ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی

ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی

برای ارسال پیامک تبلیغاتی در آذربایجان غربی امکان ارسال بر اساس کد پستی وجود دارد به این معنی که تمامی سیم کارت هایی که در شهر اردبیل خریداری شده است بر اساس کد پستی تفکیک شده و شما می توانید به هر منطقه ای که در شهر اردبیل مد نظر داشتید ارسال داشته باشید

ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی

ما در این مقاله لیست کامل کد پستی تمام کشور را قرار داده ایم تا بتوانید به سادگی کد پستی به منطقه مورد نظر را از پیدا کنید و از طریق ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی به این بخش پیامک ارسال نمایید.

توجه برای ارسال پیامک از روی نقشه و ارسال هدفمند پیامک میتوانید از مدیر پیامک یک سامانه پیامک حرفه‌ای تهیه نمایید و بازاریابی پیامکی به مناطق مورد نظرتان را از همین امروز آغاز نمایید.

اگر مشتری شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته است، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله شما هستند، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید. (یک کد تخفیف ارزشمند نیز برای خرید سامانه پیامک برای شما در نظر گرفته ایم)

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191092484

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف gharbi30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

افزایش فوری مشتریان

یکی از خوبی‌های پنل اس ام اس افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در محله شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریع افزایش دهید.

اگر قصد تهیه پنل پیامک را دارید میتوانید پنل اس ام اس آذربایجان غربی را مشاهده کنید، اگر وقت شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی محدود است از سرویس ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی استفاده کنید.

ثبت نام پنل اس ام اس

برای ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال پیامک را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی نمایش داده می شود.

بعد از کلیک روی دکمه ارسال پیامک کد پستی، سیستم دو روش ارسال پیامک برای کد پستی به شما نمایش می دهد:

 • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به ایرانسل
 • ارسال پیامک بر اساس کد پستی به همراه اول

شما بر اساس نوع مخاطب میتوانید بانک کد پستی ایرانسل یا بانک کد پستی همراه اول را انتخاب نمایید؛ در قابلیت ارسال پیامک بر اساس کد پستی ایرانسل ، یک امکان فوق العاده وجود دارد که شما میتوانید حتی جنسیت مخاطبین را انتخاب نمایید، مثلا اگر شما آرایشگاه زنانه داشته باشید میتوانید به بانوانی که در منطقه شما هستند پیامک ارسال نمایید.

بعد از انتخاب اپراتور سرویس دهنده برای ارسال پیامک کد پستی براساس آذربایجان غربی، کد پستی از شما درخواست می شود که با وارد کردن ۵ رقم کد پستی تعداد دقیق گیرندگان به شما نمایش داده می شود و میتوانید به افرادی که در این منطقه هستند پیامک ارسال کنید.

 

ارسال پیامک براساس کدپستی استان آذربایجان غربی

ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی

اگر تمایل دارید به تمام افرادی که در خیابان و محله یا منطقه ی شهری خاص زندگی می کنند ارسال انبوه پیامک داشته باشید بهترین گزنیه ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی می باشد. این ارسال برای اصنافی که مشتریانشان محدود به منطقه ای خاص می باشد و یا افرادیکه قصد دارند تبلیغات خود را در یک منطقه محدود نمایند بسیار مناسب و با صرفه می باشد. در ارسال پیامک کد پستی آذربایجان غربی، امکان ارسال به تفکیک استان، شهر، محله یا حتی یک خیابان به تفکیک خطوط همراه اول و ایرانسل امکان پذیر است. ارسال اس ام اس کد پستی آذربایجان غربی یکی از پربازده ترین نوع ارسال در سامانه های پیام کوتاه می باشد که در سامانه پیامکی مدیرپیامک نیز با بهترین بانک اطلاعاتی و امکانات بی نظیر قابل دسترسی است. در ارسال اس ام اس کد پستی  ارسال پیامک انبوه به شماره موبایل های همراه اول و ایرانسل شهرهای بزرگ  همانند تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز و سایر شهرها از طریق سامانه پیامک مدیرپیامک امکان پذیر است، برای اینکار از ابزار ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی که داخل سامانه موجود می باشد استفاده نمائید.

مزیت ارسال اس ام اس براساس کد پستی آذربایجان غربی را بدانید:

مزیت این آیتم از سامانه جلوگیری از هدر رفتن هزینه تبلیغات و بهینه استفاده کردن از هزینه تخصیص داده شده برای تبلیغات است. اگر نمیخواهید از ارسال پیامک کد پستی استفاده کنید سامانه مدیرپیامک این امکان را به شما میدهد که محله مورد نظر خود را انتخاب نموده و به آن مناطق ارسال انبوه داشته باشید هم چنین شما میتوانید از تعداد شماره های موجود در مناطق مختلف اطلاع پیدا کنید. برای مشاهده سیستم ارسال پیام کوتاه ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی یا بانک محلات می توانید بعد از ورود به سامانه از بخش ارسال پیامک وارد بخش ارسال پیامک کد پستی یا بانک محلات شوید. سامانه پیام کوتاه مدیرپیامک، امکان ارسال به شماره های موبایل ایرانسل و همراه اول کل کشور را بر اساس تقسیم بندی کد پستی (معتبرترین و بهترین روش ارسال برای یک محدوده خاص) فراهم آورده است.

ارسال پیامک براساس کدپستی استان آذربایجان غربی

قابلیت های سامانه پیامک ارومیه

در سامانه اس ام اس استان آذربایجان غربی، مدیریت سامانه پیامک، نوشتن پیامک، تنظیم زمان ارسال پیامک و تعداد آن و انتخاب شماره ای دائمی و یا اعتباری برای ارسال در اختیار شما قرار میگیرد.

قبل از هر چیز شاید بپرسید “شماره های افراد ساکن استان آذربایجان غربی را از کجا گیر بیاوریم؟” خیالتان تخت تخت! یکی از امکانات سامانه پیام کوتاه ارومیه بانک شماره موبایل بروز میباشد که مدیرپیامک بصورت رایگان و دسته بندی شده در اختیار شما قرار میدهد. شما میتوانید با استفاده از این بانک شماره تلفن، پیامک انبوه تبلیغاتی در شهرهای مختلف استان آذربایجان غربی ارسال کنید.

شماره های فعال مناطق شهری استان آذربایجان غربی در سامانه پیامک موجود می باشند و شما می توانید به راحتی به مناطق هدف خود در این استان پیامک ارسال کنید.

به کدام شهرهای استان آذربایجان غربی میتوان پیامک ارسال کرد؟

بانک شماره‌های موبایل شهرستان‌های مختلف استان آذربایجان غربی در سامانه مدیرپیامک موجود میباشد و به صورت رایگان در اختیار شما قرار ‌می‌گیرد.

خوی، بوکان، مهاباد، میاندوآب، سلماس، پیرانشهر، نقده، تکاب، ماکو، سردشت، شاهین دژ، اشنویه، قره‌ضیاءالدین، شوط، سیه‌چشمه، ربط، پلدشت، بازرگان، چهاربرج، محمدیار، فیرورق، تازه‌شهر، نوشین‌شهر، دیزج دیز، محمودآباد، میرآباد، قطور، باروق، گردکشانه، کشاورز، ایواوغلی، نالوس، قوشچی، نازک علیا، مرگنلر، سرو، آواجیق، یلوانه، زرآباد، خلیفان، چالدران، چایپاره

اما شاید برخی از افراد نیازی به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نداشته باشند و بخواهند تنها به محدوده مشخصی از شهرهای استان آذربایجان غربی پیامک تبلیغاتی ارسال کنند. چاره چیست؟

ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی در سامانه پیامک ارومیه

نگران نباشید! برای ارسال هدفمند شما پنل اس ام اس ارومیه، امکانی با نام ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی را فراهم کرده است تا بودجه تبلیغاتی خود را صرف کاری کنید که برایتان بازدهی دارد. تنها کافیست کد پستی منطقه ای را که میخواهید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، در سامانه وارد کرده و به تعداد دلخواهی از شماره ها پیامک ارسال کنید.

اگر صاحب فروشگاه مواد غذایی، پوشاک و… باشید

قاعدتا اغلب مشتریان شما را افراد نزدیک به محل کسب و کارتان تشکیل میدهد. بنابراین بازار هدف شما دقیقا حول مکانی است که در آنجا فعالیت دارید.

کافی است تا در پنل پیامک به قسمت ارسال منطقه ای بروید و شهرهای استان آذربایجان غربی را انتخاب کنید. تنها کافیست برای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه مورد نظرتان را انتخاب کنید. تعداد مخاطبان موجود نشان داده میشود که میتوانید به همه یا تعداد دلخواهی از آنها پیامک ارسال کنید.

شما میتوانید با استفاده از ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی یا ارسال از روی نقشه پنل پیامک ارومیه، به منطقه دلخواه خود پیامک ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر درمورد ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان غربی از شما دعوت میکنم به مقاله ما سر بزنید…

ویژگی های پنل پیامک اردبیل

ادامه مطلب درپنل پیامک اردبیلبخوانید.

ارومیه
نقده

اشنویه

پیرانشهر

خوی

ماکو

چالدران

سلماس

مهاباد

میاندوآب

بوکان

سردشت

تکاب

۵۷۵۹۱ — ۵۷۱۳۱
۵۷۶۹۱ — ۵۷۶۱۱

۵۷۷۹۱ — ۵۷۷۱۱

۵۷۹۹۱ — ۵۷۸۱۱

۵۸۵۹۱ — ۵۸۱۳۱

۵۸۶۳۱ — ۵۸۶۱۱

۵۸۷۹۱ — ۵۸۶۴۱

۵۸۹۹۱ — ۵۸۸۱۱

۵۹۳۴۱ — ۵۹۱۳۱

۵۹۳۶۱ — ۵۹۳۵۱

۵۹۵۹۱ — ۵۹۴۳۱

۵۹۸۹۱ — ۵۹۶۱۱

۵۹۹۷۱ — ۵۹۹۱۶

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۹ شب با شماره زیر تماس بگیرید

02191092484

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف gharbi30 استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

با کد تخفیف gharbi30 از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید. ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پنل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  02191092484 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط دیگر:

ارسال پیامک بر اساس کد پستی اردبیل

پنل اس ام اس مخابرات

 

نوشتهٔ پیشین
ارسال پیامک براساس کد پستی آذربایجان شرقی
نوشتهٔ بعدی
ارسال پیامک براساس کد پستی اردبیل

مطالب مرتبط:

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام شما امکان ارسال پیامک به بلک لیستم دارید؟

  پاسخ
  • مرضیه سیفی
   2019/12/14 2:02 ب.ظ

   با عرض سلام و احترام
   بله چنین امکانی در سامانه مدیر پیامک وجود دارد.
   برای ارسال پیامک به شماره های بلک لیست ، ارسال پیامک تبلیغاتی با سیم کارت و ارسال پیامک های اطلاع رسانی با خط خدماتی انجام می گردد.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

فهرست