سرویس اعتبار سنجی پیامک

ارسال سریع پیامک، ارسال پیامک کد تایید

امکان ارسال پیامک اعتبارسنجی در پنل پیامک ، امکانی ویژه و کاربردی برای استفاده وب سرویس است برای استفاده از خدمات کاربردی پنل پیامک مدیرپیامک با ما همراه باشید….

ارسال پیامک اعتبارسنجی

برای ارسال پیامک اعتبار سنجی اگر موسس، مدیر یا صاحب یه کسب و کار آنلاین، یک وب سایت، یک اپلیکیشن اندروید یا iOS و غیره هستیدو برای پروژه های خود نیاز به ارسال رمز یکبار مصرف OTP احراز هویت و ارسال پیامک اعتبارسنجی کاربران ( وب سرویس پیامکی ) داریدبه شما استفاده از سرویس کد اعتبار سنجی و احراز هویت پیامکی از طریق سرویس ارائه شده سامانه مدیرپیامک را پیشنهاد می دهیم.

کافیست با استفاده از لینک زیر در سیستم ثبت نام کنید و پس از تایید اطلاعات ، وب سرویس های مربوطه را در اختیار برنامه نویس یا تیم توسعه فنی خود قرار دهید.احتمالا بارها با کلماتی مشابه احراز هویت از طریق موبایل ، اعتبار سنجی پیامکی ، ارسال کد امنیتی، کپچای متنیسرشماره خدماتی ، اعتبارسنجی موبایل ، رمز یکبار مصرف، او تی پی و یکبار رمز OTP برخورد داشته اید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191092484

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offverify استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

قطعا اطلاع دارید که برای حصول اطمینان از غیر واقعی نبودن شماره موبایل کاربران سایت ها یا اپلیکیشن ها نیاز به فرآیندی خواهد بودکه یک کد امنیتی برای شماره موبایل کاربر ارسال و کاربر با وارد کردن کد امنیتی در سایت یا اپلیکیشن موبایل ، درست بودن شماره موبایل خودش را برای شما ثابت کند.

ثبت نام پنل اس ام اس

به این روال احراز هویت و اعتبار سنجی مخاطبان و کاربران برنامه های کاربردی ، اصطلاحا سیستم اعتبار سنجی صوتی یا اعتبار سنجی پیامکی نام دارد.

پیامک کد فعالسازی

ارسال کد فعالسازی با بالاترین سرعت برای ارسال پیامک اعتبارسنجی

ارسال پیامک اعتبارسنجی یا ارسال کد فعالسازی برای کاربران این روزها در وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل به امری ضروری تبدیل شده است. ولی این امر همیشه هم ساده نیست.

اکثر کاربران دریافت پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند! پس توسط خطوط عادی ارسال پیامک امکان ارسال کد فعال سازی برای اکثر افراد ممکن نیست. مدیر پیامک با ارائه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی و با ارائه ماژول Ultra Fast Send راهکار مناسب و سریع برای این کار فراهم آورده است…

این سرویس به چه دردی میخوره ؟

احراز هویت از طریق موبایل ، ارسال کد امنیتی ، کپچای متنی ، سرشماره خدماتی ،اعتبارسنجی موبایل ، رمز یکبار مصرف ، او تی پی

اگر با اصطلاحات بالا سروکار دارید حتما میدونید که برای اطمینان از واقعی بودن شماره موبایل کاربران نیاز به یک فرآیندی دارید که در آن یک کد امنیتی برای موبایل کاربر ارسال بشه و کاربر با وارد کردن کد امنیتی در برنامه یا سرویس شما ، درست و واقعی بودن موبایلش رو اثبات میکنه.

بطور مثال اپلیکیشن پیام رسان تلگرام هنگام عضو گیری یک پیامک صوتی یا متنی که حاوی کد ۴ رقمی هست، برای کاربرانش ارسال میکنه تا از واقعی بودن شماره موبایل کاربراش مطمئن شه. یک نمونه دیگر شرکت گوگل هست. گوگل برای کاربرانی که می‌خواهند رمز حسابشون رو تغییر بدن ، ابتدا یک کد امنیتی صوتی چند رقمی ارسال می‌کنه واگر به هردلیلی کد به دست مخاطب نرسید، کد امنیتی بصورت پیامک متنی ارسال میشه.

این کد های اعتبار سنجی در بین برنامه نویس ها به “کپچای صوتی” یا “کپچای متنی” هم شهرت داره

سرویس اعتبار سنجی

سرویس اعتبارسنجی به شما این امکان را میدهد که بدون نیاز به داشتن خط خدماتی و طی کردن پروسه زمانبر تهیه آن بتوانید از طریق وب سرویس به راحتی و بالاترین سرعت ممکن پیام های خود مانند: کد فعال سازی،شماره چک و فاکتور،کد قرعه کشی و… را به تمامی کاربران اعم از فیلتر و غیر فیلتر ارسال نمایید.

ارسال پیامک به پترن

تنها قابلیت ماژول ultra fast send ارسال کد فعالسازی نیست! شما می توانید با مشخص کردن پترن‌های دلخواه هر پیامکی را به سرعت به تمام کاربرانتان ارسال نمایید. نحوه ساخت پترن در پنل پیامک مدیر پیامک بسیار ساده می باشد و با ثبت تیکت میتوانید الگوی مورد نظر را اضافه نمایید.

ارسال سریع کد فعالسازی بدون نیاز به تنظیمات

ارسال کد فعالسازی یا ارسال پیامک اعتبارسنجی  نیازی به تنظیمات و ساخت پترن ندارد.

شما بلافاصله بعد از ثبت نام پنل اس ام اس خط خدماتی به صورت فعال دارید و همچنین وب سرویس ارسال سریع پیامک برای شما فعال است و می توانید با استفاده از RESTful API که در اختیار برنامه نویسان قرار گرفته است اقدام به ارسال کد فعال سازی به کاربرانتان کنید. همچنین نمونه کد زبان های برنامه نویسی مختلف برای این منظور آماده شده است.

This is box title

ارسال سریع بدون قرار گیری در صف

پیامک هایی که با استفاده از این ماژول ارسال می گردند سرعت بسیار بالایی دارند.

خط خدماتی از مجموعه مدیر پیامک بوده که امکان ارسال پیامک به  شماره موبایل‌های مسدود را بدون نیاز به پرداخت سفته برای شما فراهم میکند و تمامی پیامک های ارسالی این روش بدون قرار گیری در صف به دست مخاطبان شما می رسند که این مورد بسیار مهم است.

  1. نمونه کد ارسال سریع
  2. نمونه پترن ها
    اگر به پترن اختصاصی نیاز دارید، بعد از خرید پنل پیامک از قسمت ارسال تیکت لطفا پترن مورد نظرتان را برای ما ارسال نمایید تا در سیستم ثبت شود.

موارد استفاده از سرویس OTP

افزایش امنیت

استفاده در ورود های دو مرحله ۲FA و یا ارسال کد‌های OTP که باعث افزایش امنیت حساب های کاربر میشود، در این روش بعد از ورود، کدی برای کاربر پیامک می‌شود تا در مرحله دوم کد را وارد نماید.

صحت شماره موبایل

ارسال کد عضویت Verification یا همان Lookup کمک می کند تا صحت شماره موبایل یا شماره ثابت وارد شده و هویت آنها را بررسی کنید تا در اطلاع رسانی‌های ضروری بتوانید کاربر را مطلع کنید.

اطللاعات ضروری

با تعریف چند الگو می‌توانید از این سرویس در مواردی مانند بازیابی رمز عبور،ارسال شماره فاکتور و مبلغ پرداخت و پاسخ به تیکت کاربران استفاده نمائید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191092484

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offverify استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

 

مراحل فراخوانی سرویس اعتبارسنجی

۱- تعریف الگوی پیام

در قدم اول شما یکبار الگوی پیام را در پنل مدیریتی تعریف می کنید و تنظیمات مربوط به نام الگو و الویت بندی روش ها را مشخص می کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس

۲- راهنمای استفاده از وب سرویس

با فراخوانی متد Lookup و ارسال نام الگو و شماره‌ی گیرنده و کد مربوطه، سیستم اقدام به ارسال کد از طریق پیامک یا تماس تلفنی به گیرنده می کند.

۳- آزمایش کنید

پیام حاوی کد در کمتر از ۱ دقیقه به موبایل گیرنده می‌رسد، تا کاربر آن را در نرم افزار یا اپلیکیشن مورد نظر وارد کند و مابقی سناریوی شما.

با کد تخفیف offverify از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید . ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره 02191092484 تماس بگیرید.

نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک به خارج از کشور (( ارسال اس ام اس بین المللی ))
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک براساس کدپستی اصفهان

مطالب مرتبط:

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

, , , , , , , , , , , , , , , ,
فهرست