ارزانترین پنل پیامک | پنل پیامکی ارزان

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره خرید سامانه پیامکی ارزان و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس خرید سامانه پیامکی ارزان امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

پنل پیامکی ارزان

خرید پنل sms ارزان یکی از دغدغه های بسیاری از مردم می باشد در دوران دانشگاه یکی از اساتیدمان می‌گفت، انگلیسی‌ها می‌گویند ما اینقدر پولدار نیستیم که جنس ارزان بخریم، اولین بار که این جمله را شنیدم جا خوردم و گفتم چطور ممکن است؟ بعد از مکث کوتاهی استاد ادامه داد، زمانی که کالا ارزان قیمت را انتخاب می‌کنید به نتیجه دل‌خواه نمی‌رسید و باید مجددا کالا (خدمات یا نرم افزار) را تهیه کنید.

ما در  مدیر پیامک با پنل اس ام اس رایگان یا پنل اس ام اس ارزان قیمت موافق نیستیم، ما معتقدیم که پنل اس ام اس ارزان، یا سامانه پیامک رایگان یا ارزان ترین پنل پیامک کیفیت خدمات و پشتیبانی را کاهش می‌دهد، در سامانه پیامکی پشتیبانی بسیار مهم‌ است، طبیعی است وقتی خدمات رایگان ارائه می‌دهیم، نمی‌توانیم برای پشتیبانی و بروزرسانی و… هزینه کنیم و در نتیجه کیفیت ارائه خدمات کاهش می‌یابد.

برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcheap استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

آیا پنل اس ام اس رایگان خوب است ؟

ما در مدیر پیامک، به‌ جای سامانه پیامک ارزان قیمت یا پنل اس ام اس رایگان با قیمت منصفانه در سامانه پیام کوتاه موافقیم و معتقدیم که قیمت‌گذاری در سامانه پیامکی باید به صورت منصفانه انجام شود تا حقوق مصرف‌کننده رعایت شود و شرکت‌ ارائه‌‌دهنده خدمات پیامکی قدرت لازم برای پشتیبانی و آپدیت مداوم نرم افزار را داشته باشد، اگر از افرادی که سامانه پیامک رایگان تهیه کرده‌اند نظرشان را بپرسید، حتما تجربیات تلخشان به شما می‌گویند، که شرکت سامانه پیامکی ناپدید شد و مبلغ هنگفتی از شارژ آن‌ها از دست رفت.برای فعال کردن سامانه پیامکی شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

ارزان ترین پنل پیامک

مدیر پیامک در پنل ارسال پیام کوتاه  این اعتقاد را دارد خرید ارزان ترین پنل پیامک و تخفیف حق مشتری است و از همین رو استفاده از امکانات ارسال اس ام اس در پنل مدیر پیامک کاملا رایگان است و کاربر فقط هزینه شارژ پیامک را پرداخت می کند , ضمن اینکه کاربران دائمی با خرید بالاتر تخفیفات ویژه و خاص را همیشه خواهند داشت

همه به دنبال برترین کیفیت و پایین ترین تعرفه در خرید پنل ارسال اس ام اس هستند و اغلب می دانیم ارزانی بیش از حد کیفیت را به همراه ندارد , اینکه شما به عنوان خریدار از یک سامانه پیامک توقع تخفیف و خدمات قوی را داشته باشید حق شما و طبیعی است ولی این توقع تا کجا خوب و خطر ناک نیست ؟

بهترین پنل اس ام اس کدام است ؟ و یک سامانه ارائه خدمات پیام کوتاه به شما باید چه امکاناتی را بدهد که در صورت ارزان بودن به صرفه باشد ؟!

در بازار رقابتی خدمات پیام کوتاه مشکل اصلی این است که با کمترین هزینه ممکن می شود یک سایت ارائه خدمات پنل ارسال پیامک راه اندازی کرد ولی آیا آن پنل تمام سرویس ها و امکانات به روز را دارا است ؟ آیا فقط پیامک ارسال می کند یا مشکلات و چالش های حوزه ارسال پیامک انبوه را با آن آشنا است و تجربه ای در این زمنیه دارد تا بتواند نیاز کاربران خود را بر طرف کند

ارزان بودن پنل اس ام اس تا جایی معقول است که به خدمات و کیفیت آسیبی نرسد اگر قیمت هایی را مشاهده کردید که آنقدر ارزان بود که منطقی به نظر نمی رسید احتمالا کم فروشی و یا بی تجربه گی در ارائه سرویس وجود دارد  پنل پیامکی مدیر پیامک این موضوع را حق مشتریان خود می داند که از خدمات رایگان و امکانات ارزان قیمت برای ارسال اس ام اس های خود استفاده کنند اما این موضع نیز که قیمت های بدون حجم خرید بالا بیش از حد ارزان و غیر طبیعی باشد برای شما مشتری گرامی باید خطرناک باشد تا موقیعت مناسب چرا که احتمالا زیاد از نماینده اصلی خرید نمی کنید یا سایت مورد نظر شما از روی کم تجربه گی به زودی تعطیل می شود و ممکن است هزینه شما از بین برودیکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

خدمات مدیر پیامک 

خدمات مهم در خرید پنل sms ارزان

 1. از نماینده رسمی خرید کنید
 2. مشکل ارسال پیامک به لیست سیاه را حل کند
 3. ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت
 4. امکانات ساده برای ارسال انبوه داشته باشد
 5. پشتیبانی سریع و قوی ارائه دهد
 6. سامانه پیامک رایگان را می توانید امتحان کنید
 7. بتوانید از تخفیف های دوره ای استفاده کنید

خرید سامانه پیامکی ارزان

یکی از مهم ترین مواردی که کاربران بهنگام ثبت نام پنل اس ام اس به آن توجه میکنند ارزان بودن پنل اس ام اس مورد نظر است و دلیل اصلی آن هم اینست که شرکت های بسیار زیادی در زمینه فروش پنل اس ام اس فعالیت میکنند که قیمت فروش پنل اس ام اس در این شرکت ها کاملا متفاوت است و هر کاربر تلاش میکند مناسبترین پنل را با کمترین قیمت خریداری کند. در این مطلب نکاتی مفید برای نحوه ثبت نام پنل اس ام اس ارزان را بازگو خواهیم کرد. همانطور که میدانید هیچ تعرفه مصوبی برای فروش خدمات اینترنتی از جمله سامانه های پیام کوتاه وجود ندارد و هر شرکت با توجه به سیاست های کاری و رونق بازار کار خویش پنل های مختلف را قیمت گذاری کرده و برای فروش گذاشته است که این مسئله باعث شده تا تقریبا قیمت پنل های هیچکدام از شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامکی شبیه هم نباشد. پس هر کاربری که قصد خرید سامانه پیامک دارد باید بسیار هوشیارانه شرکت و پنل موررد نظر را انتخاب کند و در این انتخاب به نکاتی توجه کند.آیا تعرفه ارسال پیامک را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

امکانات 

اولین نکته ای که باید بررسی شود اینست که پنل مورد نظر چه امکاناتی دارد؟ آیا این پنل با وجود ارزان بودن نیازهای شما را برآورد خواهد کرد؟ البته در مورد امکانات فقط امکانات کاربردی را در نظر بگیرید و از در نظر گرفتن امکانات غیر ضروری خودداری کنید در غیر اینصورت مجبور خواهید بود که یک پنل گران قیمت را انتخاب کنید زیرا شرکت ها برخی از امکانات را فقط برای پلن های ویژه فعال میکنند.شما با ارسال سریع پیامک با خط خدماتی می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.

تعرفه خرید پنل sms ارزان

آنچه که مسلم است پنل اس ام اس ارزان قیمت نسبت به پنل های گرانتر تعرفه ارسال بالاتری خواهند داشت و شما باید این تفاوت را در نظر بگیرید. البته اگر تعداد ارسال های شما بسیار زیاد نیست این مورد مهم نخواهد بود با این حال سعی کنید از شرکتی پنل بگیرید که کمترین نرخ ارسال را دارد. ولی اگر تعداد ارسال بسیار زیادی خواهید داشت حتما سعی کنید پنل اس ام اس را انتخاب کنید که حتما تعرفه ارسال خیلی کمتری دارد. شاید در ابتدا مجبور باشید هزینه زیادی بپردازید ولی بعدا با صرفه جویی در هزینه ارسال این هزینه برخواهد گشت.شما با ارسال سریع پیامک با خط خدماتی می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.

دریافت یا عدم دریافت مالیات و ارزش افزوده

خیلی از سایت ها برای پنل ها و خطوط اختصاصی و تعرفه های ارسال درصدی بعوان مالیات یا ارزش افزوده دریافت میکنند و این درصد را در جداول نمایشی تعرفه ها نشان نمیدهند! یعنی کاربر از روی جداول قیمت پنل را برای خرید انتخاب میکند ولی بعد از خرید متوجه میشود که تعرفه ارسالی که برای او درعمل درنظر گرفته اند بالاتر از تعرفه مندرج است و علت این اختلاف اعمال درصدی بعنوان مالیات است. پس شما باید بدانید که شرکت مذکور برای قیمت های مندرج درصدی با این عنوان ها اضافه خواهد کرد یا نه!شما می توانید برای تبلیغات خود با ارسال پیامک به شماره های فعال ایرانسل به تمامی شماره های ایرانسل ارسال پیامک خود را انجام دهید امتحان کنید.

داشتن خط اختصاصی رایگان

در پنلی ارزان قیمتی که در نظر گرفته اید دقت کنید که آیا خط اختصاصی رایگان وجود دارد یا نه. بسیاری از شرکت ها پنل ها را بدون داشتن خط اختصاصی قیمتگذاری کرده اند و بعد از خرید پنل درصورت نیاز باید با صرف هزینه دیگر یک خط اختصاصی خریداری کرد! اگر هم نیازی به خط اختصاصی ندارید لااقل دقت کنید که پنل مذکور یک خط اشتراکی جهت ارسال داشته باشد.

پشتیبانی 

مهمترین مقوله در خرید سامانه پیام کوتاه پشتیبانی شرکت ارائه دهنده است. آیا شرکت مذکور برای پنل ها و خدماتی که می فروشد پشتیبانی رایگان و مداوم ارائه میدهد؟ به یاد داشته باشید که سامانه پیامک هرچند رایگان بدون پشتیبانی مناسب هیچ کارایی نخواهد داشت و بعدا دچار مشکل خواهید شد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcheap استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف offcheap از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۲۰ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
ارسال پیامک تبلیغاتی در اسفراین
نوشته‌ی بعدی
روش ارسال پیامک سفید – مدیر پیامک

مطالب مرتبط:

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام سوالم اینه شما امکان ارسال پیامک به بلک لیستم دارید؟

  پاسخ
  • مرضیه سیفی
   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ ۳:۰۷ ب٫ظ

   با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه مدیر پیامک وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست