75 27 67 32 081

مشاوره رایگان تلفنی

30 35 34 0 0912

تلگرام/واتساپ/سروش

مشاوره رایگان تلفنی

پیامک دکل مخابراتی | ارسال پیامک دکل مخابراتی BTS

پیامک دکل مخابراتی

پیامک دکل مخابراتی | ارسال پیامک دکل مخابراتی BTS

یکی از قابلیت های جذاب پنل اس ام اس برای ارسال پیامک هدفمند و منطقه ای، ارسال پیامک دکل مخابراتی است که اصطلاحا ارسال پیامک BTS نیز گفته می شود، برای ارسال پیامک به شماره های فعال و شماره هایی که در چند روز اخیر از یک دکل BTS سرویس گرفته اند گفته می شود. در روش ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی شما به بانک شماره نیاز ندارید و درخواست ارسال پیامک را مستقیما به اپراتور ارسال می کنید و اپرتور پیامک شما را به شماره های فعالی که از دکل مورد نظر شما سرویس گرفته اند ارسال می کند.

ارسال پیامک دکل مخابراتی BTS

دکل های مخابراتی یا BTS به آنتن های مخابراتی گفته می شود که به طور مستقیم با تلفن های همراه در ارتباط هستند و برد مفید آن ها می تواند بین ۲۰ تا ۶۰ کیلومتر باشد، البته مفیدترین برد آن ها ۲۰ کیلومتر می باشد و در تهران و برخی از شهرهای بزرگ مانند تبریز، اصفهان، مشهد و…. فعال می باشد اما این محدوده کمتر می باشد و این علت به خاطر وجود مشترکین بیشتر و ساختمان ها و موانع بیشتر می باشد.

مزیت ارسال پیامک از طریق BTS

در نوع ارسال پیامک دکل مخابراتی شما مطمئن هستید پیامک شما به افرادی ارسال می شود که دارای شماره های فعال بوده و در چند روز گذشته در منطقه مورد نظر شما حضور داشته اند.

در روش ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی نیز شماره موبایل افراد بر اساس کد پستی زمان ثبت نام سیم کارت طبقه بندی می شود و الزامی وجود ندارد که مشترک اپراتور بعد از گذشت چندین سال در همان متطقه حضور داشته باشد و امکان تعویض محل سکونت وجود دارد.

ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS و پیامک خوش آمدگویی

یکی از قابلیت های جالب ارسال پیامک منطقه ای BTS ارسال پیامک خوش آمدگویی است. به این معنی افرادی که وارد منطقه خاصی می شود که منطقه مورد نظر و بازار هدف شما است شما می توانید به این افراد پیامک ارسال نمایید و ورود آن ها به این متظقه را خوش آمد بگویید.

مثلا فرض کنید صاحب فست فود هستید شما می توانید به افرادی که وارد منطقه شما می شوند به صورت خودکار پیامک خوش آمدگویی ارسال نمایید و مشترک را از وجود فست فود اگاه کنید، در حال حاضر این روش ارسال پیامک یکی از روش های نوین بازاریابی محسوب می شود.

محدودیت های ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی BTS

 1. ارسال پیامک دکل مخابراتی از روی دکل های ایرانسل و برای شماره های ایرانسل می باشد.
 2. در این نوع پیام حداقل ارسال ۱۰۰۰۰ گیرنده است.
 3. پیام ها ممکن است با تاخیر ۱ الی ۲ روزه (کاری) توسط اپراتور انجام شود.
 4. ارسال بعد از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه، در هفته آینده انجام می گردد.
 5. این نوع ارسال با پیش شماره ۹۰۰۰ ایرانسل انجام می شود.
 6. توجه نمایید که از حروف و اعداد استفاده کنید و از کاراکتر هایی مثل \/.;’”*^ و… استفاده ننمایید.
 7. ارسال از دکل های BTS تا شعاع ۴ کیلومتری از نزدیک ترین دکل BTS ایرانسل به منطقه انتخابی شما می باشد.
 8. در ارسال به مناطق کوچک، ممکن است پیامک ها به مناطق دیگر – که در تقسیم بندی دکل ها همپوشانی دارد – ارسال گردد.
 9. خطوط ایرانسل بیشتر (۹۵%) در رده سنی ۱۶ الی ۲۵ می باشد؛ از پیام غیر مرتبط با این رده سنی و عدم جذابیت خاص برای این قشر جدا خودداری فرمایید.
 10. این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری ندارد.
 11. شماره های هر دکل به صورت میانگین طی دو هفته آپدیت و بروزرسانی می گردند.
پیامک دکل مخابراتی

پیامک دکل مخابراتی

چه زمانی از ارسال پیامک BTS استفاده کنیم؟

در پنل اس ام اس مدیر پیامک شما قادر هستید بر اساس کد پستی، بر اساس تفکیک استان و شهر و حتی پیش شماره دائمی و اعتباری پیامک ارسال کنید. حال سوال اینجاست پس کاربرد دکل BTS برای چیست ؟

گاهی اوقات می خواهید به افراد توریست و مسافری که به شهر شما می ایند اطلاع دهید تا از کسب و کار شما اطلاع داشته باشند مثلا شاید برگزار کننده تورهای گردشگری در جزیره قشم باشید این طبیعی است که بخواهید به مسافران اطلاع رسانی کنید اما به کمک بانک شماره موبایل های کد پستی یا بانک شماره موبایل ها بر اساس شهر و استان نمی توانید به مسافرین پیامک ارسال کنید به همین دلیل از سرویس ارسال پیامک دکل مخابراتی BTS استفاده می کنید تا به افرادی که در محدوده شما هستند پیامک ارسال کنید یا شاید بخواهید به دانشجویان شهر پیامک ارسال کنید،

این طبیعی است که شما به کمک بانک شماره موبایل های تفکیک شده استانی و شهری مدیر پیامک یا بر اساس بانک شماره موبایل تفکیک شده کد پستی مدیر پیامک به دانشجویان پیامک ارسال کنید زیرا ممکن است دانشجویان از شهرهای مختلف باشند اما می توانید دکل های مخابراتی در محدوده دانشگاه و خوابگاه دانشجویی را پیدا کنید و به افرادی که از این دکل های مخابراتی سرویس می گیرند پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال نمایید، در این حالت احتمالا اکثر مخاطبین شما، همان بازار هدف شما خواهند بود.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم شما را در مورد ارسال پیامک منطقه ای اشنا کنیم در صورتی که شما تجربه مشابهی دارید لطفا تجربه خود را با ما و کاربران مدیر پیامک به اشتراک بگذارید.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod