کارت ویزیت الکترونیکی | منشی عضویت

دستبندی:

وبلاگامکانات
کارت ویزیت الکترونیکی چیست و چه تاثیری در فروش دارد؟

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره کارت ویزیت الکترونیکی و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcrm استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های مشتریان به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به تمام نقاط  از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس

 کارت ویزیت الکترونیکی چیست و چه تاثیری در فروش دارد؟

این روز‌ها کلمه کارت ویزیت الکترونیکی، کارت ویزیت دیجیتالی، کد crm و … زیاد به گوش می رسد و یک سری بازاریاب در مورد مزایای کارت ویزیت الکترونیکی صحبت می کنند و سعی می کنند به اصطلاح یک کد crm به شما بفروشند، در این مقاله قصد دارم به شما بگویم که داشتن کارت ویزیت دیجیتالی کسب و کار شما را متحول نخواهد کرد! اما یکی از قابلیت های پنل اس ام اس، ایجاد کارت ویزیت دیجیتالی است که می توانید برای ارتباط پایدار با مشتری استفاده کنید.آیا میدانید شرایط خط خدماتی چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcrm استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

کارت ویزیت الکترونیکی چیست؟

کارت ویزیت الکترونیک در واقع یکی از قابلیت های سامانه پیامکی است که به کمک ماژول پاسخگوی خودکار در پنل اس ام اس می توانید از این ماژول به‌ عنوان کارت ویزیت دیجیتال استفاده کنید. اولین سامانه پیامکی مدیر پیامک موج خرید کارت ویزیت دیجیتال را ایجاد کرد و بعد از آن شرکت هایی دیگر این راه را ادامه دادند.

ثبت نام پنل اس ام اس

ماژول پاسخگوی خودکار سامانه پیامک به‌ عنوان ابزار بازاریابی استفاده کرد تا بتواند سامانه پیامک بفروشد و هر فردی با ثبت نام پنل اس ام اس می تواند به ماژول پاسخگوی خودکار دسترسی داشته باشد و نامحدود کد crm اختصاصی به صورت رایگان داشته باشد.  شما برای استفاده از هر کلیدواژه باید هزینه پرداخت کنید. اما شما می توانید با خرید سامانه پیامک بدون پرداخت هزینه جداگانه برای کلیدواژه های مختلف مثل آدرس، شماره حساب، پیج اینستاگرام و… کلمات کلیدی متفاوتی را بسازید.

اکثر بازاریابانی که قصد دارند شما را برای خرید کد crm تشویق کنند به شما می گویند که مشتری با ارسال نام شما به ۱۰۰۰xxxx اطلاعات تماس شما را پیدا می کند و اگر شما این کد Crm را تهیه نکنید فرد دیگری این کد را تهیه می کند و با این روش محدود سازی قصد دارند که کدهای Crm را به شما بفروشند.شما بصورت غیر حضوری می توانید سامانه ارسال پیامک را برای کسب و کارتان فعال کنید و از این روش برای تبلیغات خود بهره مند شوید.

کارت ویزیت الکترونیکی چیست و چه تاثیری در فروش دارد؟

گوگل اولین انتخاب همه ما

صادقانه بگویم، اگر شما دنبال رستوران، فست فود یا هر اطلاعات دیگری باشید، اولین جایی که برای جستجو می روید قطعا گوگل است. گوگل اولین انتخاب همه ما است بنابراین پیشنهاد می کنیم به جای این که مبلغ هنگفتی برای خرید کارت ویزیت دیجیتال هزینه کنید برای افزایش فروش یک وب سایت راه‌اندازی کنید، ما یک آموزش در مورد طراحی سایت با کمترین هزینه نوشته ایم. شما می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید و به جای خرید کد Crm که بعید است کسی برای جستجو استفاده کند، یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی با همین مبلغ راه اندازی کنید.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

تاثیر کارت ویزیت الکترونیکی در فروش شما

در حقیقت داشتن کارت ویزیت دیجیتالی نیست که باعث افزایش فروش شما می شود، اکثر بازاریابانی که برای فروش کارت ویزیت الکترونیکی سراغ شما می آیند موضوع را به‎گونه ای بیان می کنند که داشتن کارت ویزیت دیجیتالی باعث افزایش فروش می شود و اگر کارت ویزیت الکرونیک داشته باشید مشتریان شما بیشتر می شود.آیا میدانید ارسال BTS ایرانسل  برای چه کاری می باشد؟ برای پاسخ به این سوال روی آن کلیک کنید تا مطالب مفیدی کسب کنید.

هدف از کارت ویزیت الکترونیکی

این نکته را به یاد داشته باشید که  هدف از کارت ویزیت الکترونیکی، پیدا کردن مشتری جدید نیست، چون همانطور که توضیح دادم هیچ کسی برای خرید محصولات و جستجو نیازهایش به سامانه پیامکی مراجعه نمی کند و همه ما مستقیما سراغ گوگل می رویم، هدف کارت ویزیت الکترونیکی ایجاد ارتباط با مشتری است.

مشتریانی که اولین بار به فروشگاه شما می آیند می توانید با ایجاد یک ارزش افزوده مثلا کد تخفیف و… از مشتری بخواهید که عدد ۱ را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند تا شماره موبایل این افراد در پنل پیامکی شما ذخیره شود و یک بانک شماره موبایل ارزشمند از افرادی که به فروشگاه شما مراجعه کرده‌اند و از شما خرید کرده‌اند داشته باشید تا بتوانید ارتباط خودنتان با مشتری را حفظ کنید و او را به مشتری دائمی تبدیل نمایید. ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان به صورت خودکار، ارسال کد‌های تخفیف و… می‌تواند باعث بازگشت مجدد مشتری به سمت فروشگاه شما شود.

نحوه استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی

برای استفاده از کارت ویزیت دیجیتال در سامانه پیامکی مدیر پیامک وارد پنل پیامک خود شوید > از منو سمت راست وارد بخش امکانات پیشرفته > پاسخگوی خودکار > جدید، در این بخش شما می توانید به تعداد نامحدود کد crm بسازید و بابت کد crm هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

همانطور که گفتیم شما باید این کلیدواژه ها را طوری طراحی کنید که بتوانید بانک شماره موبایل مشتریان را جمع آوری کنید، مثلا اگر آموزشگاه کنکور دارید، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی کار هوشمنده ای نیست کافی است در وب سایت و همایش ها و بروشورها از مخاطب بخواهید برای دانلود رایگان یک کتاب الکترونیکی عدد ۱ را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند تا از طریق ارسال پیامک لینک دانلود به صورت اتوماتیک کتاب الکترونیکی برای مخاطب ارسال شود و در قبال این کتاب الکترونیکی شما بانک شماره موبایل هدفمندی از افرادی که کنکوری هستند جمع آوری کرده اید و می توانید از این بانک شماره موبایل برای بازاریابی و تبلیغات پیامکی استفاده کنید.

کارت ویزیت مجازی چیست؟

شاید اولین سوالی که بعد از شنیدن “کارت ویزیت مجازی” از ذهن شما عبور کند این باشد که “کارت ویزیت مجازی چیست ؟” و چه ویژگیهایی دارد و چرا باید از آن استفاده نماییم!

باید در جواب به این مطلب اشاره کرد که با توجه به شرایط و نفوذ اینترنت و طبق آمار و تحقیقات بین المللی انجام شده، کسب و کارهای سنتی تا چند سال آینده با مشکل بزرگی مواجه خواهند شد و سهم بازار را از دست خواهند داد. از اینرو ورود به دنیای تجارت الکترونیک و فضای مجازی امری اجتناب ناپذیر است، راه اندازی وبلاگ های رایگان، وبسایت، فروشگاه اینترنتی، استفاده از کانال ها و شبکه های اجتماعی(همانند تلگرام، فیسبوک و اینستاگرام) و ارائه اپلیکیشن از راهکارهای اولیه ورود به این عرصه است.شماره موبایل اصناف را از مدیر پیامک بخواهید تا با فعال کردن این بخش تبلیغاتی حرفه ای داشته باشید.

حال سوال دیگری پیش می آید…

چگونه خود را در فضای مجازی به دیگران معرفی کنیم؟

با پاسخ به این سوال جواب سوال اصلی خود یعنی “کارت ویزیت مجازی چیست ؟” را نیز خواهیم یافت. همانطور که برای معرفی و گسترش فعالیت، ارائه محصول یا خدمات خود در دنیای واقعی از کارت ویزیت و کاتالوگ و بروشور چاپی استفاده میکنیم باید در دنیای تجارت الکترونیک هم از تمامی امکانات و بسترهای موجود جهت معرفی خود به دیگران استفاده نماییم. ولی معرفی در فضای مجازی باید ویژگیهای خاص خود را داشته باشد تا بستری را جهت ارتباط سریع و ساده مخاطبانمان فراهم نماید. کارت ویزیت مجازی و الکترونیکی این نیاز را شناسایی و برای آن راهکاری در نظر گرفته و با قرار دادن مجموعه ای از ویژگیهای منحصر بفرد در کنار یکدیگر توانسته پل تاثیر گذاری در ارتباط دو سویه شما و مخاطبانتان ایجاد نماید.راهنمای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی را از مدیر پیامک بخواهید تا متخصصین ما شما را راهنمایی کنند.

ویژگی های کارت ویزیت :

  • تماس مستقیم بدون شماره گیری
  • قابلیت ویرایش آنلاین
  • اشتراک گذاری و انتشار ساده و حرفه ای
  • اطلاع رسانی جامع صوتی و تصویری
  • گالری تصاویر با قابلیت اتصال اینستاگرام
  • کاتالوگ محصول یا خدمات
  • ارسال پیام توسط تلگرام یا ایمیل
  •  امکان افزودن و نمایش مکان بر روی نقشه (کروکی)
  •  قابلیت نشر و ماندگاری نامحدود
  •  ارائه آنلاین اپلیکیشن کارت ویزیت شما (فقط پنل های تجاری)

با توجه به مزایای فوق، هزینه پایین و سادگی کاربری و فراگیر شدن ابزارهای ارتباطی از قبیل تلفن‌های همراه و بالا رفتن جامعه کاربران آن، کارت ویزیت الکترونیکی با انواع مزایا و محاسن خود توانسته جایگزین مناسبی برای روش‌های قدیمی‌تر باشد.برای دانستن مزایای بازاریابی پیامکی روی مطلب کلیک کنید و اطلاعات لازم را مطالعه کنید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcrm استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offcrm از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید . ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد وخط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

۵/۵ - (۱۷ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی