75 27 67 32 081

مشاوره رایگان تلفنی

30 35 34 0 0912

تلگرام/واتساپ/سروش

مشاوره رایگان تلفنی

ارسال پیامک خودکار | ارسال خودکار پیام تبریک تولد و یادآوری

ارسال پیامک خودکار

ارسال پیامک خودکار | ارسال خودکار پیام تبریک تولد و یادآوری

تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که روز تولد افراد چقدر برایشان مهم است؟ شما با راه‌اندازی یک سیستم خودکار تبریک پیامک می توانید مشتریان خود را خوشحال کنید و این در محبوبیت و بیشتر شناخته دن کسب کار شما تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت.

آیا برای شما پیش آمده است که چک مشتری را به بانک ببرید بعد از کلی معطلی، پول در حساب مشتری نباشد؟ با اعصاب خورد با مشتری تماس می گیرید به شما می گوید که فراموش کرده ام و ای کاش دیروز یادآوری می کردید که پول جابجا کنم. یا شاید بخواهید برای مشتریانتان سیستم اقساط راه اندازی کنید که خودکار برای انها تاریخ پرداخت قسط به صورت پیامک ارسال شود.

شاید فکر می کردید که راه اندازی چنین سیستم نیاز به زمان و هزینه زیادی داشته باشد، اما شما با خرید یک سامانه پیامک می توانید سیستم ارسال خودکار پیامک تبریک یا سیستم ارسال خودکار پیامک اخطاریه در تاریخ معین را فعال کنید تا پنل اس ام اس در تاریخی که شما به سامانه می‌دهید در دوره های هفتگی – ماهیانه – سالیانه برای کاربر پیامک ارسال کند.

ارسال پیامک خودکار

ارسال اس ام اس خودکار

نحوه مدیریت سیستم ارسال خودکار پیامک

در سیستم ارسال خودکار پیامک ما سه روش را برای شما در نظر گرفته ایم که می‌توانید بر اساس این موارد پیامک را تنظیم نمایید تا به صورت خودکار ارسال شود.

۱- سیستم ارسال پیامک خودکار هفتگی : در این روش می توانید نام برخی مشتریان و همکاران تجاری را وارد نمایید تا در ابتدای هفته به صورت خودکار به آنها پیامک ارسال شود.

۲- سیستم ارسال پیامک خودکار ماهیانه : این سیستم بیشتر برای یادآوری پرداخت اقساط کاربرد دارد که شما تمایل دارید به صورت خودکار یک روز قبل (یا چند روز قبل) به مشتری پیامک ارسال شود و موعد پرداخت بدهی را یادآوری کند.

۳- سیستم ارسال پیامک خودکار سالیانه : این سیستم خودکار پیامکی برای تبریک تولد مناسب است و پیامک های خودکار را به صورت سالیانه در تاریخی که شما مشخص می کنید ارسال می کند که البته می توانید برای تاریخ سررسید قرارداد بیمه و … نیز استفاده نمایید.

نکته: شما می توانید از سیستم ارسال پیامک خودکار متناسب با نیاز خودتان برای امور مختلف استفاده نمایید.

استفاده از سیستم پاسخگوی خودکار

در ابتدا یک دفترچه تلفن در سامانه ایجاد نمایید از طریق بخش افزودن شماره از فایل می توانید اسامی مخاطبین خود را در دفترچه تلفن پنل اس ام اس از طریق فایل اکسل ذخیره نمایید.

ستون a : نام مخاطب

ستون b : شماره تلفن مخاطب

ستون c : پیشوند مانند جناب آقای یا سرکار خانم

ستون d : تاریخ موردنظر

این فایل را در دفترچه تلفن ذخیره کنید، حالا از قسمت امکانات پیشرفته سامانه پیامک – بخش اخطاریه ها/ تبریکات می‌توانید نسبت به راه اندازی سیستم ارسال پیامک خودکار اقدام نمایید.

پیامک خودکار در چه ساعتی ارسال می شود؟

ما در مدیر پیامک به شما این امکان را فراهم کرده‌ایم تا که بتوانید در بخش تبریکات/ اخطاریه ها زمان ارسال پیامک خودکار از طرف سامانه را مشخص کنید و بر اساس ساعتی که شما به سامانه می دهید پیامک شما در موعد مقرر ارسال می شود؛ در نظر داشته باشید که برای ارسال پیامک خودکار خط ارسال پیامک را ۱۰۰۰۲۰۴۰۰ قرار دهید تا پیامک شما برای افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیرفعال کرده اند نیز ارسال شود.

در متن پیامک خودکار محدودیتی وجود دارد؟

در ارسال پیامک خودکار از طرف سامانه هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید لینک کانال، آدرس سایت و… را در متن پیامک تبریک تولد قرار دهید تا به مخاطب شما ارسال شود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod