ارسال پیامک کد پستی یزد | ارسال پیامک تبلیغاتی یزد | ۳۰% تخفیف

ارسال پیامک کد پستی یزد | ارسال پیامک تبلیغاتی یزد

ارسال پیامک کد پستی یزد

ما در این مقاله یعنی ارسال پیامک کد پستی یزد لیست کامل کد پستی استان یزد را قرار داده ایم تا بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی یزد به این بخش پیامک ارسال نمایید.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف yazd30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

مزیت

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما با ارسال پیامک کد پستی یزد کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

قصد ثبت نام پنل اس ام اس

اگر قصد ثبت نام پنل اس ام اس را دارید می‌توانید صفحه پنل اس ام اس یزد را مشاهده نمایید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط مدیر پیامک استفاده کنید برای مشاهده بانک شماره موبایل یزد به صفحه ارسال پیامک انبوه در یزد ما استفاده نمایید.

ارسال پیامک کدپستی در استان یزد

برای ارسال پیامک کد پستی یزد چه اقداماتی لازم است؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک کد پستی یزد را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی یزد نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی یزد، سیستم دو روش ارسال پیامک کد پستی یزد به شما نمایش می دهد:

 • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به ایرانسل
 • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به همراه اول

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک کد پستی یزد، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید ، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اوپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی یزد، کد پستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کدپستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

امکانات پنل پیامک یزد

پنل پیامک می تواند امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار دهد. از قبیل نظرسنجی پیامکی، مسابقه پیامکی، منشی پیامکی، ارسال پیامک انبوه، ارسال بر اساس سن و جنسیت و ارسال اس ام اس کد پستی یزد

در سامانه اس ام اس استان یزد؛ مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال و ارسال پیامک کد پستی یزد در اختیار شما قرار میگیرد.

قبل از ارسال پیامک کد پستی یزد شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان یزد را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه یزد بانک شماره موبایل بروز میباشد که مدیرپیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان یزد ارسال کنید. شماره های فعال مناطق شهری استان یزد در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در استان یزد پیامک ارسال کنید.

به کدام شهرهای استان یزد میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان یزد در ارسال پیامک کد پستی یزد موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

یزد ، میبد ، اردکان ، حمیدیا ، بافق ، مهریز ، ابرکوه ، شاهدیه ، تفت ، اشکذر ، زارچ ، هرات ، مروست، بهاباد ، مهردشت ، بفروئیه ، احمدآباد ، خضرآباد ، ندوشن ، عقدا ، نیر

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان لرستان پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت از پنل پیامک یزد

یکی از امکانات سامانه اس ام اس یزد بانک شماره موبایل یزد بر اساس سن و جنسیت می باشد که ماهیت این بانک اطلاعاتی، تبلیغاتی می باشد. شما می توانید جهت تبلیغات محصولات و کسب و کار خود از تمامی بانک های اطلاعاتی شماره موبایل های استان یزد و شهرستان های آن استفاده کنید.
این بانک اطلاعات می تواند مورد استفاده بسیاری از افراد و مجموعه ها واقع شود، به خصوص اصناف استان یزد که هدف آنها یا مخاطبانشان محدود و مشخص میباشد.

به طور مثال شما صاحب یک آموزشگاه کنکور در شهر یزد می باشید و قصد دارید برای افرادی که در محدوده سنی خاصی می باشند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. و یا اینکه صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید و نمی خواهید پیامک هایتان برای آقایان ارسال شود و با اینکار هم به اهداف تبلیغاتی خود برسید و هم اینکه صرفه جویی بسیاری در هزینه های تبلیغاتی خود کنید. در این حالت بهترین گزینه برای ارسال پیامک های تبلیغاتی، ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت میباشد.

 ارسال از روی نقشه گوگل با پنل اس ام اس یزد

ممکن است این سوال برای کاربران بوجود بیاید که ارسال از روی نقشه استان یزد و شهرستان های آن چیست و آیا می توان برای ارسال پیامک انبوه یزد از آن استفاده کرد؟

با استفاده از این ماژول می توانید ارسال پیامک خود را بصورت انبوه در منطقه و یا محدوه ای خاص انجام دهید. شماره های موبایل ارسال از روی نقشه گوگل استان یزد، شماره افرادی می باشد که در زمان خرید سیم کارت خود آدرس آن محدوده را برای اطلاعات فردی شان اعلام کرده اند.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال از روی نقشه بروید و شهرهای استان یزد را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف و مشاغل با پنل پیامک یزد

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان یزد و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف و مشاغل استان یزد می باشد. برخی از کاربران سامانه پیام کوتاه استان یزد قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

ارسال پیامک کدپستی در استان یزد

چه ویژگی هایی پنل پیامک یزد را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس یزد ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.

از دیگر ویژگی های پنل پیامک یزد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بانک شماره تلفن بروز و رایگان
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته هر هفت روز هفته
 • کمترین تعرفه ارسال در کل کشور
 • گارانتی عودت کامل وجه پنل بمدت ۱۰ روز
 • مادام العمر بودن پنل بدون نیاز به تمدید ماهانه و سالانه
 • ارسال پیامک کد پستی یزد

نقشه کد پستی استان یزد و ارسال پیامک کد پستی یزد

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال پیامک کد پستی یزد میتوانید از مدیر پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

تقسیمات کد پستی استان یزد

 

تقسیمات کد پستی استان یزد
شهرستانرنج کد پستی کل شهرستانکد پستی کل شهرستان شهر یا آبادیکد پستیرنج کامل کد پستی
ازتا
کد پستی یزد۸۹۱۱۸۹۱۹کد پستی شهر یزد۸۹۱۸۹۱۱-۸۹۱۳-۸۹۱۴-۸۹۱۵
۸۹۱۶-۸۹۱۷-۸۹۱۸-۸۹۱۹
۸۹۴۳۱۸۹۴۴۱کد پستی شاهدیه۸۹۴۳۱
کد پستی فهرج۸۹۴۴۱
۸۹۴۷۱کد پستی فجر۸۹۴۷۱
کد پستی ابرکوه۸۹۳۱۱۸۹۳۱۹کد پستی شهر ابرکوه۸۹۳۱۸۹۳۱۱-۸۹۳۱۳-۸۹۳۱۴-۸۹۳۱۵
۸۹۳۱۶-۸۹۳۱۷-۸۹۳۱۸-۸۹۳۱۹
۸۹۳۳۱۸۹۳۹۱کد پستی فراغه۸۹۳۳۱
کد پستی تیرجرد۸۹۳۴۱
کد پستی مهرآباد۸۹۳۵۱
کد پستی اسفندآباد۸۹۳۶۱
۸۹۳۷۱
۸۹۳۸۱
۸۹۳۹۱
کد پستی صدوق۸۹۴۱۱۸۹۴۱۹کد پستی اشکذر۸۹۴۱۸۹۴۱۱-۸۹۴۱۳-۸۹۴۱۴-۸۹۴۱۵
۸۹۴۱۶-۸۹۴۱۷-۸۹۴۱۸-۸۹۴۱۹
۸۹۴۵۱۸۹۴۶۱کد پستی کذاب۸۹۴۵۱
کد پستی رستاق۸۹۴۶۱
۸۹۴۸۱۸۹۴۹۱کد پستی ندوشن۸۹۴۸۱
۸۹۴۹۱
کد پستی اردکان۸۹۵۱۱۸۹۵۱۹کد پستی شهر اردکان۸۹۵۱۸۹۵۱۱-۸۹۵۱۳-۸۹۵۱۴-۸۹۵۱۵
۸۹۵۱۶-۸۹۵۱۷-۸۹۵۱۸-۸۹۵۱۹
۸۹۵۳۱۸۹۵۹۱کد پستی احمدآباد۸۹۵۳۱
۸۹۵۴۱
کد پستی عقداء۸۹۵۵۱
۸۹۵۶۱
کد پستی نارستان۸۹۵۷۱
کد پستی زرین۸۹۵۸۱
کد پستی رباطات۸۹۵۹۱
کد پستی میبد۸۹۶۱۱۸۹۶۱۹کد پستی شهر میبد۸۹۶۱۸۹۶۱۱-۸۹۶۱۳-۸۹۶۱۴-۸۹۶۱۵
۸۹۶۱۶-۸۹۶۱۷-۸۹۶۱۸-۸۹۶۱۹
۸۹۶۳۱۸۹۶۹۱کد پستی بفروئیه۸۹۶۳۱
کد پستی شهیدیه۸۹۶۴۱
۸۹۶۵۱
۸۹۶۶۱
۸۹۶۷۱
۸۹۶۸۱
۸۹۶۹۱
کد پستی بافق۸۹۷۱۱۸۹۷۱۹کد پستی شهر بافق۸۹۷۱۸۹۷۱۱-۸۹۷۱۳-۸۹۷۱۴-۸۹۷۱۵
۸۹۷۱۶-۸۹۷۱۷-۸۹۷۱۸-۸۹۷۱۹
۸۹۷۳۱۸۹۷۹۱کد پستی آسفیچ۸۹۷۳۱
کد پستی سبزدشت۸۹۷۴۱
کد پستی مبارکه۸۹۷۵۱
کد پستی بهاباد۸۹۷۶۱
کد پستی کوشک۸۹۷۷۱
کد پستی بنتان۸۹۷۸۱
کد پستی جلگه۸۹۷۹۱
کد پستی مهریز۸۹۸۱۱۸۹۸۱۹کد پستی شهر مهریز۸۹۸۱۸۹۸۱۱-۸۹۸۱۳-۸۹۸۱۴-۸۹۸۱۵
۸۹۸۱۶-۸۹۸۱۷-۸۹۸۱۸-۸۹۸۱۹
۸۹۸۳۱۸۹۸۹۱کد پستی تنگ چنار۸۹۸۳۱
کد پستی میانکوه۸۹۸۴۱
کد پستی ارنان۸۹۸۵۱
کد پستی بهادران۸۹۸۶۱
کد پستی مروست۸۹۸۷۱
کد پستی هرات۸۹۸۸۱
کد پستی فتح آباد۸۹۸۹۱
کد پستی تفت۸۹۹۱۱۸۹۹۱۹کد پستی شهر تفت۸۹۹۱۸۹۹۱۱-۸۹۹۱۳-۸۹۹۱۴-۸۹۹۱۵
۸۹۹۱۶-۸۹۹۱۷-۸۹۹۱۸-۸۹۹۱۹
۸۹۹۳۱۸۹۹۹۱کد پستی پیشکوه۸۹۹۳۱
کد پستی نصرآباد۸۹۹۴۱
کد پستی علی آباد۸۹۹۵۱
کد پستی نیر۸۹۹۶۱
کد پستی شیرکوه۸۹۹۷۱
کد پستی بخ گاریزات۸۹۹۸۱
کد پستی دهشیر۸۹۹۹۱

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191028480

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف yazd30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس با تخفیف ویژه

با کد تخفیف yazd30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد وخط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191028480 تماس بگیرید.

, , , ,
نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک براساس کد پستی قزوین | ارسال پیامک تبلیغاتی قزوین | ۳۰% تخفیف
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به مازندران | ۳۰% تخفیف

مطالب مرتبط

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام شما امکان ارسال پیامک به بلک لیستم دارید؟

  پاسخ
  • مرضیه سیفی
   2019/12/15 2:54 ب.ظ

   با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه مدیر پیامک وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

   پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

فهرست