ارسال پیامک کد پستی لرستان

دستبندی:

شهرها
ارسال پیامک کد پستی در استان لرستان

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس لرستان و ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک کد پستی لرستان

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس لرستان امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.سایت مدیرپیامک هر آنچه از یک سامانه پیامک انتظار دارید را می تواند بر آورده کند.  برای سفارش پنل پیامک  یا اخد نمایندگی پنل اس ام اس می توانید با تخفیف ویژه اقدام نمایید. وب سرویس ارسال پیامک با داشتن افزونه های مهمی مثل دیجیتس یا افزونه بوکلی می تواند راهگشای مهمی در تبلیغات پیام کوتاه شما باشد. ارسال پیامک منطقه ای می تواند کار شما را ساده تر کند. پنل ارسال اس ام اس انبوه مدیرپیامک را امتحان کنید و برای خرید پنل اس ام اس با ما تماس بگیرید.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 ارسال پیامک کد پستی لرستان

دراین مقاله شما با ارسال پیامک کد پستی لرستان آشنا خواهید شد.

شما میتوانید با استفاده از قابلیت ارسال پیامک کد پستی لرستان یا ارسال پیامک از روی نقشه پنل پیامک لرستان، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک کد پستی لرستان از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)حتما برای شما سوالاتی پیش می آید از قبیل اینکه چگونه بهترین پنل پیامکی را شناسایی کنیم ما و به کمک تیم حرفه ای مدیر پیامک به تک تک سوالات شما پاسخ می دهیم . 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف lorestan30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

قابلیت های سامانه پیام کوتاه لرستان و ارسال پیامک کد پستی لرستان

در سامانه ارسال اس ام اس کد پستی لرستان، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال در اختیار شما را میگیرد.

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان لرستان را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه لرستان بانک شماره موبایل بروز میباشد که مدیرپیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان لرستان ارسال کنید.تعرفه ارسال پیامک را مطالعه فرمایید و همچنین می توانید از دریافت اس ام اس رایگان استفاده کنید. 

ثبت نام پنل اس ام اس

شماره های فعال مناطق شهری استان لرستان در سامانه پیامک و ارسال اس ام اس کد پستی لرستان موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در استان لرستان پیامک ارسال کنید.آیا می دانید ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه ای چه کاربردی دارد ؟

ارسال پیامک کد پستی در استان لرستان

به کدام شهرهای استان لرستان میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان لرستان در سامانه مدیرپیامک و ارسال پیامک کد پستی لرستان موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد. ارسال اس ام اس دریافتی به URL به کسب و کار شما توسعه می دهد.

خرم آباد، بروجرد، درود، کوهدشت، الیگودرز، نورآباد، ازنا، الشتر، پل دختر، کونانی، معمولان، چقابل، اشترینان، گراب، فیروزآباد، زاغه سپیددشت، درب گنبد، ویسیان، مومن آباد، شول آباد، سراب دوره، چالانچولان، هفت چشمه، بیران شهر، بخش شاهیوند

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهر های استان لرستان پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال اس ام اس کد پستی لرستان در سامانه پیام کوتاه 

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس لرستان، امکانی با نام ارسال پیامک کد پستی لرستان را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه ارسال پیامک کد پستی لرستان وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.برای داشتن سامانه پیامکی مخابرات مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند. 

ارسال پیامک براساس کد پستی لرستان

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای و  ارسال اس ام اس کد پستی لرستان بروید و شهرهای استان لرستان را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی و  ارسال پیامک کد پستی لرستان منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.برای  عضویت خودکار در دفترچه تلفن کلیک کنید.

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در سامانه پیام کوتاه لرستان

یکی دیگر از امکانات سامانه پیام کوتاه لرستان، قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف و ارسال پیامک کد پستی لرستان

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای استان لرستان و شهرستان های آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف و ارسال پیامک کد پستی لرستان می باشد.
برخی از کاربران سامانه اس ام اس استان لرستان قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.میتوانید با یک پنل اس ام اس معتبر کسب و کار خود را توسعه دهید.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد. یکی از ویژگی های پنل منشی پیامکی خودکار می باشد برای اطلاعات بیشتر در سایت مدیر پیامک آن را مطالعه کنید.

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت و ارسال اس ام اس کد پستی لرستان

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک برای لرستان، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک لرستان این امکان را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند و ارسال پیامک کد پستی لرستان میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.بهترین پنل پیامکی را از مدیر پیامک بخواهید.

چه ویژگی هایی سامانه پیام کوتاه لرستان را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس لرستان ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی و ارسال اس ام اس کد پستی لرستان را نام برد.

ماندگاری پیامک

پیام کوتاه تبلیغاتی شما ممکن است مدت زیادی در تلفن همراه مخاطب باقی بماند زیرا حجم فیزیکی اشغال نمی کند و بطور کلی نگهداری آن هیچ زحمتی برای مخاطب ندارد. این نکته را در نظر بگیرید که متن پیامک تبلیغاتی شما باید بگونه ای جذاب باشد که احتمال اینکه در آینده مخاطب آن را پاک کند از بین برود.شاید برای بسیاری از افراد این سول پیش بیایید که آیا دریافت پیامک در پنل اس ام اس رایگان است؟ ما به کمک مشاورین خود به سوالات شما پاسخ میدهیم با ما همراه باشید.

دسترسی آسان و سریع به پیامک

هانطور که می دانید تلفن همراه از وسایل شخصی می باشد که در بیشتر ساعات شبانه روز در دسترس مخاطب قرار دارد به همین جهت به محض ارسال پیامک تبلیغاتی، مشترک به راحتی و سرعت می تواند پیامک را بخواند.آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟

از دیگر ویژگی های پنل پیامک لرستان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ارسال پیامک کد پستی در استان لرستان

 

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات لرستان

پنل پیامک لرستان دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیام کوتاه نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک می باشد. پنل اس ام اس مخابرات لرستان، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه لرستان هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند.ارسال پیامک انبوه از طریق اینترنت  به کسب و کار شما توسعه می دهد.

از دیگر امکاناتی که مدیرپیامک در پنل اس ام اس مخابرات لرستان ارائه میکند:

کلام آخر…

برای داشتن تمامی این امکانات و ارسال پیامک تبلیغاتی به نقاط و شهرهای مختلف استان لرستان، تنها کافیست پنل اس ام اس تهیه کنید و بدون نیاز به نصب و فعالسازی دستگاهی سخت افزاری، به صورت آنلاین و تحت وب پیامک تبلیغاتی ارسال کنید. آن هم با بانک شماره تلفن رایگان.

تقسیمات ارسال پیامک کد پستی در لرستان و ارسال پیامک کد پستی لرستان

تقسیمات کد پستی استان لرستان
شهرستان رنج کد پستی کل شهرستان کد پستی بر حسب شهرستان ، شهر یا آبادی کد پستی رنج کامل کد پستی
از تا
کد پستی ازنا ۶۸۷۱۱ ۶۸۷۳۱ کد پستی ازنا ۶۸۷۱ ۶۸۷۱۱-۶۸۷۱۲-۶۸۷۱۳-۶۸۷۱۴
۶۸۷۱۵-۶۸۷۱۶-۶۸۷۱۷-۶۸۷۱۸
۶۸۷۱۹
کد پستی مومن آباد ۶۸۷۳۱
کد پستی الیگودرز ۶۸۶۱۱ ۶۸۶۹۱ کد پستی الیگودرز ۶۸۶۱ ۶۸۶۱۱-۶۸۶۱۲-۶۸۶۱۳-۶۸۶۱۴
۶۸۶۱۵-۶۸۶۱۶-۶۸۶۱۷-۶۸۶۱۸
۶۸۶۱۹
کد پستی شاهپور آباد ۶۸۶۳۱
کد پستی چمن سلطان ۶۸۶۴۱
کد پستی کیزاندره ۶۸۶۵۱
کد پستی بزنوید ۶۸۶۶۱
کد پستی شول آباد ۶۸۶۷۱
کد پستی حیه ۶۸۶۸۱
کد پستی مرگسر ۶۸۶۹۱
کد پستی بروجرد ۶۸۹۷۱ ۶۹۱۹۹ کد پستی بروجرد ۶۹۱ ۶۹۱۳۶-۶۹۱۳۷-۶۹۱۳۸-۶۹۱۳۹
۶۹۱۴۶-۶۹۱۴۷-۶۹۱۴۸-۶۹۱۴۹
۶۹۱۵۶-۶۹۱۵۷-۶۹۱۵۸-۶۹۱۵۹
۶۹۱۶۶-۶۹۱۶۷-۶۹۱۶۸-۶۹۱۶۹
۶۹۱۷۶-۶۹۱۷۷-۶۹۱۷۸-۶۹۱۷۹
۶۹۱۸۶-۶۹۱۸۷-۶۹۱۸۸-۶۹۱۸۹
۶۹۱۹۶-۶۹۱۹۷-۶۹۱۹۸-۶۹۱۹۹
کد پستی اشترینان ۶۸۹۷۱
کد پستی بن دیزه ۶۸۹۸۱
کد پستی دره گرگ ۶۸۹۹۱
کد پستی پلدختر ۶۸۵۱۱ ۶۸۵۷۱ کد پستی پل دختر ۶۸۵۱ ۶۸۵۱۱-۶۸۵۱۲-۶۸۵۱۳-۶۸۵۱۴
۶۸۵۱۵-۶۸۵۱۶-۶۸۵۱۷-۶۸۵۱۸
۶۸۵۱۹
کد پستی پاعلم ۶۸۵۳۱
کد پستی واشیان نصیرتپه ۶۸۵۴۱
کد پستی چشمک زیر تنگ ۶۸۵۵۱
کد پستی افرینه ۶۸۵۶۱
کد پستی معمولان ۶۸۵۷۱
کد پستی خرم آباد ۶۸۱۳۱ ۶۸۸۹۱ کد پستی خرم اباد ۶۸۱ ۶۸۱۳۶-۶۸۱۳۷-۶۸۱۳۸-۶۸۱۳۹
۶۸۱۴۶-۶۸۱۴۷-۶۸۱۴۸-۶۸۱۴۹
۶۸۱۵۶-۶۸۱۵۷-۶۸۱۵۸-۶۸۱۵۹
۶۸۱۶۶-۶۸۱۶۷-۶۸۱۶۸-۶۸۱۶۹
۶۸۱۷۶-۶۸۱۷۷-۶۸۱۷۸-۶۸۱۷۹
۶۸۱۸۶-۶۸۱۸۷-۶۸۱۸۸-۶۸۱۸۹
۶۸۱۹۶-۶۸۱۹۷-۶۸۱۹۸-۶۸۱۹۹
کد پستی گدارمحمودوند ۶۸۵۸۱
کد پستی شوراب سفلی ۶۸۵۹۱
کد پستی رازان ۶۸۷۴۱
کد پستی سیاه گوشی ۶۸۷۵۱
کد پستی زاغه ۶۸۷۶۱
کد پستی سرابدوره ۶۸۷۷۱
کد پستی چاه ذوالفقار ۶۸۷۸۱
کد پستی چم پلک ۶۸۷۹۱
کد پستی سپید دشت ۶۸۸۶۱
کد پستی چم سنگر ۶۸۸۷۱
کد پستی تنگ هفت ۶۸۸۸۱
کد پستی حکومتی ۶۸۸۹۱
کد پستی دلفان ۶۸۳۱۱ ۶۸۳۹۱ کد پستی دلفان ۶۸۳۱ ۶۸۳۱۱-۶۸۳۱۲-۶۸۳۱۳-۶۸۳۱۴
۶۸۳۱۵-۶۸۳۱۶-۶۸۳۱۷-۶۸۳۱۸
۶۸۳۱۹
کد پستی برخوردار ۶۸۳۳۱
کد پستی فرهاد آباد ۶۸۳۴۱
کد پستی دمباغ ۶۸۳۵۱
کد پستی کهریزوروشت ۶۸۳۶۱
کد پستی چشمه کوزان ۶۸۳۷۱
کد پستی هفت چشمه ۶۸۳۸۱
کد پستی تقی آباد ۶۸۳۹۱
کد پستی دورود ۶۸۸۱۱ ۶۸۸۵۱ کد پستی دورود ۶۸۸۱ ۶۸۸۱۱-۶۸۸۱۲-۶۸۸۱۳-۶۸۸۱۴
۶۸۸۱۵-۶۸۸۱۶-۶۸۸۱۷-۶۸۸۱۸
۶۸۸۱۹
کد پستی ژان ۶۸۸۳۱
کد پستی کاغه شمالی ۶۸۸۴۱
کد پستی چالانچولان ۶۸۸۵۱
کد پستی سلسله
یا
کد پستی الشتر
۶۸۹۱۱ ۶۸۹۶۱ کد پستی سلسله یا الشتر ۶۸۹۱ ۶۸۹۱۱-۶۸۹۱۲-۶۸۹۱۳-۶۸۹۱۴
۶۸۹۱۵-۶۸۹۱۶-۶۸۹۱۷-۶۸۹۱۸
۶۸۹۱۹
کد پستی سیاهپوش ۶۸۹۳۱
کد پستی مومن اباد ۶۸۹۴۱
کد پستی ده رحیم ۶۸۹۵۱
کد پستی فیروز آباد ۶۸۹۶۱
کد پستی کوهدشت ۶۸۴۱۱ ۶۸۴۹۱ کد پستی کوهدشت ۶۸۴۱ ۶۸۴۱۱-۶۸۴۱۲-۶۸۴۱۳-۶۸۴۱۴
۶۸۴۱۵-۶۸۴۱۶-۶۸۴۱۷-۶۸۴۱۸
۶۸۴۱۹
کد پستی خوشناموند ۶۸۴۳۱
کد پستی اشتره گل گل ۶۸۴۴۱
کد پستی چغابل ۶۸۴۵۱
کد پستی سوری ۶۸۴۶۱
کد پستی کونانی ۶۸۴۷۱
کد پستی گراب ۶۸۴۸۱
کد پستی درب گنبد ۶۸۴۹۱

 

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف lorestan30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف lorestan30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل اس ام اس مخابرات سمنان
پنل پیامک اردکان
ارسال پیامک تبلیغاتی تهران
ارسال پیامک انبوه یزد
پنل اس ام اس مخابرات شیراز
پنل اس ام اس کرج
پنل پیامک تبریز
ارسال پیامک تبلیغاتی اراک
ارسال پیامک انبوه همدان
پنل اس ام اس مخابرات شهرکرد

پنل اس ام اس لرستان
پنل پیامک کد پستی کرمانشاه
ارسال پیامک انبوه کهگیلویه و بویراحمد
۵/۵ - (۲ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

  • Fatemi Mohsen

    سلام و عرض خسته نباشید . پنل نمایندگی شما عالی و بی نظیر است .

    مدیر پیامک

    سلام قربان در خدمتتون هستیم

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی