ابزار کدخوان برای فعالسازی پیامکی

دستبندی:

امکانات
کدخوان

در این مقاله قصد داریم درباره امکانات سامانه پیام کوتاه مدیر پیامک و همچنین درباره ابزار کدخوان و ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی  صحبت کنیم همراه ما باشید.

ابزار کدخوان

در سامانه مدیر پیامک و همچنین پنل اس ام اس ابزار کدخوان امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست (ارسال پیامک انبوه با سیم کارت)، ارسال پیامک به تفکیک استان و شهر ، ارسال پیامک به تفکیک پیش شماره، ارسال پیامک با کدپستی، ارسال پیامک بر اساس رده سنی و جنسیت ، ارسال پیامک از روی نقشه گوگل ، ارائه خط خدماتی رایگان و… وجود دارد.

شما می توانید با ثبت نام پنل اس ام اس انتخابات از سامانه مدیر پیامک و ارسال پیامک تبلیغات انتخابات برای انتخابات مختلف اعم از انتخابات مجلس ، انتخابات شورای شهر ، انتخابات ریاست جمهوری و سایر انتخابات عمومی یا داخلی شرکت ها مانند انتخابات هیئت مدیره و … تبلیغات کنید .همچنین می توانید برای ارسال پیامک تبلیغاتی برای نمایندگان و پنل اس ام اس شورای شهر  با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

جهت فعالسازی پیامکی گارانتی با استفاده از ابزار کدخوان ،میتوانید محصول یا خدماتی را که دارید و نیاز است بصورت پیامکی گارانتی محصول فعال شود یا اصالت محصول تایید شود را با پنل اس ام اس مدیر پیامک انجام بدهید.

آشنایی با ابزار کد خوان برای بررسی گارانتی محصول یا پیامک

در مدیر پیامک پنل اس ام اس فراتر از امکان ارسال پیامک انبوه می باشد و برای بررسی اصالت محصول یا فعالسازی گارانتی نیز کاربرد دارد. امروز قصد داریم که در مورد یکی دیگر از قابلیت های مهم پنل اس ام اس با عنوان بررسی اصالت محصول با پیامک صحبت کنیم که برای شرکت ها، تولید کنندگان، سازمان ها و… مورد استفاده قرار می گیرد صحبت کنیم، با استفاده از قابلیت کد خوان در پنل اس ام اس می توانیم اقدامات زیادی را انجام دهیم، در این مقاله سعی می کنیم عمده ترین کاربردهای ماژول کد خوان برای سامانه پیام کوتاه را توضیح دهیم.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcodex استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

کدخوان پیامکی

کدخوان پیامکی امکانیست ویژه شرکت های گارانتی یا تولید کنندگان که می خواهند سریال های گارانتی را وارد سامانه کرده و مشتریان پس از خرید کالا شماره سریال کالا را برای شماره اختصاصی این شرکت ها پیامک کرده، تا از اصل بودن کالا مطمئن گردند.برای فعال کردن پنل پیامکی شما می توانید بصورت غیر حضوری از این امکان بهره مند شوید.

ثبت نام پنل اس ام اس 

طریقه استفاده از فعالسازی پیامکی گارانتی امکان بدین صورت می باشد که شماره سریال های کالا هایی که در انبار موجود می باشد و شامل گارانتی می شوند را در سامانه پیامک در قسمت امکانات ویژه بخش کدخوان بصورت فایل اکسل و در صورت دلخواه بصورت تک تک وارد می کنیم ، کنار هر کد، پیامکی که در صورت درست بودن شماره سریال کالا که توسط مشتری به سامانه پیامکی ارسال می شود قرار می دهیم ، در صورتی که سریال ارسال شده درست باشد متن مورد نظر شما ارسال می شود، در صورتی که اشتباه باشد متنی را که هنگام تعریف کدخوان وارد کرده ایم ارسال می شود و در صورتی که تکراری باشد پیامکی با این عنوان که شماره سریال ثبت شده تکراری است ارسال می شود. همچنین شماره موبایل افرادی که محصولات شما را خریداری کرده اند نیز در این قسمت ثبت می گردد که شما می توانید یک بانک از شماره موبایل مشتریان خود داشته باشید که محصولات جدید خود را به آنها معرفی کرده و از موجود بودن آن، آنها را مطلع کنید.شما با ارسال پیامک به تعداد زیاد در هزینه های تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید.

از این امکان برای پاسخگوی خوکار و یا همان منشی پیامکی هم قابل استفاده می باشد ولی استفاده اصلی آن برای شرکت های گارانتی می باشد.

کد خوان در سامانه پیامک | ماژول کد خوان در پنل اس ام اس

کدخوان چیست؟

کارکرد کدخوان ساده است: کاربر به شما کدی را ارسال می‌کند که سامانه مدیرپیامک اصالت آن را به صورت اتوماتیک تائید خواهد کرد. برای این منظور، کافی است کدهای مورد نظر خود را وارد سامانه کنید و مشخص کنید چه پیامک‌هایی در جواب کاربر اس‌ام‌اس شود.یکی از بهترین راه جمع آوری شماره مشتریان استفاده از پنل پیامک می باشد. از این پنل ها می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

کاربردهای مختلف کدخوان

شما بسته به نیاز خود می‌توانید استفاده‌های متنوعی از کدخوان داشته باشید. برای درک بهتر کاربردهای کدخوان، ما در این قسمت چند استفاده خیلی متداول از این ابزار را به شما نشان خواهیم داد.آیا تعرفه دریافت پیامک  را میدانید با ما تماس حاصل فرمایید.

اطمینان از اصل بودن محصول:

یکی از کاربردهای این ابزار، مطمئن کردن مشتری از اصل بودن یک محصول است. این قابلیت کدخوان، در حال حاضر در صنعت دارو کاربردی بسیار مهم و حیاتی دارد. زمانی که شما قصد خرید یک دارو را دارید، کافی است کد پشت محصول را به سامانه پیامکی مربوطه ارسال کنید تا اصل بودن یا تقلبی بودن این دارو در قالب یک پیامک به اطلاع شما برسد.خرید سامانه پیامکی ارزان را با مدیر پیامک تجربه کنید

بررسی تاریخ گارانتی محصول:

شما می‌توانید از کدخوان برای مطلع کردن مشتری نسبت به گارانتی یک محصول استفاده کنید. یعنی مشتری می‌تواند کد محصول را به شما ارسال کند تا از گارانتی داشتن محصول اطمینان حاصل کند و حتی متوجه بشود که این گارانتی تا چه زمانی معتبر است.

اگر می‌خواهید تاریخ اعتبار گارانتی را از زمان دریافت پیامک مشتری حساب کنید، پیشنهاد ما استفاده از ماژول منشی هوشمند است.آیا میدانید شرایط خط خدماتی چیست ؟ و چه کاربردی دارد؟

کاربرد‌های کد خوان در سامانه پیامک

 • تایید صحت کالا و ثبت شماره سریال کالا در سامانه فعالسازی پیامکی گارانتی شرکت و شروع ضمانت
 • ثبت شماره موبایل مشتری
 • پیامک اعتبار سنجی
 • مشخص شدن کدهای تکراری
 • راه اندازی سیستم قرعه کشی با کدهای مخصوص

کد خوان در سامانه پیامک | ماژول کد خوان در پنل اس ام اس

کد خوان در پنل اس ام اس

برای این که مطمئن شویم کالاهایی که در بازار توزیع می شوند و به دست مشتری می رسد اصلی هستند، می توانیم شماره سریال محصولات را از طریق فایل اکسل در سامانه پیامک قرار دهیم حال زمانی که مشتری (فرستنده کد سریال محصول) به سامانه پیامک سریال را ارسال می کند، چندین حالت به وجود می اید که باید به صورت اتوماتیک بررسی شود و پاسخ مناسب برای فرستنده پیامک ارسال شود.

صحت شماره سریال

صحت شماره سریال کالا تایید می شود؛ در این حالت به مشتری یک پیامک ارسال می شود که کالای شما اصلی یوده و تاریخ ضمانت محصول شما آغاز گردید.
صحت کالا تایید نمی شود؛ در این حالت سیستم به فرستنده پاسخ می دهد که سریال ارسال شده اشتباه است برای ارسال مجدد کد فعال سازی دقت نمایید و حتی می توانید با این افراد تماس بگیرید تا متوجه شوید که فروشگاهی محصولات تفلبی شما را وارد بازار می کنند.شما با ارسال سریع پیامک با خط خدماتی می توانید با مخاطبین خود در ارتباط باشید و اطلاعات لازم کسب و کارتان را در اختیار آنها قرار دهید.

کد کالا تکرای است؛

شاید سریال ارسالی به سیستم فعالسازی پیامکی گارانتی صحیح باشد اما از قبل این کد توسط فرد دیگری استفاده شده باشد در این حالت نیز باید به مشتری پیامک ارسال شود که کد ارسالی شما تکراری است و قبلا استفاده شده است.

با استفاده از سیستم انتقال پیامک به url شما می توانید تاریخ شروع گارانتی محصولات را مشخص نمایید تا بعد از ارسال پیامک مشتری به شماره سامانه، سامانه به صورت اتوماتیک پیامک شما را از طریق وب سرویس اس ام اس به سایت و سرور ضمانت محصولات منتقل کند؛ در سیستم این تاریخ برای فعال شدن گارانتی ذخیره شود و مجددا از طریق وب سرویس و Api به کاربر پیامک ارسال شود که ضمانت محصول شما آغاز شد و محصول شما از تاریخ ……… تا تاریخ …….. شامل گارانتی خواهد بود.

علاوه بر این شما با راه اندازی کد خوان در پنل اس ام اس در حال جمع آوری بانک شماره موبایل مشتریان هستید که به برند شما علاقمند هستند، بنابراین زمانی که محصول جدید رونمایی می شود، می توان از بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک به علاقمندان استفاده کرد.

اگر:

از پنل اس ام اس نمایشگاه از سیستم کدخوان برای فعالسازی پیامکی گارانتی میتوان برای اهدا کارت قرعه کشی نیز استفاده کرد، شما باید کد صحیح را در فایل اکسل وارد سیستم کد خوان نمایید و بقیه کدهایی که روی کارت قرعه کشی نوشته شده است، صحیح نبوده، اگر کاربر کد صحیح را به ماژول کد خوان ارسال کرد سیستم پاسخ دهد: تبریک شما برنده شدید و برای دریافت با شرکت تماس بگیرید. اگر کد فرستنده اشتباه بود، سامانه پیامک پاسخ دهد: امیدواریم در قرعه کشی بعدی شما برنده شرکت ما باشید.برای داشتن اطلاعات لازم درباره روش ارسال پیام صوتی می توانید از متخصصین مدیر پیامک راهنمایی بگیرید.

با ترکیب سیستم کدخوان و قابلیت وب سرویس سامانه پیامک شما می‌توانید کارهای بسیاری را با ماژول کد خوان پنل اس ام اس انجام دهید.

یکی از قابلیت های مهم و کاربری، که در سامانه پیامک مدیر پیامک وجود دارد، قابلیت درج مخاطبان در فایل متنی (word) و اکسل (exel) و ارسال اس ام اس به آنها در واقع ارسال پیامک گروهی از فایل اکسل می باشد.

امکانات پنل اس ام اس 

 1. می‌توانید پیامک های انبوه تبلیغاتی در سراسر کشور ارسال نمایید.
 2. می‌توانید با تفکیک شماره‌ها به سن و جنسیت مختلف، با مخاطبان هدف پیامک ارسال نمایید.
 3. می‌توانید به پیش شماره‌های دائمی و اعتباری در سراسر کشوردسترسی داشته باشید و به هر منطقه‌ای که بخواهید پیامک ارسال کنید.
 4. می‌توانید بر اساس کدپستی و منطقه به افرادی که در نزدیکی کسب و کار شما هستند پیامک ارسال کنید.
 5. می‌توانید از همین الان بازاریابی پیامکی را قدرتمند آغاز کنید.
 6. بانک شماره موبایل دانمی همراه اول در سراسر کشور
 7. بانک شماره موبایل اعتباری همراه اولدر سراسر کشور
 8. ارسال پیامک کوتاه تبلیغاتی در سراسر کشور
 9. پشتیبانی ۲۴ ساعته پنل اس ام اس به صورت تلفنی دردر سراسر کشور
 10. ارسال پیامک به شماره های بلک لیست در سراسر کشور
 11. ارسال سن و جنسیت در در سراسر کشور

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟!

۹ صبح تا ۶ عصر برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰

برای ثبت نام پنل اس ام اس از کد تخفیف offcodex استفاده نمایید و ۳۰ درصد تخفیف بگیرید.

ثبت نام پنل اس ام اس

 با کد تخفیف offcodex از سایت مدیر پیامک با تخفیف ۳۰ درصدی پنل اس ام اس تهیه نمایید ثبت نام پنل اس ام اس از مدیر پیامک به صورت آنی می باشد و خط خدماتی رایگان  نیز ارائه می گردد. همچنین ارسال پیامک انبوه با سیم کارت نیز در پل موجود می باشد در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با شماره  ۰۲۱۹۱۵۵۹۰۰۰ تماس بگیرید

مطالب مرتبط:

۵/۵ - (۲ امتیاز)
ارتباط با ما

مقالات مرتبط

مشاهده بیشتر

ثبت دیدگاه

021-91559000

مشاوره و پشتیبانی