پنل اس ام اس برای مهدکودک

پنل اس ام اس برای مهدکودک

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره پنل اس ام اس برای مهدکودک و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

مدیرپیامک چیست؟!

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم، بازاریابی پیامکی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید؛ ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس سن‌ و‌ جنسیت، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل و بر اساس کدپستی، ارسال سریع پیامک ، ارسال پیامک با سیم‌کارت جهت عبور از بلک لیست، ارسال پیامک از طریق وب‌ سرویس با خط خدماتی رایگان و خط خدماتی اشتراکی … از جمله خدماتی هستند، که ما در مدیرپیامک انجام می دهیم.

پنل اس ام اس برای مهدکودک

اگر شما مهد کودک دارید تا به حال به داشتن سامانه پیامک انبوه و تاثیر چشم گیر پنل اس ام اس در مهدکودک در افزایش مشتریان خود اندیشیده اید؟ در این مقاله سعی بر این داریم تا تمامی امکانات پنل پیامک برای مهد کودک را که سامانه پیامکی مدیرپیامک برای صنف آموزشی ارائه می دهد به طور کامل شرح دهیم .

کاربرد سامانه پیامک در مهد کودک ها

کاربرد پیامک برای مهدکودک و ارسال متن های اس ام اس برای والدینی که کودکان خود را به مهد کودک ها آورده اند می تواند مهم باشد. امروزه به دلایل کاری و … هر دو والدین مشغول به کار هستند و برای نگه داری فرزندانشان به مهد کودک مراجعه می کنند اهمیت نگه داری از کودکان و اطلاع از وضعیت آن ها باعث می شود تا مهدکودک ها ارسال پیامک را به عنوان راه ارتباطی با والدین انتخاب نمایند والدینی که کودکان خود را به مهد کودک می‌فرستند به شدت علاقه دارند که از وضعیت کودک خود مطلع شوند؛ لذا توجه به کاربرد پیامک برای مهد کودک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.آیا می خواهید تبلیغاتی به روز داشته باشید؟ پیشنهاد مدیر پیامک به شما استفاده از پنل ارسال پیامک صوتی می باشد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف kind استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های والدین بچه ها به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به والدین از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

ثبت نام پنل اس ام اس مهدکودک

با پنل اس ام اس مهدکودک میتوانید چه اقداماتی انجام دهید ؟

 • با ثبت نام پنل اس ام اس مهدکودک؛ میتوانید برای مشاغل مرتبط با مهدکودک پیامک های انبوه منطقه ای ارسال نمایید.
 • با ثبت نام پنل اس ام اس برای مهدکودک ؛ میتوانید به مهدکودک ها و پیش دبستانی ها در هر شهر پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک مهدکودک ؛ میتوانید بر اساس کدپستی به افرادی که در یک محله هستید پیامک بفرستید.
 • شما با ارسال اس ام اس تبلیغاتی می توانید یکی از فعالین بازار کسب و کار باشید پس آن را امتحان کنید.
 • با خرید پنل پیامکی مهدکودک ؛ میتوانید از روی نقشه گوگل به افراد مشخصی پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید پنل پیامک برای مهدکودک ؛ میتوانید به افرادی که سن و جنسیت مشخصی دارند پیامک ارسال نمایید.
 • با خرید سامانه پیام کوتاه مهدکودک؛ میتوانید به بانک شماره موبایل های مشاغل و اصناف دسرتسی داشته باشید.
 • شما با وب سرویس ارسال سریع پیامک می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و از خدمات متمایز پنل پیامک استفاده کنید.
 • با خرید سامانه پیامکی مهدکودک ؛ میتوانید به سرشماره های رند پیامک ارسال کنید.
 • با خرید سامانه ارسال پیامک در مهدکودک ؛ میتوانید تبلیغات پیامکی را اغاز کنید.

این موضوع را همیشه به یاد داشته باشید که جذب یک مشتری جدید تقریبا پنج برابر حفظ مشتریان قدیمی هزینه دارد.

ارسال پیامک به بلک لیست ها

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم؛ باور نمی‌کنید؟! امتحان کنید.

ویژگی های پنل اس ام اس

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست
 • دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 • پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه ای

مدیر پیامک برای اولین بار در کشور “پنل ارسال انبوه از طریق سیم کارت“ راه اندازی کرد.

کاربرد های پنل اس ام اس در مهدکودک ها و پیش دبستانی ها :

 • اطلاع رسانی به روز در مورد موقعیت و موردهای عالی
 • اطلاع رسانی از آفرهای ویژه آموزشی
 • اطلاع رسانی به متقاضی در مورد لیست و شرایط های جدید
 • یادآوری کردن جلسات و قرار های ملاقات
 • ارسال جزئیات در مورد اطلاعات کودکان به اولیا
 • ارسال تشکر از تماس یا مراجعه به نام اشخاص بعد از تماس یا مراجعه به مهد
 • اطلاع رسانی جهت دریافت رضایت‌نامه از والدین کودکان و ثبت نام در موارد مربوطه
 • ارسال برنامه غذایی به صورت هفتگی و یا ماهانه برای والدین
 • ارسال پیامک به والدین برای تبریک اعیاد و مراسم در سریع ترین زمان
 • ارسال پیام به والدین و اطلاع رسانی آموزش به آنها
 • اطلاع رسانی برنامه های روزانه به والدین
 • اطلاع رسانی مربوط به فوق برنامه کودکان
 • تبریک اتوماتیک تولد کودک به والدین
 • افزایش ارتباط موثر و ارزان با والدین
 • کاهش هزینه های تماس با والدین
 • ارسال نمرات و وضعیت کودک به والدین

ارسال پیامک انبوه در پنل اس ام اس برای مهدکودک

برای مهد کودک ها بهترین روش ارسال پیامک های تبلیغاتی زمانی که قصد ارسال پیامک انبوه را دارید ، دو روش زیر میتواند برای شما کاربردی باشد.

 •  ارسال پیامک انبوه به منطقه که مهد کودک شما در منطقه وجود دارد.
 •  ارسال پیامک انبوه به منطقه ای که قصد دارید عضو جدید بگیرید.

ارسال پیامک به مخاطبان هدف

امروزه یک تصور غلط در مورد دریافت پیامک های تبلیغاتی وجود دارد، به دلیل اینکه هر روزه برای همه ی اهالی شهر حجم زیادی از پیامک های تبلیغاتی تکراری و کلیشه ای ارسال می شود.این موضوع باعث بی اعتمادی و بی توجهی مردم شده است. شما باید در مرحله اول فهرستی از مخاطبان هدف تهیه کنید و پیامک های مورد نظرتان را فقط برای آن ها ارسال کنید.

ارسال پیامک از روی نقشه با پنل اس ام اس برای مهدکودک

مطمعنا افراد ترجیح می دهند که مهد کودک فرزند خود در نزدیکی محل سکونت آن ها باشد تا رفت و آمد راحت تر باشد. با استفاده از قابلیت ارسال پیامک از روی نقشه می توانید با انتخاب منطقه مورد نظر خود فقط به افراد ساکن در همان منطقه پیامک ارسال کنید. این قابلیت هر دو اپراتور همراه اول و ایرانسل را پشتیبانی می کند.

ارسال پیامک براساس کدپستی

در ارسال پیامک براساس کد پستی می توانید با وارد کردن ۴ رقم اول کدپستی منطقه مورد نظر خود فقط به افراد ساکن در همان منطقه پیامک ارسال کنید. تفاوتی که ارسال پیامک براساس کدپستی و ارسال پیامک از روی نقشه دارد این است که در ارسال پیامک براساس کدپستی میتوانید همزان سه فیلتر سن و جنسیت و منطقه را وارد نمایید. در واقع ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و منطقه پستی انجام دهید.

ارتباط موثر و دو طرفه با والدین از طریق پیامک

یکی از امکانات پنل اس ام اس مهد کودک، در سامانه مدیرپیامک ارئه خط اختصاصی جهت ارسال و دریافت پیامک می باشد .با استفاده از این امکان میتوانید با والدین کودکان ارتباط برقرار کنید و علاوه بر ارسال پیامک از آنها نیز اس ام اس دریافت کنید و مطمعنا والدین از اینکه در جریان امور مربوط به کودکان خود قرار می گیرند و می توانند نظرات خود را اعلام کنند حس رضایت بخشی خواهند داشت.

ماژول پاسخگوی خودکار با پنل اس ام اس برای مهدکودک

قبلا والدین برای دریافت برنامه هفتگی کودکان و اطلاع از سایر امور مجبور بودند که با مهد کودک تماس بگیرند و علاوه بر مشکلاتی مانند پاسخگو نبودن و مشغول بودن خطوط، مهد کودک ها نیز مجبور بودند یک کارمند فقط جهت پاسخ به سوالات تکراری استخدام کنند. اما با استفاده از قابلیت پاسخگوی خودکار پیامکی والدین می توانند با ارسال کلید واژه مشخص اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنند.

ارسال پیامک پرداخت شهریه

ماژول ارسال پیامک های خودکار یکی دیگر از قابلیت های سامانه پیامکی می باشد. پیامک هایی که لازم است در زمان مقرر ارسال شود مانند یادآوری پرداخت شهریه به صورت خودکار با تنظیم تاریخ ارسال در زمان تنظیم شده به صورت اتوماتیک ارسال می شود.آیا میدانید شرایط خط خدماتی چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

کاربرد پنل اس ام اس در مهدکودکارسال پیامک تبریک تولد

همچنین می توانید از ماژول ارسال پیامک خودکار تبریک تولد نیز استفاده نمایید و با وارد کردن تاریخ تولد کودکان در پنل اس ام اس به صورت خودکار در روز تولد آن ها پیامک تبریک از طرف مهدکودک به اولیا ارسال شود. ماژول تبریک تولد به صورت خودکار و تنها با وارد کردن تاریخ تولد، شماره تلفن و متن پیامک انجام می شود و نیازی نیست که شما روزانه این کار را انجام دهید بلکه به صورت خودکار ارسال می شود.

ماژول منشی پیامکی با پنل اس ام اس برای مهدکودک

با استفاده از ماژول منشی عضویت پیامکی از والدین بخواهید که با ارسال عدد ۱ در خبرنامه پیامکی عضو شوند تا اخبار مربوط به مهد کودک به صورت خودکار به آن ها پیامک شود. توجه داشته باشید که خبرنامه پیامکی هیچ هزینه ای برای والدین نخواهد داشت.برای دانستن ارسال اس ام اس از فایل اکسل با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال پیامک با نام مخاطب

در ماژول ارسال پیامک با نام مخاطب ( در پنل اس ام اس مدیرپیامک این قابلیت با نام ارسال بر اساس کلمات کلیدی وجود دارد) می توانید با وارد کردن نام و نام خانوادگی افراد پیامک گروهی را برای هر کس با نام ارسال کنید و در واقع باعث می شود که پیامک شخصی سازی و منحصر فرد باشد.

ارسال پیامک صوتی با پنل اس ام اس برای مهدکودک

با استفاده از ماژول ارسال پیامک صوتی می توانید متن پیامک خود را به صورت صوت ضبط نمایید و با گوشی مخاطبین تماس گرفته می شود و صدای شما پخش می شود. با استفاده از این روش تمامی افراد حتی کسانی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند پیامک شما را دریافت می کنند.با انتقال پیامک های دریافتی به URL پنل تبلیغاتی خود را اختصاصی کنید با ما تماس بگیرید.

ارسال پیامک به فایل اکسل

اگر شماره والدین را در فایل اکسل ذخیره کرده اید دیگر نیازی نیست که مجدد در دفترچه تلفن سامانه پیامکی وارد نمایید بلکه می توانید از قابلیت ارسال پیامک به فایل اکسل استفاده نمایید.

ارسال پیامک نظرسنجی، مسابقه و قرعه کشی

اگر دنبال راه کارهایی جهت تمایز با سایر مهد کودک ها هستید حتما از ویژگی نظرسنجی پیامکی و مسابقه پیامکی استفاده نمایید. همچنین می توانید نتیجه نظرسنجی و مسابقه را بر روی نمودار مشاهده نمایید. این کار باعث وفاداری والدین به مهدکودک شما می شود و اگر از روند فعالیت های مهدکودک راضی باشند مطمعنا با معرفی شما به آشنایان خود برای شما تبیلغات و بازاریابی خواهند کرد.آیا از ارسال پیامک نظیر به نظیر تابحال استفاده کرده اید؟

گزارشگیری ارسال و دریافت پیامک تبلیغاتی

با ثبت نام پنل اس ام اس شما می توانید به صورت گسترده، از ارسال و دریافت پیامک ها گزارشگیری کنید. این گزارش ها مشخص می کند که چه تعداد پیامک به دست مخاطبان رسیده و چه تعداد پیام ارسال نشده و وضعیت ارسال پیام در چه مرحله ای است.

امکان ذخیره و ثبت شماره تلفن والدین با پنل اس ام اس برای مهدکودک

با استفاده از دستگاه sms pad و نرم افزار حرفه ای نصب شده بر روی آن، می توانید شماره موبایل والدین را از آنها دریافت نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه خود ذخیره نمایید تا در هر زمان که برای اطلاع رسانی و ارسال پیامک تبلیغاتی به والدین به آنها نیاز داشتید از طریق ورود به پنل و ماژول دفترچه تلفن، به آنها دسترسی داشته باشید .

 و در آخر …

به کمک موارد گفته شده در بالا می توانید نام مهد کودک خود را در ذهن افراد ماندگار کنید و والدین به نوعی با معرفی مهدکودک شما و بیان قابلیت های منحصر به فرد مهد کودک برای شما تبلیغ خواهند کرد. علاوه بر موارد گفته شده در بالا که به برند سازی مهد کودک و پیش دبستانی شما کمک می کند می توانید با ارسال پیامک انبوه به تبلیغات بپردازید. پیشنهاد ویژه ما برای مدیران مهدکودک ها استفاده از پنل اس ام اس مهدکودک جهت بهبود ارتباطات و افزایش بهره وری می باشد هم اکنون شما میتوانید پیشرفت رو به جلوی مهدکودک خود را بهبود ببخشید .

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف kind استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس مهدکودک

با کد تخفیف kind از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. خرید پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

ارسال پیامک انبوه مشاور املاک
پنل پیامک آموزشگاه ها
ارسال پیامک تبلیغاتی سمساری ها
پنل اس ام اس شیشه بری
پنل اس ام اس میوه فروشی
ارسال پیامک انبوه بیمارستان
ارسال پیامک انبوه وکلا

۵/۵ - (۴ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
پنل اس ام اس برای رستوران
نوشته‌ی بعدی
پنل اس ام اس برای شرکت ها

مطالب مرتبط:

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست