ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در ساوه

ارسال پیامک تبلیغاتی در ساوه

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس ساوه و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در ساوه صحبت کنیم همراه ما باشید.

شما می توانید با استفاده از سامانه مدیر پیامک یا ارسال پیام کوتاه انبوه انتخاباتی مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید . همچنین می توانید برای پنل اس ام اس برای نمایندگان مجلس و پیامک تبلیغاتی برای شورای شهر با مشاورین ما در ارتباط باشید. سایت مدیرپیامک هر آنچه از یک سامانه پیامک انتظار دارید را می تواند بر آورده کند.  برای سفارش پنل پیامک  یا اخد نمایندگی پنل اس ام اس می توانید با تخفیف ویژه اقدام نمایید. وب سرویس ارسال پیامک با داشتن افزونه های مهمی مثل دیجیتس یا افزونه بوکلی می تواند راهگشای مهمی در تبلیغات پیام کوتاه شما باشد. ارسال پیامک منطقه ای می تواند کار شما را ساده تر کند. پنل ارسال اس ام اس انبوه مدیرپیامک را امتحان کنید و برای خرید پنل اس ام اس با ما تماس بگیرید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف saveh استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

چرا از مدیر پیامک پنل اس ام اس بگیرم؟

۱- ارئه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و مکاتبات و تعهدات

۲- ارسال پیامک انبوه به بلک لیست ها با سیم کارت

۳- ارسال سریع پیامک در کمتر از ۱۰ ثانیه برای اتصال به وب سایت

۴- لیست شماره های شهر ساوه به تفکیک سن و جنسیت

۵- ارسال پیامک تبلیغاتی به ساوه از روی نقشه

۶- لیست شماره موبایل ایرانسل و همراه اول بروز

اگر مشکل ارسال پیامک به خطوط بلک لیست را دارید سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک ، می تواند به شما کمک کند تا به خطوط بلک لیست پیامک ارسال کنید.

یک پنل تبلیغاتی درست همانند موبایل قابلیت‌های زیر را دارد:

به مشاوره رایگان برای خرید پنل پیامک نیاز دارید ؟ با شماره ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس شهر ساوه

ویژگی های پنل اس ام اس ساوه

  1. پنل پیامک مادام عمر ( life time )
  2. فعال سازی آنی پنل؛ به محض خرید
  3. ارسال سریع پیامک به بلک لیست
  4. ویدیو‌های آموزشی؛ بعد از خرید پنل برای شما ارسال می‌گردد
  5. فعال کردن پیام صوتی تبلیغاتی
  6. دارای نماد اعتماد الکترونیک و عضو انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
  7. ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس سن
  8. پشتیبانی حرفه‌ای؛ به‌صورت ۲۴ ساعته توسط کارشناسان حرفه‌ای
  9. ارسال پیام زماندار
  10. امکان ذخیره شماره مشتریان و ارسال پیامک به آنها با خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

ارسال پیامک از طریق دکل BTS ایرانسل در پنل اس ام اس ساوه

یکی دیگر از امکانات سامانه پیامکی ساوه، قابلیت ارسال از طریق دکل و ارسال پیامک به شماره های فعال ایرانسل میباشد. به این ترتیب که شما میتوانید تنها به شماره های ایرانسل از این طریق پیامک ارسال کنید. اگر کسب و کارتان در محلی است که افراد زیادی از آنجا تردد میکنند، میتوانید با انتخاب محل مورد نظر خود از روی نقشه، به تمامی اشخاصی که تا ۷ روز از آنجا عبور کرده اند، پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

ارسال پیامک برای اصناف شهرستان ساوه از سامانه پنل اس ام اس ساوه

یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ارسال انبوه پیامک برای شهرستان ساوه و شهرهای آن، استفاده از بانک اطلاعاتی اصناف شهرستان ساوه می باشد.

برخی از کاربران سامانه اس ام اس ساوه قصد دارند برای جامعه هدف مشخصی تبلیغات و بازاریابی پیامکی انجام دهند و می خواهند تبلیغاتشان را به صنفی ارسال کنند که عمده مشتریان شان از آن صنف تامین میشود.

به طور مثال شخصی که شغلش توزیع تجهیزات پزشکی می باشد نیازمند تبلیغات برای عموم مردم نیست و جامعه هدف کسب و کارش پزشکان، متخصصین و یا بیمارستان ها می باشد.

ارسال پیامک به مشاغل و اصناف به تفکیک شهر

ارسال پیامک براساس تفکیک سن و جنسیت در پنل اس ام اس ساوه

جدای از بحث تبلیغات پیامک و سامانه پیامک برای ساوه، شما برای شروع بازاریابی ابتدا باید بازار هدف و مشتریان خود را بشناسید. آیا مشتریان شما محدود به سن و یا جنسیت خاصی میباشند؟ اگر جوابتان مثبت است، پس باید برنامه ای اساسی برای هدفمند شدن پیامک هایتان داشته باشید. اما نگران نباشید! سامانه پیامک ساوه ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس جنسیت را برای شما فراهم میکند تا بتوانید بصورت هدفمند پیامک ارسال کنید.

دقیقا یکی از رازهای موفقیت کسب و کارهای بزرگ، ارسال پیامک هدفمند میباشد. بیشتر آموزشگاه ها، سالن های آرایشی، فروشندگان لباس و… از این راه برای افزایش فروش خود استفاده میکنند.

چه ویژگی هایی پنل پیامک ساوه را متمایز از دیگر سامانه ها میکند؟

مهمترین ویژگی پنل اس ام اس ساوه ارسال پیامک تبلیغاتی و پیامک انبوه می باشد. از مزایای تبلیغات پیامکی خوانده شدن تقریبا ۱۰۰٪ تبلیغات می باشد، همچنین از دیگر ویژگی ها می توان مدیریت کامل تبلیغات، نداشتن هزینه توزیع و عدم وابستگی به شرایط آب و هوایی را نام برد.شما همچنین می توانید برای بازدهی بیشتر از ارسال پیامک تبلیغاتی به مشاغل جهت سود آموری کسب و کارتان بهره مند شوید.

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل اس ام اس مخابرات ساوه

پنل پیامک ساوه دارای شماره اختصاصی ارسال پیامک می باشد و مشترکین شما می توانند علاوه بر ارسال پیامک، دریافت پیام کوتاه نیز داشته باشند و این بدین معناست که شماره مذکور برای ارسال و دریافت پیام کوتاه تنها در اختیار یک مشترک می باشد. پنل اس ام اس مخابرات ساوه، جهت ارسال های انبوه و تکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد و کاربران سامانه پیام کوتاه ساوه هیچگونه محدودیتی در ارسال پیامک ندارند.

از دیگر امکاناتی که مدیرپیامک در پنل اس ام اس مخابرات ساوه ارائه میکند:

مزیت مهم در مدیر پیامک :

برای مطالعه بیشتر درباره ساوه

شهرستان ساوه یکی از شهرستان‌های استان مرکزی ایران است که مرکز آن شهر ساوه است. این شهرستان از دو بخش به نام‌های مرکزی و نوبران تشکیل شده‌است. از محصولات کشاورزی ساوه می‌توان به انار و طالبی اشاره نمود. شهرستان ساوه دارای ۱۰ هزار هکتار باغ انار می‌باشد که سالانه ۱۵۰ هزار تن انار از آن برداشت می‌شود. بنابر سرشماری مرکز آمار ایران، جمعیت شهرستان ساوه در سال ۱۳۹۵ برابر با ۲۸۳۵۳۸ نفر و ۸۷٬۴۴۴ خانوار بوده‌است. از جاذبه‌های طبیعی : رودخانه مزلقان (مزدقان چای) ، رودخانه قره‌چای .

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف saveh استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس شهر ساوه

با کد تخفیف saveh از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان نیز ارائه می گردد. همچنین  اپلیکیشن ارسال پیامک با سیم کارت نیز در پل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۸ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:

پنل اس ام اس مخابرات آبگرم
پنل اس ام اس تهران
پنل پیامک زاهدان
پنل پیامک اراک
پنل پیامک اصفهان
پنل پیامک شیراز
پنل اس ام اس نیشابور
ارسال پیامک تبلیغاتی کردستان
ارسال پیامک انبوه مشهد

ارسال پیامک تبلیغاتی در تهران

پنل اس ام اس خراسان شمالی

پنل پیامک دماوند

پنل اس ام اس پاکدشت

ارسال پیامک انبوه اراک

۴.۸/۵ - (۲۱ امتیاز)
نوشته‌های پیشین
ارسال پیامک تبلیغاتی در اراک
نوشته‌ی بعدی
ارسال پیامک تبلیغاتی در خمین

مطالب مرتبط:

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

*

code

98 99 09 91 - 021

مشاوره و پشتیبانی

فهرست