75 27 67 32 081

مشاوره رایگان تلفنی

30 35 34 0 0912

تلگرام/واتساپ/سروش

مشاوره رایگان تلفنی
سیستم نوبت دهی پیامکی

نوبت دهی پیامکی چیست؟ | ماژول پیشرفته نوبت دهی پیامکی

نوبت دهی پیامکی چیست؟ | ماژول پیشرفته نوبت دهی پیامکی

سیستم نوبت دهی پیامکی ، یکی از امکاناتی است که در سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک ارائه می گردد. این سیستم بسیار مورد توجه پزشکان، دندان پزشکان، وکلا و مراکز مشاوره، آرایشگاه ها و… قرار گرفته است. در این مقاله قصد دارم که در مورد نحوه کار سیستم نوبت دهی اینترنتی با پیامک صحبت کنیم، شما در پایان این مقاله قادر هستید تا سیستم نوبت دهی هوشمند را برای خود راه اندازی کنید.

قابلیت نوبت دهی پیامکی یکی از کاربردهای سامانه پیامک برای پزشکان است. در این مقاله به صورت تخصصی می خواهیم در مورد سیستم نوبت دهی با سامانه پیامک صحبت کنیم. بدیهی است تمام افرادی که به نوعی با نوبت دهی به مشتریان سروکار دارند می توانند از ماژول پیشرفته نوبت دهی پیامکی استفاده کنند.

نحوه کار سیستم نوبت دهی پیامکی چگونه است؟

برای استفاده از ماژول نوبت دهی پیامکی وارد پنل پیامک شوید. در بخش امکانات پیشرفته > نوبت دهی می توانید تنظیمات این ماژول را انجام دهید.

در این صفحه با کلیک روی دکمه جدید می توانید سیستم نوبت دهی جدید ایجاد نمایید. لازم به ذکر است که شما قادر هستید به تعداد نامحدود سیستم نوبت دهی پیامکی ایجاد نمایید.

تمامی امکانات مانند مدت زمان ویزیت برای هر مراجعه کننده، زمان شروع کار، زمان پایان کار و… در این قسمت قابل دسترسی هستند.

عنوان برای سیستم

یک عنوان برای سیستم نوبت دهی انتخاب نمایید. طبیعی است که اگر از سامانه پیامک برای درمانگاه استفاده می کنید می توانید برای نوبت دهی بخش های مختلف عنوان های متفاوتی را قرار دهید. در بخش دریافت از، شماره ای که به مخاطب جهت ارسال پیامک معرفی می کنید را وارد نمایید. در تمامی پنل های مدیر پیامک خطوط ۱۵ رقمی به صورت رایگان به کاربر اهدا می شوند اما اگر احساس می کنید به خطوط با ارقام کمتری نیاز دارید با مراجعه به صفحه ” تعرفه خطوط سامانه پیامک ” می توانید تعرفه خطوط را مشاهده نمایید و یک خط رند و کوتاه تر یا خط ارسال پیامک با شماره ثابت مطب را خریداری نمایید.

کلیدواژه، عبارتی است که مخاطب برای دریافت نوبت تعیین ارسال می کند، اگر برای درمانگاه از سیستم نوبت دهی با پیامک استفاده می کنید باید از کلیدواژه هایی مانند اسم پزشک، عدد یا نوع تخصص استفاده نمایید.

مدت ویزیت، زمان شروع و پایان و… را در فیلدها مشخص نموده و در نهایت دکمه ثبت را بزنید.

پس از ثبت تغییرات نتیجه نهایی به این صورت است که ما عبارت کلیدی یا همان کلید واژه را به سامانه پیامک ارسال می کنیم؛ چون اولین نفری هستیم که در سامانه نوبت دهی برای وقت نوبت می گیرد اولین زمان شروع به کار یعنی ساعت ۱:۰۰ برای ما رزرو می شود ( ساعت شروع کار قابل تغییر است ما برای تست از ساعت پیش فرض استفاده کرده ایم)

در جواب این پیامک یک پیامک مبنی بر این که نوبت شما با موفقیت ثبت شما شماره و تاریخ و زمان ویزیت از طرف سامانه برای کاربر ارسال خواهد شد.

اگر:

زمانی که مراجعه کننده در سیستم نوبت دهی پیامکی از طریق سامانه پیامک نوبت گرفت و مجددا کلید واژه را ارسال کنند متی که در زمان ساخت سیستم نوبت دهی در نظر گرفته بودیم برای فرستنده پیامک ارسال می شود و به کاربر اخطار می‌دهد که شما از قبل در سیستم نوبت دهی پیامکی ثبت نام کرده اید، با سیستم نوبت دهی پیامکی برای هر شماره تنها امکان رزرو یک نوبت وجود دارد.

اگر نفر بعد کلیدواژه نوبت را به سامانه ارسال کند سیستم به صورت خودکار با توجه به این که مدت زمان ویزیت برای هر مراجعه کننده ۳۰ دقیقه در نظر گرفته شده بود، برای مراجعه کننده بعدی زمان ۱:۳۰ را ارسال می کند این سیستم نوبت دهی تا زمانی به مراجعه کنندگان نوبت می دهد که هنوز به ساعت پایانی کار نرسیده باشد و اگر به ساعت پایانی کار رسیده باشیم به صورت اتوماتیک به فرستنده پیامک پاسخ می دهد که نوبت برای امروز تکمیل است.

گزارش گیری در سیستم نوبت دهی پیامکی

برای اینکه بتوانید به شماره موبایل افرادی که در سیستم نوبت دهی پیامکی ثبت نام کرده اند دسترسی داشته باشید با مراجعه به بخش امکانات پیشرفته > منشی عضویت با کلیک روی دکمه ذره بین می توانید لیست شماره موبایل هایی که در سیستم نوبت دهی ثبت نام کرده اند را مشاهده نمایید.

برخی از کاربردهای سیستم نوبت دهی با پیامک

  • امکان نوبت دهی اتوماتیک بر اساس تاریخ های خاص
  • امکان تعیین ساعت شروع و پایان در هر روز
  • امکان تعیین فاصله زمانی بین هر نوبت دهی
  • امکان تعیین تعداد نوبت و تعداد رزرو در هر روز
  • امکان تعیین و رزرو نوبت بر اساس میزان ساعات کاری

موارد استفاده از ماژل نوبت دهی پیامکی

  • سیستم نوبت دهی پزشکان (پزشک های مختلف از جمله دندانپزشک، زیبایی و…)
  • سیستم نوبت دهی برای کلینیک های پزشکی
  • سیستم نوبت دهی برای وکلا
  • سیستم نوبت دهی آزمایشگاه ها
  • سیستم نوبت دهی برای مشاوران تبلیغاتی

برای اینکه شما بتوانید پیامک های انبوهی را ارسال کنید ابتدا لازم است که از مزیت تبلیغات با پیام کوتاه نسبت به دیگر روش های تبلیغات آگاه باشید ما در اینجا چند مزیت را برای شما عنوان می کنیم:

تبلیغات با پیام کوتاه مستقیم و بدون واسطه است و شما می توانید مطمئن باشید پیام شما حتما به دست مخاطب می رسد.
تبلیغ از طریق پیامک نیاز به بسترسازی گسترده، سخت افزار یا طراحی پیچیده و زمان بر ندارد.
از طریق پیام کوتاه در یک زمان می توانید به افراد زیادی پیام تبلیغی ارسال کنید.

پنل پیامک یک ابزار قدرتمند برای جذب و نگهداری از مشتری است

چرا از مدیر پیامک، پنل اس ام اس بگیرم؟
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod