ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی

دستبندی: پیامک

ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس آذربایجان غربی و ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی صحبت کنیم همراه ما باشید.

ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس آذربایجان غربی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی در آذربایجان غربی امکان ارسال بر اساس کد پستی وجود دارد به این معنی که تمامی سیم کارت هایی که در شهر اردبیل خریداری شده است بر اساس کد پستی تفکیک شده و شما می توانید به هر منطقه ای که در شهر اردبیل مد نظر داشتید ارسال داشته باشید

ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی تمام کشور را قرار داده ایم تا بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی به این بخش پیامک ارسال نمایید.

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از مدیر پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)همچنین شما می توانید بانک جامع شماره موبایل سراسر کشور و مشاغل را در مدیر پیامک دنبال کنید. برای آموزش خرید پنل پیامکی با مشاورین ما می توانید تماس حاصل فرمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف gharbi30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

افزایش فوری مشتریان و ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.برای روش های ارسال پیامک تبلیغاتی از همکاران ما مشاوره بگیرید. 

اگر قصد تهیه پنل پیامک را دارید میتوانید پنل اس ام اس آذربایجان غربی را مشاهده کنید، اگر وقت شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی محدود است از سرویس ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی استفاده کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس

برای ارسال پیامک با کد پستی آذربایجان غربی چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی نمایش داده می شود.با بانک اطلاعاتی اصناف نیز می توانید در کسب و کار خود تبلیغاتی مفید داشته باشید.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی، سیستم دو روش ارسال پیامک برای کد پستی به شما نمایش می دهد:

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی براساس آذربایجان غربی، کد پستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کد پستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.یکی دیگر از ویژگی های پنل اس ام اس  وب سرویس کد اعتبار سنجی OTP است که میتوانید اطلاعات لازم را کسب کنید. 

 

ارسال پیامک براساس کدپستی استان آذربایجان غربی

ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی

اگر تمایل دارید به تمام افرادی که در خیابان و محله یا منطقه ی شهری خاص زندگی می کنند ارسال سریع پیامک  داشته باشید بهترین گزنیه ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی می باشد. این ارسال برای اصنافی که مشتریانشان محدود به منطقه ای خاص می باشد و یا افرادیکه قصد دارند تبلیغات خود را در یک منطقه محدود نمایند بسیار مناسب و با صرفه می باشد. در ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی، امکان ارسال به تفکیک استان، شهر، محله یا حتی یک خیابان به تفکیک خطوط همراه اول و ایرانسل امکان پذیر است. ارسال پیامک کدپستی آذربایجان غربی یکی از پربازده ترین نوع ارسال در سامانه های پیام کوتاه می باشد که در سامانه پیامکی مدیرپیامک نیز با بهترین بانک اطلاعاتی و امکانات بی نظیر قابل دسترسی است. در ارسال اس ام اس کد پستی  ارسال پیامک انبوه به شماره موبایل های همراه اول و ایرانسل شهرهای بزرگ  همانند تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز و سایر شهرها از طریق سامانه پیامک مدیرپیامک امکان پذیر است، برای اینکار از ابزار ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی که داخل سامانه موجود می باشد استفاده نمائید.

مزیت ارسال اس ام اس براساس کد پستی آذربایجان غربی را بدانید:

مزیت این آیتم از پنل پیامکی جلوگیری از هدر رفتن هزینه تبلیغات و بهینه استفاده کردن از هزینه تخصیص داده شده برای تبلیغات است. اگر نمیخواهید از ارسال پیامک کد پستی استفاده کنید سامانه مدیرپیامک این امکان را به شما میدهد که محله مورد نظر خود را انتخاب نموده و به آن مناطق ارسال انبوه داشته باشید هم چنین شما میتوانید از تعداد شماره های موجود در مناطق مختلف اطلاع پیدا کنید. برای مشاهده سیستم ارسال پیام کوتاه ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی یا بانک محلات می توانید بعد از ورود به سامانه از بخش ارسال پیامک وارد بخش ارسال پیامک کد پستی یا بانک محلات شوید. سامانه پیام کوتاه مدیرپیامک، امکان ارسال پیامک انبوه با موبایل به شماره های ایرانسل و همراه اول کل کشور را بر اساس تقسیم بندی کد پستی (معتبرترین و بهترین روش ارسال برای یک محدوده خاص) فراهم آورده است.آیا از ارسال پیامک نظير به نظير تابحال استفاده کرده اید؟

ارسال پیامک براساس کدپستی استان آذربایجان غربی

قابلیت های سامانه پیامک ارومیه

در سامانه اس ام اس استان آذربایجان غربی، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری  و ارسال پیامک انبوه با سیم کارت برای ارسال در اختیار شما قرار میگیرد.

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان آذربایجان غربی را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه ارومیه بانک شماره موبایل بروز میباشد که مدیرپیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان آذربایجان غربی ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان آذربایجان غربی در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در این استان پیامک ارسال کنید.آیا می دانید که شما ارسال هوشمند پیامک كلمات كليدی را در پنل اس ام اس خود نیز می توانید استفاده کنید.

به کدام شهرهای استان آذربایجان غربی میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان آذربایجان غربی در سامانه مدیرپیامک موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

خوی، بوکان، مهاباد، میاندوآب، سلماس، پیرانشهر، نقده، تکاب، ماکو، سردشت، شاهین دژ، اشنویه، قره‌ضیاءالدین، شوط، سیه‌چشمه، ربط، پلدشت، بازرگان، چهاربرج، محمدیار، فیرورق، تازه‌شهر، نوشین‌شهر، دیزج دیز، محمودآباد، میرآباد، قطور، باروق، گردکشانه، کشاورز، ایواوغلی، نالوس، قوشچی، نازک علیا، مرگنلر، سرو، آواجیق، یلوانه، زرآباد، خلیفان، چالدران، چایپاره

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهرهای استان آذربایجان غربی پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟آیا می دانید نرم افزار CRM چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟

ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی در سامانه پیامک ارومیه

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس ارومیه، امکانی با نام ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.آیا اطلاعاتی در مورد ارسال پیامک اتوماتيک اخطاريه دارید؟ در این زمینه میتوانید از مشاورین ما کمک بگیرید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان آذربایجان غربی را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید با استفاده از ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک ارومیه، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…شاید برای بسیاری از افراد این سول پیش بیایید که آیا دریافت پیامک در پنل اس ام اس رایگان است؟ ما به کمک مشاورین خود به سوالات شما پاسخ میدهیم با ما همراه باشید.

ویژگی های پنل پیامک اردبیل

ادامه مطلب درپنل پیامک اردبیل بخوانید.

ارومیه
نقده

اشنویه

پیرانشهر

خوی

ماکو

چالدران

سلماس

مهاباد

میاندوآب

بوکان

سردشت

تکاب

۵۷۵۹۱ — ۵۷۱۳۱
۵۷۶۹۱ — ۵۷۶۱۱

۵۷۷۹۱ — ۵۷۷۱۱

۵۷۹۹۱ — ۵۷۸۱۱

۵۸۵۹۱ — ۵۸۱۳۱

۵۸۶۳۱ — ۵۸۶۱۱

۵۸۷۹۱ — ۵۸۶۴۱

۵۸۹۹۱ — ۵۸۸۱۱

۵۹۳۴۱ — ۵۹۱۳۱

۵۹۳۶۱ — ۵۹۳۵۱

۵۹۵۹۱ — ۵۹۴۳۱

۵۹۸۹۱ — ۵۹۶۱۱

۵۹۹۷۱ — ۵۹۹۱۶

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف gharbi30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف gharbi30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل اس ام اس همدان
پنل پیامک قزوین
ارسال پیامک تبلیغاتی اراک
ارسال پیامک انبوه شیراز
پنل اس ام اس مخابرات تهران
پنل اس ام اس مشهد
پنل پیامک نیشابور
ارسال پیامک تبلیغاتی آمل
ارسال پیامک انبوه بابل
پنل اس ام اس مخابرات لرستان

پنل پیامک اردبیل

پنل اس ام اس کدپستی آذربایجان شرقی

ارسال پیامک انبوه کد پستی ایلام

۵/۵ - (۱۶ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

2 دیدگاه

  • امین کرمانی اول

    *متن تولد بدون نقطه* مـاه دلآرام سـلام آه ! کـه مـاه ، گـاه گـاه ... هـالـه ای می گردد ، آرام آرام دورِ سـرِ عـروسِ دهـر... مَطلعِ سـروده ےِ سَـرو... رایِ دادار ،    طـالـعِ سعـد را        امـر در حُلـولِ مـاه کـرده ، و طلوعـی دگـر را... مَلکـهِ مُلـکِ حُـورا ... ورودِ مهـراوه را دو صـد درود               و عطــر                     و عــود ... ارتعـــاش...

    مدیر پیامک

    چقدر جالب و زیبا بود... ممنونیم از نظر زیباتون

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی