌آوری شماره تماس مخاطبان خود دارید. شما می‌توانید این شماره‌ها را از طریق دستگاه ذخیره شماره موبایل به آسانی و با اجازه مشتریان ذخیره کنید.

سوالات متدـداول

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی