پنل اس ام اس اردبیل | ارسال پیامک تبلیغاتی به اردبیل

دستبندی: پیامک

پنل اس ام اس اردبیل

در دنیای امروز که ارتباطات سریع و کارآمد نقش کلیدی در موفقیت کسب و کارها دارد، استفاده از ابزارهای مدرن و قابل اعتماد برای ارسال پیام امری ضروری است. یکی از این ابزارها، پنل های پیامکی هستند که امکان ارسال پیامک به اردبیل و دیگر نقاط کشور را به صورت آنلاین و با هزینه بسیار پایین فراهم می کنند.
در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس اردبیل امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شهرهای استان اردبیل با امکان ارسال پیامک تبلیغاتی 

آبی‌بیگلو  اردبیل
 اصلاندوز  بیله‌سوار
 پارس‌آباد  تازه‌کند (شهر)
 تازه‌کند انگوت  جعفرآباد (بیله‌سوار)
 خلخال  رضی
 سرعین  عنبران
 فخرآباد (اردبیل)  کلور
 کوراییم  گرمی (شهر)
 گیوی  لاهرود
 مشگین‌شهر  نمین
 نیر  هشجین
 هیر (اردبیل) ثمرین (ثمرین)  اسلام آباد
 قصابه  مرادلو
 کوثر

ارسال بلک لیست و پنل اس ام اس اردبیل

ما قادر هستیم، پیامک شما را حتی به شماره‌هایی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تحویل دهیم.

ثبت نام پنل اس ام اس شهر اردبیل

پنل اس ام اس

نحوه ارسال پیامک به اردبیل از طریق پنل پیامکی

فرآیند ارسال پیامک به اردبیل با استفاده از پنل های پیامکی بسیار ساده و کاربرپسند است. پس از ثبت نام و خرید شارژ در پنل، می‌توانید با چند کلیک ساده، پیام مورد نظر خود را به شماره های مخاطبین در اردبیل ارسال کنید. معمولا در این پنل ها، امکان بارگذاری لیست مخاطبین از طریق فایل اکسل یا متن ساده نیز وجود دارد.

پنل اس ام اس در واقع یک سیستم تحت وب و اینترنتی است که در آن شما با خرید یک پنل پیامک از پنل پیامکی مخابرات می‌توانید ارسال به مناطق کل کشور امکانی در پنل اس ام اس مخابرات که در آنجا با وارد کردن کدپستی محله و منطقه ای که میخواهید به آن محدوده پیامک ارسال کنید. همان گونه که مشخص است برای استفاده از این بخش حتما باید عدد ۵ رقمی کد پستی آن محله را بدانید با اینکه پیدا کردن کدپستی مناطق مختلف شهر کار دشواری نیست و حتی میتوانید از نقشه هایی که ما برایتان تهیه کرده ایم استفاده کنید باز هم ما برای شهر اردبیل امکانی را فراهم کرده ایم که فقط با انتخاب نام محله و خیابان موردنظر به آن محدوده پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی به محلات و خیابان های اردبیل

با استفاده از امکانی که در پنل پیامک مخابرات فراهم کرده ایم برای شهر اردبیل اگر میخواهید به یک خیابان و محله مشخصی پیامک ارسال کنید نیازی نیست که کدپستی آنجا را بدانید فقط از قسمت ارسال مناطق شهر اردبیل را انتخاب کنید و بعد نام محله مورد نظر را انتخاب کنید.

ناگفته نماند که در ارسال پیامک به محلات اردبیل، بعد از انتخاب محله تعداد مخاطبین موجود در محدوده مشخص میشود که شما میتوانید به همه یا تعدادی از آنها ارسال کنید و از امکانات ارسال در آینده و ارسال تصادفی و .. هم استفاده کنید.

ویژگی‌های پنل پیامک اردبیل

 • پنل پیامک مادام عمر ( life time )
 • ارسال پیامک تایید محصول
 • فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
 • ارسال سریع پیامک به بلک لیست

خدمات پنل پیامک اردبیل

 1. ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد
 2. دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
 3. ارسال پیامک منطقه ای
 4. پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای
 5. نوبت دهی با پیامک
 6. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول اردبیل
 7. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اول اردبیل
 8. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی اردبیل
 9. پشتیبانی ۲۴ ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی در اردبیل
 10. وب سرویس احراز هویت 
 11. ارسال پیامک به شماره های بلک لیست اردبیل
 12. ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت در اردبیل
 13. نمایندگی پنل اس ام اس در اردبیل

پنل اس ام اس اردبیل

چه ویژگی هایی سامانه اس ام اس اردبیل را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس اردبیل ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.برای رشد کسب و کارتان می توانید از تبلیغات پیامکی استفاده کنید که راه صدساله را برای شما کوتاه تر کند برای خرید پنل پیامک با مشاورین ما با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد.

مزایای اصلی استفاده از پیامک در تبلیغات و اطلاع رسانی را می توان با چند گزینه توضیح داد:

سرعت بالای ارسال پیامک و پنل اس ام اس اردبیل

پیام کوتاه از جمله روش های اطلاع رسانی و تبلیغات می باشد که سرعت ارسال بالایی را دارد و سریعا در اختیار و مشاهده مخاطب قرار می گیرد. در حال حاضر یکی از سریع ترین روش های اطلاع رسانی استفاده از پیامک می باشد.

ماندگاری و پنل اس ام اس اردبیل

پیامک تبلیغاتی ارسالی شما برای مدت زیادی ممکن است در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری از آن هیچ زحمتی را برای مخاطب ندارد. تنها باید متن پیامک ارسالی بگونه ای جذاب باشد که شخص با احتمال اینکه ممکن است در آینده به خدمات معرفی شده نیازی پیدا کند، آن را نگه دارد. برای  عضویت خودکار در دفترچه تلفن کلیک کنید.

دسترسی سریع

امروزه تلفن همراه یکی از وسایل شخصی است که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد. از این رو مشترک به محض نیاز به بازخوانی متن پیامک تبلیغاتی، می تواند به راحتی این کار را انجام دهد.

عدم نیاز به توزیع کننده و پنل اس ام اس اردبیل

ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی از جمله معدود روش های تبلیغاتی و اطلاع رسانی می باشد که احتیاجی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه اولیه ارسال توزیع می گردد.

از دیگر ویژگی های پنل پیامک اردبیل میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس اردبیل

پنل پیامک اردبیل دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیامک نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک می باشد. پنل اس ام اس مخابرات اردبیل، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه اردبیل هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند. حتما برای شما سوالاتی پیش می آید از قبیل اینکه چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما و به کمک تیم حرفه ای مدیر پیامک به تک تک سوالات شما پاسخ می دهیم . 

کلام آخر…

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان اردبیل، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان!همچنین شما می توانید بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور و مشاغل را در مدیر پیامک دنبال کنید. برای آموزش خرید پنل پیامکی با مشاورین ما می توانید تماس حاصل فرمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف ardebil استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس شهر اردبیل

با کد تخفیف ardebil از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

۵/۵ - (۲۰ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

 • امین کرمانی اول

  *متن تولد بدون نقطه* مـاه دلآرام سـلام آه ! کـه مـاه ، گـاه گـاه ... هـالـه ای می گردد ، آرام آرام دورِ سـرِ عـروسِ دهـر... مَطلعِ سـروده ےِ سَـرو... رایِ دادار ،    طـالـعِ سعـد را        امـر در حُلـولِ مـاه کـرده ، و طلوعـی دگـر را... مَلکـهِ مُلـکِ حُـورا ... ورودِ مهـراوه را دو صـد درود               و عطــر                     و عــود ... ارتعـــاش...

  مدیر پیامک

  چقدر جالب و زیبا بود... ممنونیم از نظر زیباتون

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی