75 27 67 32 081

مشاوره رایگان تلفنی

30 35 34 0 0912

تلگرام/واتساپ/سروش

مشاوره رایگان تلفنی
کد خوان در پنل اس ام اس

کد خوان در سامانه پیامک | ماژول کد خوان در پنل اس ام اس

کد خوان در سامانه پیامک | ماژول کد خوان در پنل اس ام اس

امروزه سامانه پیامک دارای امکانات بسیاری است. امروز قصد داریم که در مورد یکی دیگر از قابلیت های مهم پنل اس ام اس با عنوان کد خوان سامانه پیامک صحبت کنیم که برای شرکت ها، تولید کنندگان، سازمان ها و… مورد استفاده قرار می گیرد صحبت کنیم، با استفاده از قابلیت کد خوان در پنل اس ام اس می توانیم اقدامات زیادی را انجام دهیم، در این مقاله سعی می کنیم عمده ترین کاربردهای ماژول کد خوان برای سامانه پیام کوتاه را توضیخ دهیم.

کاربرد‌های کد خوان در سامانه پیامک

  • تایید صحت کالا و ثبت شماره سریال کالا در سامانه شرکت و شروع ضمانت
  • ثبت شماره موبایل مشتری
  • مشخص شدن کدهای تکراری
  • راه اندازی سیستم قرعه کشی با کدهای مخصوص

کد خوان در پنل اس ام اس

برای این که مطمئن شویم کالاهایی که در بازار توزیع می شوند و به دست مشتری می رسد اصلی هستند، می توانیم شماره سریال محصولات را از طریق فایل اکسل در سامانه پیامک قرار دهیم حال زمانی که مشتری (فرستنده کد سریال محصول) به سامانه پیامک سریال را ارسال می کند، چندین حالت به وجود می اید که باید به صورت اتوماتیک بررسی شود و پاسخ مناسب برای فرستنده پیامک ارسال شود.

صحت شماره سریال کالا تایید می شود؛ در این حالت به مشتری یک پیامک ارسال می شود که کالای شما اصلی یوده و تاریخ ضمانت محصول شما آغاز گردید.
صحت کالا تایید نمی شود؛ در این حالت سیستم به فرستنده پاسخ می دهد که سریال ارسال شده اشتباه است برای ارسال مجدد کد فعال سازی دقت نمایید و حتی می توانید با این افراد تماس بگیرید تا متوجه شوید که فروشگاهی محصولات تفلبی شما را وارد بازار می کنند.

کد کالا تکرای است؛

شاید سریال ارسالی به سیستم صحیح باشد اما از قبل این کد توسط فرد دیگری استفاده شده باشد در این حالت نیز باید به مشتری پیامک ارسال شود که کد ارسالی شما تکراری است و قبلا استفاده شده است.

کد خوان

کد خوان در سامانه پیامک

با استفاده از سیستم انتقال پیامک به url شما می توانید تاریخ شروع گارانتی محصولات را مشخص نمایید تا بعد از ارسال پیامک مشتری به شماره سامانه، سامانه به صورت اتوماتیک پیامک شما را از طریق وب سرویس اس ام اس به سایت و سرور ضمانت محصولات منتقل کند؛ در سیستم این تاریخ برای فعال شدن گارانتی ذخیره شود و مجددا از طریق وب سرویس و Api به کاربر پیامک ارسال شود که ضمانت محصول شما آغاز شد و محصول شما از تاریخ ……… تا تاریخ …….. شامل گارانتی خواهد بود.

علاوه بر این شما با راه اندازی کد خوان در پنل اس ام اس در حال جمع آوری بانک شماره موبایل مشتریان هستید که به برند شما علاقمند هستند، بنابراین زمانی که محصول جدید رونمایی می شود، می توان از بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک به علاقمندان استفاده کرد.

اگر:

از پنل اس ام اس نمایشگاه از سیستم کدخوان میتوان برای اهدا کارت قرعه کشی نیز استفاده کرد، شما باید کد صحیح را در فایل اکسل وارد سیستم کد خوان نمایید و بقیه کدهایی که روی کارت قرعه کشی نوشته شده است، صحیح نبوده، اگر کاربر کد صحیح را به ماژول کد خوان ارسال کرد سیستم پاسخ دهد: تبریک شما برنده شدید و برای دریافت با شرکت تماس بگیرید. اگر کد فرستنده اشتباه بود، سامانه پیامک پاسخ دهد: امیدواریم در قرعه کشی بعدی شما برنده شرکت ما باشید.

با ترکیب سیستم کدخوان و قابلیت وب سرویس سامانه پیامک شما می‌توانید کارهای بسیاری را با ماژول کد خوان پنل اس ام اس انجام دهید.

یکی از قابلیت های مهم و کاربری، که در سامانه پیامک مدیر پیامک وجود دارد، قابلیت درج مخاطبان در فایل متنی (word) و اکسل (exel) و ارسال اس ام اس به آنها در واقع ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل می باشد.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

download free uapkmod,action game apk mod, android apps apk mod